Esileht Koroonaviirus COVID-19 Miks rõhutatakse, et kui ei vaktsineeri, siis sured?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 79 )

Teema: Miks rõhutatakse, et kui ei vaktsineeri, siis sured?

Postitas:
Kägu

Selline küsimus ongi. Kogu aeg käib sama jutt – vaktsineeritud põevad kergemini, lühemalt. Milliste indikaatorite alusel võib keegi väita, et mu nohu oleks kestnud 4 päeva, mitte 6? Kust haigeks jäänud vaktsineeritu teab, et oi, kui ei oleks vaktsineerinud, oleksin surnud? Millele baseerudes?

Nagu mis mõttes? Umbes 80% (mis on siiski väga suur enamik) on põdenud üle maailma MILD versiooni. Siis mis jutt, et kõik surevad ära? Alles oli Delfis kellegi üllitis, et kui ei vaktsineeri, siis kirjutad alla oma surmaotsusele. Ahah..

Rääkimata lastest! 96,2% on MILD sümptomid. Mille vastu neid ometi vaktsineeritakse? Nohu? Päevase palaviku? Vutt, vutt vaktsineerima.

Brrr.. Mind ajab nii tigedaks see teema ja nii siiber on sellest survestamisest ja hirmutamisest. Pigem muudab kogu teema absoluutselt ükskõikseks.

+27
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Siis mis jutt, et kõik surevad ära?

Palun linki, kus sellist juttu aetud on.

Alles oli Delfis kellegi üllitis, et kui ei vaktsineeri, siis kirjutad alla oma surmaotsusele.

Sellele ka.

Rohkem polegi su hüsteeriale midagi vastata. Kui inimene pole võimeline õigesti kuulma, mida räägitakse, siis pole midagi teha.

+12
-14
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

No ei tule linke? Niisama nägid und ja panid siia kirja reaalsuse pähe?

+7
-17
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Jah, tuleks rõhutada, et kõik surevad, keegi ei tea kuna ja kuidas. Surmast ei pääse keegi. Osadel on õnne pikemalt elada, osadel seda õnnepole. Valitsus võiks endale määruse välja kirjutada ( just endale) ja määrata endale täitmiseks. Määruse sisu oleks, et  surm on loomulik nähtus ja ei allu valitsuse korraldustele ja määrustele.

+7
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Selline küsimus ongi. Kogu aeg käib sama jutt – vaktsineeritud põevad kergemini, lühemalt. Milliste indikaatorite alusel võib keegi väita, et mu nohu oleks kestnud 4 päeva, mitte 6? Kust haigeks jäänud vaktsineeritu teab, et oi, kui ei oleks vaktsineerinud, oleksin surnud? Millele baseerudes?

Nagu mis mõttes? Umbes 80% (mis on siiski väga suur enamik) on põdenud üle maailma MILD versiooni. Siis mis jutt, et kõik surevad ära? Alles oli Delfis kellegi üllitis, et kui ei vaktsineeri, siis kirjutad alla oma surmaotsusele. Ahah..

Rääkimata lastest! 96,2% on MILD sümptomid. Mille vastu neid ometi vaktsineeritakse? Nohu? Päevase palaviku? Vutt, vutt vaktsineerima.

Brrr.. Mind ajab nii tigedaks see teema ja nii siiber on sellest survestamisest ja hirmutamisest. Pigem muudab kogu teema absoluutselt ükskõikseks.

Eriti tase oli, kui Imre Sooäär oma koroonakoledusi kirjeldades rõhutas, et ta muidu on eluaeg hea tervisega olnud, aga ikka vaakus hinge. Ja kui veel vaktsineeritud ka ei oleks, siis oleks küll ikka väga pahasti võinud minna. Nagu… ahh?!? Igasugune loogika ja terve mõistus on ikka täiesti pea peale pööratud selles hüsteeriapalangus. Ja see jutt, et vaktsineeritud põevad reeglina kergelt. Miskipärast ei tule kellelgi suure õhinaga pähegi, et ka vaktsineerimata inimesed reeglina põevad kergelt – Eestis on 2 a jooksul olnud vist umbes 150 000 nakatumist ja nendest ca 10 tuhat on arstiabi vajanud (isegi mitte tingimata haiglas).

