Esileht Pereelu ja suhted Miks sa ei või siis lihtsalt meenutada?

Näitan 2 postitust - vahemik 61 kuni 62 (kokku 62 )

Teema: Miks sa ei või siis lihtsalt meenutada?

Postitas:
Kägu

Ometi tegid sa kell pool kaks öösel teema ja ütlesid, et mehel sinu jaoks empaatiat ei jätku. Mina oleksin väga rahul sellega, mis on ja hoiaks suu kinni.

Kui mees teeb kodus väga palju ning siis käitub minu suhtes ülekohtuselt, siis tuleks suu kinni hoida? Hoia siis. Mina ei arva, et peaks. Kas natuke tohiks ta siis peksta ka, kui kodus palju teeb

Hiljem tuli välja, et poeg on erivajadusega ka? See muudab kõike, ka lähenemist. Mina ei oska anda nõu, kuidas läheneda erivajadusega teismelisele.

Ei tulnud midagi sellist välja. Siin vastavad ja räägivad erinevad inimesed, tead. Minu poeg ei ole erivajaduse ega tähelepanuhäire ega millegi taolisega.

Sina ise ju hoidsid suu kinni. Mina ei tee ühestki nägelusest teemat ja kui ükskord aitab, siis nii otsustan. Ma ei küsi teistelt, mis neile ok on. Mina otsustan enda heaolu põhjal.

No siis kui ei ole erivajadusega, peab ise hoolitsema hobi eest. Ma tean, et on väga suur võimalus, et kui poeg koristab ja hoolitseb, teeb seda ka tulevikus enda heaks. Hobid käivad kohustustega. Hobi ei lõppe trennis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://naine.postimees.ee/7382343/lastemaja-sunge-reaalsus-koige-noorem-kes-gunekoloogi-toolis-istus-oli-2-aastane

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 2 postitust - vahemik 61 kuni 62 (kokku 62 )


Esileht Pereelu ja suhted Miks sa ei või siis lihtsalt meenutada?