Esileht Pereelu ja suhted Miks te ei taha lapsi isade juurde saata?

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Miks te ei taha lapsi isade juurde saata?

Postitas:

Ma naudin lastevabu päevi täiega! Ei tee sooja sööki või teen midagi niisugust, mida lapsed ei taha, olen kaua kodust ära, naudin vabadust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.06 20:32; 24.06 21:04; 24.06 22:01; 26.06 10:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuhu isade \”juurde\”? Enamasti elavad vanemad koos.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mu lapsed on iga päev oma isaga koos.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea nüüd küll, palju ühel lapsel neid isasid siis olema peab. Meie laste isa on kodus ja pole neid nagu kuhugi saata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No rakenda natuke oma kujutlusvõimet. Endal seda probleemi pole, elama mehe ja lastega rõõmasalt koos, aga sugulaste- tuttavate hulgas on 2 sellist näidet olemas.

Mõelamas peres on probleem laias laastus selles, et isa juures on lastel ainult õigused ja mitte ühtegi kohustust, lisaks ema mustamine.

Üks mees hiilib elatise maksmisest igal võimalikul ja võimatul viisil kõrvale, samas kui lapsed tema juures, siis ostab neile kõikvõimalikku mõttetut ja väga kallist träni. Ema seda ei tee, tema peab ju hoolitsema söögi, korralike riiete jms olemaolu eest. Ja siis on ema paha. Lisaks on veel igasugu \”imelugusid\” lastele emast rääkinud. Ja kuna lapsed on väga mõjutatavas vanuses, siis on selle jama klaarimist ikka päris palju peale iga külaskäiku.

Teises süüakse kõikvõimalikku sodi. Ühel lapsel teatud toiduainete vastu ka allergia, isa ei paista sellest absoluutselt hoolivat. Tegemist siis sealiha, piimatoodete ja veel mõne sellise asjaga. Lisaks muudele probleemide on peale nende toitude söömist ja kõige süütuma viirusega kokku puutumist tavaliselt platsis ka keskkõrvapõletik. Töölt 2 nädalat kodus olema ja haiget last põetama peab muidugi ema. Samuti ei pea lapsed enda järelt koristama, võivad ükskõik kui kaua üleval olla. Kui lapsed peale kooli reedel isa juurde lähevad ja pühapäeva hilisõtul ema juurde tuuakse, pole otseloomulikult kodused tööd tehtud ning ema peab siis varahommikuni uniste ja tigedate lastega õppima jne.

Ma saan aru küll, miks mõned vabad päevad seda kõike kuidagi väärt ei ole.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen väga hea ema oma lapsele, aga nii kui laps on kasvõi päev-paar oma isaga, ei taha ta enam koju tulla. Muidugi ei taha, sest ta igatseb oma isa. Samuti ei pea ta isa juures ennast korralikult pesema ning võib terve päeva toituda ainult kohukestest, kommidest ja saiast. Iga kord, kui tagasi tuleb, on tal raske kohaneda ja isast lahti lasta. See olukord on tegelikult kurb kõigi jaoks. Eelistan seda, et laps kohtub isaga minu nn \”piirkonnas\”- nii on see kõigile vähem valulik. Isa ei ole halb, ta ei võõruta last tahtlikult emast.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.06 20:51; 24.06 21:00; 24.06 21:36; 24.06 22:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen väga hea ema oma lapsele, aga nii kui laps on kasvõi päev-paar oma isaga, ei taha ta enam koju tulla. Muidugi ei taha, sest ta igatseb oma isa. Samuti ei pea ta isa juures ennast korralikult pesema ning võib terve päeva toituda ainult kohukestest, kommidest ja saiast. Iga kord, kui tagasi tuleb, on tal raske kohaneda ja isast lahti lasta. See olukord on tegelikult kurb kõigi jaoks. Eelistan seda, et laps kohtub isaga minu nn \”piirkonnas\”- nii on see kõigile vähem valulik. Isa ei ole halb, ta ei võõruta last tahtlikult emast.[/tsitaat]
Aga sa saadsa laps isa juurde 1 kuuks ja usu mind, muutub suhtumine nii isal kui lapsel. Kuu aega ikka last saia ja kohhukesega toita ei jaksa. Pesematus hakkab ikka haisema ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aga sa saadsa laps isa juurde 1 kuuks ja usu mind, muutub suhtumine nii isal kui lapsel. Kuu aega ikka last saia ja kohhukesega toita ei jaksa. Pesematus hakkab ikka haisema ka.[/tsitaat]