+19
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

No ei tule linke? Niisama nägid und ja panid siia kirja reaalsuse pähe?

See kägu on vist kuskil kivi all elanud ja viimase aasta jooksul mitte ühtki meediakanalit jälginud.

+17
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis mis jutt, et kõik surevad ära? Palun linki, kus sellist juttu aetud on.

Kui sa siiani midagi kuulnud ega näinud ei ole, ega nüüdki lugeda oskaks.

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis mis jutt, et kõik surevad ära? Palun linki, kus sellist juttu aetud on.

Kui sa siiani midagi kuulnud ega näinud ei ole, ega nüüdki lugeda oskaks.

Oi ei, niimoodi kui teie ma kindlasti ei oskaks – sisu tagurpidistades ning kõigest veidralt ja poolikult aru saades.

+6
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Keegi pole väitnud, et vaktsiin inimesed surematuks muudab ja kui tõesti sureb vaktsineeritud 90+ vanuses inimene, siis ei saa küll keegi tausta teadmata väita, et põdes koroonat nii raskelt, et seetõttu suri.

Vaktsiin hoiab kontrolli all rasked haigusjuhtumid, kuradi poolearulised, kelle pärast me oleme praegu kriisiolukorras! Jah, 100% see ei aita aga vaadake ringi riikide statistikat, kus on vaktsineeritus kõrgem, kui meil. Viiruse levik küll kasvab aga haiglatesse satub vähem inimesi ja seda ongi vaja, et ühiskonnad suudaksid normaalselt funktsioneerida.

Pooldan igal juhul, et praeguses olukorras saaks arstiabi kättesaadavus olema seotud sellega, mida inimene on ISE teinud viirusega kergemaks hakkama saamiseks!

+12
-15
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Keegi pole väitnud, et vaktsiin inimesed surematuks muudab ja kui tõesti sureb vaktsineeritud 90+ vanuses inimene, siis ei saa küll keegi tausta teadmata väita, et põdes koroonat nii raskelt, et seetõttu suri.

Vaktsiin hoiab kontrolli all rasked haigusjuhtumid, kuradi poolearulised, kelle pärast me oleme praegu kriisiolukorras! Jah, 100% see ei aita aga vaadake ringi riikide statistikat, kus on vaktsineeritus kõrgem, kui meil. Viiruse levik küll kasvab aga haiglatesse satub vähem inimesi ja seda ongi vaja, et ühiskonnad suudaksid normaalselt funktsioneerida.

Pooldan igal juhul, et praeguses olukorras saaks arstiabi kättesaadavus olema seotud sellega, mida inimene on ISE teinud viirusega kergemaks hakkama saamiseks!

Aga nt seda ei loeta millekski, et on paljud, kes oma vastutustundliku käitumise tõttu ei ole 2 aasta jooksul kordagi nakatunud (nagu mina). Arvad, et see on iseenesest? Ma pole käinud reisidel, ei lehvi mööda pidusid ja spaasid ringi, tööd teen kodukontoris. Võtan ka igapäevaselt profülaktilise  vitamiinikokteili sisse (tsink, C, D, B) ja liigun värskes õhus. Kuid ametlikult olen siiski ainult iseendast hooliv vanaematapja, kuna ei allu kinnisilmi “vaktsineerimine on ainus väljapääs” narratiivile.

+17
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>

</p>

Keegi pole väitnud, et vaktsiin inimesed surematuks muudab ja kui tõesti sureb vaktsineeritud 90+ vanuses inimene, siis ei saa küll keegi tausta teadmata väita, et põdes koroonat nii raskelt, et seetõttu suri.

