Esileht Koroonaviirus COVID-19 Miks rõhutatakse, et kui ei vaktsineeri, siis sured?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 79 )

Teema: Miks rõhutatakse, et kui ei vaktsineeri, siis sured?

Postitas:
Kägu

Viitad ivermektiinile?

https://teadus.postimees.ee/7377499/ivermektiin-voib-ehk-aidatagi-covid-19-vastu-aga-te-ei-taha-teada-millistel-voimalikel-lisatingimustel#_ga=2.247514368.644052180.1633848678-1091337940.1545774570

Vabandust, aga see artikkel on ideaalne näide ajakirjanduslikust bollocksist.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimene ona karjaloom ja karjaloomana Sa selle haiguse endale ka saad.

Sa võid karjaloom olla, kui soovid. Tore, et ise vähemalt tunnistad.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pooldan igal juhul, et praeguses olukorras saaks arstiabi kättesaadavus olema seotud sellega, mida inimene on ISE teinud viirusega kergemaks hakkama saamiseks!

Mina ka. Rasvunud järjekorra lõppu, palun! Ka pärast koroonakriisi.

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pooldan igal juhul, et praeguses olukorras saaks arstiabi kättesaadavus olema seotud sellega, mida inimene on ISE teinud viirusega kergemaks hakkama saamiseks!

Mina ka. Rasvunud järjekorra lõppu, palun! Ka pärast koroonakriisi.

Ei, selle järgi, milline inimene hetkel on, ei saa nii olulist asja otsustada. Tulemuse saabumine, eriti kaalu korrigeerimisel, ei saabu kohe. Vaadata tuleb siiski, mida inimene teinud on, mitte seda, mida ta saavutanud on. Paks, kes vaikselt kuus paar kilo alla saab on iga kell tervislikum tüüp kui looduselt kajaka seedimise kaasa saanud kõhn, kes päevast päeva kreemikookidega maiustab. Proovi sa selliseid asju kuidagi lihtsalt tuvastada. Seepärast kehakaalu järgi selekteerimist ei tule kunagi.

+6
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pooldan igal juhul, et praeguses olukorras saaks arstiabi kättesaadavus olema seotud sellega, mida inimene on ISE teinud viirusega kergemaks hakkama saamiseks!

Mina ka. Rasvunud järjekorra lõppu, palun! Ka pärast koroonakriisi.

Ei, selle järgi, milline inimene hetkel on, ei saa nii olulist asja otsustada. Tulemuse saabumine, eriti kaalu korrigeerimisel, ei saabu kohe. Vaadata tuleb siiski, mida inimene teinud on, mitte seda, mida ta saavutanud on. Paks, kes vaikselt kuus paar kilo alla saab on iga kell tervislikum tüüp kui looduselt kajaka seedimise kaasa saanud kõhn, kes päevast päeva kreemikookidega maiustab. Proovi sa selliseid asju kuidagi lihtsalt tuvastada. Seepärast kehakaalu järgi selekteerimist ei tule kunagi.

Koroona puhul kahjuks võib siiski tulla, sest kui sa juba intensiivi satud, siis su kehakaal suuresti määrab, kas sa sealt ka välja tuled. Olete ilmselt kõik näinud tänaseks seda pilti intensiivravist, kus oli kõhuli pandud patsient – kõhuli pannakse nad selleks, et lihtsustada kopsude tööd, aga kasu on sellest kahjuks ainult normaalkaalus ja tüsedate inimeste puhul, rasvunute puhul (eriti kui oled juba USA definitsiooni kohaselt morbidly obese) seda enam rakendada ei saa.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pooldan igal juhul, et praeguses olukorras saaks arstiabi kättesaadavus olema seotud sellega, mida inimene on ISE teinud viirusega kergemaks hakkama saamiseks!

Mina ka. Rasvunud järjekorra lõppu, palun! Ka pärast koroonakriisi.

Ei, selle järgi, milline inimene hetkel on, ei saa nii olulist asja otsustada. Tulemuse saabumine, eriti kaalu korrigeerimisel, ei saabu kohe. Vaadata tuleb siiski, mida inimene teinud on, mitte seda, mida ta saavutanud on. Paks, kes vaikselt kuus paar kilo alla saab on iga kell tervislikum tüüp kui looduselt kajaka seedimise kaasa saanud kõhn, kes päevast päeva kreemikookidega maiustab. Proovi sa selliseid asju kuidagi lihtsalt tuvastada. Seepärast kehakaalu järgi selekteerimist ei tule kunagi.

