Esileht Ilu Miks Tanel Veenre kõrvarõngad nii populaarsed on?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 43 )

Teema: Miks Tanel Veenre kõrvarõngad nii populaarsed on?

Postitas:

Peaaegu igal telesaatejuhil on need kõrvas. Ja ka muudel avaliku elu tegelastel. Algul arvasin, et mingi summa nende ostust läheb näiteks heategevusse, aga ei. Minu meelest lihtsalt jubedad plätakad. Milles see fenomen on? Moes lihtsalt või?

+54
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mu arust jubedad plätakad just pole aga endale just ülipopulaarsuse pärast ei ostaks. Samas vahet pole, mis kantakse, peaasi, et kndja on rõõmus! Tanel Veenrel on tegelt muid tooteid ka aga need ühed on jah totaalselt massidesse läinud.

+23
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eestis on nii vähe head disaini, õigemini vähe valikut. Või siis vähe reklaami headele toodetele. Eestlane kannab ikka seda, mida avalikult promotakse, mingi suvaline tegija sellist edu ei saavuta, kuigi tooted võivad olla suurepärased. Kuma liblikad on üks näide – kellel poleks neid sahtlinurgas peidus, sest… kunagi oli omapärane ja uus, nüüd lihtsalt kõigil on.

Veenre kõrvarõngaid igaüks siiski välja ei kanna, mul ka sellepärast pole neid, et ei oska kanda.

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline “eelistan eestimaist” näitamine vast ka, sest kui muudest Veenre töödest paljud lihtsalt ei tea ja ei pane tähele, siis neid kõrvamarju teab juba nagunii igaüks. Ma ka ei saa fenomenist aru, sest nad pole ju väärismetall jne, lihtsalt haip. Lisaks see, et mul on “autoriehe” väga soodsa hinnaga, (mis tegelikult on ju ikkagi masstoodang, mitte autoriehe ainueksemplari mõttes).

+24
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka ise mõelnud, et muidu tavaliselt häbenetakse ebaoriginaalsust, aga see on ikka täiesti massides.

Ise olen imestanud New Vintage ehete populaarsust. Seal pole isegi originaalloomingut – kristallid kummipaela külgr ja 30 euri käevóru ???? Ise tehes oleks hind 1 euro kanti

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, et see on tema enda tutvusringkond, kes tema loomingut tugevalt haibib. Ja mis saab olla parim reklaam, kui tuntud inimesed neid kannavad ja sinna juurde ahhetavad ja ohhetavad miskist enneolematust ilust ja moodsusest. No, kes ei tahaks ka olla moodne?

Isiklikult eelistan täiesti teistsuguseid ehteid.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik teavad hinda. Ei saa ju hinnasilti külge jätta. Aga nendega on teada, et pole suvakad odavad. Kuigi hiina hakkas neid mingi aeg järele tegema.

 

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole ka fänn, aga eks ta natukene massipsühhoos on, et “kõigil on, tahan ka”. Lisaks on kindlasti oluline suur värvivalik, iga üks leiab oma

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen üks neist massipsühhoosi all kannatajatest 😀 Kuigi mulle tõesti meeldivad ja kannan aktiivselt ning oman mitut paari (seega pole Kuma liblika stiilis sahtlinurka seisma ostetud)

Mulle meeldib selline lihtne, aga silmatorkav stiil. Sobib kõigega: teksade ja T-särgi juurde või pulma. Värvivalik on külluslik. Hind on mõistlik. Eriti järelturul, kust olen samuti mõned paarid ostnud.

Viimasel ajal meeldib mulle küll TVJ putukakollektsioon isegi rohkem, aga kõrvamarjadel lihtsalt on mingi oma võlu, et käsi ikka ja jälle nende järele sirutub 🙂

+13
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates toredad värvilised ergastamas näopiirkonda ja lihtne sobitada igas toonis riietega. Mina arvan, et sellepärast ongi popid, et selles peitub lihtsuse võlu. Kui sul on mingi kollane või roheline rõivas, siis on hea võtta TV paletist sobivad marjad ja ongi komplekt.

