Esileht Ajaviite- ja muud jutud Miks samasoolised tahavad abielluda, kui….

Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Teema: Miks samasoolised tahavad abielluda, kui….

Postitas:
Kägu

Võib seadustada jah aga siis nt nimeks homoelu vms. See siis nende suhete kohta mis elu edasi ei vii. Ja otse loomulikult, et ikka salliv olla, siis neid suhtevorme nii elutute kui elavate vahel tuleks ikka kõiki toleerida.

Abielu jäägu mehe-naise jaoks. Ja ongi jokk.

Sinu abielu võiks siis edaspidi kanda nime heteroelu või?

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen naine, elan koos naisega. Meil on kolm last! Jah, koos oleme kasvatanud, sünnitasin mina. Jah, kui oleks võimalus, siis abielluksin temaga! Kooselu 10 aastat. Kui minu ellu ei oleks teda tulnud, siis oleksin ilmselt kibestunud vanatüdruk, sest ma ei taha ühegi mehe, ega üldse mitte kellegiga peale TEMA koos elada. Paraadidel ei osale ja enda suhet ei eksponeeri. Eks naabrid muidugi näevad, et kaks naist elavad koos. JAH, ma tahaksin temaga abielluda! Mis see nende vastaste jaoks muudaks?? Minu voodisse pole kellegi asja peale minu naise, seega oma fantaasiad elagu need vastased välja enda paarilisega. Varem sai nagu rahulikult elada, nüüd käib muudkui materdamine. Milleks? Et kolige Rootsi? Ausalt öeldes on mõtted jah juba sealmaal, et peaks kolima mujale. Kaua sa lased ennast mõnitada? Ekreiidid, pole teie asi kuidas elame, katsuge enda eludega hakkama saada!

Kes su lastel isa asemel kirjas on? Ja kas neid ei huvita, kes nende isa on? Või räägite kurejuttu?

Vaata – kas sa seda küsimust küsid ka oma tuttavatelt heteropaaridelt? Võibolla on nad teinud kunstliku viljastamise ja kasutanud doonorspermat, sest mees on viljatu? Eestis, muide, on lubatud ka üksikul naisel doonorspermat kasutada (mõnedes riikides peab selleks olema abielus. Ka doonormnarakku saab kasutada. Meil on peresid, kus on lapsi, kes on sündinud emast, kuid bioloogiliselt pole nad oma vanemate lapsed. On peresid, kus on lapsendatud lapsed, jne. Vaevalt, et kõik mingit kurejuttu ajavad.

+1
0
Please wait...

Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Miks samasoolised tahavad abielluda, kui….