Vaktsiin hoiab kontrolli all rasked haigusjuhtumid, kuradi poolearulised, kelle pärast me oleme praegu kriisiolukorras! Jah, 100% see ei aita aga vaadake ringi riikide statistikat, kus on vaktsineeritus kõrgem, kui meil. Viiruse levik küll kasvab aga haiglatesse satub vähem inimesi ja seda ongi vaja, et ühiskonnad suudaksid normaalselt funktsioneerida.

Pooldan igal juhul, et praeguses olukorras saaks arstiabi kättesaadavus olema seotud sellega, mida inimene on ISE teinud viirusega kergemaks hakkama saamiseks!

<p style=”text-align: left;”>Aga nt seda ei loeta millekski, et on paljud, kes oma vastutustundliku käitumise tõttu ei ole 2 aasta jooksul kordagi nakatunud (nagu mina). Arvad, et see on iseenesest? Ma pole käinud reisidel, ei lehvi mööda pidusid ja spaasid ringi, tööd teen kodukontoris. Võtan ka igapäevaselt profülaktilise vitamiinikokteili sisse (tsink, C, D, B) ja liigun värskes õhus. Kuid ametlikult olen siiski ainult iseendast hooliv vanaematapja, kuna ei allu kinnisilmi “vaktsineerimine on ainus väljapääs” narratiivile.

Ja mis su probleem siis on? Istu üksi kodus edasi ja ole rahul. Interneti võid välja keerata ja ei kutsu keegi sind kuidagi.</p>

+9
-15
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Minul oli kevadel koroona, kui möllas see kurikuulus Briti tüvi. Vaktsiini said siis ainult vanurid. Ja oma kogemusest ütleksin, et surmatõbi see tõesti ei ole. Täiesti elus ja terve. Ei mingit “long covidit” ega midagi. Ei kardaks ka teist korda seda põdeda.

+11
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alles oli Delfis kellegi üllitis, et kui ei vaktsineeri, siis kirjutad alla oma surmaotsusele.

Valitsus mõistab su surema 🙂

+6
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>

</p>

Keegi pole väitnud, et vaktsiin inimesed surematuks muudab ja kui tõesti sureb vaktsineeritud 90+ vanuses inimene, siis ei saa küll keegi tausta teadmata väita, et põdes koroonat nii raskelt, et seetõttu suri.

Vaktsiin hoiab kontrolli all rasked haigusjuhtumid, kuradi poolearulised, kelle pärast me oleme praegu kriisiolukorras! Jah, 100% see ei aita aga vaadake ringi riikide statistikat, kus on vaktsineeritus kõrgem, kui meil. Viiruse levik küll kasvab aga haiglatesse satub vähem inimesi ja seda ongi vaja, et ühiskonnad suudaksid normaalselt funktsioneerida.

Pooldan igal juhul, et praeguses olukorras saaks arstiabi kättesaadavus olema seotud sellega, mida inimene on ISE teinud viirusega kergemaks hakkama saamiseks!

<p style=”text-align: left;”>Aga nt seda ei loeta millekski, et on paljud, kes oma vastutustundliku käitumise tõttu ei ole 2 aasta jooksul kordagi nakatunud (nagu mina). Arvad, et see on iseenesest? Ma pole käinud reisidel, ei lehvi mööda pidusid ja spaasid ringi, tööd teen kodukontoris. Võtan ka igapäevaselt profülaktilise vitamiinikokteili sisse (tsink, C, D, B) ja liigun värskes õhus. Kuid ametlikult olen siiski ainult iseendast hooliv vanaematapja, kuna ei allu kinnisilmi “vaktsineerimine on ainus väljapääs” narratiivile.

Ja mis su probleem siis on? Istu üksi kodus edasi ja ole rahul. Interneti võid välja keerata ja ei kutsu keegi sind kuidagi.</p>

Noup, veel eilegi teatas minister Kiik, et me riik on praeguses halvas olukorras 30% tõttu, kes vaktsineeritud ei ole. Võin ju kodus istuda, ikka olen süüdi.

