Esileht Pereelu ja suhted Miks suur osa Eesti meestest tunduvad täiega mökud olevat?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 58 )

Teema: Miks suur osa Eesti meestest tunduvad täiega mökud olevat?

Postitas:

Vaatad ringi ja enamik mehi näivad oma krapsakate elukaaslaste või abikaasade kõrval lihtsalt lohisevat. Mingit arengu ambitsiooni ei ole, kultuurihuvi ei ole, oma perega eriti tegeleda ei viitsita.

Vallalised pole paremad. Paljud tuttavad vallalised naised, kes kohtinguportaalides kaaslast otsivad, kurdavad, et mehed ootavad nagu müürililled, et naine igas asjas esimese sammu teeks, suhtlust ärksa hoiaks, kohtingud organiseeriks. Hea, kui mees siis üldse kohale suvatseb tulla. Nagu nali eesti müügimehe kohta, kes istub kontoris ja ootab aktiivselt klienti. Näib, et eesti ürgemane peab oma eesti habemiku ise koopasse ära lohistama, kui meest tahab.

Mis toimub? Kuhu on kadunud ärksad ja tegusad eesti mehed?

+42
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 16.06 11:29; 17.06 08:03; 17.06 11:45; 17.06 11:46; 17.06 11:49; 21.06 07:58; 21.06 08:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, kus elada vist. Väiksemas kohas küll kirjeldatud mehi ei ole, sest väike koht võrdub tihedam konkurents ja tuleb tegusam olla. Kes vähegi tahtnud on, on ise naise leidnud. Neid, kes ise pole tahtnud, on ikka ka mõni naine tahtnud ja nn ära kosinud. Need, kes veel üksi, on seda vabast tahtest.

Suuremas linnas on valikut rohkem ja loomulikult oodatakse, et hiir ise suhu jookseks.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näib, et eesti ürgemane peab oma eesti habemiku ise koopasse ära lohistama, kui meest tahab.

Nii ta on. Mul on endal selline tuttav mees. Saigi siis sellise naise, kes ta ise ära võttis. Nüüd jälle häda, et naine kamandab, ei arvesta temaga, on pealetükkiv ja enesekeskne. Huvitav, kes siis süüdi on?

+17
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.06 11:45; 16.06 12:29; 16.06 13:03; 02.07 08:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need mehed on sellisteks kasvatatud Eesti emade ja isade poolt 🙂

Mu enda tutvusringkonnas on tavaline, et mees mängib pärast tööd arvutimänge ning naine käib sõbrannadega siis teatris/kontsertitel/näitustel.

+20
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.06 11:57; 16.06 12:22; 16.06 12:47;
To report this post you need to login first.

Need mehed on sellisteks kasvatatud Eesti emade ja isade poolt ????

Mu enda tutvusringkonnas on tavaline, et mees mängib pärast tööd arvutimänge ning naine käib sõbrannadega siis teatris/kontsertitel/näitustel.

😀 😀

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole lihtsalt aega naiste huvisfääri jäävate teemadega tegeleda, ega ka erilist huvi; ärksus väljendub loomulikult neil aladel, mille vastu huvi on. Võiks ju samuti kurta, et kuhu on kadunud vabal ajal mitteeukleidilise geomeetria rakenduslike aspektide ja matemaatilise analüüsi vastu huvi tundvad naised aga vist pole erilist mõtet.

+12
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need mehed on sellisteks kasvatatud Eesti emade ja isade poolt ????

Mu enda tutvusringkonnas on tavaline, et mees mängib pärast tööd arvutimänge ning naine käib sõbrannadega siis teatris/kontsertitel/näitustel.

Pane nad vastupidisesse olukorda ja kumbki pole rahul.

Ma arvan, et see sõltub väga inimestest. Kui üks pool arvestabki sellega, et käib kellegi teisega üritustel ning teisele poolele on see ka ok. Mul endal selline suhe kaua ei kestnud, sest meeldib, kui kaaslasel on ka huvi selle vastu, mis toimub väljaspool mängumaailma.

