Esileht Pereelu ja suhted Miks suhtes mees ihaldab teist?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 64 )

Teema: Miks suhtes mees ihaldab teist?

Postitas:

Seemne väljutamisest rääkinud kodanik on troll, kas te aru ei saa. (Misasi on troll: http://et.wikipedia.org/wiki/Troll_%28Internet%29)

Aga teemasse ka:
Oma naisel kohta teab mees nii eeliseid kui ka puuduseid. Teiste naiste puuduseid mees veel ei tea; eelised aga paistavad näost, dekolteest ja miniseeliku serva alt kilomeetri kaugusele. Siis tundubki nii, et mujal on rohi rohelisem.

Ja mõnikord ongi mujal rohi rohelisem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Seemne väljutamisest rääkinud kodanik on troll, kas te aru ei saa. (Misasi on troll: http://et.wikipedia.org/wiki/Troll_%28Internet%29)

Aga teemasse ka:
Oma naisel kohta teab mees nii eeliseid kui ka puuduseid. Teiste naiste puuduseid mees veel ei tea; eelised aga paistavad näost, dekolteest ja miniseeliku serva alt kilomeetri kaugusele. Siis tundubki nii, et mujal on rohi rohelisem.

Ja mõnikord ongi mujal rohi rohelisem.[/tsitaat]Kas sinu arvates on naisterahva ainukeseks eeliseks prink tiss ja tihke tuss?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[tsitaat]Kas sinu arvates on naisterahva ainukeseks eeliseks prink tiss ja tihke tuss?[/tsitaat]Taas on loodus see, mis on edukaks paljunemiseks vajaliku füüsilise vormi – töökorras piimanäärmed, laiad sünnitusteed – hästi nähtavale pannud. Kas sinu arust on meeste reaktsioon tissi nägemisele lapsena õpitud oskus või? Eieiei, see on meile seljaajju pandud palju varem ja palju sügavamalt.

Geneetilises plaanis (me räägime siin sugutungist, mitte koos teatris käimisest, eks!!!) on eeliseks veel hea tervis, mis väljendub eelkõige sugulooma nooruses. Ka see on perekoolis tihti teemaks – miks mehed vaatavad noori lolle tibisid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 17.06 23:26; 17.06 23:28; 18.06 00:19; 18.06 00:27; 18.06 00:34; 18.06 11:19; 18.06 11:35; 18.06 14:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole troll, ära aja joba. Seemenvedeliku korjumise jutt on õige ja tõsi.

Hari ennast, õpi , uuri – vaata kasvõi ajalugu – terveid haaremeid tehti, kus siis kuningas kõiki naisi viljastas, seemnevedelikku -võimalikult paljudesse- erinevatesse emastesse väljutades.

See instinkt on olemas ja isegi nii tugev, et üks kunstseemendust tegev arst viljastas oma spermaga ca 600 naist. (oli uudis hiljuti) Tänapäeval ju haaremeid ei ole, aga instinkt on vägagi tugev. Antud juhtum ilmestab seda – puudus ju igasugune vajadus võõraid naisi viljastada kindlalt OMA spermaga, seksi ka ei toimunud jne – aga mehes tekitab erutust ka see mõte , et saab viljastada võõraid – erinevaid – naisi

Naised lihtsalt ei taha seda tunnistada, sest naised tahavad iga hinnaga oma meest oma laste kasvatamiseks kodustada

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.06 18:13; 17.06 18:47; 18.06 14:08; 20.06 12:07; 21.06 15:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teemaalgataja küsis meestele suunatud küsimuse, aga kui siia üks ausalt vastata võttis, saab ta miinuseid.

Mida see 18:13 siis vastama oleks pidanud, et plusse saada?

Või ongi see selline meeste peksmise teema, kus iga sõna võttev nokukandja läbi sõimatakse, kirjutagu ta sula tõtt või valetagu kägudel suu umbe täis?

[/tsitaat]Ehk sai ta kõvasti miinuseid sellepärast, et see mees kujutab ette, et meestel ongi (peabki olema) rohkem privileege kui naistel? Mis mõttes nagu? Kui saaks siis ei piirduks ainult sellise mehe miinustamisega, vaid annaks lausa jalaga. Nii ülbe ja naisi alandav ikka annab olla!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meestel ei käi see sugutungi valitsemine nii nagu naistel. Esiteks ei tähenda selline kõrvalhüpe mehe jaoks pooltki seda, mis naise jaoks, keskmine mees ei tähtsusta kõrvalhüpet üldse sellisel tasemel kui naine. Ja hetkel, mil ajus töötavad seksuaalsest erutusest vallandunud hormoonid, ei ole lootagi, et nende aju suudaks kõiksuguseid abstraktseid vastuargumente läbi kaaluda. Ega see, et me mõtlemisvõimelised oleme ei võta meilt loomariigi tunnuseid.

