Esileht Ilu ja tervis Miks Sina paks oled?!

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 92 )

Teema: Miks Sina paks oled?!

Postitas:

Aga lihtsalt huvipärast, pange keegi oma päeva menüü. Ja juurde kas olete müstiliselt paisuv, enam vähem joont hoidev või ideaalkaalus. Oleks hea võrrelda. Minu toidukogused on kindlasti päris suured siinsetega võrreldes, aga eks ma rõhun kulutamisele ka.

Ma olen see, kes oma koerad näiteks tõi, vaatan, et keegi on miinustanud. Huvitav miks. Kas ei usu, et mul on koerad ja ma annan neile ühepalju süüa? Või äkki, et mu koerad on hakanud salaja poes pasteedi järgi käima?

+8
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 22:48; 19.04 00:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu nädalamenüü ei anna võõrale käole mitte midagi. Võib-olla kui tõesti huvi üles näitaks, tekiks mingisugune soov siin põhjalikumalt seletada. Antud juhul on tegu lihtsalt klähvimisega ning isegi kui enda digiloo väljavõtted siia riputaksin, peetaks arste lollideks. Enda seisukoht jääks ikka samaks. I agree to disagree ja loodan, et elu sind õpetama ei tule nagu mind tuli.

Nii hea on niimoodi mingit pläma ajada – “toitun väga tervislikult ja teaduslikult, aga näe, ikka võtsin 2 kuuga 3o kg juurde, krdi kilpnääre.” Ja siis teised samasugused poolearulised kiidavad takka, et ei ole jah võimalik alla võtta, kui kilpnääre…

Tahad ma ütlen sulle, mis tegelik olukord on – sul ei ole aimugi, mida ja kui palju sa sööd või kui palju su keha tegelikult midagi vajab. Oled lihtsalt üks järjekordne “naine saunas” targutaja.

Mina, kulla “naine saunas”, räägin enda kogemusest siin, kus seda küsiti. Sinu arvamust ei ole mitte keegi küsinud, aga sellegipoolest käid klähvimas, paned diagnoose ja sildistad. Sealjuures vähemalt minu kommentaare pole sa läbigi vaevunud lugema, võtad õhust oma väiteid ja fantaseerid juurde.
Mind täitsa huvitab, kust sa välja lugesid, et mul kilpnäärmes asi on? 😀

Minule diagnoosi panekuga ei anna rohkem puusse panna kui sina praegu panid. Töötan asutuses, mis annab välja riiklikud toitumissoovitused. Mina ja minu kolleegid dikteerime suures osas selle, mida sina pead tervislikuks toitumiseks. Selle kõige juures on kõik makro- ja mikrotoitained, nende päevased normid, omastamine (seda parandavad ja takistavad tegurid), puuduse ja/või üledoosi sümptomid jpm une pealt selged. Selgeks on saanud ka see, et kcal ei ole ainus, mis rolli mängivad. Võid olla vabalt pidevas defitsiidis, aga juurde võtta. Oluline on, mida sööd ja kuidas.

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 16.04 14:23; 16.04 20:04; 17.04 10:09; 18.04 16:18; 19.04 01:04; 19.04 12:05; 19.04 14:31; 01.05 16:39; 01.05 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind täitsa huvitab, kust sa välja lugesid, et mul kilpnäärmes asi on? ????

Arusaadavalt lugesin ma seda sinu postitusest, kus kirjutad:

Sporti ei ole kunagi teinud, aga päevas aktiivsusmonitori järgi ca 8000 sammu tuleb täis puhtalt tavatoimetusi tehes. Hiljuti avastati kilpnäärme alatalitlus ja ülekaalulisusega on tulnud ka depressioon. Lisaks veel üks krooniline haigus, mis mind sünnist saadik vaevab.

Ehk siis tavaline mula – sporti pole kunagi teinud, toitun nagu ööbik, aga mul on 100 müstilist häda, mis kaalu tõstavad.

+6
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 11.04 08:30; 16.04 19:35; 17.04 08:24; 17.04 22:18; 18.04 23:04; 19.04 11:31; 19.04 12:13; 19.04 18:23; 23.04 13:29; 23.04 19:39; 30.04 17:06; 01.05 19:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võid olla vabalt pidevas defitsiidis, aga juurde võtta. Oluline on, mida sööd ja kuidas.