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.06 11:57; 16.06 12:22; 16.06 12:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane naine arvutimänge mängima tolles situatsioonis ja mees teatris käima – oli minu mõte.

Minu ema lohistas eluaeg isa teatrisse kaasa, kuigi isal puudus igasugune huvi teatri vastu ja oli siis mossis mitu päeva, karjus laste peale. Teatris jäi kohe magama, sellega seoses oli emal pidevalt piinlikke seiku. Aga alla ta ka ei andnud. Mina alati mõtlesin, et miks ema seda teeb, käigu üksi või sõbrannadega. Aga ei, isa pidi kaasa minema.

+16
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.06 11:45; 16.06 12:29; 16.06 13:03; 02.07 08:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mehel pole ka huvi kuskil käimise vastu. Lastega tegelemise huvi eriti pole, aga kui peab, siis viib ja teeb.

Samas ei saa väita, et ta tegus ei ole. Kodus (maamajapidamine) tegutseb kogu aeg. Arvutis istub kodus väga vähe, näit. uudiste lugemiseks. Enamust telesaateid ei tea, ei vaata. Arvutimänge ei mängi üldse. Haridus on, töö on, ambitsioonikas pole – sest mingi tähis koht ähvardaks ära võtta aja, mida praegu saab kasutada kodus tegutsemiseks.

Ongi selline kodukeskne. Ja tean neid kodukeskseid mehi veel palju. Seltskonnas ja  avalikes kohtades neid ei näe palju, sest meeldib kodus olla ja nö. oma asju teha. Aga eks on ka palju naisi, kes on kodukesksed. Ei sa üldistada, et kõik naised oleks sellised, kes pidevalt ühelt kultuuriürituselt teisele tuiskavad või suurest karjäärist unistavad.

Kuidas määratleda “möku” – kas  “möku” see, kes ei taha särada ja silma paista või siis see, kes ei ole asjalik, ei saa mitte millegagi hakkama?

+18
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei. See pole kasvatusega seotud. On väga palju paare, kes mängivad koos arvutimänge. Nagu on palju paare, kes käivad koos teatris. Pane naine arvutimänge mängima tolles situatsioonis ja mees teatris käima – oli minu mõte. Inimeste huvide kujunemine on väga huvitav nähtus. Peale selle on inimestel erinev ärrituslävi.

Ma ei maininud kasvatusest mitte midagi. Ma mõtlesin seda, et kõik on kokkuleppe küsimus. Minu meelest on täiesti võimalik, et arvutimängurist ja mittearvutimängurist võiks normaalne paar tulla, kui nad lepivad sellega, mis nende partnerile meeldib, ei taha neid endamoodi muuta, ja see on mõlemale poolele ok. Soost sõltumata.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.06 11:57; 16.06 12:22; 16.06 12:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no mul on näiteks naabrimees, kes ei ole macho. koristab kodus, tegeleb palju lastega, käib naisega teatris ja kinos, käib kohvikus kohvi ja kooki söömas, seltskonnas eelistab naiste jooke – mulle ja valget veini. on erialaselt väga hinnatud ja tark mees.

… ühesõnaga iga naise unistus, ärgas ja tegus. OMETI peetakse ka teda vahel mökuks kuna ta ei joo meestega õlut, ei “vedele” niisama. ja see möku hinnang ei ole mitte ainult meeste vaid ka naiste poolt.

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingit arengu ambitsiooni ei ole, kultuurihuvi ei ole, oma perega eriti tegeleda ei viitsita.