Usu mind, et saab ja siis ollakse hädas ja tige, et laps midagi muud ei söö, miks laps on närviline ja stressis, kuigi talle isa juures nii väga meeldib. Pealegi peab ka isa tööl käima ning suvaliste inimeste hoida ma oma last jätta ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.06 20:51; 24.06 21:00; 24.06 21:36; 24.06 22:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan aru, et ei saadeta, kuna isad on halvad. Mulle tundub jälle uskumatuna selline totaalne muutumine – kohuse- ja vastutustundlikust mehest saab äkki mingi lontrus? Või kui ta on seda alghusest peale olnud, siis miks ometi sellise mehega lapsi saada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.06 20:32; 24.06 21:04; 24.06 22:01; 26.06 10:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

mina arvasin, et minu laste isast tuleb superisa- eksisin. korralik ja kohusetundlik on kerge olla, kui pole palju kohustusi. laste saamisel kohustuste hulk kasvab hüppeliselt!
ja isa ei pruugigi seda võrd halb olla, aga elumuutus ajab lapse närviliseks ja väsinud ema ei jaksa seda kõike taluda… kergem on laps kodus hoida ja vaikselt, rahulikult tasast elu elada. ärge unustage, et last kasvataval emal on suur koorem üksi kanda![/tsitaat]

Nii tegelikult paljudel ongi. Sa arvad, et su mees suudab \”koormat\” kanda, aga eksid. Ei pea olema ilmtingimata mingi tolgus, kes joob, laaberdab ja pidutseb. Minu lapse isa pole napsitaja ega pidutseja vaid rabab tööd. Ometigi ei tulnud ta selle kõigega hästi toime.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.06 20:51; 24.06 21:00; 24.06 21:36; 24.06 22:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks ei taha? ma olen lausa palunud, aga arva mitu kord on tahetud? samas käiakse ja kurdetakse, kes aga kuulata viitsib, kui väga tema ikka lastest hoolib ja kuidas tahab osaleda jne

aga üldiselt ei näe põhjust, ma võin ka siis mida iganes süüa teha, kui lapsed kodus, ma nimelt olen harjutanud lapsed pea kõike sööma

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsin veel üle neilt, kes arvasid, et mehest tuleb superisa – kui kaua te enne lapsesaamist koos elasite? Laps oli ikka mehepoolne soov? Aastatel enne last tegi mees teiega võrdselt kõiki kodutöid? Hoolitses teie eest, kui olite haige, väsinud, pahas tujus? Rahaliselt panustas mees pereellu piisavalt?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.06 20:32; 24.06 21:04; 24.06 22:01; 26.06 10:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Küsin veel üle neilt, kes arvasid, et mehest tuleb superisa – kui kaua te enne lapsesaamist koos elasite? Laps oli ikka mehepoolne soov? Aastatel enne last tegi mees teiega võrdselt kõiki kodutöid? Hoolitses teie eest, kui olite haige, väsinud, pahas tujus? Rahaliselt panustas mees pereellu piisavalt?[/tsitaat]