+11
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Stiilsemad näevad küll välja kui Kuma liblikad.

Ti Sento on ka oma aja vist ära elanud, õnneks.

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa ka aru. Koledad, lihtsalt koledad.

Aga ju peab näitama oma sotsiaalsust-käisin kalamajas ja otsin eesti kuntsniku “autoriehte”.

+18
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind hakkas see huvitama, kui vaatasin mõned osad sarjast Kodukäijad. Igas oli väike jupike Veenre reklaami 😀

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, et see on tema enda tutvusringkond, kes tema loomingut tugevalt haibib. Ja mis saab olla parim reklaam, kui tuntud inimesed neid kannavad ja sinna juurde ahhetavad ja ohhetavad miskist enneolematust ilust ja moodsusest. No, kes ei tahaks ka olla moodne?

Isiklikult eelistan täiesti teistsuguseid ehteid.

Mina näiteks ei soovi olla moodne. Mul on ükskõik. Eriti ei taha seda, mis massides on. Kuma liblikatest lugesin siit kunagi. Ei halvusta, aga huvi puudub lihtsalt. Eelistan neid kõrvarõngaid, mida saan kanda alati, ka siis, kui kümme aastat sahtlis seisnud.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks Tanel Veenre kõrvarõngad nii populaarsed on?

Sest enamusel puudub mingi oma stiil või maitse ja tehakse lihtsalt sama, mida teised ees teevad. Lisaks see värvilisus – keskmisele mammile ikka meeldivad kirevad asjad.

+13
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu arust jubedad plätakad just pole aga endale just ülipopulaarsuse pärast ei ostaks. Samas vahet pole, mis kantakse, peaasi, et kndja on rõõmus! Tanel Veenrel on tegelt muid tooteid ka aga need ühed on jah totaalselt massidesse läinud.

Ei tasu unustada Kuma liblikaid ja Tallinn Dolls’i kleite. Viimaseid armastavad sünoptikud kanda 😀

Eks kõik tuleb ja läheb. Nüüd on kord õitseda nendel kohutavatel pikaksvenitatud dressipluusidel ehk dress-pusakleitidel.

+6
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veel õudsemad on need kalmaari meenutavad ripatsitega kõrvarõngad, mille otsi saab vahetada ????. Keegi mäletab nende nime?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

Tanel Veenre on üks Eesti LGBT-laste default esinumbritest. Kitsas, paremal järjel ringkond ostab Veenre ehteid ja kannab neid ning default promob sellega hedonistlikku elustiili. Veidrad ehted on tõesti, eriti üks kaelaehe mida kanti presidendi vastuvõtul Olga Temnikova poolt. Täiskasvanud lapsed teevad rahvale tsirkust, mis muud!

+13
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Värvilisi efektseid kõrvarõngaid on lihtsalt nii vähe saada. On kas kullapoes kuld- ja hõbekõrvarõngad, või siis on Eesti disaini poodides loetud väheste autorite omad. Lisa Kroeberi omad on näiteks samal põhjusel populaarsed. Mulle meeldib, kui kõrvarõngas annab riietele oma värviga mingi lisaaktsendi, kas toetab või vastandub. Eriti hea on see teles, seal väike hõbe- või kuldkõrvarõngas ei paistaks väljagi. Seega mina olen ostnud mitu paari Tanel Veenre marju, aga mitte seepärast, et ma just neid tahaks, vaid seepärast, et muud sarnast Tallinna poodides pole. On natuke nõme küll, et kõigil on samasugused, aga aktsent, mis nad riietusele juurde annavad, kaalub selle üles.

+8
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tanel Veenre on üks Eesti LGBT-laste default esinumbritest. Kitsas, paremal järjel ringkond ostab Veenre ehteid ja kannab neid ning default promob sellega hedonistlikku elustiili. Veidrad ehted on tõesti, eriti üks kaelaehe mida kanti presidendi vastuvõtul Olga Temnikova poolt. Täiskasvanud lapsed teevad rahvale tsirkust, mis muud!

