Esileht Pereelu ja suhted Miks siin aega veedate?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Miks siin aega veedate?

Postitas:

Olen siin viimase nädala jooksul lugemas/kommenteerimas käinud neid teemasid. Täne tekkis äkki selline küsimus: miks küll nii targad inimesed, kes head ja paremat nõu, nii teiste suhete kui laste kasvatamine jne koha pealt oskavad anda – siin oma aega käivad surnuks löömas? Selle asemel, et oma väärtuslikku aega oma parimatega – oma perega, väärtuslikult veeta.

Ei ootagi muid kommantaare kui lihtsat selgitust: miks siin käid?

Teen ise otsa lahti. Käin aegajalt emade foorumis nõu otsimas. Sel nädalal olin haige, ei jaksanud suurt midagi teha – vahelduseks siis kiikasin siia nurka ka. jäin päris pikalt lugema ja kaasa elama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuna mul kellegi ees kohustusi ei ole. ja kõik mu vaba aeg kuulub minule. ja vaba aega on mul palju. siis tuleb seda kuidagi sisustada. ega ma terve päeva ei saa ju seriaale vahtida. vahepeal istun perekoolis ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tere hommikut!
tead, ise mõtlen ka. aga on hommik – kõik magavad veel. vanem laps on haige, kooli ei lähe. väiksema viib mees lasteaeda. seega kuulan raadiot, joon kohvi ja surfan internetis – loen uudiseid, vaatan perekooli üle jne. pliidil podiseb õhtune roog, teen ta n.ö. poolvalmis, et õhtul kiiremini saaks. kell 8 ajan mehe ja väikse lapse üles, panen lapse ja ennast riidesse, löön üles ja lähen tööle.
perekoolist saan 15 mintiga ülevaate, siis on päev kirjas.
Aga oskan oma aega (ja raha) pere kõrvalt planeerida – et mul on aega nii perekoolis passimiseks, raamatute lugemiseks, kui ka sõbrannadega pläkutamiseks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen suhteliselt uus tegelane siin ja esialgu haaras kaasa teiste tegemised lihtsalt. Endal pisike beebi kodus, väike korter ja ka vaba aega palju. On naerdud mõnigate idiootsuste peale, mõne mure peale on endalgi pisar silma tulnud. Ära on ehmatanud õelus ja vajadus nö \”ära teha\”, aga eks selliseid ole ju igal pool. ja loomulikult on oi kui palju igasuguseid nõuandjaid, kes alati teavad kõike teistest paremini 🙂 Seega on see hetkel ehk koht, kus igapäevarutiinis saada veidike teistsuguseid muljeid ja emotsioone…Suvel soojaga ja juba veidi suurema lapsega vaevalt siin passin

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käin siin nagu loomaaias. Oma päris elus ma selliseid inimesi ja probleeme ei tunne, siin vaatan asju suurte silmadega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eks ikka pepuseksi ja raseerimise teemade pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elan üksi ja olen kah praegu juba peaaegu nädal aega haige olnud. Ei veeda aega ainult Perekoolis, olen ka telekat vahtinud ja mõned raamatud siin nädala jooksul läbi lugenud. Millessegi väga asjalikku praeguse enesetunde juures süveneda ei suudagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

käin lugemas, kui halvasti võib elus minna. et ei julgeks hõisata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Pereelu ja suhted Miks siin aega veedate?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.