Ma usun, et inimesed omastavad toitaineid erinevalt ja kulutavad erinevalt, aga see lause on päriselt pullikaka. Sry!

Pidevas defitsiidis olev keha ei saa juurde võtta. Kui see nii oleks, siis oleks põhimõtteliselt perpetuum mobile avastatud. Nonsenss!

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.04 11:03; 19.04 12:02; 21.04 13:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind täitsa huvitab, kust sa välja lugesid, et mul kilpnäärmes asi on? ????

Arusaadavalt lugesin ma seda sinu postitusest, kus kirjutad:

Sporti ei ole kunagi teinud, aga päevas aktiivsusmonitori järgi ca 8000 sammu tuleb täis puhtalt tavatoimetusi tehes. Hiljuti avastati kilpnäärme alatalitlus ja ülekaalulisusega on tulnud ka depressioon. Lisaks veel üks krooniline haigus, mis mind sünnist saadik vaevab.

Ehk siis tavaline mula – sporti pole kunagi teinud, toitun nagu ööbik, aga mul on 100 müstilist häda, mis kaalu tõstavad.

Edasi mõistsid lugeda või tegid järeldused esimese kommentaari põhjal ära? Loomulikult tegid. 😀

Sellised targad võiksid enda teadmistega arstiteadusele au teha. Kolm raviarsti pole suutnud jälile jõuda, mis nii kiire kaalutõusu taga võiks olla. Tuled Perekooli, räägid umbkaudselt lühendatud haigusloo ära ja oraakel platsis, kes diagnoosi paneb.
Sellised targad lahendaksid ka alakaaluliste mure kui ütleksid mida tuleb süüa, et paari kuuga üle 30kg vaevata juurde võtta ja seda veel ühe vastsündinu ja kolme lapse kõrvalt.

Tõesti kujutab keegi endale ette, et kolm arsti pole suutnud selle peale tulla, et kui kilpnäärmes asi oleks, paneksid vastava ravi peale lihtsalt?

Pane nüüd, ole kena, enda nädalamenüü siia. Vaatan oma vabast ajast ja tasuta kõik mikro- ja makrotoitained üle. Ise nii agar targutaja teemas, kus keegi pole arvamust küsinudki, vaatame üle, mille pinnalt plähmid.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 16.04 14:23; 16.04 20:04; 17.04 10:09; 18.04 16:18; 19.04 01:04; 19.04 12:05; 19.04 14:31; 01.05 16:39; 01.05 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskusin eluaeg kalorid sisse – kalorid välja teemat. Et kui on defitsiit, siis ikka peaks langema.
Kaks aastat tagasi võtsin antidepressante ja rahusteid ärevushäire raviks . Kaal tõusis normaalkaalu ülemisest otsast 25 kilo kõrgemaks poole aastaga. Kusjuures ma ei süüdista kaalutõusus otseselt antidepressantide mõju, aga pigem oli see, et mul oli neid võttes pidevalt jube uni ja väsimus, kohati ka pearinglushood ja muidu paha olla, mis tähendas, et minu varem väga aktiivsest eluviisist sai diivanil vegeteerimine ja magamine.
Kui vaimse tervise korda sain (tegelikult selgus, et mul ei olnudki ärevushäire, vaid neid sümptomeid andis tõsine vitamiinipuudus, mida esimene arst ei vaevunud kontrollima ega teemaks võtma), siis hakkasin hoolega Fitlapi tegema, mis peamiselt toimib ka kaloridefitsiidi kaudu. Ja no ei langenud kaal ja mina ei saanud üldse aru, et kuidas see võimalik on, kui mul ju ometi on kaloridefitsiit.
Suures meelheites hakkasin muid lahendusi otsima ja lasin Sportsgenes teha toidutalumatuste testi. Sain seal nimekirja asju, mida ma ei tohiks süüa ja nüüd väldin neid 80% ajast.
Kaal on sama kalorsuse juures mis mul fitlapis oli nüüd langenud kahe kuuga 10 kilo.