Koroona on meil kohe-kohe juba KAKS AASTAT, nii et päris vabalt saab ka selle järgi otsustada. Tahame me ju eristada ja eelistada neid eriti tublisid, kes on teinud “kõik endast oleneva”, eksole? 😀

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koroona on meil kohe-kohe juba KAKS AASTAT, nii et päris vabalt saab ka selle järgi otsustada. Tahame me ju eristada ja eelistada neid eriti tublisid, kes on teinud “kõik endast oleneva”, eksole?

Sa ei saanud aru, mis ma kirjutasin? Palun selgita, kuidas peaks isegi kahe aastaga see 140 kg kaalunud paks olema jõudnud normkaalu, mis on näiteks 60 kg? Tema puhul on saavutus, kui ta 100 kg peale jõuab.

Koroona puhul kahjuks võib siiski tulla, sest kui sa juba intensiivi satud, siis su kehakaal suuresti määrab, kas sa sealt ka välja tuled. Olete ilmselt kõik näinud tänaseks seda pilti intensiivravist, kus oli kõhuli pandud patsient – kõhuli pannakse nad selleks, et lihtsustada kopsude tööd, aga kasu on sellest kahjuks ainult normaalkaalus ja tüsedate inimeste puhul, rasvunute puhul (eriti kui oled juba USA definitsiooni kohaselt morbidly obese) seda enam rakendada ei saa.

Seda küll. Kuid kägu ei pidanud silmas ju koroonat, vaid üldse kõiki tervishoiuteenuseid.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Algul ma mõtlesin, et ma olen lihtsalt haigeks jäänud vms, aga ei ole ja nüüd ma olen juba kindel, et see on vaktsiinist.

Muidugi oled sa kindel. Millest muust see võikski ju olla.

See on meil tüüpiline suhtumine, häda tuli millest iganes, aga mitte PÜHAST VAKTSIINIST.
See ongi see mis inimesi vaktsineerimist kartma paneb.
Koroonaga pääsed ehk veel ravile, aga oma “naeruväärse” vaktsiinikaebusega käi kuradile!

+13
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on meil tüüpiline suhtumine, häda tuli millest iganes, aga mitte PÜHAST VAKTSIINIST. See ongi see mis inimesi vaktsineerimist kartma paneb. Koroonaga pääsed ehk veel ravile, aga oma “naeruväärse” vaktsiinikaebusega käi kuradile!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Algul ma mõtlesin, et ma olen lihtsalt haigeks jäänud vms, aga ei ole ja nüüd ma olen juba kindel, et see on vaktsiinist.

Muidugi oled sa kindel. Millest muust see võikski ju olla.

See on meil tüüpiline suhtumine, häda tuli millest iganes, aga mitte PÜHAST VAKTSIINIST.

See ongi see mis inimesi vaktsineerimist kartma paneb.

Koroonaga pääsed ehk veel ravile, aga oma “naeruväärse” vaktsiinikaebusega käi kuradile!

Pigem on see ikka niipidi, et inimesed on skeptilised, sest kõik loomariigi esindajad on ehitatud nii, et üritavad mustreid näha, sest õigete mustrite märkamine suurendab tõenäosust ellu jääda – katsed näitavad, et isegi tuvid on selles mõttes “ebausklikud”, et kui hakata neile täiesti suvalistel aegadel toitu andma, üritavad nad edaspidi korrata neid tegevusi, mida nad just enne toidusaamist tegid, lootes, et sellele järgneb jälle toit. Kui nüüd tõesti juhuslikult järgneb paremal jalal hüppamisele taas toit, on seos selge ja edaspidi üritatakse seda igal võimalusel korrata.

Inimeste puhul on see vahel väga kasulik – kui märgati õiget mustrit, aitab see näiteks kiiresti diagnoosi saada. Kehvemal juhul on tulemus vastupidine, sest inimene keskendub täiesti valele asjale, samal ajal kui näiteks kogemata majja sattunud mürgine kemikaal või allergeen teda jätkuvalt mürgitab või on vahepeal välja löönud geneetiline haigus.