Naistele see ei meeldi ja naised ei suuda isegi oma suurema empaatiavõime abil aru saada, kuidas normaalne mees oma sugutungi mõistusega tagasi hoida ei suuda. Aga nii see keskmise mehe puhul on, eriti lähevad kontrollmehhanismid pealt ära näiteks alkoholi joobes. On muidugi olemas erineva libiidoga mehi, aga keskmiselt kipub paraku olema, et mehe puhul püsisuhte olemasolu ei võta seksuaalinstinkte teiste naiste suhtes maha. Nende jaoks on kaunis koormav, et naised sellist ühele pühendumist nõuavad.

PS. ise olen naine, lihtsalt õpin vastavat eriala.[/tsitaat]Ei tea, miks need naised nii teistmoodi siis on? Paljud naised vaatavad samuti teisi mehi, flirdivad ning tajuvad ahvatlusi hullata teise mehega. See on mingi meeste väljamõeldis, et ainult meestel esineb seda ja naised ei saa ega hakkagi iialgi aru saama sellest, miks mehed ka teisi naisi vahivad.
Mina olen ka tundnud ahvatlust ja kiusatust teiste meeste vastu, kuid samas, see on ikkagi minu võimuses, kas annan ahvatlusele järele või mitte. Olen veendunud, et mehed saavad end samamoodi kontrollida. Selleks on meile antud mõtlemis- ja analüüsivõime.

Meeste jaoks on koormav, et naised neilt truudust ootavad??? Ok, millegipärast on enamasti nii, et need koormatud mehed ei lepi mitte iialgi sellega, kui naine endale sama vabaduse võtab. Aga miks siis, kui meeste arvates (nüüd tsiteerin sind ennast:) \”ei tähenda selline kõrvalhüpe mehe jaoks pooltki seda, mis naise jaoks, keskmine mees ei tähtsusta kõrvalhüpet üldse sellisel tasemel kui naine.\”
Nii, et see truuduse olulisus on meeste jaoks valikulise tähtsusega? Kui asi neid ennast puudutab, siis on see absoluutselt ebaoluline, kui asi puudutab nende naist, siis on vägagi oluline.

Seega, see sinu õpitud teadus on üks hirmus suur jura, mille on paar peeniseomanikku meeste kaitseks välja mõelnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 17.06 22:41; 17.06 23:53; 17.06 23:56; 18.06 21:05; 18.06 21:13; 18.06 21:24; 18.06 21:31; 18.06 21:33; 19.06 19:16; 20.06 23:17; 21.06 19:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Käitumisökoloogia väidab, et aastatuhandeid evolutsiooni on see, mis sunnib mehi oma seemnevedelikku väljutama justnimelt võimalikult paljudesse emastesse. See on alateadlik. Nende potensiaalseid järglasi on sel juhul rohkem, kui siis, kui nad oma seemned kõik ühte naisesse väljutaksid.[/tsitaat]Oo, kui peen! Sa oled isegi selle kiimapaine-mehe sõnavara ilusti üle võtnud! 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 17.06 22:41; 17.06 23:53; 17.06 23:56; 18.06 21:05; 18.06 21:13; 18.06 21:24; 18.06 21:31; 18.06 21:33; 19.06 19:16; 20.06 23:17; 21.06 19:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma kordan – teema pole sellest, miks mehed petavad, vaid miks nad IHALDAVAD teisi naisi. Ehk jutt on just instinktist endast, mitte sellest, et mehed ei suudaks mõistusega oma sugutunge kontrollida. Suudavad (enamasti). Aga see ei tee tungi ennast olematuks!

Kuidas see naisi alandab – ma küll aru ei saa. Mehed lihtsalt ON sellised, nad PEAVADKI olema, vt evolutsiooni- või käitumisökoloogia viidet eelpool.

Ja miks küsimusele ausalt vastamise eest perekoolis miinuseid antakse – ka ei saa aru.

Naised, kui te kodus mehelt midagi küsite ja ausa vastuse peale kurjalt nähvate või pahandate – kuidas te üldse loodate oma kaasadest kunagi aru saada, kui te ausust (käitumuslikus mõistes) karistate?[/tsitaat]Korda pealegi! See, keda siin miinustati ning kõvasti maha laideti kirjutas siiski ka sellest, et ta on valmis tegudele minema ja et teisi naisi keppida ongi normaalne: \”ja kepistki ära ei ütleks võõra neiuga vahelduseks\”. Nii, et teema ilmselt ei puudutagi ainult ihaldamist, vaid ikka ka petmise õigustamist.