Kui ise seda kogenud ei oleks, siis ka ei usuks sest nagu öeldud, ma varem olin ikka täiesti kindel, et kõik saladus on kalorites ja kui inimene alla ei võta, siis ta lihtsalt sööb palju.

+10
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.04 12:07; 04.05 11:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane nüüd, ole kena, enda nädalamenüü siia. Vaatan oma vabast ajast ja tasuta kõik mikro- ja makrotoitained üle. Ise nii agar targutaja teemas, kus keegi pole arvamust küsinudki, vaatame üle, mille pinnalt plähmid.

Tänan pakkumast, “toitumisteadlane”, aga minul on oma makrod suht selged ning kaaluprobleeme ei ole. Hetkel toitun vastavalt oma treeningeesmärkidele ning sixpack on nähtav.
See on muidugi huvitav, et TAIs töötavad tegelased, kes sellist pläma ajavad toitumise kohta nagu sina. Kellena sa töötad seal? Garderoobis?

+5
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 11.04 08:30; 16.04 19:35; 17.04 08:24; 17.04 22:18; 18.04 23:04; 19.04 11:31; 19.04 12:13; 19.04 18:23; 23.04 13:29; 23.04 19:39; 30.04 17:06; 01.05 19:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane nüüd, ole kena, enda nädalamenüü siia. Vaatan oma vabast ajast ja tasuta kõik mikro- ja makrotoitained üle. Ise nii agar targutaja teemas, kus keegi pole arvamust küsinudki, vaatame üle, mille pinnalt plähmid.

Tänan pakkumast, “toitumisteadlane”, aga minul on oma makrod suht selged ning kaaluprobleeme ei ole. Hetkel toitun vastavalt oma treeningeesmärkidele ning sixpack on nähtav.

See on muidugi huvitav, et TAIs töötavad tegelased, kes sellist pläma ajavad toitumise kohta nagu sina. Kellena sa töötad seal? Garderoobis?

Haha, pilt sai kohe palju selgemaks. Meil käib siin targutamas järjekordne totu, kes on mingilt treenerilt copy-paste toitumiskava saanud ja end selle pinnalt toitumise alal spetsialistiks peab.
Ilmselt teab TAI garderoobitädi pealt kuulatud jutu põhjal ka seda, et makrotoitained üksi ei loe mitte midagi. Garderoobitädi toitumissoovitusi siiski ei koosta.

Palun mine ja targuta nüüd mõnes teemas, kus sinu arvamust küsitud on.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 16.04 14:23; 16.04 20:04; 17.04 10:09; 18.04 16:18; 19.04 01:04; 19.04 12:05; 19.04 14:31; 01.05 16:39; 01.05 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt teab TAI garderoobitädi pealt kuulatud jutu põhjal ka seda, et makrotoitained üksi ei loe mitte midagi.

Mis mõttes üksi? Makrotoitainete päevane vajadus vastavalt kehalisele koormusele ja eesmärkidele on oluline. Kui keskmine eesti paksuke sellegi paika saaks, oleksime juba mäel. Selle asemel ajavad nad üksteisele mingit iba (nagu ka sina siin).

Garderoobitädi toitumissoovitusi siiski ei koosta.

Garederoobitädi loomulikult ei koosta, vaid ajab siin mingit p_ska, kuidas 2 kuuga on võimalik “vägagi paigas” toitumisega 30! kg juurde võtta 😀

PS Toitumine muide ei ole selline raketiteadus, et selle mõistmiseks peaks mingi TAI “teadlane” olema. Üsna lihtne teema, kui vaevaks võtta see endale kord selgeks teha.