Kuna peavalud on sage koroona kaasnähe, võib see vabalt ka vaktsiiniga kaasa tulema, sest üldiselt ju nii on, et vaktsiinil on samad potentsiaalsed kõrvalmõjud. Minu mees vaevles pärast koroona läbipõdemist ca 2-3 kuud migreenihoogude käes, siis läksid ise üle. Nii et loodetavasti kaovad ka tolle kommenteerija omad.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem on see ikka niipidi, et inimesed on skeptilised, sest kõik loomariigi esindajad on ehitatud nii, et üritavad mustreid näha.

Mitte keegi ei ole sellest mustrinägemisest ja emotsionaalsest mõtlemisest prii, ratsionaalne inimene. Emotsionaalne valik tehakse enne, ratsionaalne seletus mõeldakse välja tagantjärgi.

Ometi on neil, kes on teinud pöördumatu valiku, see olukord raskem. Nad ei saa enam vaktsiini tagasi võtta, niisiis peab tugevamalt lootma, et tegemist oli hea ja kasuliku otsusega. Niisiis mõtlevadki kõik noored, muidu terved inimesed, kes vaktsineerisid ja hiljem said koroona, et vohh, vägev, tänu vaktiinile ei sattunud haiglasse (sa poleks suure tõenäosusega sinna nkn sattunud).

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: center;”>

<p style=”text-align: left;”>

</p>

Minul oli kevadel koroona, kui möllas see kurikuulus Briti tüvi. Vaktsiini said siis ainult vanurid. Ja oma kogemusest ütleksin, et surmatõbi see tõesti ei ole. Täiesti elus ja terve. Ei mingit “long covidit” ega midagi. Ei kardaks ka teist korda seda põdeda.

Ja mina vaktsineerisin ennast, et saaks normaalselt elada ning nüüd vaevlen ma peavaludega.

Mul ei ole kunagi pea valutanud, mul ei olnud õrna aimugi mis on pea valu ja nüüd ma tean. Ka öösiti ärkan ma selle peale üles, nagu keegi suruks mu pead kruustangide vahel kokku.

Algul ma mõtlesin, et ma olen lihtsalt haigeks jäänud vms, aga ei ole ja nüüd ma olen juba kindel, et see on vaktsiinist.</p>

Millega sa ennast vaktsineerisid?
Minul on täpselt sama lugu, lisaks olen ma peale seda koguaeg väsinud. Ma ei jaksa mitte midagi teha.
Ma käin üldiselt hommikuti trennis, sest ma olen hommiku inimene ja mul on siis väga palju energiat. Peale vaktsineerimist mul see energia kadus ära. Ma ise kahtlustasin, et ma olen lihtsalt üle treeninud. Jätsin kuu aega vahet – ma ei treeninud üldse, ainult jalutamas käisin. Peale kuut aega ei olnud mitte midagi muutunud. Pea valutab siiani ja trennis ei jaksa ma mitte midagi teha. Ma kahtlustan ka, et asi on vaktsiinis.
Ma tegin janssenit.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: center;”>

<p style=”text-align: left;”>

</p>

Minul oli kevadel koroona, kui möllas see kurikuulus Briti tüvi. Vaktsiini said siis ainult vanurid. Ja oma kogemusest ütleksin, et surmatõbi see tõesti ei ole. Täiesti elus ja terve. Ei mingit “long covidit” ega midagi. Ei kardaks ka teist korda seda põdeda.

Ja mina vaktsineerisin ennast, et saaks normaalselt elada ning nüüd vaevlen ma peavaludega.

Mul ei ole kunagi pea valutanud, mul ei olnud õrna aimugi mis on pea valu ja nüüd ma tean. Ka öösiti ärkan ma selle peale üles, nagu keegi suruks mu pead kruustangide vahel kokku.

Algul ma mõtlesin, et ma olen lihtsalt haigeks jäänud vms, aga ei ole ja nüüd ma olen juba kindel, et see on vaktsiinist.</p>

Millega sa ennast vaktsineerisid?

Minul on täpselt sama lugu, lisaks olen ma peale seda koguaeg väsinud. Ma ei jaksa mitte midagi teha.

Ma käin üldiselt hommikuti trennis, sest ma olen hommiku inimene ja mul on siis väga palju energiat. Peale vaktsineerimist mul see energia kadus ära. Ma ise kahtlustasin, et ma olen lihtsalt üle treeninud. Jätsin kuu aega vahet – ma ei treeninud üldse, ainult jalutamas käisin. Peale kuut aega ei olnud mitte midagi muutunud. Pea valutab siiani ja trennis ei jaksa ma mitte midagi teha. Ma kahtlustan ka, et asi on vaktsiinis.