+14
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Eks igaüks kuuleb ja loeb välja seda, mis ta enda ideega sobib. Kui teemaalgataja tahab asja väänata nii, et see toetaks tema mõtet, siis kuulebki, et rõhutatakse, et sa sured. Pole küll näinud, et keegi ütleks, et kui ei vaktsineeri, siis sured. Küll aga on räägitud, et intensiivravile sattunud vaktsineerimata koroonapatsientide suremus on märgatavalt suurem kui vaktsineerimata patsientidel.

+11
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>

Minul oli kevadel koroona, kui möllas see kurikuulus Briti tüvi. Vaktsiini said siis ainult vanurid. Ja oma kogemusest ütleksin, et surmatõbi see tõesti ei ole. Täiesti elus ja terve. Ei mingit “long covidit” ega midagi. Ei kardaks ka teist korda seda põdeda.

Ja mina vaktsineerisin ennast, et saaks normaalselt elada ning nüüd vaevlen ma peavaludega.
Mul ei ole kunagi pea valutanud, mul ei olnud õrna aimugi mis on pea valu ja nüüd ma tean. Ka öösiti ärkan ma selle peale üles, nagu keegi suruks mu pead kruustangide vahel kokku.
Algul ma mõtlesin, et ma olen lihtsalt haigeks jäänud vms, aga ei ole ja nüüd ma olen juba kindel, et see on vaktsiinist.</p>

+12
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Algul ma mõtlesin, et ma olen lihtsalt haigeks jäänud vms, aga ei ole ja nüüd ma olen juba kindel, et see on vaktsiinist.

Muidugi oled sa kindel. Millest muust see võikski ju olla.

+6
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>

Minul oli kevadel koroona, kui möllas see kurikuulus Briti tüvi. Vaktsiini said siis ainult vanurid. Ja oma kogemusest ütleksin, et surmatõbi see tõesti ei ole. Täiesti elus ja terve. Ei mingit “long covidit” ega midagi. Ei kardaks ka teist korda seda põdeda.

Ja mina vaktsineerisin ennast, et saaks normaalselt elada ning nüüd vaevlen ma peavaludega.

Mul ei ole kunagi pea valutanud, mul ei olnud õrna aimugi mis on pea valu ja nüüd ma tean. Ka öösiti ärkan ma selle peale üles, nagu keegi suruks mu pead kruustangide vahel kokku.

Algul ma mõtlesin, et ma olen lihtsalt haigeks jäänud vms, aga ei ole ja nüüd ma olen juba kindel, et see on vaktsiinist.

Kasuta sama raviprotokolli, mis covidi puhul, ehk aitab.
Paastu nii palju, kui selleks suuteline oled. Väldi üleliigseid süsivesikuid nii palju kui võimalik.
Aspiriin (kui pole vastunäidustatud), vit c, vit d, tsink, kvertsetiin (kui rase pole! sest see läheb platsentast läbi ja hakkab ladestuma), mustköömne õli kapslid, kurkumiin (peab võtma pipra ja rasvaga (nt koor), et mingit mõju avaldaks). Ja noh, neid ravimeid, mis meil kättesaadavad pole, tuleb siis vahele jätta. Abiks ikka.
Koguseid vaata siit: https://covid19criticalcare.com/covid-19-protocols/i-mask-plus-protocol/

+7
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Keegi pole väitnud, et vaktsiin inimesed surematuks muudab ja kui tõesti sureb vaktsineeritud 90+ vanuses inimene, siis ei saa küll keegi tausta teadmata väita, et põdes koroonat nii raskelt, et seetõttu suri.

Vaktsiin hoiab kontrolli all rasked haigusjuhtumid, kuradi poolearulised, kelle pärast me oleme praegu kriisiolukorras! Jah, 100% see ei aita aga vaadake ringi riikide statistikat, kus on vaktsineeritus kõrgem, kui meil. Viiruse levik küll kasvab aga haiglatesse satub vähem inimesi ja seda ongi vaja, et ühiskonnad suudaksid normaalselt funktsioneerida.