+4
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 11.04 08:30; 16.04 19:35; 17.04 08:24; 17.04 22:18; 18.04 23:04; 19.04 11:31; 19.04 12:13; 19.04 18:23; 23.04 13:29; 23.04 19:39; 30.04 17:06; 01.05 19:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin paks (vormist väljas, lodev), sest kuigi peale lapse sündi langes kaal kolinal, siis võtsin 6kg juurde niipea, kui rinnaga toitmise lõpetasin. Sporti sel ajal ei teinud, sõin väga palju magusat. 39-aastaselt otsustasin, et nüüd aitab, enne 40.sünnipäeva pean ennast kokku võtma, õhtused näksimised lõpetama, sporti tegema (mis ajab pulsi korralikult ülesse), toitumise kontrolli alla saama. Leidsin endale sobiva rühmatrenni, kus on võrdselt kardiot ja jõutrenni, see muutis mu elu. Lihtsalt jooksmisest/kõndimisest ei piisa kui oled 40+. Lihast on vaja hoida ja treenida. Lisaks annab trenn tohutu positiivse emotsiooni, olen leidnud uusi sõbrannasid, ootan neid päevi (3-4x nädalas), kui saan trenni minna. Kui pole aega rühmatrenni minna, siis teen kodus, otsin midagi youtube’st, selle 30 min leiab igaüks. Nüüd olen 41 ja raudselt viimase 20 aasta parimas füüsilises vormis, enesetunne on fantastiline ja tervisenäitajad korras. Viimased 6 kuud olen teinud ka IF toitumist ja see on aidanud kaalu kaotada, teen 16:8 aknas, söön vahemikus kl 12-8. Kindlasti tunnen ennast paremini kui söön vähem süsivesikuid, aga otseselt ei keela endale midagi, sest see pole jätkusuutlik.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tasu riidu üles kiskuda aga siiski on toit see, mis paksuks teeb. Pange ausalt kõik söödud ampsud ja kogused kirja. Samuti väike näljatunne ei tee ka midagi halba. Lihtsalt joo pisut vett. Ise kasutan IF ja tundub, et sobib. Loomulikult söömisaknas ei õgi valimatult. Magusad koogid, saiakesed, maiustused võiks üldse ära jätta.

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, võib tunduda, et kalorid sisse-välja ei tööta. Tegelikult töötab. Ainevahetuse osa võib tõesti olla, aga see ei ole nii suur. Ka puudutab see päriselt väga väheseid inimesi.
Ma olen ise ülekaalulisusele kalduv ja aeg-ajalt ka ülekaaluline. Samas on mul ema poolne suguvõsa need, keda peetakse kiire ainevahetusega inimesteks ja mees ka. Olen saanud väga lähedalt ja tähelepanelikult jälgida, kuidas nad toituvad. Söövad tõesti kõike ja ei piira ennast absoluutselt. Minust rohkem ei suuda nad süüa ka siis, kui ennast kurguauguni täis õgivad. Jah, minu mees, kes on minust 30cm pikem ja 20kg raskem, sööb minust vähem. Mitte selle pärast, et tal oleks parem enesedistsipliin. Ta lihtsalt ei jaksa ja ei taha nii palju süüa. Siit tulebki suurim vahe. Saledad inimesed ei pea ennast millegagi piirama, et saledad püsida. Ülekaalulisusele kalduvad inimesed söövad 24h sees füüsiliselt suuremaid koguseid. Kui pidulauas vaadata ühte õblukest isikut toiduhunnikuid sisse toppimas, siis seda ehk ei näe, et teisel päeval ta ei soovi üldse süüa. Piirdub kausikese supi ja võileivaga, sest isu pole. Kalorid sisse-välja töötab, aga mõistus teeb meiega trikke.

+15
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.04 11:03; 19.04 12:02; 21.04 13:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen paks, sest ma ei saa oma toitumist kontrolli alla. Ja veini meeldib mulle ka juua.
Liigun igapäevaselt palju ja käin mitu korda nädalas trennis, kuid aastaid on kaal paari kilo piires kõikunud. Vahelduva eduga teen Fitlapi ka ja kui end joones hoian, siis see töötab, aga kui rütm sassi läheb, on vahepeal kaotatu kolinal tagasi.
Minu probleem on selles, et töö iseloomu tõttu olen palju liikumises ja napib aega, et toitu kaasa teha. Kui mul on hommiku- ja lõunasöök tööl kaasas, on tavaliselt terve päev okei, aga nii, kui mul pole olnud aega neid valmistada, siis jätan tihti lõuna ajal söömata ning tühja kõhuga söön õhtul üle.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui oled juba paksuks läinud ja su keha on metsikult rasvarakke juurde tootnud, siis neist niisama lahti ei saagi. Tahad saledaks tagasi ja ka jääda, siis pead elama väga nöörimööda ja veinitamisest kindlasti loobuma. Sest alkoholi tarbimine lõpetab kohe rasvalagundamise vaid alkoholi lagundamine on esmatähtis. Ühesõnaga on valida, kas elad nii nagu tahad ja oled paks või siis loobud väga paljust ja saad saledaks. Kumb teeb rohkem õnnelikuks, selle võiks valida.
Aga kui ikkagi pole järjepidevust ja ka tahet, siis miks end piitsutada olemaks keegi kes sa pole? Aastad lähevad ja jääd nagunii vanemaks ja üha vähem su välimus läheb kellelegi korda. Neid saledaid 20 aastaseid on palju, aga kas see teeb neil mõne ukse rohkem lahti kui sinul? Loeb ikka see milline on inimene ise.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.04 10:09; 23.04 12:57; 23.04 14:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aastad lähevad ja jääd nagunii vanemaks ja üha vähem su välimus läheb kellelegi korda.

