Esileht Pereelu ja suhted Miks see nii tähtis on?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 57 )

Teema: Miks see nii tähtis on?

Postitas:
Kägu

Miks on naistele nii tähtis, et mehel on positsioon ühiskondlikus hierarhias ja eesmärk omaette seda kindlustada ja tõsta?

+1
-27
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei oska vastata, sest minu arvates ei ole see kõigile naistele tähtis. Kõigile meestele ka mitte.

+25
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks on naistele nii tähtis, et mehel on positsioon ühiskondlikus hierarhias ja eesmärk omaette seda kindlustada ja tõsta?

Kuule, ära nüüd igat detaili oma pereelus ka nüüd üldista tervele ühiskonnale.

+17
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teises kultuuris ei pruugi tal mingit positsiooni olla.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks on naistele nii tähtis, et mehel on positsioon ühiskondlikus hierarhias ja eesmärk omaette seda kindlustada ja tõsta?

Pigem on see minu silmis miinus.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks on naistele nii tähtis, et mehel on positsioon ühiskondlikus hierarhias ja eesmärk omaette seda kindlustada ja tõsta?

Mehe positsioon pole üldse tähtis. Tean, kes ma ise olen ja mis minul on. Mees on lisaboonus. Mu mees teeb väga lihtsat tööd. Ma kröösus temaga võrreldes. Aga armastab ja hoiab mind üle kõige. Ja see on olulisem kõigest muust.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maailm on täis naisi, kelle meheks on suvaline jopakolla. Kust otsast see igale naisele tähtis on?

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest mulle on oluline, et minul oleks positsioon ühiskondlikus hierarhias, karjäär ja arvestatav sissetulek ning mees võiks olla minuga ikkagi võrdne. 🙂

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on nüüd natuke üldistatud. Igal naise jaoks ei pruugi see teab mis tähtis eesmärk olla.

Laias laastus aga on see ju selgemast selgem. Kõrgema positsiooniga partneril on rohkem võimu ja suurem sissetulek. See aga tagab (võimalike tulevaste) ühiste laste heaolu ja parimad võimalused laste üles kasvatamiseks. Nii et laste nimel, nagu kõik naiste eesmärgid.

Ka naisele endale annab paremal positsioonil olev partner rohkem võimalusi. Nagu ka mehele, nii et paljudele meestele on samuti tähtis, et naine oleks edukas.  Ühesõnaga, kõrgema staatusega partner tõstab ka meie enda staatust.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle pole see tähtis olnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naistele meeldivad ambitsioonikad, edukad mehed. See ei tähenda, et mees peaks pankur olema, vaid mehes oleks enesekindlust ja teadmist, mida ta elust tahab.  Et temaga oleks turvaline ja kindel olla, et kui elus läheb kehvalt – siis saab temale toetuda.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem on mulje jäänud, et viimasel ajal just  palju naisi, kellele meeldib kui mees neile alt üles vaatab. Ja seega valivadki kehva positsiooniga mehe, keda siis mõnuga kamandavad. Ja enda isiklikku positsiooni ja rahakust ei jäeta rõhutamata.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks on naistele nii tähtis, et mehel on positsioon ühiskondlikus hierarhias ja eesmärk omaette seda kindlustada ja tõsta?

Kuna üldistad, saab teha järelduse, milliste naistega oled kokku puutunud. Peab ütlema, et su tutvusringkond pole just eriti avar. Selline üldistus räägib sinust, kus käid ja kellega suhtled, mitte naistest.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naistele on oluline saada tugevaid ja terveid lapsi ning võimalust kasvatada neid turvalisuses ja heaolus. Vähevõimekas luuser on seksuaalselt ebaatraktiivne, sest sellisega võib ju olla oht, et ka lapsed tulevad põdurad ja saamatud. Aga see, mis tagab ühiskonnas turvalisuse ja heaolu on koopaaegadest nii palju muutunud. Meestelt ei oodata enam lihaseid ja tapahimu, vaid pigem intelligentsust ja diplomaatilisi oskusi, et laveerida edukalt korporatiivses või akadeemilises keskkonnas. Meeste nn seksikuse ampluaa on naiste silmis kõvasti laienenud ja arenenud.