Ma ei arvanud, et tuleb superisa, sest ei kaldu mingitesse SUPER-teemadesse. Oli rahulik, ei olnud kooner, lapse tegime ühise teadmisega. Beebieas oli parem, kui laps sõi ja magas. Tegeles temaga, käis jalutamas, andis mulle vaba aega. Ei olnud kusagil sõpradega pidutsemist ega perekooli traditsiooni järgi jooma jooksmist. Tavaline oli kõik. Lapse kasvades kasvasid ka kohustused ja seal see jõud siis lõppema hakkas. Õnneks ei ole ta praegu ka tüüpiline rongaisa, keda kohtuga taga ajada. Toetab ja armastab oma last, aga täisväärtuslik pere…..oh,jah…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.06 20:51; 24.06 21:00; 24.06 21:36; 24.06 22:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen arvamusel, et ette ei saa ennustada seda milline isa mehest saab oma lapsele. Minu elukaaslane oli noor, armastas napsu võtta ja pidutseda, ei käitunud minuga ka väga härrasmehelikult, laps polnud ka planeeritud.. ja lisaks sellele olime koos olnud kõigest pool aastat, kui ma rasedaks jäin. Raseduse ajal oli mul üsna tihti see hirm, et äkki minust saab üksikema, aga nüüd on minu rasedusest möödas 4 aastat, last kasvatame siiani koos. Mees oli algusest peale kohe väga abivalmis ja toeks mulle igati, last hoiab ja armastab. Mind kohtleb hästi ja tean, et temale võin ma loota ka siis, kui me mingil põhjusel lahku peaks minema. Saadaks lapse rahuliku südamega isa juurde:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 23:05; 25.06 18:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Olen arvamusel, et ette ei saa ennustada seda milline isa mehest saab oma lapsele. Minu elukaaslane oli noor, armastas napsu võtta ja pidutseda, ei käitunud minuga ka väga härrasmehelikult, laps polnud ka planeeritud.. ja lisaks sellele olime koos olnud kõigest pool aastat, kui ma rasedaks jäin. Raseduse ajal oli mul üsna tihti see hirm, et äkki minust saab üksikema, aga nüüd on minu rasedusest möödas 4 aastat, last kasvatame siiani koos. Mees oli algusest peale kohe väga abivalmis ja toeks mulle igati, last hoiab ja armastab. Mind kohtleb hästi ja tean, et temale võin ma loota ka siis, kui me mingil põhjusel lahku peaks minema. Saadaks lapse rahuliku südamega isa juurde:)[/tsitaat]
Öeldakse, et kui tahad teada, MILLINE on su mees tegelikult, mine temast lahku…
Tahan öelda, et seda, kuidas käitub mees peale lahkuminekut, ei saa samuti ette ennustada.
Mõni väga kohusetundlik isa jätab lapse kulud ja külastused kus seda ja teist peale lahkuminekut.
Mõni abielu ajal suht hoolimatu mees osutub peale lahkuminekut hoopis hoolivamaks lapse vastu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mu naabrilast ei lasta isegi vanavanemate juurde. oh häda sööb seal äkki kohukest! või jäävad ühel õhtul varbad pesemata! olgu öeldud, et vanavanemad on superinimesed ja lapse tervis on korras (no, et ei tohiks ühte kohukest süüa).

kanaemad arvavad, et laps on nende omand.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]panteera kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Öeldakse, et kui tahad teada, MILLINE on su mees tegelikult, mine temast lahku…
Tahan öelda, et seda, kuidas käitub mees peale lahkuminekut, ei saa samuti ette ennustada.
Mõni väga kohusetundlik isa jätab lapse kulud ja külastused kus seda ja teist peale lahkuminekut.
Mõni abielu ajal suht hoolimatu mees osutub peale lahkuminekut hoopis hoolivamaks lapse vastu.[/tsitaat]Oleneb ka sellest, mis asjaoludel on lahku mindud…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]panteera kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Öeldakse, et kui tahad teada, MILLINE on su mees tegelikult, mine temast lahku…
Tahan öelda, et seda, kuidas käitub mees peale lahkuminekut, ei saa samuti ette ennustada.
Mõni väga kohusetundlik isa jätab lapse kulud ja külastused kus seda ja teist peale lahkuminekut.
Mõni abielu ajal suht hoolimatu mees osutub peale lahkuminekut hoopis hoolivamaks lapse vastu.[/tsitaat]
Oma tuttavaid vaadates ei ole ühtegi sellist meest, kes peale lahkuminekut on hakanud paremaks isaks. See kes pole suurem asi isa olnud, on peale lahkuminekut veel vähem huvi tundnud. Lahku minnakse siiski naisest:) Aga eks erand kinnitab alati reeglit!:) Palju oleneb ka naisest, kui naine muutub vastikuks ja hakkab lapse kaudu manipuleerima, siis on üsna loomulik, et ka hea isa võib lapsega võõraks jääda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 23:05; 25.06 18:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Küsin veel üle neilt, kes arvasid, et mehest tuleb superisa – kui kaua te enne lapsesaamist koos elasite? Laps oli ikka mehepoolne soov? Aastatel enne last tegi mees teiega võrdselt kõiki kodutöid? Hoolitses teie eest, kui olite haige, väsinud, pahas tujus? Rahaliselt panustas mees pereellu piisavalt?[/tsitaat]

