Esileht Ajaviite- ja muud jutud Miks te nii õelad olete?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )

Teema: Miks te nii õelad olete?

Postitas:
Kägu

Reaalses elus te ei julge pooltki sellised olla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

x

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Täitsa tõsi, ega ei julge küll.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Reaalses olen veel hullem

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Nii suur vituviha?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii suur vituviha?

On selle tähendus ikka selge sulle või äkki hoopis lõpetaks vähemalt tänaseks joomise.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina isiklikult ei ole siin ega mujal kommentaariumides väljendanud siin seisukohti ega kasutanud sõnu, mida ma isiklikult inimesele öelda ei julgeks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ikka kasvatuslikel eesmärkidel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kes “te”?
Mina ei ole. Meie ei ole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Õel olla on minu inimõigus. Olen siin täpselt samasugune nagu eraelus – kena nendega, kes mulle meeldivad ja õel nendega, kes minu meelest haruldaselt lollid või põhjendamatult kõrge enesehinnanguga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kui midagi väidad, pead olema ka suuteline seda tõestama. kuidas sa tõestad enda öeldut?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Õel olla on minu inimõigus. Olen siin täpselt samasugune nagu eraelus – kena nendega, kes mulle meeldivad ja õel nendega, kes minu meelest haruldaselt lollid või põhjendamatult kõrge enesehinnanguga.

Ma 12 aastat tagasi olin ka selline. Arvasin, et olen eliit. Nüüd saan aru, et igal ühel oma tõde. Ja lolliga vaieldes on teil raske vahet teha.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Nii suur vituviha?

On selle tähendus ikka selge sulle või äkki hoopis lõpetaks vähemalt tänaseks joomise.

Sinu vastusest lausa hoolmab seda kibestumist ja saamatust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sinu vastusest lausa hoolmab seda kibestumist ja saamatust.

Nagu sinu vastusest lähtub, siis sul polegi.
Naine, kes kasutab seda väljendit selle asemel et normaalsete sõnadega rääkida…. kas sul endal vastik ei ole?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma kah. Ise nimetan seda otsekohesuseks.

Tegelikult pole liiga õel ei siin ega reaalis. Loomulikult ütlen, kui vaja öelda – pole elu seeski selline vagur lammas olnud. Juba algkoolis tegin ennast teatavaks, kui lollust või ebaõiglust nägin, kui keegi lampi noris või lihtsalt närvidele käis oma saamatuse (arusaamises), mökutamise (näiteks kehalises) või segamisega (tunnis).
Hilisemas elus olen samamoodi suu lahti teinud, kui ikka on loll ja tobe vestluskaaslane.
Sellega olen vältinud nõmedike koondumist tutvusringkonda ja minu puhul jäävad ära suguvõsa kirumised ning sõbrannadetülid. Mul lihtsalt pole lolle tuttavaid.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tegelikult pole liiga õel ei siin ega reaalis. Loomulikult ütlen, kui vaja öelda – pole elu seeski selline vagur lammas olnud. Juba algkoolis twgin ennast teatavaks, kui lollust või ebaõiglust nägin, kui keegi lampu noris või lihtsalt närvidele käis oma saamatuse (arusaamises), mökutamise (näiteks kehalises) või segamisega (tunnis).

Hilisemas elus olen samamoodi suu lahti teinud, kui ikka on loll ja tobe vestluskaaslane.

Sellega olen vältinud nõmedike koondumist tutvusringkonda ja minu puhul jäävad ära suguvõsa kirumised ning sõbrannadetülid. Mul lihtsalt pole lolle tuttavaid.

Wow, no comments

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegelikult pole liiga õel ei siin ega reaalis. Loomulikult ütlen, kui vaja öelda – pole elu seeski selline vagur lammas olnud. Juba algkoolis twgin ennast teatavaks, kui lollust või ebaõiglust nägin, kui keegi lampu noris või lihtsalt närvidele käis oma saamatuse (arusaamises), mökutamise (näiteks kehalises) või segamisega (tunnis).

Sa paistad ise see “loll tuttav” olevat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa paistad ise see “loll tuttav” olevat.

Vähe maganud? 6,5 tundi ööund – ma oleks ka loll valmis.

Vaata, minu pluss on see, et mul on ümber inimesed, kes mulle meeldivad ja kes mind hindavad. Ära jäävad igasugused nõmetsemised, kirumised, tagarääkimised – see osa, millest tehakse Perekooli päevast päeva erinevaid (samas sarnaseid) teemasid. No et ämm on nõme, kolleegid ka, mees idikas, naaber hull, sõbranna siga jne. Mina ei koorma ennast taolise prahi ja muretsemisega. Juurin välja eos inimesed ja suhted, kust niisugust jama tulla võiks. Aga sina ela oma silmakirjalikku elu edasi – võta kõik vähegi tere ütelda oskavad inimesed omale nii reaalsesse kui virtuaalsesse sõbralisti ja naudi susinat, klatši, kaklust. Täitsa oma valik!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Wow, no comments

Ometi kommenteerid?

Please wait...
Postitas:
Kägu

King pigistab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Wow, no comments

Ometi kommenteerid?