Kas keegi tõesti arvab veel, et ülekaalulisus on vaid esteetiline probleem?

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 11.04 08:30; 16.04 19:35; 17.04 08:24; 17.04 22:18; 18.04 23:04; 19.04 11:31; 19.04 12:13; 19.04 18:23; 23.04 13:29; 23.04 19:39; 30.04 17:06; 01.05 19:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aastad lähevad ja jääd nagunii vanemaks ja üha vähem su välimus läheb kellelegi korda.

Kas keegi tõesti arvab veel, et ülekaalulisus on vaid esteetiline probleem?

Ülekaalulisus pole mingi probleem, vaata millesse inimesed tegelikult surevad. Liiklusõnnetused, tulekahjud, terrorirünnakud, lennukid kukuvad alla, inimesed surevad vähki ja sellel kõigel pole ülekaalulisusega mingit pistmist. Noh kui muidugi suudetakse end 150 kiloseks õgida, siis võiks arstile pöörduda. Aga minujaoks need 150 kilosed on samasugused sõltlased nagu alkohoolikud ja narkomaanid. Suur enamus ülekaalulisi ei ole nii paksud, tavaliselt on 10-15 kilo ülekaalu ja see ei riku kuidagi tervist.

+6
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.04 10:09; 23.04 12:57; 23.04 14:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen eluaeg alakaalus olnud,163 cm juures kaalusin 48 kilo. Sõin mida tahtsin, millal tahtsin ja kuidas tahtsin. Tõsi, magusat pole ma kunagi eriti armastanud ja toitun seni üsna tervislikult.
Siis tulid vererohked päevad ja üks tuntud naistearst soovitas hormoonsüsti. Selle tulemusena läks hormonaalne tasakaal totaalselt paigast ning lisaks 8 lisandunud kilole sain ka tubli portsu tsellut oma kintsudele.
Tselluga olen nüüd võidelnud 2 aastast, tulemust pole.
Trennis käin 3x nädalas, lihasmassi olen ka liialt palju kasvatanud, kuid ei ole üldse oma välimusega rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

inimesed surevad vähki ja sellel kõigel pole ülekaalulisusega mingit pistmist.

Soovitan sul oma teadmisi ülekaalu ja vähki haigestumise seoste osas täiendada.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 11.04 08:30; 16.04 19:35; 17.04 08:24; 17.04 22:18; 18.04 23:04; 19.04 11:31; 19.04 12:13; 19.04 18:23; 23.04 13:29; 23.04 19:39; 30.04 17:06; 01.05 19:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu “lugu”. Kaalusin kuni 25 eluaastani 55 kg. Siis hakkasin mõtlema, et olen ikka liiga paks ja oleks vaja 5 kg alla võtta. Pidasin erinevaid dieete (kaugelt mitte tervislikke), tegin meeletult sporti. Korraks nägin isegi numbri 50,4 ära. Siis murdusin (üllatus-üllatus!) ja hakkasin palju sööma. Võtsin lühikese ajaga 10 kg juurde. Siis jälle dieedid, 5 kg alla ja 10 juurde.