Pooldan igal juhul, et praeguses olukorras saaks arstiabi kättesaadavus olema seotud sellega, mida inimene on ISE teinud viirusega kergemaks hakkama saamiseks!

Aga nt seda ei loeta millekski, et on paljud, kes oma vastutustundliku käitumise tõttu ei ole 2 aasta jooksul kordagi nakatunud (nagu mina). Arvad, et see on iseenesest? Ma pole käinud reisidel, ei lehvi mööda pidusid ja spaasid ringi, tööd teen kodukontoris. Võtan ka igapäevaselt profülaktilise vitamiinikokteili sisse (tsink, C, D, B) ja liigun värskes õhus. Kuid ametlikult olen siiski ainult iseendast hooliv vanaematapja, kuna ei allu kinnisilmi “vaktsineerimine on ainus väljapääs” narratiivile.

Ja isegi kui see kõrvale jätta, algab kõik asjaolust, et me maksame makse. Mina olen oma elus ainult mõne korra kulutanud Haigekassa raha, mõni teeb seda kümnete eest. Tõmbaks äkki neil ka vaiba jalge alt, alustaks sõda kohe juuretasandilt, kellel abile rohkem õigust on? Ning mis me veel nendega teeme, kes maksudest osati kõrvale hiilivad? ????????

+15
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Muidugi oled sa kindel. Millest muust see võikski ju olla.

Ja nagu alati algab nende halvustamine ja mõnitamine, kes julgevad arvata, et neil on vaktsiinist ebameeldivad kõrvalmõjud.

+16
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Keegi pole väitnud, et vaktsiin inimesed surematuks muudab ja kui tõesti sureb vaktsineeritud 90+ vanuses inimene, siis ei saa küll keegi tausta teadmata väita, et põdes koroonat nii raskelt, et seetõttu suri.

Vaktsiin hoiab kontrolli all rasked haigusjuhtumid, kuradi poolearulised, kelle pärast me oleme praegu kriisiolukorras! Jah, 100% see ei aita aga vaadake ringi riikide statistikat, kus on vaktsineeritus kõrgem, kui meil. Viiruse levik küll kasvab aga haiglatesse satub vähem inimesi ja seda ongi vaja, et ühiskonnad suudaksid normaalselt funktsioneerida.

Pooldan igal juhul, et praeguses olukorras saaks arstiabi kättesaadavus olema seotud sellega, mida inimene on ISE teinud viirusega kergemaks hakkama saamiseks!

Aga nt seda ei loeta millekski, et on paljud, kes oma vastutustundliku käitumise tõttu ei ole 2 aasta jooksul kordagi nakatunud (nagu mina). Arvad, et see on iseenesest? Ma pole käinud reisidel, ei lehvi mööda pidusid ja spaasid ringi, tööd teen kodukontoris. Võtan ka igapäevaselt profülaktilise vitamiinikokteili sisse (tsink, C, D, B) ja liigun värskes õhus. Kuid ametlikult olen siiski ainult iseendast hooliv vanaematapja, kuna ei allu kinnisilmi “vaktsineerimine on ainus väljapääs” narratiivile.

Praeguse nakatumise tasemelt pole Sina eneshoiul enam mingit tähtsust. Inimene ona karjaloom ja karjaloomana Sa selle haiguse endale ka saad. Sinu kodukontoris töötamisest olulisem on iniemsele töö, õpingud, perekond, kultuur, äri jne jne. Ka peod ja spaad. Tõenäosus, et nakatud ja nakatad teisi on Sinul lihtsalt suurem kui vaktsineeritul ja seetõttu oled suurem ohu allikas.

+4
-16
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Muidugi oled sa kindel. Millest muust see võikski ju olla.

Ja nagu alati algab nende halvustamine ja mõnitamine, kes julgevad arvata, et neil on vaktsiinist ebameeldivad kõrvalmõjud.