Jätsin sõimu kirjutamata. Sellisele vastates oleks sealt oleks tulnud igasuguseid roppusi. Ei pea vajalikuks rohkem kommenteerida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei oska 100% hinnata, mis on minu puhul õelus või kustmaalt on õelus. Aga tänaseks päevaks on nii, et reaalses elus võtan ma sama tuliselt sõna samade asjade ja teemade eestki, kui siin. Mis mind kuidagi puudutavad või ärritavad. Siin teemades on sageli nii, et kui milleski ägedalt sõna võtad, siis arvatakse, et sa räägid enda kohta ja enda elust ja paljastad oma pooldamisega või mittepoolehoiuga iseenda.
Mulle on siin nii öeldud ja korra ma mõtlesin sügavalt, et kas tõesti oma kirjeldan sõnavõtuga oma elu. Ja jõudsin järeldusele, et see ei ole nii ja analüüsija ise eksib, sest rapsib umbes.
Üks eriti minu sõnavõtte saav teema on selline(isegi enamus), millega minul omal otsene praktika ja kogemus puudub.
Nii et need asjad, milles kaasa räägin, nendest julgen ja räägingi samamoodi ka reaalis. Ma ei räuska kunagi, aga teine pool siin lehel, milles tahes, ei suuda lõpuni oma seisukohti kaitsta ja hakkavad räuskama või kaovad areenilt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Õelus on Eesti ühiskonnas norm. Jälgi ERRi ja muud meediat, “terava debatiga” telesaateid, valimiskampaaniaid – selline eeskuju on inspireeriv, ärapanemine on äge. Eks siis igaüks üritab eeskuju mõjul ise ka jõudumööda äge olla.

Eriti äge ollakse siis, kui omatakse vähegi võimu teiste üle. Võid ju rahulikul toonil pöörduda inimese poole, kuid saad sealt sellise lahmaka vastu, et tükk aega mõtled, kas märtsikuu ikka on hea teeninduse kuu. Kui aga vaadata võimutseja näkku, kust vaatab vastu vaid vihane pilk, käre hääl ja mehelikud näojooned, siis teed kähku kõik, et temaga mitte enam kokku puutuda, sest sellise “teatrietenduse” eest küll raha ei soovi maksta, vaatamata sellele et õelus ise on mingi “aukirja” saanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Wow, no comments

Ometi kommenteerid?

Jätsin sõimu kirjutamata. Sellisele vastates oleks sealt oleks tulnud igasuguseid roppusi. Ei pea vajalikuks rohkem kommenteerida.

Kuna sul puhkus on? Kuluks kiiremas korras ära, sest närvid tunduvad väga, väga läbi olevat.
Sõim, roppused… Naisterahvas oled?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei oska 100% hinnata, mis on minu puhul õelus või kustmaalt on õelus. Aga tänaseks päevaks on nii, et reaalses elus võtan ma sama tuliselt sõna samade asjade ja teemade eestki, kui siin. Mis mind kuidagi puudutavad või ärritavad. Siin teemades on sageli nii, et kui milleski ägedalt sõna võtad, siis arvatakse, et sa räägid enda kohta ja enda elust ja paljastad oma pooldamisega või mittepoolehoiuga iseenda.

Mulle on siin nii öeldud ja korra ma mõtlesin sügavalt, et kas tõesti oma kirjeldan sõnavõtuga oma elu. Ja jõudsin järeldusele, et see ei ole nii ja analüüsija ise eksib, sest rapsib umbes.

Üks eriti minu sõnavõtte saav teema on selline(isegi enamus), millega minul omal otsene praktika ja kogemus puudub.

Nii et need asjad, milles kaasa räägin, nendest julgen ja räägingi samamoodi ka reaalis. Ma ei räuska kunagi, aga teine pool siin lehel, milles tahes, ei suuda lõpuni oma seisukohti kaitsta ja hakkavad räuskama või kaovad areenilt.

Mõtlen samamoodi ja näed – üks hoiab suure vaevaga end tagasi, et mitte sõimata ja ropendada😂
Loodetavasti ei lähe nüüd last peksma või linde kividega loopima.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei näe silmakirjalikul headusel, kui ma inimesest tegelikult kuigi hästi ei mõtle, absoluutelt mingit pointi. Kas keegi seletaks, mis selle silmakirjalikkuse eesmärk võiks olla.
Mingi lumehelbekeste probleem igast kommentaarist õelust välja lugeda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks on inimesed õelad? Vastus peitub emotsionaalses ja sotsiaalses intelligentsuses.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen oma kommeneerimised nii kirja pannud, et kui mingil põhjusel minu reaalne isik avalikuks saaks, jätkaksin sealt kus anonüümsena pooleli jäi. Ma ei alanda vastaspoolt, isegi kui ta on rumalam kui mina, ei sõima kui midagi muud enam öelda ei ole, eksides tunnistan oma viga. Ja kui mind ei huvita, siis mind ei huvita, ei pigista välja teeskluspisarat, et ülejäänud saaksid rahulikult ohata, empaatia olemas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ütleks, et siin oluliselt rohkem õelust on kui tavaelus. Võib-olla siin paistab see lihtsalt rohkem välja ja tavaelus susitakse rohkem selja taga. Aga eks igaüks näeb asju oma vaatenurgast. Ise üritan pigem enda jaoks kasuliku välja sõeluda ja muu ühest kõrvast sisse ja teisest välja lasta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga mina olen meeldiv inimene. Nii siin kui reaalelus 🙂. See ei tähenda, et ma oma arvamust ei avaldaks. Avaldan ikka, kuid teen seda normaalselt, ei nõmetse, ei õelutse. Mulle meeldib nii.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Miks te nii õelad olete?