Mina olen ise ka see krapsakas ja tegutsev ja pidevalt “arenev” naispool. Mina ütleksin, et see, et need krapsakad naised (ka mina) on kuidagi paremad kui need rahulikumad mehed, on ainult illusioon. Kui naised oma pidevat arengut ka rakendaksid, mitte ei naudiks protsessi, oleks neil ammu suuremad palgad, edukamad ärid, kui meestel. Seega see pidev areng on küll lõbus aga mitte eriti produktiivne. Ei tasu end näivast ambitsioonikusest lollitada lasta. Mehed lihtsalt keskmiselt vähem killustavad end. Nad valivad ühe hobi, ühe peamise tegevuse ja keskenduvadki sellele, süvenedes, tehes seda põhjalikult. Naised tegelevad kogu aeg kõigega, aga kipuvad seda sageli tegema pealiskaudselt. Ei ole üks või teine neist valikutest parem , ühiskonnas ongi vaja erinevaid inimesi. Kõik ei peagi rööprähklema.

 

+17
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.06 13:01; 16.06 13:09; 17.06 08:19; 17.06 09:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised tegelevad kogu aeg kõigega, aga kipuvad seda sageli tegema pealiskaudselt.

No nüüd küll räägid endast, ei ole mõtet niimoodi üldistada. Kuigi naistel on tõesti tihti veel kaela peal laste ja kodu eest hoolitsemine, millega mehed vaevavad end vähem.

+10
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.06 11:45; 16.06 12:29; 16.06 13:03; 02.07 08:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised tegelevad kogu aeg kõigega, aga kipuvad seda sageli tegema pealiskaudselt.

No nüüd küll räägid endast, ei ole mõtet niimoodi üldistada. Kuigi naistel on tõesti tihti veel kaela peal laste ja kodu eest hoolitsemine, millega mehed vaevavad end vähem.

Jah, mul on ka kolm last ja ma ise olen selle valinud, et ma panustan laste eest hoolistemisse nii palju aega. Vaevalt, et mees laseks lastel surra, kui ma käed rüppe laseks. Ma räägin ikka küll üldisest keskmisest naisest, sotsioloogilistele uuringutele baseerudes. Enamikul naistest on palju suuremad ootused sellele, mida ta kõike korraga peab jõudma ja mis kõik peab ideaalne olema, palju sellest on vaid näiv vajadus: linikud laual, uus uhke kleit lapse seljas jne. Laste ellu jäämiseks ei ole tegelikult nii palju vaja. Korraga kõike tehes ei saa puht matemaatiliselt kõike süvenenult teha.

+12
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.06 13:01; 16.06 13:09; 17.06 08:19; 17.06 09:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen naismöku. Tõesti pole ambitsiooni mehega jahile ega kalale kaasa minna. Õnneks ta ei sunni ka. Saan samal ajal kodus raamatuid lugeda ja vaadata väärtfilme, mida mu mees vaadata ei viitsiks. Kõik on rahul.

Kes otsustab, milline vaba aja veetmise viis on piisavalt kultuurne ja sobilik?

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatad ringi ja enamik mehi näivad oma krapsakate elukaaslaste või abikaasade kõrval lihtsalt lohisevat. Mingit arengu ambitsiooni ei ole, kultuurihuvi ei ole, oma perega eriti tegeleda ei viitsita.

Vallalised pole paremad. Paljud tuttavad vallalised naised, kes kohtinguportaalides kaaslast otsivad, kurdavad, et mehed ootavad nagu müürililled, et naine igas asjas esimese sammu teeks, suhtlust ärksa hoiaks, kohtingud organiseeriks. Hea, kui mees siis üldse kohale suvatseb tulla. Nagu nali eesti müügimehe kohta, kes istub kontoris ja ootab aktiivselt klienti. Näib, et eesti ürgemane peab oma eesti habemiku ise koopasse ära lohistama, kui meest tahab.

Mis toimub? Kuhu on kadunud ärksad ja tegusad eesti mehed?