 

Aga küsiks parem vastu, et miks on meestele nii tähtis saada just neoteenilise näoga ja peenikese pihaga naine? Ja miks paljud mehed eeldavad, et nad väärivad a priori naist, ilma midagi analoogset vastu pakkumata? Ja kui seda naist ei tule ega tule, siis tekib mingi imelik pettumus ja kibestumus, sest nagu… “oli ju lubatud”.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga küsiks parem vastu, et miks on meestele nii tähtis saada just neoteenilise näoga ja peenikese pihaga naine? Ja miks paljud mehed eeldavad, et nad väärivad a priori naist, ilma midagi analoogset vastu pakkumata? Ja kui seda naist ei tule ega tule, siis tekib mingi imelik pettumus ja kibestumus, sest nagu… “oli ju lubatud”.

See on tõesti huvitav küsimus. Üksikud naised, kes pole sobivat partnerit leidnud, on lihtsalt kurvad ja pigem süüdistavad ennast. Aga mehed muutuvad kuidagi agessiivseks ja nõudlikuks. Enda vigu ei näe nad iial. Ka siin Perekoolis on üks meesterahvas, kes pidevalt teeb teemasid, et kas siis tõesti mina ei leiagi naist, kas tõesti pean oma soovid ja vajadused alla suruma. Kõik teised on süüdi, sest tema on ju meesterahvas ja tahab ilusat alandlikku naist.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See seisuse, staatuse, positsiooni ja võimu kultus on tegelikult nii haige ja d*biilne, et ajab oksele. Kõik on just a business. Rõve. Minu sügav lugupidamatus igatahes.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See seisuse, staatuse, positsiooni ja võimu kultus on tegelikult nii haige ja d*biilne, et ajab oksele. Kõik on just a business. Rõve. Minu sügav lugupidamatus igatahes.

Viinamarjad on hapud.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See seisuse, staatuse, positsiooni ja võimu kultus on tegelikult nii haige ja d*biilne, et ajab oksele. Kõik on just a business. Rõve. Minu sügav lugupidamatus igatahes.

Viinamarjad on hapud.

Hapu ei aja oksele.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga küsiks parem vastu, et miks on meestele nii tähtis saada just neoteenilise näoga ja peenikese pihaga naine? Ja miks paljud mehed eeldavad, et nad väärivad a priori naist, ilma midagi analoogset vastu pakkumata? Ja kui seda naist ei tule ega tule, siis tekib mingi imelik pettumus ja kibestumus, sest nagu… “oli ju lubatud”.

See on tõesti huvitav küsimus. Üksikud naised, kes pole sobivat partnerit leidnud, on lihtsalt kurvad ja pigem süüdistavad ennast. Aga mehed muutuvad kuidagi agessiivseks ja nõudlikuks. Enda vigu ei näe nad iial. Ka siin Perekoolis on üks meesterahvas, kes pidevalt teeb teemasid, et kas siis tõesti mina ei leiagi naist, kas tõesti pean oma soovid ja vajadused alla suruma. Kõik teised on süüdi, sest tema on ju meesterahvas ja tahab ilusat alandlikku naist.

Eks positsioon ja võim on ennegi õllekõhu ja kiilaneva pea nähtamatuks teinud. Ja üleüldse, ennem kasvõi joogu ja löögu, mitte ei oleks igavalt korralik, kelle kõrval pole elul mingit vürtsi, onju?

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks positsioon ja võim on ennegi õllekõhu ja kiilaneva pea nähtamatuks teinud. Ja üleüldse, ennem kasvõi joogu ja löögu, mitte ei oleks igavalt korralik, kelle kõrval pole elul mingit vürtsi, onju?