Paremal järjel? Kindlasti on kandjate hulgas nii rikkaid kui vaeseid, peamine ühisnimetaja on pigem fantaasiavaesus või oma mina puudumine.

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu arust jubedad plätakad just pole aga endale just ülipopulaarsuse pärast ei ostaks. Samas vahet pole, mis kantakse, peaasi, et kndja on rõõmus! Tanel Veenrel on tegelt muid tooteid ka aga need ühed on jah totaalselt massidesse läinud.

Ei tasu unustada Kuma liblikaid ja Tallinn Dolls’i kleite. Viimaseid armastavad sünoptikud kanda ????

Eks kõik tuleb ja läheb. Nüüd on kord õitseda nendel kohutavatel pikaksvenitatud dressipluusidel ehk dress-pusakleitidel.

Vói Mammu satsiseelikuid ???? Kuigi satsiseelikud olid olemas juba Katariina II ajal, siis taheti sellele Eesti disainile ju lausa patent peale panna odavate koopiate välistamiseks.

Hetkepsühhoosidest on kummaline veel tossude kandmine õhtukleidiga.

+11
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tasu unustada Kuma liblikaid ja Tallinn Dolls’i kleite. Viimaseid armastavad sünoptikud kanda

Mis neil Tallinn Dolls kleitidel viga? Neid ju nii palju erinevaid ja paljudel ei saa küll peale vaadates aru, et just selle kaubamärgi kleit.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen üks neist massipsühhoosi all kannatajatest ???? Kuigi mulle tõesti meeldivad ja kannan aktiivselt ning oman mitut paari (seega pole Kuma liblika stiilis sahtlinurka seisma ostetud) Mulle meeldib selline lihtne, aga silmatorkav stiil. Sobib kõigega: teksade ja T-särgi juurde või pulma. Värvivalik on külluslik. Hind on mõistlik. Eriti järelturul, kust olen samuti mõned paarid ostnud.

Jubedad, koledad, väga koledad kõrvarõngad. Materjal on täiesti väärtusetu – puidutükist treitud jublakad. Pulbervärviga üle lastud.  Aa, ups, see pidi ju olema ‘kosmiline tolm’, lubatagu naerda.

Hullunud naised ostavad miski 60 euro eest paar täiesti väärtusetut pisikest puutükki.

Väga maitselagedad, koledad, labased ehted. Minu arust.

+15
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mina olen üks neist massipsühhoosi all kannatajatest ???? Kuigi mulle tõesti meeldivad ja kannan aktiivselt ning oman mitut paari (seega pole Kuma liblika stiilis sahtlinurka seisma ostetud) Mulle meeldib selline lihtne, aga silmatorkav stiil. Sobib kõigega: teksade ja T-särgi juurde või pulma. Värvivalik on külluslik. Hind on mõistlik. Eriti järelturul, kust olen samuti mõned paarid ostnud.

Jubedad, koledad, väga koledad kõrvarõngad. Materjal on täiesti väärtusetu – puidutükist treitud jublakad. Pulbervärviga üle lastud. Aa, ups, see pidi ju olema ‘kosmiline tolm’, lubatagu naerda.

Väga maitselagedad, koledad, labased ehted. Minu arust.

Mulle meenutavad lapsena turult ostetud plastmassist kõrvarõngaid. Minu silma jaoks ka maitsetud.

+11
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen üks neist massipsühhoosi all kannatajatest ???? Kuigi mulle tõesti meeldivad ja kannan aktiivselt ning oman mitut paari (seega pole Kuma liblika stiilis sahtlinurka seisma ostetud) Mulle meeldib selline lihtne, aga silmatorkav stiil. Sobib kõigega: teksade ja T-särgi juurde või pulma. Värvivalik on külluslik. Hind on mõistlik. Eriti järelturul, kust olen samuti mõned paarid ostnud.

Jubedad, koledad, väga koledad kõrvarõngad. Materjal on täiesti väärtusetu – puidutükist treitud jublakad. Pulbervärviga üle lastud. Aa, ups, see pidi ju olema ‘kosmiline tolm’, lubatagu naerda.