Muidugi mehe ON sellised ja PEAVADKI OLEMA sellised, sest sulle ja veel paljudele liiderlikele meestele ju sobib niimoodi. Et moor selle koha pealt liiga palju ei kägiseks, siis mõtleme ilusa \”käitumisökoloogia\”-teemalise legendi sinna juurde ja ongi mutil kodus suu kinni.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 17.06 22:41; 17.06 23:53; 17.06 23:56; 18.06 21:05; 18.06 21:13; 18.06 21:24; 18.06 21:31; 18.06 21:33; 19.06 19:16; 20.06 23:17; 21.06 19:48;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Naised lihtsalt ei taha seda tunnistada, sest naised tahavad iga hinnaga oma meest oma laste kasvatamiseks kodustada[/tsitaat]

Miks siis mees ei ole nõus oma teed minema, kui mulle see instiktide põhine käitumine ei sobi? Laste kasvatamisega saaksin ka ise hakkama ning ei vaja mingit tegelast enda kõrvale, kes paneks kõike, mis liigutab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
See on naisterahva vaatepunkt. Sa ei ole võimeline nägema asju meeste seisukohast. [/tsitaat]Nii, ja kui su naine otsustab samamoodi mõelda/käituda kui sina, kas siis sinu vaatepunkt jääb endiseks või siis kohandub vaatepunkt jällegi vastavalt sellega, kuidas sulle meeldiks ehk siis naine peab mehele truu olema?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 17.06 22:41; 17.06 23:53; 17.06 23:56; 18.06 21:05; 18.06 21:13; 18.06 21:24; 18.06 21:31; 18.06 21:33; 19.06 19:16; 20.06 23:17; 21.06 19:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Veeriku Anna kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Kui sa arvad, et naine reeglina tahab millestki siiralt ARU SAADA, siis see on eksitus.
Naiste jaoks ei ole olemas sellist asja kui objektiivselt ÕIGE VÄIDE ja VALE VÄIDE. Olemas on \”hea\” väide ja \”paha\” väide.
Selline emotsionaalne kaheksjagamine täidab kogu naisterahva mõttemaailma. (Seejuures tuleb meeles pidada, et \”hea\” ja \”halb\” ei ole sugugi püsivad kategooriad, poolused muudavad olenevalt asjaoludest asukohti väga kiiresti!)

Toon näite.
Naine proovib jalga uusi pükse ja küsib oma mehelt, kas need püksid muudavad tema tagumiku suuremaks. Objektiivne tõde karjub peeglist lausa kõrvulukustavalt: Jah! Loomulikult! Su perse on sama suur kui põhjapoolkera!
Aga loomulikult on sellel küsimusel ainult 1 \”õige\” vastus, mis on \”hea\”, sest vastasel juhul \”sa alandad kogu naissugu\” ja need teised tüüpilised vastused…
[/tsitaat]Mida oligi vaja tõestada. Kõik need perekooli kiima-paine-väljutamise ja võimalikult paljudesse naistesse pritsimise lugude taga ongi TROLL Veeriku Anna alias Revolver.
Huvitav, kas teda kinni keerata ei anna?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 17.06 22:41; 17.06 23:53; 17.06 23:56; 18.06 21:05; 18.06 21:13; 18.06 21:24; 18.06 21:31; 18.06 21:33; 19.06 19:16; 20.06 23:17; 21.06 19:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen naine ja ma ütleksin, et mulle meeldib ka vaadata miniseelikutes ilusaid naisi, ilusate dekolteede ja kõige muuga. Naised on lihtsalt nii seksikad. 😀 Ma ei pane pahaks oma mehele kui ta vaatab tänaval mõnda ilusat naist, teinekord isegi näitan või mainin mina mehele, et vaata kui ilus t¨ikk. Kui mõni naine vastupidi ütleb, et kui kole vms. siis seda lihtsalt kadedusest.
AGA
Loodan ikka selle peale ja olen ka arvamusel, et mehed peaksid endale teadvustama, et kui oled koos naisega keda armastad, siis õnneliku kooselu nimel peaks ikkagi olema truu oma naisele, ja kui seemnevedeliku on vaja palju levitada, siis tuleks valida vallalise elu. 🙂 Milleks teha haiget armastatud inimesele, ning raisata tema aega endasuguse petisega? Kui on teatud vajadused siis võiks inimesed omavahel olla ausad ja seda tunnistada, mitte salaja teha. Ja noh muidugi on need mehed ka väga nõrgad, kes iga seeliku peale kohe mõistuse kaotavad, ning oma kallimale antud lubadused, armastusavaldused kohe meelest lähevad. 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see sperma väljutamise jutt erinevatesse emastesse on pädev ja ei maksa selle peale nõnda agressiivselt erutuda. naistest kah natuke. naised jah valivad lastekasvatamise eesmärgil välja isase, kellest on loota, et too kohusetundlikult suudab peret ülalpidada, aga samas on naistel tung vahepeal mõne romeoga keppi teha ning tolle järglasi siis oma turvalise pereisa õndsa teadmatuse varjus üles kasvatada ja omaenda geneetilist pärandit samuti mitmekesistada. ja kumb on nüüd siis alatumalt käitunu, kas mees, kes pritsib kuhu juhtub, et oma kottides pakitsevast painest vabaneda või naine, kes mehel laseb võõra alfaisase järglast omaenda lapse pähe üles kasvatada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 10:23; 20.06 09:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Kusjuures, mina saan täitsa aru nendest meestest, kes ihaldava ilusaid naisi. Ma olen naine ja üle 10 aasta abielus juba ja no ihaldan ka ilusaid mehi…ausalt kohe. Oma mees kodus ei eruta mind pooltki nii nagu mõni nähtud mees kusagil linnas. See muidugi ei tähenda, et ma nende meestega midagi ette võtaks. Ma lihtsalt vaatan ja kujutangi ette… ja ma usun, et mu oma abikaasa teeb ilusate naistega sama ja mind see küll ei häiri. Tegelikult ei häiriks ka see, kui ta käiks neid ilusaid naisi kusagil panemas, eelduseks oleks aga see, et ta ei kiinduks nendesse ja jääks ikka koju ja et mina sellest midagi teada ei saaks. Meil lapsed, nende pärast tahaks ikkagi koos elada ja muus osas sobime ka hästi. Ma ei viitsiks küll uuesti mingit kooselu alustada ja 10 aasta pärast samas situatsioonis olla. Ja mulle sobiks samamoodi käia teistes meestes vahest nii, et oma mees ei teaks…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Ei tea, miks need naised nii teistmoodi siis on? Paljud naised vaatavad samuti teisi mehi, flirdivad ning tajuvad ahvatlusi hullata teise mehega. See on mingi meeste väljamõeldis, et ainult meestel esineb seda ja naised ei saa ega hakkagi iialgi aru saama sellest, miks mehed ka teisi naisi vahivad.
Mina olen ka tundnud ahvatlust ja kiusatust teiste meeste vastu, kuid samas, see on ikkagi minu võimuses, kas annan ahvatlusele järele või mitte. Olen veendunud, et mehed saavad end samamoodi kontrollida. Selleks on meile antud mõtlemis- ja analüüsivõime.