Ma tegin janssenit.

Ma ütleks selle peale, et tead, me kõik vananeme. Ei saagi tõusvas tempos trenni teha.

Ja siis kontrolliks üle hemoglobiini, kilpnäärne, b12

+3
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma ütleks selle peale, et tead, me kõik vananeme. Ei saagi tõusvas tempos trenni teha. Ja siis kontrolliks üle hemoglobiini, kilpnäärne, b12

Ma olen 28 muidu, aga jah, kõik me vananeme.
Hemoglobiin on korras, B12 puudust mul pole ja kilpnäärmega mul pole kunagi probleeme olnud.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ütleks selle peale, et tead, me kõik vananeme. Ei saagi tõusvas tempos trenni teha. Ja siis kontrolliks üle hemoglobiini, kilpnäärne, b12

<p style=”text-align: center;”>Ma olen 28 muidu, aga jah, kõik me vananeme.

Hemoglobiin on korras, B12 puudust mul pole ja kilpnäärmega mul pole kunagi probleeme olnud.

Üsna selge ju et vaktsiinis on asi. Imelik ongi see, et kõik negatiivne süstiga kaasnev lükatakse ümber, aga kui tuleb koroona siis on suur hirmutamine ja surm. Absurd.</p>
Ma arvan et terve 28 aastane põeb ilma vaktsiinita selle sama kergelt läbi. Kui pole muidugi ülekaalu ja kaasuvad haigusi.

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Algul ma mõtlesin, et ma olen lihtsalt haigeks jäänud vms, aga ei ole ja nüüd ma olen juba kindel, et see on vaktsiinist.

Muidugi oled sa kindel. Millest muust see võikski ju olla.

Kuna vaktsiin on niivõrd uus, siis oleks NORMAALNE ja igati teaduspõhine lähenemine see, kui kõik tervisehädad mis juhtub peale vaktsineerimist kirjutatakse vaktsiini süüks. Teadlaste asi on seda siis ümber lükata, et see ei juhtunud  vaktsiinist, sest et…

Kui keegi arvab, et koroona vaktsiin ei põhjusta mingeid muid kõrvalnähtusid peale valutava süstekoha või päev-kaks palaviku, siis ta eksib rängalt. Ja kindlasti ei ole selline mõtlemine teaduspõhine lähenemine asjale.

Väga hea artikkel selle kohta, kus on mainitud ka varasemaid vaktsiine (seagripp nt) ja selle tüsistusi, on siin- https://epl.delfi.ee/artikkel/95039741/paeva-teema-arstiteadlane-alar-aab-laste-koroonasurmad-kardetud-katastroof-mis-jaigi-tulemata

Kes ei viitsi kogu asja läbi lugeda, siis mõtlen just seda osa siin:

“<span style=”color: #212529; font-family: ‘Open Sans’, sans-serif;”>Näiteks – seagripi vaktsiin kutsus esile narkolepsia kuskil 200 lapsel Rootsis 2009. aastal. Probleemi ei leitud (ja oleks olnud võimatu leida vaktsiini testimisprotsessis), kuna see sümptom esines väga vähestel vaktsineeritutel. Samas perearstide tähelepanelikkuse alusel lõpetati vaktsiini manustamine lastele koheselt ja palju aastaid enne teadustööde tulemuste saabumist, mis kinnitasid vaktsiini seost narkolepsia tekkimisega.</span>

<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1rem;”>Kuna tõestus, et vaktsiin selle esile kutsub, on võimalik vaid statistika alusel, siis pidi eelnevalt olema vaktsineeritud päris palju inimesi (ma arvan, et sama probleem on autismi ja vaktsineerimise omavahelise seotuse leidmisel, sellist seost pole suudetud statistiliste andmete alusel tõestada, mis ei tähenda, et seda seost ei ole).</p>

<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1rem;”>Kuna narkolepsiat esines statistiliselt olulisel määral Skandinaavia maades ja Soomes, ja seda faktorit osati ka arvestada (geograafilist päritolu), siis statistiliselt oli võimalik leida seos seagripi vaktsiini ja narkolepsia esinemise vahel. Narkolepsia tekkis palju varem, aga tõestuseni jõuti alles kolm aastat pärast vaktsiinide manustamist.</p>