Ei. Algab nende halvustamine, kes on “nüüdseks kindlad, et miski on vaktsiinist”. Krt, kuidas sa saad selles kindel olla? Mis loogikaga? Kui pärast vaktsineerimist 10 km jooksus oma isikliku rekordi teed, kas selle ka seostad vaktsineerimisega? Ei? Miks?

+7
-16
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Muidugi oled sa kindel. Millest muust see võikski ju olla.

Ja nagu alati algab nende halvustamine ja mõnitamine, kes julgevad arvata, et neil on vaktsiinist ebameeldivad kõrvalmõjud.

Ei. Algab nende halvustamine, kes on “nüüdseks kindlad, et miski on vaktsiinist”. Krt, kuidas sa saad selles kindel olla? Mis loogikaga? Kui pärast vaktsineerimist 10 km jooksus oma isikliku rekordi teed, kas selle ka seostad vaktsineerimisega? Ei? Miks?

Ja kuidas saad sina väita, et selle inimese peavalu ei ole vaktsiini põhjustatud? Arvad, et tead paremini selle isiku tervislikku seisundit kui tema ise?

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi pole väitnud, et vaktsiin inimesed surematuks muudab ja kui tõesti sureb vaktsineeritud 90+ vanuses inimene, siis ei saa küll keegi tausta teadmata väita, et põdes koroonat nii raskelt, et seetõttu suri.

Vaktsiin hoiab kontrolli all rasked haigusjuhtumid, kuradi poolearulised, kelle pärast me oleme praegu kriisiolukorras! Jah, 100% see ei aita aga vaadake ringi riikide statistikat, kus on vaktsineeritus kõrgem, kui meil. Viiruse levik küll kasvab aga haiglatesse satub vähem inimesi ja seda ongi vaja, et ühiskonnad suudaksid normaalselt funktsioneerida.

Pooldan igal juhul, et praeguses olukorras saaks arstiabi kättesaadavus olema seotud sellega, mida inimene on ISE teinud viirusega kergemaks hakkama saamiseks!

Aga nt seda ei loeta millekski, et on paljud, kes oma vastutustundliku käitumise tõttu ei ole 2 aasta jooksul kordagi nakatunud (nagu mina). Arvad, et see on iseenesest? Ma pole käinud reisidel, ei lehvi mööda pidusid ja spaasid ringi, tööd teen kodukontoris. Võtan ka igapäevaselt profülaktilise vitamiinikokteili sisse (tsink, C, D, B) ja liigun värskes õhus. Kuid ametlikult olen siiski ainult iseendast hooliv vanaematapja, kuna ei allu kinnisilmi “vaktsineerimine on ainus väljapääs” narratiivile.

Praeguse nakatumise tasemelt pole Sina eneshoiul enam mingit tähtsust. Inimene ona karjaloom ja karjaloomana Sa selle haiguse endale ka saad. Sinu kodukontoris töötamisest olulisem on iniemsele töö, õpingud, perekond, kultuur, äri jne jne. Ka peod ja spaad. Tõenäosus, et nakatud ja nakatad teisi on Sinul lihtsalt suurem kui vaktsineeritul ja seetõttu oled suurem ohu allikas.

Julgen siiski arvata, et nii mõnegi vaktsineeritu nakatumise tõenäosus on praegu suurem kui minu oma. Mõne sellise, kelle jaoks on ühiskond avatud ja elu nagu muiste. Kinod-teatrid-peod-spaad. Sest pass on taskus ja õlg alla pandud. Mis sellest, et nakatumiste poolest oleme maailmameistrid, nende panus on antud. Kuna noh, ainult vaktsineerimine päästab ja miski muu ei loe.

+15
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ja kuidas saad sina väita, et selle inimese peavalu ei ole vaktsiini põhjustatud? Arvad, et tead paremini selle isiku tervislikku seisundit kui tema ise?

Mina ei väida midagi. Mina protesteerin rumalate avalduste vastu. Oletada võib kõike, kuid väita, et seos on kindel – see on jabur ja rumal.