Meeste jaoks on koormav, et naised neilt truudust ootavad??? Ok, millegipärast on enamasti nii, et need koormatud mehed ei lepi mitte iialgi sellega, kui naine endale sama vabaduse võtab. Aga miks siis, kui meeste arvates (nüüd tsiteerin sind ennast:) \”ei tähenda selline kõrvalhüpe mehe jaoks pooltki seda, mis naise jaoks, keskmine mees ei tähtsusta kõrvalhüpet üldse sellisel tasemel kui naine.\”
Nii, et see truuduse olulisus on meeste jaoks valikulise tähtsusega? Kui asi neid ennast puudutab, siis on see absoluutselt ebaoluline, kui asi puudutab nende naist, siis on vägagi oluline.

Seega, see sinu õpitud teadus on üks hirmus suur jura, mille on paar peeniseomanikku meeste kaitseks välja mõelnud. [/tsitaat]

Aga inimeste nõuded iseendale erinevad enamasti sellest, mis ta teistelt nõuab.

Naisele ei andesta isane kõrvalhüpet seetõttu, et see annab isasele ühelt poolt signaali, et ehk ta ei kasvatagi omaenese lapsi, vaid tõesti (nagu siin keegi ka mainis) kellegi teise alfaisase lapsi. Looduses on see ka loomariigis väga levinud, et emased lasevad end seemendada alfaisasel (lapsed saavad edukad geenid) aga laste üles kasvatamiseks valib emane veidi stabiilsema ja usaldusväärsema (aga mitte nii alfa) mehe. Ja teiseks annab naise truudusetus alateadliku signaali, et tegu võib olla prehülgajast naisega (loe: hülgab ka lapsed), ehk siis evolutsioonilises mõistes mittekvaliteetse naisega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.06 11:04; 18.06 11:07; 18.06 11:13; 19.06 13:07; 20.06 10:55; 25.06 13:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aga inimeste nõuded iseendale erinevad enamasti sellest, mis ta teistelt nõuab.

Naisele ei andesta isane kõrvalhüpet seetõttu, et see annab isasele ühelt poolt signaali, et ehk ta ei kasvatagi omaenese lapsi, vaid tõesti (nagu siin keegi ka mainis) kellegi teise alfaisase lapsi. Looduses on see ka loomariigis väga levinud, et emased lasevad end seemendada alfaisasel (lapsed saavad edukad geenid) aga laste üles kasvatamiseks valib emane veidi stabiilsema ja usaldusväärsema (aga mitte nii alfa) mehe. Ja teiseks annab naise truudusetus alateadliku signaali, et tegu võib olla prehülgajast naisega (loe: hülgab ka lapsed), ehk siis evolutsioonilises mõistes mittekvaliteetse naisega.[/tsitaat]Kas sa kuu peale ei taha oma looduse ja loomariigiga kebida?
Oma moorile võid kodus sellist loomariigi jura ajada, aga arvesta, et isemõtlevaid naisi sa sellise jutuga ei veena mitte iialgi.