Ei midagi sellist. Täiesti valest otsast lähened oma naisteikaldusele.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik on lihtne. Inimesed ei ole loodud võrdsena. Nad jagunevad väärtuslikeks ja alaväärtuslikeks. Inimene peab võistlema, et mitte langeda teise kasti. Väärtuse otsimine peab olema inimese elus asi number 1.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga küsiks parem vastu, et miks on meestele nii tähtis saada just neoteenilise näoga ja peenikese pihaga naine? Ja miks paljud mehed eeldavad, et nad väärivad a priori naist, ilma midagi analoogset vastu pakkumata? Ja kui seda naist ei tule ega tule, siis tekib mingi imelik pettumus ja kibestumus, sest nagu… “oli ju lubatud”.

See on tõesti huvitav küsimus. Üksikud naised, kes pole sobivat partnerit leidnud, on lihtsalt kurvad ja pigem süüdistavad ennast. Aga mehed muutuvad kuidagi agessiivseks ja nõudlikuks. Enda vigu ei näe nad iial. Ka siin Perekoolis on üks meesterahvas, kes pidevalt teeb teemasid, et kas siis tõesti mina ei leiagi naist, kas tõesti pean oma soovid ja vajadused alla suruma. Kõik teised on süüdi, sest tema on ju meesterahvas ja tahab ilusat alandlikku naist.

Eks positsioon ja võim on ennegi õllekõhu ja kiilaneva pea nähtamatuks teinud. Ja üleüldse, ennem kasvõi joogu ja löögu, mitte ei oleks igavalt korralik, kelle kõrval pole elul mingit vürtsi, onju?

See on stereotüüp, et edukad mehed on õllekõhuga, kiilakad, joovad ja löövad. Aga vaesed ja edutud mehed on lahked ja sõbralikud…?

Ei ole nii. Vaesed ja töötud mehed on tihtipeale niihästi õllekõhu kui kiilas peaga ja sageli ei oska nad ka käsi paigal hoida.

Igavalt korralikud mehed sageli ongi edukad.  Mitteigavad jooma-ja löömavennad on tihtipeale ühiskonna kõige madalamal pulgal.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Evolutsiooniliselt sisseprogrammeeritud tendents. Hästi demonstreeritav – juhuslikule sünnipäevale noore ilusa naisega tulnud hästi riides mehega suhtlevad teised sünnipäeval viibivad naised oluliselt rohkem; hoolimata sellest, et mees kiilas ja jõehobu mõõtu. Kui siis kõneluse käigus selgub, et tegu on sekretäriga, saab tihti palju nalja ja uusi sõpru.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga küsiks parem vastu, et miks on meestele nii tähtis saada just neoteenilise näoga ja peenikese pihaga naine? Ja miks paljud mehed eeldavad, et nad väärivad a priori naist, ilma midagi analoogset vastu pakkumata? Ja kui seda naist ei tule ega tule, siis tekib mingi imelik pettumus ja kibestumus, sest nagu… “oli ju lubatud”.

See on tõesti huvitav küsimus. Üksikud naised, kes pole sobivat partnerit leidnud, on lihtsalt kurvad ja pigem süüdistavad ennast. Aga mehed muutuvad kuidagi agessiivseks ja nõudlikuks. Enda vigu ei näe nad iial. Ka siin Perekoolis on üks meesterahvas, kes pidevalt teeb teemasid, et kas siis tõesti mina ei leiagi naist, kas tõesti pean oma soovid ja vajadused alla suruma. Kõik teised on süüdi, sest tema on ju meesterahvas ja tahab ilusat alandlikku naist.

Eks positsioon ja võim on ennegi õllekõhu ja kiilaneva pea nähtamatuks teinud. Ja üleüldse, ennem kasvõi joogu ja löögu, mitte ei oleks igavalt korralik, kelle kõrval pole elul mingit vürtsi, onju?

See on stereotüüp, et edukad mehed on õllekõhuga, kiilakad, joovad ja löövad. Aga vaesed ja edutud mehed on lahked ja sõbralikud…?