+5
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Julgen siiski arvata, et nii mõnegi vaktsineeritu nakatumise tõenäosus on praegu suurem kui minu oma. Mõne sellise, kelle jaoks on ühiskond avatud ja elu nagu muiste. Kinod-teatrid-peod-spaad. Sest pass on taskus ja õlg alla pandud. Mis sellest, et nakatumiste poolest oleme maailmameistrid, nende panus on antud. Kuna noh, ainult vaktsineerimine päästab ja miski muu ei loe.

Võrdle ikka võrreldavaid asju.

Ennast võid võrrelda näiteks minuga. Vaktsineerimata sinul on igal juhul suurem tõenäosus nakkust saada, kui vaktsineeritud minul. Olen vaktsineeritud, töötan kodukontoris, üritustel ja pidudel ei käi. Liikumiseks käin kepikõndi tegemas üksinda, kinnistes ruumides trennis ei käi. Vahel harva poes või tuleb mõni teenuspakkuja mulle koju mingit tööd tegema. Rohkem  kontakte hetkel ei ole, seega nakkuse üleskorjamise tõenäousus väike.

Ja kui tahad ringihängivatest vaktsineerituteid võrrelda, siis võrdle ikka ringihängivate vaktsineerimata inimestega. Ja jällegi, suurem tõenäosus on nakkust saada ikka sellel vaktsineerimata inimesel, kes ettevaatlik olla ei soovi, sest koroonat pole olemas või on kerge nohu. Ja ära ütle, et nad ei saa ju kuskile, saavad küll, kui tahavad. Just see seltskond on need, kes reeglitest iga hinna eest mööda nihverdavad, nii et saavad ja käivad nad ikka igal pool.

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi pole väitnud, et vaktsiin inimesed surematuks muudab ja kui tõesti sureb vaktsineeritud 90+ vanuses inimene, siis ei saa küll keegi tausta teadmata väita, et põdes koroonat nii raskelt, et seetõttu suri.

Vaktsiin hoiab kontrolli all rasked haigusjuhtumid, kuradi poolearulised, kelle pärast me oleme praegu kriisiolukorras! Jah, 100% see ei aita aga vaadake ringi riikide statistikat, kus on vaktsineeritus kõrgem, kui meil. Viiruse levik küll kasvab aga haiglatesse satub vähem inimesi ja seda ongi vaja, et ühiskonnad suudaksid normaalselt funktsioneerida.

Pooldan igal juhul, et praeguses olukorras saaks arstiabi kättesaadavus olema seotud sellega, mida inimene on ISE teinud viirusega kergemaks hakkama saamiseks!

Aga nt seda ei loeta millekski, et on paljud, kes oma vastutustundliku käitumise tõttu ei ole 2 aasta jooksul kordagi nakatunud (nagu mina). Arvad, et see on iseenesest? Ma pole käinud reisidel, ei lehvi mööda pidusid ja spaasid ringi, tööd teen kodukontoris. Võtan ka igapäevaselt profülaktilise vitamiinikokteili sisse (tsink, C, D, B) ja liigun värskes õhus. Kuid ametlikult olen siiski ainult iseendast hooliv vanaematapja, kuna ei allu kinnisilmi “vaktsineerimine on ainus väljapääs” narratiivile.

Puhtpraktiliselt, kuidas sa seda ette kujutaksid? Selles mõttes, et me ei räägi ju olukorrast, kus arstid istuvad ja kõlgutavad jalgu ja igavledes arutavad, et ei tea, kas seda inimest viitsiks aidata või mitte. Triaažini jõuab asi ikka siis, kui enam muid variante ei ole – ja vaktsineerimisstaatust on siis lihtne hinnata, sest see on binaarne väärtus. Üldist tervisekäitumist … Kellelgi pole aega, et hakata su Facebooki kammima, et näha, kas sa käisid mitme tuhande teise inimesega kuskil meeleavaldusel või kontserdil nakkust korjamas või kas sa oled pannud neli pilti oma väga vitamiinirohkest smuutist.