Nüüd olen 35, kaalun 85 kg ja võitlen 10 aastat juba toitumishäirega. Igasugune enda kokku võtmine (nüüd katsun ennasthävitavad meetodid kõrvale jätta) lõppeb söömishoogudega.
Arstid-haiglad läbi käidud, abi ei ole saanud. Kõige paremini paistab mõjuvat lchf, sellel rajal katsungi püsida ja esimest korda üle aastate paistab tunneli lõpus natukenegi valgust.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünnitusjärgne kaal oli 64kg, tänaseks päevaks 98-100kg. Toitumine vägagi paigas

Hea möla ????

Muidugi on sul toitumine jumalast paigas ???? Kilpnääre genereerib kaloreid?

Loeks nagu enda aastatagust kommentaari.

Sellised targad võiksid enda teadmistega arstiteadusele au teha. Kolm raviarsti pole suutnud jälile jõuda, mis nii kiire kaalutõusu taga võiks olla. Tuled Perekooli, räägid umbkaudselt lühendatud haigusloo ära ja oraakel platsis, kes diagnoosi paneb.

Sellised targad lahendaksid ka alakaaluliste mure kui ütleksid mida tuleb süüa, et paari kuuga üle 30kg vaevata juurde võtta ja seda veel ühe vastsündinu ja kolme lapse kõrvalt.

Palun pane see oma vägagi paigas nädala menüü siia kirja. Paari kuuga 30 kg??? Sel juhul on sul ilmselt mingi väga haruldane meditsiiniline juhtum ja juurde ei ole sa ilmselt võtnud rasva.

Mis vahet sel on, mida ma juurde olen võtnud – rasva, vett, lihast, kasvajat või puhast kulda. Sinusugused sildistavad ikka ühtmoodi – paks.

Kindlati pole see sul rasv, kindlasti on lihas ja natuke vett. Ega sa ju ennast ise paksuks ei ole õginud, ikka keegi teine sinu eest.
(Nüüd ma enam ei imesta, et linnapildis nii palju pakse on, selliseid vabandusi loeb siin, et paha hakkab).

+7
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen eluaeg alakaalus olnud,163 cm juures kaalusin 48 kilo. Sõin mida tahtsin, millal tahtsin ja kuidas tahtsin. Tõsi, magusat pole ma kunagi eriti armastanud ja toitun seni üsna tervislikult.

Siis tulid vererohked päevad ja üks tuntud naistearst soovitas hormoonsüsti. Selle tulemusena läks hormonaalne tasakaal totaalselt paigast ning lisaks 8 lisandunud kilole sain ka tubli portsu tsellut oma kintsudele.

Tselluga olen nüüd võidelnud 2 aastast, tulemust pole.

Trennis käin 3x nädalas, lihasmassi olen ka liialt palju kasvatanud, kuid ei ole üldse oma välimusega rahul.

Mõlemad kaalud on normaslkaal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 07:34; 24.04 15:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aastad lähevad ja jääd nagunii vanemaks ja üha vähem su välimus läheb kellelegi korda.

Kas keegi tõesti arvab veel, et ülekaalulisus on vaid esteetiline probleem?

Ülekaalulisus pole mingi probleem, vaata millesse inimesed tegelikult surevad. Liiklusõnnetused, tulekahjud, terrorirünnakud, lennukid kukuvad alla, inimesed surevad vähki ja sellel kõigel pole ülekaalulisusega mingit pistmist. Noh kui muidugi suudetakse end 150 kiloseks õgida, siis võiks arstile pöörduda. Aga minujaoks need 150 kilosed on samasugused sõltlased nagu alkohoolikud ja narkomaanid. Suur enamus ülekaalulisi ei ole nii paksud, tavaliselt on 10-15 kilo ülekaalu ja see ei riku kuidagi tervist.

Estis on siiski number üks suremuse põhjus vereringkonna haigused, neid peetakse paljuski elustiilihaigusteks. Suitsetamine, vähene liikumine, alkohol, rasvumine.
Terrorünnak või surmaga lõppev autoõnnetus saab küll palju meedia tähelepanu, aga meedia kajastus ei võrdu sellega, mida päris elus palju juhtub – vastupidi! Tavapärastest olukordadest ei kirjutata uudiseid.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen paks, sest ma ei saa oma toitumist kontrolli alla. Ja veini meeldib mulle ka juua.
Liigun igapäevaselt palju ja käin mitu korda nädalas trennis, kuid aastaid on kaal paari kilo piires kõikunud. Vahelduva eduga teen Fitlapi ka ja kui end joones hoian, siis see töötab, aga kui rütm sassi läheb, on vahepeal kaotatu kolinal tagasi.
Minu probleem on selles, et töö iseloomu tõttu olen palju liikumises ja napib aega, et toitu kaasa teha. Kui mul on hommiku- ja lõunasöök tööl kaasas, on tavaliselt terve päev okei, aga nii, kui mul pole olnud aega neid valmistada, siis jätan tihti lõuna ajal söömata ning tühja kõhuga söön õhtul üle.