Need mehed on praegu ka olemas, lihtsalt liigud veidrates seltskondades. Aga jah, eks sõda tegi oma “tõuaretuse”, ühed tapeti, teised viidi siberisse, kolmandad liikusid diktatuuri eest läände. Naised on pidanud mitme eest väljas olema ja niimoodi need omadused ongi tekkinud. Kui ikka mees sõjas surnud või sõjast tagasi tuli sandina, mis siis naisel järgi jäi.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need mehed on praegu ka olemas, lihtsalt liigud veidrates seltskondades.

Mulle tundub samuti, et üks järjekordne sitamagnet on teemat treima lubatud.

Ja kuna neil on oma esimese mehega (kes oli see nn. lohistatav), siis ta otsibki omale taas samasugust.
Samas pole ta rahul.
Kui satubki alfa otsa, siis on kohe 100 blokki ees ja tagataskust ilmeksimatult võtta, et mees on “agressiivne või vägivaldne”.
Ehk siis ise väldibki normaalseid mehi. (on ka teine variant: need ei tahagi sellist kiunujat)

See, muidugi, ei sega tal perekoolis nutmast.

+2
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.06 19:18; 02.07 18:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eesti mehed ehk ei taha selliseid vinguvaid eesti naisi, kellele miskit ei sobi?

Ja mulle tunduvad suurem osa eesti naisi täiega bitchid, kes endast põhjendamatult üliheal arvamusel ja arvavad, et nad peavad kõike saama, sest on naised, kuid vinguma jäävadki.

+9
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 00:23; 01.07 23:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas määratleda “möku” – kas  “möku” see, kes ei taha särada ja silma paista või siis see, kes ei ole asjalik, ei saa mitte millegagi hakkama?

See, kes ei ole asjalik ja ei saa millegagi hakkama, on möku. Mehed, kellele naine on ema eest. Sinul näib tore mees olevat. Ei ole möku. Tema hobi ja armastus on teie kodu ja pere, mida ta arendab ja tahab paremaks teha.

Huvitav joon koorub teemast veel; kunst, kirjandus, teater, reisimine, õppimine, pere – need on naiste huvisfäär. Meeste huvisfäär on geomeetria praktiline rakendusteooria ja tuumareaktori tööpõhimõtted. Mehed juba tiluliluga ei tegele. Ikka kõrgemad mõtted peas. Mingi kodutekstiil ja linikud neile korda ei lähe, küll aga autole tarvilik uhked valuveljed.

Ja mis asi on alfamees ???? see, et iga osa end alfaks peab, on nüüd tõesti see, et mida möku asemel lohistada?

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 16.06 11:29; 17.06 08:03; 17.06 11:45; 17.06 11:46; 17.06 11:49; 21.06 07:58; 21.06 08:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas määratleda “möku” – kas “möku” see, kes ei taha särada ja silma paista või siis see, kes ei ole asjalik, ei saa mitte millegagi hakkama?

See, kes ei ole asjalik ja ei saa millegagi hakkama, on möku. Mehed, kellele naine on ema eest. Sinul näib tore mees olevat. Ei ole möku. Tema hobi ja armastus on teie kodu ja pere, mida ta arendab ja tahab paremaks teha.

Huvitav joon koorub teemast veel; kunst, kirjandus, teater, reisimine, õppimine, pere – need on naiste huvisfäär. Meeste huvisfäär on geomeetria praktiline rakendusteooria ja tuumareaktori tööpõhimõtted. Mehed juba tiluliluga ei tegele. Ikka kõrgemad mõtted peas. Mingi kodutekstiil ja linikud neile korda ei lähe, küll aga autole tarvilik uhked valuveljed.

Ja mis asi on alfamees ???? see, et iga osa end alfaks peab, on nüüd tõesti see, et mida möku asemel lohistada?

Soovitan lesbisuhet, kui mehed ja nende valikud ei meeldi. Mina näiteks ei pane mehele pahaks, et ta ei ole naine.