Ei ole nii. Vaesed ja töötud mehed on tihtipeale niihästi õllekõhu kui kiilas peaga ja sageli ei oska nad ka käsi paigal hoida.

Igavalt korralikud mehed sageli ongi edukad. Mitteigavad jooma-ja löömavennad on tihtipeale ühiskonna kõige madalamal pulgal.

Mul on juuksed peas, õllekõhtu ka ei ole(treenitud biitsepsit ja sixpack’i samuti mitte), suitsu ei tee, purju ei joo, löömamees ei ole aga võimupositsiooniambitsioonid pole mind ka kunagi erutanud. Ehk siis igav, korralik ja ühiskonnas mitte kõrgemal positsioonil, kas ma olen siis mingi erand?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks on naistele nii tähtis, et mehel on positsioon ühiskondlikus hierarhias ja eesmärk omaette seda kindlustada ja tõsta?

Kui mees on väga hea omal erialal, on tal kõrge positsioon inimeste silmis niikuinii. Tahad või ei taha. Kui inimene on ka näiteks viie Eesti parima teerullijuhi või kanalisatsioonipuhastaja seas, siis teavad teda kõik, kellel kunagi tekib vajadus selle teenuse järgi. Näiteks…võtame pottsepad. Heade pottseppade nimed on kõigile teada, kes on põhjalikult uurinud ja otsinud korralikku ahju või kamina ehitajat. Neil on aasta ja rohkem järjekord ning neist räägitakse suurima austusega.
Parimate juuksurite nimesid vähemalt oma maakonnas teab iga naine, kes kunagi on tõsiselt otsinud endale näiteks pulmajuuksurit või uue imago jaoks juuksestilisti. Neil on omal alal kõrge prestiiž ja positsioon.
Parimate koduabiliste nimesid teavad kõik jõukad ja info, et kus keegi vabaes, antakse edasi praktiliselt salaja sosistades.
Tehase parim keevitaja saab lordi aastas üleostmispakkumisi.

Jutu mõte siis see, et kui on tark ja tubli mees, siis tal on niikuinii ühiskondlik kõrge maine, olenemata ametist. Ja milline naine unistaks keskpärase taibuga ja nibin-nabin sobilikul tasemel, et päris lahti ei lasta, oma tööd tegevast mehest.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

A miks meestele on nii tähtsad tissid? No täiesti kasutud asjad, osta muudkui kalleid rinnahoidjaid, mõni loll kulutab varanduse oppideks. Täiesti kasutud, aga paned push-up ja suure dekoltee ja voila, mehed hulluvad.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks on naistele nii tähtis, et mehel on positsioon ühiskondlikus hierarhias ja eesmärk omaette seda kindlustada ja tõsta?

Kui mees on väga hea omal erialal, on tal kõrge positsioon inimeste silmis niikuinii. Tahad või ei taha. Kui inimene on ka näiteks viie Eesti parima teerullijuhi või kanalisatsioonipuhastaja seas, siis teavad teda kõik, kellel kunagi tekib vajadus selle teenuse järgi. Näiteks…võtame pottsepad. Heade pottseppade nimed on kõigile teada, kes on põhjalikult uurinud ja otsinud korralikku ahju või kamina ehitajat. Neil on aasta ja rohkem järjekord ning neist räägitakse suurima austusega.

Parimate juuksurite nimesid vähemalt oma maakonnas teab iga naine, kes kunagi on tõsiselt otsinud endale näiteks pulmajuuksurit või uue imago jaoks juuksestilisti. Neil on omal alal kõrge prestiiž ja positsioon.

Parimate koduabiliste nimesid teavad kõik jõukad ja info, et kus keegi vabaes, antakse edasi praktiliselt salaja sosistades.

Tehase parim keevitaja saab lordi aastas üleostmispakkumisi.

Jutu mõte siis see, et kui on tark ja tubli mees, siis tal on niikuinii ühiskondlik kõrge maine, olenemata ametist. Ja milline naine unistaks keskpärase taibuga ja nibin-nabin sobilikul tasemel, et päris lahti ei lasta, oma tööd tegevast mehest.