Ja kui asi juba nii kaugel on, siis ei ole vaktsineeritus ju ainus faktor, mille põhjal otsuseid langetatakse, abi antakse lihtsalt sellele, kellel on kõige suurem tõenäosus suuremate tüsistusteta ellu jääda. Ehk siis kui su tervislikest eluviisidest midagigi kasu on, siis olukorras, kus su kõrvalvoodis on näiteks sinust kümme aastat vanem tugevalt ülekaaluline vaktsineeritu, saad sina siiski abi esimeses järjekorras, sest kiiresti hinnatavate faktorite põhjal (ülekaaluline või mitte, varasema kopsuhaigusega või mitte, vaktsineeritud või mitte) on sul ikkagi suurem tõenäosus täisväärtuslikku elu edasi elada.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui keegi omaette mõtiskleb, mis see tavainimese jaoks tähendab, kui meditsiin käpuli on, siis näiteid ei ole vaja kaugelt otsida – selle aasta kevadelgi pidi mõni eestlane murtud käe või jalaga paar päeva ootama, enne kui kipsi sai. Nii et kui mõni siinsetest värskes õhus liikujatest seal juurika otsa komistab ja jala murrab, võib vaktsineeritusest hoolimata kohe varsti olla targem laevale istuda ja Soome traumapunkti sõita. Hetkel on vähemalt piir lahti ja ilmselt jääb ka, sest EL ei luba seda kinni panna.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>

Minul oli kevadel koroona, kui möllas see kurikuulus Briti tüvi. Vaktsiini said siis ainult vanurid. Ja oma kogemusest ütleksin, et surmatõbi see tõesti ei ole. Täiesti elus ja terve. Ei mingit “long covidit” ega midagi. Ei kardaks ka teist korda seda põdeda.

Ja mina vaktsineerisin ennast, et saaks normaalselt elada ning nüüd vaevlen ma peavaludega.

Mul ei ole kunagi pea valutanud, mul ei olnud õrna aimugi mis on pea valu ja nüüd ma tean. Ka öösiti ärkan ma selle peale üles, nagu keegi suruks mu pead kruustangide vahel kokku.

Algul ma mõtlesin, et ma olen lihtsalt haigeks jäänud vms, aga ei ole ja nüüd ma olen juba kindel, et see on vaktsiinist.

Kasuta sama raviprotokolli, mis covidi puhul, ehk aitab.

Paastu nii palju, kui selleks suuteline oled. Väldi üleliigseid süsivesikuid nii palju kui võimalik.

Aspiriin (kui pole vastunäidustatud), vit c, vit d, tsink, kvertsetiin (kui rase pole! sest see läheb platsentast läbi ja hakkab ladestuma), mustköömne õli kapslid, kurkumiin (peab võtma pipra ja rasvaga (nt koor), et mingit mõju avaldaks). Ja noh, neid ravimeid, mis meil kättesaadavad pole, tuleb siis vahele jätta. Abiks ikka.

Koguseid vaata siit: https://covid19criticalcare.com/covid-19-protocols/i-mask-plus-protocol/

Viitad ivermektiinile?
https://teadus.postimees.ee/7377499/ivermektiin-voib-ehk-aidatagi-covid-19-vastu-aga-te-ei-taha-teada-millistel-voimalikel-lisatingimustel#_ga=2.247514368.644052180.1633848678-1091337940.1545774570

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Algul ma mõtlesin, et ma olen lihtsalt haigeks jäänud vms, aga ei ole ja nüüd ma olen juba kindel, et see on vaktsiinist.

Muidugi oled sa kindel. Millest muust see võikski ju olla.

Ma olen siin maailmas elanud 35 aastat ilma pea valuta, nüüd, peale vaktsineerimist on mu pea valutama hakanud. Hmm…ei, mul tõesti ei ole põhjust arvata, et see on vaktsiinist. Muidugi mitte, kuu seis on lihtsalt selline.

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 79 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Miks rõhutatakse, et kui ei vaktsineeri, siis sured?