<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1rem;”>Seega, kuna kõiki vaktsiinide kõrvalmõjusid me nagunii veel hetkel hinnata ei saa ja ei oska, siis tuleks vaktsineerimisega olla ikkagi ettevaatlik, eriti mis puudutab laste vaktsineerimist.</p>

<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1rem;”>Üks isiklik tõsine mure on mul seoses Eesti perearstide ja õpetajatega, ma olen hakanud saama kirju õpetajatelt, kes väidavad, et lapsed tunduvat pärast vaktsineerimist väga hajevil olevat ja ei suuda õppetöösse süveneda – kui see on tõsi paljudel juhtudel, siis on see ärevaks tegev informatsioon ja sellest peaks teavitama ametlikult ka terviseametit. Kui selliseid teateid koguneb palju, siis võib see olla varajaseks ohumärguandeks ja meil on võimalik laiaulatuslik laste vaktsineerimine peatada, nagu see juhtus Rootsis 2009. aastal seagripi vaktsiini ja narkolepsia korral.”</p>

 

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kopin vähe paremini ümber oma teksti
<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1rem; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>Kes ei viitsi kogu asja läbi lugeda, siis mõtlen just seda osa siin:</p>
<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1rem; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>Näiteks – seagripi vaktsiin kutsus esile narkolepsia kuskil 200 lapsel Rootsis 2009. aastal. Probleemi ei leitud (ja oleks olnud võimatu leida vaktsiini testimisprotsessis), kuna see sümptom esines väga vähestel vaktsineeritutel. Samas perearstide tähelepanelikkuse alusel lõpetati vaktsiini manustamine lastele koheselt ja palju aastaid enne teadustööde tulemuste saabumist, mis kinnitasid vaktsiini seost narkolepsia tekkimisega.</p>

Kuna tõestus, et vaktsiin selle esile kutsub, on võimalik vaid statistika alusel, siis pidi eelnevalt olema vaktsineeritud päris palju inimesi (ma arvan, et sama probleem on autismi ja vaktsineerimise omavahelise seotuse leidmisel, sellist seost pole suudetud statistiliste andmete alusel tõestada, mis ei tähenda, et seda seost ei ole).
<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1rem;”></p>

Kuna narkolepsiat esines statistiliselt olulisel määral Skandinaavia maades ja Soomes, ja seda faktorit osati ka arvestada (geograafilist päritolu), siis statistiliselt oli võimalik leida seos seagripi vaktsiini ja narkolepsia esinemise vahel. Narkolepsia tekkis palju varem, aga tõestuseni jõuti alles kolm aastat pärast vaktsiinide manustamist.
<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1rem;”></p>

Seega, kuna kõiki vaktsiinide kõrvalmõjusid me nagunii veel hetkel hinnata ei saa ja ei oska, siis tuleks vaktsineerimisega olla ikkagi ettevaatlik, eriti mis puudutab laste vaktsineerimist.
<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1rem;”></p>

Üks isiklik tõsine mure on mul seoses Eesti perearstide ja õpetajatega, ma olen hakanud saama kirju õpetajatelt, kes väidavad, et lapsed tunduvat pärast vaktsineerimist väga hajevil olevat ja ei suuda õppetöösse süveneda – kui see on tõsi paljudel juhtudel, siis on see ärevaks tegev informatsioon ja sellest peaks teavitama ametlikult ka terviseametit. Kui selliseid teateid koguneb palju, siis võib see olla varajaseks ohumärguandeks ja meil on võimalik laiaulatuslik laste vaktsineerimine peatada, nagu see juhtus Rootsis 2009. aastal seagripi vaktsiini ja narkolepsia korral.”
+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millega sa ennast vaktsineerisid? Minul on täpselt sama lugu, lisaks olen ma peale seda koguaeg väsinud. Ma ei jaksa mitte midagi teha. Ma käin üldiselt hommikuti trennis, sest ma olen hommiku inimene ja mul on siis väga palju energiat. Peale vaktsineerimist mul see energia kadus ära. Ma ise kahtlustasin, et ma olen lihtsalt üle treeninud. Jätsin kuu aega vahet – ma ei treeninud üldse, ainult jalutamas käisin. Peale kuut aega ei olnud mitte midagi muutunud. Pea valutab siiani ja trennis ei jaksa ma mitte midagi teha. Ma kahtlustan ka, et asi on vaktsiinis. Ma tegin janssenit.