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.06 13:01; 16.06 13:09; 17.06 08:19; 17.06 09:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen märganud, et eestis on palju selliseid mehi, keda ei huvita karjäär. See tähendab, et neile meeldib tiksuda ühe ametikoha peal, millega nad siis harjunud. Isegi ei mõtle selle peale, et võiks teha karjääri. Või et võiks näiteks osta kinnisvara, et perekonna elukorraldust parandada. Tiksuvad ikka edasi aastakümneid ja ootavad.

Nad ei oota, vaid nad elavad elu, millega on rahul. Karjääri ju ei tehta niisama karjääri tegemise pärast. Sellel peaks olema eesmärk, näiteks soov elujärge parandada. Aga kui sa oled oma elujärjega juba rahul? Väga paljud mehed isegi ei soovi kõike seda, mida naised elujärje parandamiseks nimetavad.

+16
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.06 13:01; 16.06 13:09; 17.06 08:19; 17.06 09:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes otsustab, milline vaba aja veetmise viis on piisavalt kultuurne ja sobilik?

Vot see on minu arvates õige küsimus. Et kas teleka vaatamine on kultuursem, kui arvutimängu mängimine? Kas jahil käik on kultuursem, kui kalalkäik? Kas paberraamatu lugemine on kultuursem, kui audioraamatu kuulamine? Jne..

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nad ei oota, vaid nad elavad elu, millega on rahul. Karjääri ju ei tehta niisama karjääri tegemise pärast. Sellel peaks olema eesmärk, näiteks soov elujärge parandada.

No on ju mökud. On rahul mingi kehva lasnaka üürikaga, tiksuvad kuskil väikese palgaga ja ootavad… Mida?

Ja ma ei usu, et nad rahul on. Vägagi tiksuvad kohtinguportaalides ja unistavad püsisuhtest. Et saaks sooja sööki ja sooja n.ssi.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 16.06 11:29; 17.06 08:03; 17.06 11:45; 17.06 11:46; 17.06 11:49; 21.06 07:58; 21.06 08:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kultuurihuvi ei ole,

Miks sa arvad, et mees peaks ennekõike enda huvid sinu huvide sarnaseks timmima, mitte aga vastupidi?

Miks vabal ajal matk, spordivõistlus, bridžimäng on kehvemad kui teater, näitus, kontsert?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas määratleda “möku” – kas “möku” see, kes ei taha särada ja silma paista või siis see, kes ei ole asjalik, ei saa mitte millegagi hakkama?

See, kes ei ole asjalik ja ei saa millegagi hakkama, on möku. Mehed, kellele naine on ema eest. Sinul näib tore mees olevat. Ei ole möku. Tema hobi ja armastus on teie kodu ja pere, mida ta arendab ja tahab paremaks teha.

Huvitav joon koorub teemast veel; kunst, kirjandus, teater, reisimine, õppimine, pere – need on naiste huvisfäär. Meeste huvisfäär on geomeetria praktiline rakendusteooria ja tuumareaktori tööpõhimõtted. Mehed juba tiluliluga ei tegele. Ikka kõrgemad mõtted peas. Mingi kodutekstiil ja linikud neile korda ei lähe, küll aga autole tarvilik uhked valuveljed.

Ja mis asi on alfamees ???? see, et iga osa end alfaks peab, on nüüd tõesti see, et mida möku asemel lohistada?

Soovitan lesbisuhet, kui mehed ja nende valikud ei meeldi. Mina näiteks ei pane mehele pahaks, et ta ei ole naine.

Mis sa sogad? Sinu meelest on möku mees mehelik või?

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 16.06 11:29; 17.06 08:03; 17.06 11:45; 17.06 11:46; 17.06 11:49; 21.06 07:58; 21.06 08:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kultuurihuvi ei ole,

Miks sa arvad, et mees peaks ennekõike enda huvid sinu huvide sarnaseks timmima, mitte aga vastupidi?

Miks vabal ajal matk, spordivõistlus, bridžimäng on kehvemad kui teater, näitus, kontsert?