1. Ei tea küll, et loomariigis saab emasloom järglase ühe isasega, aga poja kasvatab üles teisega. Milliste loomade seas küll niimoodi tehakse?
2. Emase truudusetus on märk sellest, et emane võib oma järglased ja pere hüljata? Vaat, kui naljakas, et sama asi isaste kohta ei kehti?! Usun, et truudusetu mees võib samamoodi oma pere maha jätta. Lisaks võib ta küla peale mitmeid järglaseid teha. Kas mitte pole nii, et oma sigitatud järglased tuleb ka üles kasvatada? Millegipärast ei usu, et mees, kes on ilma lapsi täis trukkinud, hiljem neid ka kasvatavad ja majanduslikult toetavad. No ei usu!

Üldiselt võib öelda, et sinu mõtteviis on tõesti looma tasandil ja seda igas mõttes ning kõige halvemas mõttes.
Loodan, et sa ka tööl ei käi, raamatuid ei loe ega autoga sõida, sest loomad ju seda ja veel kõike muud inimesele omast ei tee.

Ja üldsegi, miks sa just loomariigiga inimest võrdled? Miks mitte hoopis kalade, lindude või hoopis taimedega võrrelda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 17.06 22:41; 17.06 23:53; 17.06 23:56; 18.06 21:05; 18.06 21:13; 18.06 21:24; 18.06 21:31; 18.06 21:33; 19.06 19:16; 20.06 23:17; 21.06 19:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Kas sa kuu peale ei taha oma looduse ja loomariigiga kebida?
Oma moorile võid kodus sellist loomariigi jura ajada, aga arvesta, et isemõtlevaid naisi sa sellise jutuga ei veena mitte iialgi.

1. Ei tea küll, et loomariigis saab emasloom järglase ühe isasega, aga poja kasvatab üles teisega. Milliste loomade seas küll niimoodi tehakse?
2. Emase truudusetus on märk sellest, et emane võib oma järglased ja pere hüljata? Vaat, kui naljakas, et sama asi isaste kohta ei kehti?! Usun, et truudusetu mees võib samamoodi oma pere maha jätta. Lisaks võib ta küla peale mitmeid järglaseid teha. Kas mitte pole nii, et oma sigitatud järglased tuleb ka üles kasvatada? Millegipärast ei usu, et mees, kes on ilma lapsi täis trukkinud, hiljem neid ka kasvatavad ja majanduslikult toetavad. No ei usu!

Üldiselt võib öelda, et sinu mõtteviis on tõesti looma tasandil ja seda igas mõttes ning kõige halvemas mõttes.
Loodan, et sa ka tööl ei käi, raamatuid ei loe ega autoga sõida, sest loomad ju seda ja veel kõike muud inimesele omast ei tee.

Ja üldsegi, miks sa just loomariigiga inimest võrdled? Miks mitte hoopis kalade, lindude või hoopis taimedega võrrelda?[/tsitaat]

enne kui siin oma teadmatust tuled demonstreerima oleksid võinud kasvõi neid saateid vaadata (2. osa ilmselt veel saad): http://etv.err.ee/index.php?0565197

ja ole rahulik, linnud on ka ära käsitletud, kalu tõesti pole…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 10:23; 20.06 09:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Kas sa kuu peale ei taha oma looduse ja loomariigiga kebida?
Oma moorile võid kodus sellist loomariigi jura ajada, aga arvesta, et isemõtlevaid naisi sa sellise jutuga ei veena mitte iialgi.

1. Ei tea küll, et loomariigis saab emasloom järglase ühe isasega, aga poja kasvatab üles teisega. Milliste loomade seas küll niimoodi tehakse?
2. Emase truudusetus on märk sellest, et emane võib oma järglased ja pere hüljata? Vaat, kui naljakas, et sama asi isaste kohta ei kehti?! Usun, et truudusetu mees võib samamoodi oma pere maha jätta. Lisaks võib ta küla peale mitmeid järglaseid teha. Kas mitte pole nii, et oma sigitatud järglased tuleb ka üles kasvatada? Millegipärast ei usu, et mees, kes on ilma lapsi täis trukkinud, hiljem neid ka kasvatavad ja majanduslikult toetavad. No ei usu!

Üldiselt võib öelda, et sinu mõtteviis on tõesti looma tasandil ja seda igas mõttes ning kõige halvemas mõttes.
Loodan, et sa ka tööl ei käi, raamatuid ei loe ega autoga sõida, sest loomad ju seda ja veel kõike muud inimesele omast ei tee.