Vastan: olime seaduslikus abielus 4 aastat enne kui rasedaks jäin. Suhted olid head, olime mõttekaaslased. Mees hoolitses minu eest, tegi vahetevahel süüa, kui enne mind koju jõudis (käisime siis mõlemad vahetustega tööl). Sõnades ootas last, aga reaalsus oli paraku see, et kohe pärast rasedusest teadasaamist sõitis tal katus ära ja ta muutus vägivaldseks. Ma ei oleks seda unes ka osanud ette näha, et nii võib juhtuda.
Ja nüüd edasi: kuidas usaldada vägivaldse mehe kätte, kelle eest sa oled valmis teise linna või kaugemalegi põgenema, sest ta võib sulle eluohtlikuks osutuda, oma last? Need soome näiteid, kus isa oma lastelt elu võtab ja viimaks ennast maha laseb, on kahjuks rohkem kui üks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina sõna otses mõttes lausa topin last isale, aga tulutult. tuleb meie juurde, istub tunnikese ja läheb. sellega on tema arvates kord kirjas.
ta ütleb, et ei oska midagi teha lapsega, ei oska temaga millestki rääkida ja siis väldibki.
ma tõepoolest tahaks ka lapsevaba nädalavahetust nautida, et kas või oma sõpradega midagi ette võtta, aga ei saa.
muidu on lapse isa väga kohusetundlik ja usaldan lapse talle silmagi pilgutamata, kui ta ju ei võta!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Küsin veel üle neilt, kes arvasid, et mehest tuleb superisa – kui kaua te enne lapsesaamist koos elasite? Laps oli ikka mehepoolne soov? Aastatel enne last tegi mees teiega võrdselt kõiki kodutöid? Hoolitses teie eest, kui olite haige, väsinud, pahas tujus? Rahaliselt panustas mees pereellu piisavalt?[/tsitaat]
Jah, jah, jahah, jah! laps oli just mehe soov, kuna tal ei olnud ühtegi ja mul juba oli. Hoolitses ja nunnutas.
Lihtsalt mingil hetkel masu ajal kaotas töö, hakkas pudelisse vaatama ja süvenevalt tulid sellega kaasa muud probleemid. Lõpuks ei saanud tööd juba alkoholi pärast. Lastega tegeleda ei viitsinud, kodus tegi ka tööd ainult joobes olekus , kaine peaga oli tige ja noris tüli, alavääristas mind ja mu vanemat poega. Välja kolimast keeldus ja nii ta läks – lõpuks sain ta välja alles pärast mitmeaastast võitlust ja seoses vägivalla pärast algatatud kriminaalasja.
Nüüd – muidu ta ju \”hirmsasti tahab lapsi hoida\”. Aga kui teen talle ettepaneku lapse hoidmiseks, tuleb sealt tonnide kaupa mingit ila teemal, kuidas ma teda käsutavat jne. Põhimõtteliselt on asi selles, et talle on vastukarva see, et ma saaksin siis, kui laps tema juures on, midagi enda tarbeks teha. Lisaks ei saa ma ka kuidagi kindel olla, et ta ennast lastega oles täis ei joo – meie koosolemise ajal ta just nii tegi.Nii et minu jaosk on ainus lahendus kohus ja lootus hooldusõigus täiesti endale saada ning külastused läbi sotsametniku.
Aga usu mind, teemaalgataja – ma oleks tunduvalt rõõmsam, kui ma saaksin lapsed vahest nende isa juurde saata. Ma tõesti vajan puhkust, samuti tahaksin suhelda vastasoo esindajatega. Nõme ju, et pean selleks alati hoidja palkama – arvestades, et elatusraha ma ka laste isalt ei saa. Tema aga joob ringi ja teeb, mis tahab. Ilgub veel pealekauba, kui viletsalt me hetkel lastega elame – no kujuta pilti!
Kõigele lisaks on nende peres komme mustata, lisaks oli mu abikaasa nii tore inimene, et ütles ka 4-aastasele lapsele, et see on meie lahkuminekus süüdi, kuna vägivald minu vastu sai alguse sellest, et ta lapse nutma ajas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest lapse isal on alkoprobleem ja siis unustab ta üldse ära, et tal oleks vaja lapse eest hoolitseda…
Lapsele ostetakse odavat nänni ja lapsele jääb mulje, et issi on nii hea.
Paraku ei anna lapse isa sentigi väljamõistetud elatisrahast, et lapsele riideid või süüa osta.
Magama võib laps minna kasvõi kell 12 õhtul, kuigi järgmine päev on koolipäev. Kodus läheb laps magama enne 9 õhtul.
Süüa lubatakse kasvõi suur kotitäis soolaseid kartulikrõpse, kuigi laps on sellest korduvalt oksendanud, sest koju me rämpsu ei osta.
Ja isa juurest tulles kujutab laps ette, et võib mulle näkku ülbitseda, sest isa lubab kõike teha.
Jätkata?
Ei viitsi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 22:29; 27.06 16:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