Ma tegin ka janssenit. Uimane olen mina ka, ma pidasin seda oktoobri pimeduse põhjuseks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on meil tüüpiline suhtumine, häda tuli millest iganes, aga mitte PÜHAST VAKTSIINIST.

Vastupidi ju. Teie arust ei saa tulla hädad mitte millestki muust kui neetud vaktsiinist. Mina lihtsalt meenutasin, et teate, peavaludel on musttuhat muudki võimalikku põhjust. Kasvõi näiteks see, et kuna ootad ja kardad nii kohutavalt kõikvõimalikke kõrvalmõjusid, millega lugupeetud vaktsiinivastased kõiki ähvardavad, siis oled pidevalt pinges ja stressis, see avaldub su õlavöötme pingetena ning see omakorda tekitab peavalu. Ärge ajage asju segamini – mina olen see, kes näeb erinevaid võimalusi peavalu põhjuseks. Teie näete ainult ühte – vaktsiin, vaktsiin, vaktsiin …

+5
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Üks isiklik tõsine mure on mul seoses Eesti perearstide ja õpetajatega, ma olen hakanud saama kirju õpetajatelt, kes väidavad, et lapsed tunduvat pärast vaktsineerimist väga hajevil olevat ja ei suuda õppetöösse süveneda – kui see on tõsi paljudel juhtudel, siis on see ärevaks tegev informatsioon ja sellest peaks teavitama ametlikult ka terviseametit.

Kas sa palun selgitaksid, miks erinevad õpetajad sulle paljude laste vaktsineerimisjärgsest hajevilolekust kirjutama peaks?

Ürita ikka loogilisi üllitisi koostada.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna vaktsiin on niivõrd uus, siis oleks NORMAALNE ja igati teaduspõhine lähenemine see, kui kõik tervisehädad mis juhtub peale vaktsineerimist kirjutatakse vaktsiini süüks. Teadlaste asi on seda siis ümber lükata, et see ei juhtunud vaktsiinist, sest et…

Miks see normaalne peaks olema? Sel juhul ma ütlengi, et teate, mu poeg tuli peale vaktsineerimist ühel spordialal Eesti meistriks – vaktsiin on imeravim, annab jõudu. Lükake nüüd keegi see ümber, kui suudate.

Oh, milliseid taskuteadlasi perekool täis on.

+1
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

See on meil tüüpiline suhtumine, häda tuli millest iganes, aga mitte PÜHAST VAKTSIINIST.

Vastupidi ju. Teie arust ei saa tulla hädad mitte millestki muust kui neetud vaktsiinist. Mina lihtsalt meenutasin, et teate, peavaludel on musttuhat muudki võimalikku põhjust. Kasvõi näiteks see, et kuna ootad ja kardad nii kohutavalt kõikvõimalikke kõrvalmõjusid, millega lugupeetud vaktsiinivastased kõiki ähvardavad, siis oled pidevalt pinges ja stressis, see avaldub su õlavöötme pingetena ning see omakorda tekitab peavalu. Ärge ajage asju segamini – mina olen see, kes näeb erinevaid võimalusi peavalu põhjuseks. Teie näete ainult ühte – vaktsiin, vaktsiin, vaktsiin …

Mina ei muretsenud, et saan mingid kõrvalnähud. Okei, valetan, nii palju muretsesin, et äkki peale vaktsiini tõuseb palavik jne. Ei juhtunud seda, süstimiskoht veidi andis tunda, aga seda oli ka vähe. Ma olin veel väga rahul, et nii hästi läks sellega. Ja siis hakkas see trall vaikselt peale.
Mul ei ole põhjust arvata, et see võiks olla mingil teisel põhjusel, kuna mul on tervis väga heas korras. Ja mul ei ole kunagi pea valutanud ka, mitte kunagi mitte millegi pärast.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna vaktsiin on niivõrd uus, siis oleks NORMAALNE ja igati teaduspõhine lähenemine see, kui kõik tervisehädad mis juhtub peale vaktsineerimist kirjutatakse vaktsiini süüks. Teadlaste asi on seda siis ümber lükata, et see ei juhtunud vaktsiinist, sest et…

Miks see normaalne peaks olema? Sel juhul ma ütlengi, et teate, mu poeg tuli peale vaktsineerimist ühel spordialal Eesti meistriks – vaktsiin on imeravim, annab jõudu. Lükake nüüd keegi see ümber, kui suudate.