Ja üldsegi, miks sa just loomariigiga inimest võrdled? Miks mitte hoopis kalade, lindude või hoopis taimedega võrrelda?[/tsitaat]

Ma olengi naine, lihtsalt olen veidi koolis käinud ja ei oota inimestelt üle oma varju hüppamist vaid seletan elus esinevaid paratamatuid fenomene. Ega mullegi ei meeldiks, kui mu mees petaks aga ma tean mis on selliste petmiste tagamaa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.06 11:04; 18.06 11:07; 18.06 11:13; 19.06 13:07; 20.06 10:55; 25.06 13:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Looduse vastu ei saa

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.06 18:13; 17.06 18:47; 18.06 14:08; 20.06 12:07; 21.06 15:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees on öelnud, et jah, vahel märkab kyll ilusat naist ja kui see ligi kah veel ajama hakkab, siis tuleb m6istus appi kutsuda. Kui seda pole, siis polegi midagi teha. Kahjuks paljud mehed ei m6tle peaga, ei m6tle tagajärgedele ja ei austa oma naist. Tark mees saab aru, et k6rvalhype on liiga suur risk. Milleks riskida 6nneliku kooseluga, ohustades nii enda kui ka naise tervist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

[small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma olengi naine, lihtsalt olen veidi koolis käinud ja ei oota inimestelt üle oma varju hüppamist vaid seletan elus esinevaid paratamatuid fenomene. Ega mullegi ei meeldiks, kui mu mees petaks aga ma tean mis on selliste petmiste tagamaa.[/tsitaat]Vähemalt on su mehel hea põli ja vabadus petmiseks. Teab, et saab alati andeks, sest naist ju koolis ka hariti, et meeste truudusetus ongi normaalne.

Aga jah! Kellel on kodus ilma ajudeta ja ainult instinktidega isasloom, kellel on kodus mõtlemisvõimet omav meesinimene.
Mul ikka veab, et mul on see viimane.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 17.06 22:41; 17.06 23:53; 17.06 23:56; 18.06 21:05; 18.06 21:13; 18.06 21:24; 18.06 21:31; 18.06 21:33; 19.06 19:16; 20.06 23:17; 21.06 19:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele – üsna rumal ja mustvalge lähenemine Sul. Mõtlemisvõime ei nulli ju instinkte. Mõtete abil saab üksnes alla suruda, muud midagi.

Osad suudavad tõesti instinkte kontrollida, osad mitte – aga instinkt kui selline ON OLEMAS ju absoluutselt kõigil tervetel meestel – igaühel – ka nendel nn \”mõtlemisvõimelistel\”.

Absoluutselt iga terve , isane inimahv tahaks keppida – rõhutan – ERINEVAID – naisi ja hästi palju ja panna nad haaremisse kinni, et teised isased ligi ei saaks.

Niipalju on mõtlemisvõime tõesti arenenud, et haaremeid ei ole enam, aga instinkt on alles – tahaks võimalikult paljude erinevate emaste sisse väljutada spermakoormat

Muide – sellepärast porri vaadatakse, muide, sellest paljud probleemid alguse saavad…

ja muide – kepitaksegi ringi, nagu nugised, naine kodus ei oma õrna aimu ka, mis tegelikult toimub mehe peas

Olete illusioonides, kellel on nn \”intelligentsed mehed\” – hahaa – nad panevad rängalt tegelikult KÕIK kõrvalt

Looduse vastu EI SAA

Miks ehitasid vennad Paalbergid nikupukid ja siis häälega pealevõetud naised sinna kinni sidusid?

Mõistus ei juhtinud neid, see on selge (idioodid ja kriminaalid ju). Neid juhtis aga… instinkt!

Kokkuvõtvalt: kui inimene järgib ainult instinkti, siis ta loomastub – aga instinkt on ja ei kao kuhugi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.06 18:13; 17.06 18:47; 18.06 14:08; 20.06 12:07; 21.06 15:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Viimasele – üsna rumal ja mustvalge lähenemine Sul. Mõtlemisvõime ei nulli ju instinkte. Mõtete abil saab üksnes alla suruda, muud midagi.

Osad suudavad tõesti instinkte kontrollida, osad mitte – aga instinkt kui selline ON OLEMAS ju absoluutselt kõigil tervetel meestel – igaühel – ka nendel nn \”mõtlemisvõimelistel\”.

Absoluutselt iga terve , isane inimahv tahaks keppida – rõhutan – ERINEVAID – naisi ja hästi palju ja panna nad haaremisse kinni, et teised isased ligi ei saaks.

Niipalju on mõtlemisvõime tõesti arenenud, et haaremeid ei ole enam, aga instinkt on alles – tahaks võimalikult paljude erinevate emaste sisse väljutada spermakoormat

Muide – sellepärast porri vaadatakse, muide, sellest paljud probleemid alguse saavad…

ja muide – kepitaksegi ringi, nagu nugised, naine kodus ei oma õrna aimu ka, mis tegelikult toimub mehe peas

Olete illusioonides, kellel on nn \”intelligentsed mehed\” – hahaa – nad panevad rängalt tegelikult KÕIK kõrvalt

Looduse vastu EI SAA

Miks ehitasid vennad Paalbergid nikupukid ja siis häälega pealevõetud naised sinna kinni sidusid?