Ei usu. Positsioon tähendab ikka võimu, mõjukust jne. Õige positsiooniga mees võib kui tahes heade oskustega pottsepa või teerullijuhi hoobilt ilma ametliku sissetulekuta jätta kui too on positsioonimehele kuidagi varba peale astunud. Näiteks kui mõjukas mees tunneb, et teerullimees on tema mersu liikumist takistanud, saab see teerullimees hoobilt kinga ja ükski ettevõte teda enda ridadesse ei taha, kuna vastasel juhul nad võivad kaotada lepinguid.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

A miks meestele on nii tähtsad tissid? No täiesti kasutud asjad, osta muudkui kalleid rinnahoidjaid, mõni loll kulutab varanduse oppideks. Täiesti kasutud, aga paned push-up ja suure dekoltee ja voila, mehed hulluvad.

Tissid on lapse imetamiseks. Mina isiklikult ei saa sellest hullusest aru ja ersatstiss pole mulle kunagi meeldinud. Samuti botoxhuuled, rikuvad naise rohkem ära kui ilusamaks teevad.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

A miks meestele on nii tähtsad tissid? No täiesti kasutud asjad, osta muudkui kalleid rinnahoidjaid, mõni loll kulutab varanduse oppideks. Täiesti kasutud, aga paned push-up ja suure dekoltee ja voila, mehed hulluvad.

Tissid on lapse imetamiseks. Mina isiklikult ei saa sellest hullusest aru ja ersatstiss pole mulle kunagi meeldinud. Samuti botoxhuuled, rikuvad naise rohkem ära kui ilusamaks teevad.

Kas tissid on täiskasvanud mehe imetamisdks? Või mis see laps siia valemisse puutub?

Samuti ei süstita huultesse botoxit.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei usu. Positsioon tähendab ikka võimu, mõjukust jne.

Sa tahad öelda, et super-elektrikul või parimal torulukksepal pole su üle võimu? Kui sul majas ikka torustik plahvatab või juhtmed seinas süttivad, siis sa istud nädala kuskil ema juures või sotsiaalmajas, kuni nemad kohale saavad tulla.

Ja mõjukad, positsioonikad mehed ei jäta iial tööta oma firma parimat keevitajat. Sa vist ei tea reaalelust midagi?
Minu mehe üks vend tegeleb teatud sorti laudatehnika remondiga. Ütleme nii, et seal sõnnikuse ja virtsasema poole peal 🙂 Just, tavotinäpp, mitte programmeerija. Eestis ega ähiriikides pole teadaolevalt ühtki neid seadmeid kasutatavat suuremat piimafarmi, kuhu teda poleks püütud üle osta. Mitu korda aastas. Aga tal on mõnus elada nagu elab. Eestis ainult puhkab, mitu korrad aastas käib paariks-kolmeks nädalaks kuskil Prantsusmaal või Poolas mingis piimafarmis ülevaatajaks (aga ise ikka ka mutrivõti käes ja kummikud jalas), kui hooldustöid tehakse. Ta on väga-väga hästi makstud.

Juhatuste esimeeste tasandilt helistatakse talle, et kas äkki saame rääkida, et vahetad firmat.

Või vaata siin lähemal ringi. Poekettide juhid praktiliselt paluvad põlvili, et inimesed neile müüjaks tuleksid. Parimatest müüjatest hoitakse kümne küünega kinni. Selles suht suures poes, kus töötab üks mu sõbranna, tehakse terve nädala graafik ümber, kui kõige tublimatel on ootamatult vaba päeva vaja. Kui haigeks jäävad, saadab tippjuht muidugi küll sekretäri kaudu, lilekimbu.

Kui meie firmal oli vaja uut müügimeest, siis head-huntiti läbi kõik konkurendid ja tippjuht ise käis parimaid kuskil kohvikus veenmas, et palun tule meile.

Keskpärased muidugi ei usu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 57 )


Esileht Pereelu ja suhted Miks see nii tähtis on?