Oh, milliseid taskuteadlasi perekool täis on.

Kas keegi on väitnud, et vaktsiin mõjub kõigile ühtemoodi? Kui mul on kõrvalnähud, siis kõigil on?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi on väitnud, et vaktsiin mõjub kõigile ühtemoodi? Kui mul on kõrvalnähud, siis kõigil on?

Ei saanud aru, kuidas see vastus minu vastusega seostub.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millega sa ennast vaktsineerisid? Minul on täpselt sama lugu, lisaks olen ma peale seda koguaeg väsinud. Ma ei jaksa mitte midagi teha. Ma käin üldiselt hommikuti trennis, sest ma olen hommiku inimene ja mul on siis väga palju energiat. Peale vaktsineerimist mul see energia kadus ära. Ma ise kahtlustasin, et ma olen lihtsalt üle treeninud. Jätsin kuu aega vahet – ma ei treeninud üldse, ainult jalutamas käisin. Peale kuut aega ei olnud mitte midagi muutunud. Pea valutab siiani ja trennis ei jaksa ma mitte midagi teha. Ma kahtlustan ka, et asi on vaktsiinis. Ma tegin janssenit.

Ma tegin ka janssenit. Uimane olen mina ka, ma pidasin seda oktoobri pimeduse põhjuseks.

Ma ei ole midagi teinud, aga olen samuti uimane. Loodetavasti võin vähemalt mina selle lihtsalt pimeduse kaela ajada ja ei pea naabrimehe vaktsiini süüdistama.

+4
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma ei ole midagi teinud, aga olen samuti uimane. Loodetavasti võin vähemalt mina selle lihtsalt pimeduse kaela ajada ja ei pea naabrimehe vaktsiini süüdistama.

Seda on tore kuulda. ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole midagi teinud, aga olen samuti uimane. Loodetavasti võin vähemalt mina selle lihtsalt pimeduse kaela ajada ja ei pea naabrimehe vaktsiini süüdistama.

Äkki, kui vaktsineerid, siis ei valuta enam?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ütleks selle peale, et tead, me kõik vananeme. Ei saagi tõusvas tempos trenni teha. Ja siis kontrolliks üle hemoglobiini, kilpnäärne, b12

Ma olen 28 muidu, aga jah, kõik me vananeme.

Hemoglobiin on korras, B12 puudust mul pole ja kilpnäärmega mul pole kunagi probleeme olnud.

Mina olin täpselt 28, kui esimest korda kaelaradikuliit tabas. Küll on hästi, et ma enne seda polnud just mõnda vaktsiini saanud, oleks muidu pidanud vaktsiini süüdistama – täiesti terve ja noor ja polnud ju kunagi enne midagi sellist olnud.

+3
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma ütleks selle peale, et tead, me kõik vananeme. Ei saagi tõusvas tempos trenni teha. Ja siis kontrolliks üle hemoglobiini, kilpnäärne, b12

Ma olen 28 muidu, aga jah, kõik me vananeme.

Hemoglobiin on korras, B12 puudust mul pole ja kilpnäärmega mul pole kunagi probleeme olnud.

Mina olin täpselt 28, kui esimest korda kaelaradikuliit tabas. Küll on hästi, et ma enne seda polnud just mõnda vaktsiini saanud, oleks muidu pidanud vaktsiini süüdistama – täiesti terve ja noor ja polnud ju kunagi enne midagi sellist olnud.

On ilmselge, et vaktsiini tagajärjel midagi tulla ei saa.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ütleks selle peale, et tead, me kõik vananeme. Ei saagi tõusvas tempos trenni teha. Ja siis kontrolliks üle hemoglobiini, kilpnäärne, b12

Ma olen 28 muidu, aga jah, kõik me vananeme.

Hemoglobiin on korras, B12 puudust mul pole ja kilpnäärmega mul pole kunagi probleeme olnud.

Mina olin täpselt 28, kui esimest korda kaelaradikuliit tabas. Küll on hästi, et ma enne seda polnud just mõnda vaktsiini saanud, oleks muidu pidanud vaktsiini süüdistama – täiesti terve ja noor ja polnud ju kunagi enne midagi sellist olnud.

Kui delfi seda raporteeriks, siis tooniga, et kõiki 28-aastaseid ohustab kaelaradikuliit.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 79 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Miks rõhutatakse, et kui ei vaktsineeri, siis sured?