kirjutasin sulle vastuse, aga pärast lugesin et võitled paari kiloga. tundus et võitled selle paari kiloga 60kg juures?
mina ostsin poest üht suppi. pakis. kirjad ülistavad mahet. sõin ära ja leidsin, et kaalu on väga kerge langetada nii. mulle see supp ei maitsenud. seda pole võimalik ülesüüa.
paksuse põhjus ongi selles et toit on maisev ja seepärast saab seda üle süüa. paksuse põhjus ongi peamiselt selles et muudkui sööks häid asju. katsu sa süüa seda, mis sulle ei maitse. aga on tegelikult kasulik, tervislik.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 14:41; 26.04 07:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa teed teema, et õigustada oma lodevust ja tahtejõuetust? Küll iga paks leiaks 110 põhjust, MIKS ta alla võtta ei saa, austust väärivad ikka need, kes ennast kokku võtavad ja kaalu langetavad, mitte ei otsi vabandusi.

Teeks nii et järgmiste kuudega võtate alla 10kg-vabandusi, a la et olen niigi normkaalus, pole vaja otsida. Tasuks ennast kokku võtta 🙂

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.04 08:10; 30.04 08:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

inimesed surevad vähki ja sellel kõigel pole ülekaalulisusega mingit pistmist.

Soovitan sul oma teadmisi ülekaalu ja vähki haigestumise seoste osas täiendada.

Meditsiinistatistika järgi on kõige tervislikum olla BMI järgi kerges ülekaalus, need saledad ja “tervislikud” kipuvad millegipärast noorelt surema (viimane ere näide oli meesmodellist kes otse catwalkil otsad andis).

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.04 08:10; 30.04 08:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meditsiinistatistika järgi on kõige tervislikum olla BMI järgi kerges ülekaalus, need saledad ja “tervislikud” kipuvad millegipärast noorelt surema (viimane ere näide oli meesmodellist kes otse catwalkil otsad andis).

Kerge ülekaal on võib-olla 7-10 kg, mida peale vaadates väga ei märkagi. Need 100 ja 140kg vahel jo-jotavad mamslid, kes siin targutavad ja üha uusi ja uusi kaalulangetusaktsioone alustavad, ei ole mingis “kerges ülekaalus” vaid morbiidselt rasvunud.

+7
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 11.04 08:30; 16.04 19:35; 17.04 08:24; 17.04 22:18; 18.04 23:04; 19.04 11:31; 19.04 12:13; 19.04 18:23; 23.04 13:29; 23.04 19:39; 30.04 17:06; 01.05 19:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meditsiinistatistika järgi on kõige tervislikum olla BMI järgi kerges ülekaalus, need saledad ja “tervislikud” kipuvad millegipärast noorelt surema (viimane ere näide oli meesmodellist kes otse catwalkil otsad andis).

Kerge ülekaal on võib-olla 7-10 kg, mida peale vaadates väga ei märkagi. Need 100 ja 140kg vahel jo-jotavad mamslid, kes siin targutavad ja üha uusi ja uusi kaalulangetusaktsioone alustavad, ei ole mingis “kerges ülekaalus” vaid morbiidselt rasvunud.