saadaks hea meelega lapse vahest isa juurde,kui teda seal ainult vastu tahetaks võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sest lapse isal on alkoprobleem ja siis unustab ta üldse ära, et tal oleks vaja lapse eest hoolitseda…
Lapsele ostetakse odavat nänni ja lapsele jääb mulje, et issi on nii hea.
Paraku ei anna lapse isa sentigi väljamõistetud elatisrahast, et lapsele riideid või süüa osta.
Magama võib laps minna kasvõi kell 12 õhtul, kuigi järgmine päev on koolipäev. Kodus läheb laps magama enne 9 õhtul.
Süüa lubatakse kasvõi suur kotitäis soolaseid kartulikrõpse, kuigi laps on sellest korduvalt oksendanud, sest koju me rämpsu ei osta.
Ja isa juurest tulles kujutab laps ette, et võib mulle näkku ülbitseda, sest isa lubab kõike teha.
Jätkata?
Ei viitsi.[/tsitaat]

Seegi mees oli varem suurepärane?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.06 20:32; 24.06 21:04; 24.06 22:01; 26.06 10:29;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Seegi mees oli varem suurepärane?[/tsitaat]

Kui julgeks järeltulijate peale mõelda ainult siis, kui on suurepärane mees kõrval, siis oleks eestlased juba ammu välja surnud. Vana tõde on seegi, et lapsi võib saada nii palju, kui suudad üksi üles kasvatada ja neid kommentaare lugedes olen selles rohkem tõtt, kui varasemalt arvasin. RESPECT Eesti naistele.

Ka naine, hetkel olemas nii mees kui lapsed, kuid mine sa tea, kuhu elukene tüürib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Seegi mees oli varem suurepärane?[/tsitaat]
Ei olnud, aga MINA olin noor ja loll ja ei teadnud vana tõde, et ÜKSKI naine ei suuda täiskasvanud meest ümber kasvatada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 22:29; 27.06 16:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ilmselt olen siinses mõistes pohhuist või rongaema, aga mind ei huvita põrmugi, mida lapsed isa juures teevad. Vanused 12a, 8a ja 6a. Söögu seal kilode viisi jäätist, kohukesi või burgereid, joogu liitrite viisi cocat või limpsi, pesku või ärgu pesku, olgu üleval kaua tahavad…mis see minu asi on, peaasi, et nad suhtlevad ja neil omavahel koos olla hea on. Toiduallergikuid meie peres õnneks pole, võivad vabalt kõike süüa-juua. Minu juures kehtivad teised reeglid, aga lapsed teavad väga hästi, et minul ei ole rahaliselt võimalik neile nii palju lubada ja saavad sellest aru. Rõõmustavadki, et kui nädalavahetusel issi juurde läheme,saame jälle palju magusat ja mina lõõbin kaasa, et sööge siis nii palju kui sisse mahub, kohe pikaks ajaks ette, sest kodus tuleb jälle kokkuhoiuga leppida. Vahel, kui nad kodus midagi kallimat kauplevad ja mul raha napib, siis ütlengi, et kannatage natuke, kui issi juurde lähete, las ta siis ostab teile, tal palk suurem ja raha rohkem. Ei ole mingit \”issi on hea ja emme paha\” suhtumist sellepärast, saavad aru kenasti, et emmel oma üsna piiratud eelarvega ei ole kõik võimalik. 50¤ on minule nädala söögiraha, issile ühe õhtu kulutus.. Elu lihtsalt on selline..
Ometi ei näe ma põhjust mehega sellepärast sõda pidada või talle lapsi keelata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Pereelu ja suhted Miks te ei taha lapsi isade juurde saata?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.