Ei näe ka neid suuri bridžihuvilisi ega matkaselle.

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 16.06 11:29; 17.06 08:03; 17.06 11:45; 17.06 11:46; 17.06 11:49; 21.06 07:58; 21.06 08:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tinderis joonistub küll välja, et Eesti mehed on aeglased ja uimased. Välismaalased kirjutavad koheselt või nii kahe päeva jooksul.

Eesti mehed vaikivad päevi kuni ma nad lõpuks lihtsalt ära kustutan. Vahel mõni ütleb tere ja sealt edasi on ka kogu vestlus minu teha…ei küsi midagi, ei räägi midagi ilma, et mina küsiks.

Viimati ühega alustasin ise vestlust ja siis ta ütles, et no hetkel ei saa suhelda, aga räägime kunagi, ärgu ma ära kustutagu…Nädal aega oli siis vaikust ja lõpuks pidin ta ikka lihtsalt ära kustutama.

Väga vähe on eesti mehi, kes tahavad kokku saada ja laivis suhelda…enamik jääkski vist lühilausetega netis suhtlema.

+9
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 19:28; 01.07 23:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui neil on naised olemas, siis järelikult on Eestis sama palju naisi, kes armastavad mökusid. Natuke tobe minu arust ise rõõmsalt valida endale möku ja siis ca 20 aasta pärast hakata virisema, et miks ta nii möku on. No ilmselt sellepärast, et eluaeg on naised teda ise krabanud ja sellepärast mehed pole pidanud omale jalgu alla ajamagi.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loen ja imestan – mulle on vist maailma parim (mittemöku) mees sattunud. Käib hea meelega teatris, kontsertidel, kinos, armastab üldse väga muusikat, kirjutab ka ise aeg-ajalt midagi ja mängib pilli.

Teeb palju sporti, sõidab mootorrattaga, võtab minu alati oma hobimatkadele kaasa, käime üldse palju koos reisimas. Kodus tegeleb palju lastega, tegeleb koeraga, toimetab majapidamises, võtab isikliku solvanguna, kui hakkan ise mõnda asja kodus parandama, tormab kohe appi. Pole asja, millega ta ei saaks hakkama, kõige peale on nutti, kõiges äärmiselt põhjalik ja detailidesse pühenduv. Ehitab praegu perele maja, s.t. tegeleb ehitusjärelvalvega – sissetulek on piisav, et korralik ehitusfirma palgata. Oma ettevõtet arendab hoolega ja see toob aasta-aastalt üha rohkem tulu.
Peale kõige muu näeb väga hea välja, mehelik ja tugev, on aus ja sõnapidaja, ülihea huumorimeelega, seltskonnas teda alati oodatakse. Kui pätt peaks tänaval kallale tulema, teeb talle kõhklemata tuule alla, ei karda füüsilist kokkupõrget, aga ise tüli ei nori.
Kui me lahku peaksime minema, siis elan vist pigem elu lõpuni üksi, sest sellist meest enam ei leia.

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 07:07; 19.06 18:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pole aru saanud kultuurihuvist. Kas see tähendab käimist? Kinos film on kultuursem kui telekast tulev? Teater on kultuursem kui jupiterist vaadatud etendus? Minul on küll tohutult etendusi mida ma üldse näinudki pole. Nüüd vaatan jupiterist.
Reisimine.. ma olen reisinud perega. Väikeste lastega on see mis? Lõbustuspargid ja basseinid ja rand. Kas see muudab mu kultuurseks?
Kontserdid…kelle esinemine on kultuur, vaimsus ja kelle oma lihtsalt meelelahutus?
Ja kui ma ei naudi sümfooniat ja balletti, kas smilersi kontsert või synne oma on kultuur.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.06 07:39; 21.06 08:09; 21.06 08:29;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 58 )


Esileht Pereelu ja suhted Miks suur osa Eesti meestest tunduvad täiega mökud olevat?