Hullunud naised ostavad miski 60 euro eest paar täiesti väärtusetut pisikest puutükki.

Väga maitselagedad, koledad, labased ehted. Minu arust.

Ainult materjalide hinna järgi ehte väärtuse “arvutamine” ütleb muidugi ka su enda maitsekuse kohta midagi.

+6
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu maitse jaoks on need kõrvarõngad liiga jõulised ja massiivsed. Mulle meeldib küll, kui ehe kannab rõivaga sarnast värvinüanssi või annab sellele mingi lisaaktsendi, aga mitte nii “karjuvalt”. See, et väga paljud neid kõikvõimalikes olukordades ja igasuguse riietusega kannavad, on minu jaoks samuti üllatav. Minu meelest seda tüüpi ehted just ei sobi iga stiili ega ka näokujuga. Sageli on see üldmulje kuidagi robustne.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunnen Tanel Veenret isiklikult, aga selle kõrvarõngamoega ei ole kaasa läinud. Mulle sellised plönnid ei meeldi, eelistan hoopis teistsugust stiili. Aga kindlasti paljud tema tuttavatest kannavad seetõttu, et ikkagi sõber tegi või et päriselt ka meeldib või mõlemat korraga 🙂

Et need nii massiliselt igalt poolt vastu vaatavad – mind ausaltöeldes häirib. Kuna mulle need ei meeldi, siis riivab silma ja käib närvidele, et jälle need õudused.

Õnneks pole Veenrel need jurakad ainus asi, millega ta on suutnud turule tulla. Need suured kleit-kaftanid mulle esialgu isegi meeldivad. Kui iga teine sellisega tänaval vastu tuleks, siis pikapeale vast hakkaks ka häirima, aga vähemalt siis ma saaks öelda, et alguses tundusid väga ilusad. Mida paraku “kõrvamarjade” kohta öelda ei saa.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tanel Veenre on üks Eesti LGBT-laste default esinumbritest. Kitsas, paremal järjel ringkond ostab Veenre ehteid ja kannab neid ning default promob sellega hedonistlikku elustiili. Veidrad ehted on tõesti, eriti üks kaelaehe mida kanti presidendi vastuvõtul Olga Temnikova poolt. Täiskasvanud lapsed teevad rahvale tsirkust, mis muud!

Paremal järjel? Kindlasti on kandjate hulgas nii rikkaid kui vaeseid, peamine ühisnimetaja on pigem fantaasiavaesus või oma mina puudumine.

Ja see fantaasia- ja minapuudus lööb ikka mitmel rindel välja. Alates uusarenduste ühesugustest õuedest Marketplace’s müüdavate hilpudeni.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult materjalide hinna järgi ehte väärtuse “arvutamine” ütleb muidugi ka su enda maitsekuse kohta midagi.

Selge siis. Sinu arvates võiksid need ehted siis ka plastmassist  või penoplastist olla.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jubedad, koledad, väga koledad kõrvarõngad. Materjal on täiesti väärtusetu – puidutükist treitud jublakad. Pulbervärviga üle lastud.  Aa, ups, see pidi ju olema ‘kosmiline tolm’, lubatagu naerda. Hullunud naised ostavad miski 60 euro eest paar täiesti väärtusetut pisikest puutükki. Väga maitselagedad, koledad, labased ehted. Minu arust.

Njaaa, sina tundub küll üks tore ja hirmus hea maitsega inimene… tõesti, see kommentaar pigem näitab sind ennast.

Aga Veenre marjad – usun, et paljud kannavad neid kui staatuse näitajaid. Kõik teavad, palju need maksavad, kandmine justkui kinnitaks, et on suudetud see raha ehte eest välja käia. Lisaks teavad kõik, et see on kodumaine disain, mida samuti on pop osta ja kanda. Neid marju lähemalt uurides on need minu meelest päris lahedad. Kunagi isegi plaanisin osta, aga ei suutnud otsustada, mis värvi. Mitut paari ihne hing jälle ei luba.

 

 

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 43 )


Esileht Ilu Miks Tanel Veenre kõrvarõngad nii populaarsed on?