Mõistus ei juhtinud neid, see on selge (idioodid ja kriminaalid ju). Neid juhtis aga… instinkt!

Kokkuvõtvalt: kui inimene järgib ainult instinkti, siis ta loomastub – aga instinkt on ja ei kao kuhugi.[/tsitaat]Huvitav, kas on valus ka olla nii loll?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 17.06 22:41; 17.06 23:53; 17.06 23:56; 18.06 21:05; 18.06 21:13; 18.06 21:24; 18.06 21:31; 18.06 21:33; 19.06 19:16; 20.06 23:17; 21.06 19:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Omapltpoolt lisaks – naisel võib olla elu jooksul ainult üks partner, enne abielu algust ei tohi seksida ja hiljem ka ainult laste tegemiseks. Kui nii ka on, siis võite võrdsetel alustel meeste truuduse osas sõna võtta, vastasel korral tuleb minna, peeglisse vaadata ja ise ka mõtlevaks naiseks saada ning inimese füsioloogiline baas aktsepteerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi kus nüüd käod kukuvad. Aga ise teie naised ei vaata kunagi kenale meesterahvale järgi või siis otse silma? Teie käite kogu-aeg klapid silme ees ja kui prillid peas siis sinna sisse on kleebitud oma meha pilt, et jumala eest ühtegi teist meest ei näeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav vaidlus, ja omamoodi õigus on mõlemal poolel. Tõepoolest võib rääkida primaatide instinktist oma geene võimalikult laialt levitada. Teisalt on mitmed inimese evolutsiooni uurijad seisukohal, et just monogaamsed partnerlussuhted on üks inimliigi edukuse põhjuseid, tagades järglaste turvalise üleskasvatamise.
Ka inimkultuuride seas on hästi näha, kuidas just monogaamse partnerlusmudeliga ühiskonnad on edukamad. Samas kui monogaamia hakkab lagunema, nagu praegu läänemaailmas näha, hakkab ka vastav ühiskond välja surema. Lihtne põhjus: naised ei julge enam lapsi saada. Islamimaailm, kus küll polügaamia on lubatud, aga majanduskohustustega nii rangelt reglementeeritud, et tegelikkuses praktiseerib seda vaid mõni protsent islamiusulistest, on tohutult elujõulisem.
P.S. Ja seda, et intelligentsus tõepoolest töötab instinktide mahasurumisel võimsa relvana, kinnitavad ka mitmed uurimused, mis on näidanud, et vaimselt võimekamad mehed on monogaamsemad. Mis on ka loogiline: suutlikkus eelistada hetkenaudingule pikemas perspektiivis heaolu on loomulikult omasem targale kui rumalale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

[small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma olengi naine, lihtsalt olen veidi koolis käinud ja ei oota inimestelt üle oma varju hüppamist vaid seletan elus esinevaid paratamatuid fenomene. Ega mullegi ei meeldiks, kui mu mees petaks aga ma tean mis on selliste petmiste tagamaa.[/tsitaat]Nii, et siis truu olemine on üle oma varju hüppamine?
Mina saan aru, et keegi siin teemas ei vaidlegi sellele vastu, et inimestel on instinktid, aga hetkel on küsimus pigem selles, et erinevalt loomadele on inimesele antud mõtlemisvõime ning võime mõistusega ise oma instinkte suunata ja juhtida.
Seega, mees, kes ütleb, et ka peab k…ma võõraid naisi, kuna looduses on nii ette nähtud on ikka pigem mugav, laisk, ilma enesekontrollita inimene, kes kasutab mugavalt seda looduse ja loomade juttu ettekäändeks, miks ta ei saa oma naisele truu olla. Ja eriti nõme, et mõned ajuloputatud naised sellele veel kaasa kiidavad.

Isiklikult olen ka arvamusel, et kui mehel on vajadus võimalikult paljusid k..da, siis tehku seda, aga ärgu loogu peret ja ärgu kaasaku sellesse protsessi inimesi, kes sellist eluviisi ja suhtumist õigeks ei pea ning kes selles osaleda ei soovi. Mitte keegi ei keela inimesel sellist vabadust nautida. Püsisuhe ei ole kohustuslik nähe tänapäeva ühiskonnas.
Paistab, et koolis õpetati sind ainult ühes osas, muus osas on haridus sellevõrra jälle puudulikuks jäänud. Ja peale koolis omandatu võiks siiski mingi enda mõtlemisevõime ja oma arvamuse omamine ka olemas olla. Või siis oskus õpitud teema osas mingeid edasiulatuvaid ja sügavamaid järeldusi teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.06 13:41; 23.06 13:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Viimasele – üsna rumal ja mustvalge lähenemine Sul. Mõtlemisvõime ei nulli ju instinkte. Mõtete abil saab üksnes alla suruda, muud midagi.