Inimene, kes on 11 kommentaari kirjutanud teemas, kus tema arvamust pole kordagi küsitud, peab väga kompleksides olema ja mingi ilmselge vaimse häirega, et võõraste inimeste ülekaal niivõrd palju korda läheb. Lisaks mingid enda peast võetud diagnoosid ja luulud. Otsi abi!
Siin teemas pole mitte ühtegi inimest olnud, kes jo-jo’taks 100 ja 140kg vahel. Enamik on olnud 10-15kg ülekaalu piirimail ja ka nemad on paksu tiitli külge saanud.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 16.04 14:23; 16.04 20:04; 17.04 10:09; 18.04 16:18; 19.04 01:04; 19.04 12:05; 19.04 14:31; 01.05 16:39; 01.05 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimene, kes on 11 kommentaari kirjutanud teemas, kus tema arvamust pole kordagi küsitud, peab väga kompleksides olema ja mingi ilmselge vaimse häirega, et võõraste inimeste ülekaal niivõrd palju korda läheb. Lisaks mingid enda peast võetud diagnoosid ja luulud. Otsi abi!
Siin teemas pole mitte ühtegi inimest olnud, kes jo-jo’taks 100 ja 140kg vahel. Enamik on olnud 10-15kg ülekaalu piirimail ja ka nemad on paksu tiitli külge saanud.

Sina oma “vägagi paigas toitumisega” nende hulgas, eks?
Ja miks sa arvad, et mingil teemal tohib arutleda vaid samasse teemasse kirjutanute üle või et kirjutamiseks peab kellegi luba küsima? Siin on neid paksude heietusi sadu, juba ammu on pilt ja mustrid selged, kui vähegi mõelda suudad – otsitud vabandused, ettekäänded ja loll mula, ei muud.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 11.04 08:30; 16.04 19:35; 17.04 08:24; 17.04 22:18; 18.04 23:04; 19.04 11:31; 19.04 12:13; 19.04 18:23; 23.04 13:29; 23.04 19:39; 30.04 17:06; 01.05 19:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimene, kes on 11 kommentaari kirjutanud teemas, kus tema arvamust pole kordagi küsitud, peab väga kompleksides olema ja mingi ilmselge vaimse häirega, et võõraste inimeste ülekaal niivõrd palju korda läheb. Lisaks mingid enda peast võetud diagnoosid ja luulud. Otsi abi!

Siin teemas pole mitte ühtegi inimest olnud, kes jo-jo’taks 100 ja 140kg vahel. Enamik on olnud 10-15kg ülekaalu piirimail ja ka nemad on paksu tiitli külge saanud.

Sina oma “vägagi paigas toitumisega” nende hulgas, eks?

Ja miks sa arvad, et mingil teemal tohib arutleda vaid samasse teemasse kirjutanute üle või et kirjutamiseks peab kellegi luba küsima? Siin on neid paksude heietusi sadu, juba ammu on pilt ja mustrid selged, kui vähegi mõelda suudad – otsitud vabandused, ettekäänded ja loll mula, ei muud.

Mina olen ainuke, kelle kaal siit 100kg näitab ja enamasti isegi mul alla selle. Sa lisasid meelevaldselt siin enamikele +30-60kg otsa + muu mula. Get a life.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 16.04 14:23; 16.04 20:04; 17.04 10:09; 18.04 16:18; 19.04 01:04; 19.04 12:05; 19.04 14:31; 01.05 16:39; 01.05 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünnitusjärgne kaal oli 64kg, tänaseks päevaks 98-100kg. Toitumine vägagi paigas

Hea möla ????

Muidugi on sul toitumine jumalast paigas ???? Kilpnääre genereerib kaloreid?

Loeks nagu enda aastatagust kommentaari.

Sellised targad võiksid enda teadmistega arstiteadusele au teha. Kolm raviarsti pole suutnud jälile jõuda, mis nii kiire kaalutõusu taga võiks olla. Tuled Perekooli, räägid umbkaudselt lühendatud haigusloo ära ja oraakel platsis, kes diagnoosi paneb.

Sellised targad lahendaksid ka alakaaluliste mure kui ütleksid mida tuleb süüa, et paari kuuga üle 30kg vaevata juurde võtta ja seda veel ühe vastsündinu ja kolme lapse kõrvalt.

Hoopis sina teed arstiteadusel au, kuna oled leiutanud mingi vahendi, kuidas inimesi näljasurmast päästa. Kaloridefitsiit, tervislik toit, piisav liikumine ja ikka 50 kg ülekaalu. Meditsiiniline ime, ma ütleks.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.05 15:18; 02.05 15:52;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 92 )


Esileht Ilu ja tervis Miks Sina paks oled?!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.