Osad suudavad tõesti instinkte kontrollida, osad mitte – aga instinkt kui selline ON OLEMAS ju absoluutselt kõigil tervetel meestel – igaühel – ka nendel nn \”mõtlemisvõimelistel\”.

Absoluutselt iga terve , isane inimahv tahaks keppida – rõhutan – ERINEVAID – naisi ja hästi palju ja panna nad haaremisse kinni, et teised isased ligi ei saaks.

Niipalju on mõtlemisvõime tõesti arenenud, et haaremeid ei ole enam, aga instinkt on alles – tahaks võimalikult paljude erinevate emaste sisse väljutada spermakoormat

Muide – sellepärast porri vaadatakse, muide, sellest paljud probleemid alguse saavad…

ja muide – kepitaksegi ringi, nagu nugised, naine kodus ei oma õrna aimu ka, mis tegelikult toimub mehe peas

Olete illusioonides, kellel on nn \”intelligentsed mehed\” – hahaa – nad panevad rängalt tegelikult KÕIK kõrvalt

Looduse vastu EI SAA

Miks ehitasid vennad Paalbergid nikupukid ja siis häälega pealevõetud naised sinna kinni sidusid?

Mõistus ei juhtinud neid, see on selge (idioodid ja kriminaalid ju). Neid juhtis aga… instinkt!

Kokkuvõtvalt: kui inimene järgib ainult instinkti, siis ta loomastub – aga instinkt on ja ei kao kuhugi.[/tsitaat]Piiratud ja vähese haridusega mees ei suudagi oma nokust kaugemale näha. Kui sina oled LOOM, kes ei oska enda instinkte ise juhtida ning on valmis oma tilli igasse auku toppima, siis ära arva, et KÕIK maailma mehed on täpselt samasugused. Ei ole!

Sina võid aga selline edasi olla, aga ära hetkekski arva, et ükski normaalne naine sinusugust meest tõsiselt võtaks või päriselt hindaks, vaatamata sellele, et sa ise näikse teistmoodi arvavat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.06 13:41; 23.06 13:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Absoluutselt iga terve , isane inimahv tahaks keppida – rõhutan – ERINEVAID – naisi ja hästi palju ja panna nad haaremisse kinni, et teised isased ligi ei saaks.

[/tsitaat]

See on küll õigesti öeldud: inimahv. Õnneks eksisteerib maailmas väga palju mehi, kes on puhastverd inimesed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Viimasele – üsna rumal ja mustvalge lähenemine Sul. Mõtlemisvõime ei nulli ju instinkte. Mõtete abil saab üksnes alla suruda, muud midagi.

Osad suudavad tõesti instinkte kontrollida, osad mitte – aga instinkt kui selline ON OLEMAS ju absoluutselt kõigil tervetel meestel – igaühel – ka nendel nn \”mõtlemisvõimelistel\”.

Absoluutselt iga terve , isane inimahv tahaks keppida – rõhutan – ERINEVAID – naisi ja hästi palju ja panna nad haaremisse kinni, et teised isased ligi ei saaks.

Niipalju on mõtlemisvõime tõesti arenenud, et haaremeid ei ole enam, aga instinkt on alles – tahaks võimalikult paljude erinevate emaste sisse väljutada spermakoormat

Muide – sellepärast porri vaadatakse, muide, sellest paljud probleemid alguse saavad…

ja muide – kepitaksegi ringi, nagu nugised, naine kodus ei oma õrna aimu ka, mis tegelikult toimub mehe peas

Olete illusioonides, kellel on nn \”intelligentsed mehed\” – hahaa – nad panevad rängalt tegelikult KÕIK kõrvalt

Looduse vastu EI SAA

Miks ehitasid vennad Paalbergid nikupukid ja siis häälega pealevõetud naised sinna kinni sidusid?

Mõistus ei juhtinud neid, see on selge (idioodid ja kriminaalid ju). Neid juhtis aga… instinkt!

Kokkuvõtvalt: kui inimene järgib ainult instinkti, siis ta loomastub – aga instinkt on ja ei kao kuhugi.[/tsitaat]Paistab, et üks isane ajab siin instinktid ja matsliku, mölakaliku ja lugupidamatu käitumise omavahel segamini.

Sarnaste, petmiste teemade all oled sa kõige esimene mees alati ruigama, et ega inimene pole teise omand, aga alati unustad sinna juurde lisamata, et see kehtib ainult meeste kohta. Mees ei ole naise omand, küll aga vastupidi – naine on vägagi mehe omand.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 64 )


Esileht Pereelu ja suhted Miks suhtes mees ihaldab teist?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.