Esileht Pereelu ja suhted Miks Te olete õelust täis?

Näitan 13 postitust - vahemik 91 kuni 103 (kokku 103 )

Teema: Miks Te olete õelust täis?

Postitas:
Kägu

Miks Te olete

Olen allergiline, jälestan taguotsa keerutajaid, kes ennast nõmedalt armukeseks nimetavad. Neile on omane selline mitte huvi tundmine ja süüdimatus. Haiguste suur- kullerid.

Ei salli inimesi, kes tõstavad pitsi. Joomisega keeravad organismid tuksi.

Üldiselt petised ja valevorstid topin vardasse ja grilline neid nende omas marinaadis.

Igaüks üritab midagi tõestada ja müüa. Müüakse õhku. Ei osta!

+1
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Miks inimesed nii õelaks on muutunud? Lugedes siin teemade all postitusi või nt. Facebooki kommentaare. Alati on kamp inimesi, kes nii õelalt kirjutavad ja kritiseerivad. Vastik mõelda, et need võivad olla kellegi isad, emad .. Miks Te olete õelust täis?

Lollust on jube palju, see ajab normaalseid inimesi närvi.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen allergiline, jälestan taguotsa keerutajaid, kes ennast nõmedalt armukeseks nimetavad. Neile on omane selline mitte huvi tundmine ja süüdimatus. Haiguste suur- kullerid. Ei salli inimesi, kes tõstavad pitsi. Joomisega keeravad organismid tuksi. Üldiselt petised ja valevorstid topin vardasse ja grilline neid nende omas marinaadis. Igaüks üritab midagi tõestada ja müüa. Müüakse õhku. Ei osta!

Kuule, Lillkapsamutt. Sinult keegi ei küsinudki. Pole sul elukogemust, pole vaja vastata.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei loe kommentaare ei delfis ega mujal, milleks? 90% on sellest kirjutavad ekre/kremli trollid, mõttetult labane sõnakasutus. Perekool – jah, siin on öeldud õelalt, aga minu hinnangul asja eest. Kui sa ikka pidevalt kirjutad  ühest ja samast ja sinule on antud nõu/soovitusi, siis lõpuks tuleb negatiivne kriitika või kui sa ise labaselt/pahatahtlikult väljendad – siis ole valmis, et saad ka n.ö. vastulöögi.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei loe kommentaare ei delfis ega mujal, milleks? 90% on sellest kirjutavad ekre/kremli trollid, mõttetult labane sõnakasutus. Perekool – jah, siin on öeldud õelalt, aga minu hinnangul asja eest. Kui sa ikka pidevalt kirjutad ühest ja samast ja sinule on antud nõu/soovitusi, siis lõpuks tuleb negatiivne kriitika või kui sa ise labaselt/pahatahtlikult väljendad – siis ole valmis, et saad ka n.ö. vastulöögi.

See delfi kommentaarium tuleks suisa kinni panna. Kuidas saab selline viha kasvulava üldse legaalne olla?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õelutsemine on globaalne nähtus. Hiljuti sõitsin mehega Norra metroos. Vastu istus üks mustanahaline noorem naine, kes telefonis hispaania keeles lobises ja aeg-ajalt lasi pilgul ringi käia, et ega keegi ometigi seda keelt mõista. Kui naine circa 20 minuti pärast läks ta maha. siis mees viskas paar vandesõna. Ta oskab vabalt hispaania keelt. Neiu olevat lakkamatult klatšinud kõike ja kõiki oma elus. Kõik olid nõmedad ja vastikud.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui te siiralt tahate kedagi aidata, siis juhatage teda lahenduseni, mitte ärge süüdistage. Kui te seda teha ei taha, pole teie aitamissoov siiras vaid lihtsalt enese egoupitamine. Egobuust. Muud teis ei ole.
Näete, ma oskan ka “otsekoheselt” öelda – kuidas meeldib?

Haledalt mõjub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuule, Lillkapsamutt. Sinult keegi ei küsinudki. Pole sul elukogemust, pole vaja vastata.

HPV- viirus ei ole asi, mille üle naerda! rumal oled kui naerad.

0
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

HPV- viirus ei ole asi, mille üle naerda! rumal oled kui naerad.

Ravi välja siis, saad end siledaks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ravi välja siis, saad end siledaks.

Kire rohkem, saad ise ja saavad teised ka teada, on siis nii ravitav! Kui peaga elada, siis ei ole vaja hiljem kahetseda.

0
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Üldiselt petised ja valevorstid topin vardasse ja grilline neid nende omas marinaadis.

Sa oled mõrvar?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen allergiline, jälestan taguotsa keerutajaid, kes ennast nõmedalt armukeseks nimetavad. Neile on omane selline mitte huvi tundmine ja süüdimatus. Haiguste suur- kullerid. Ei salli inimesi, kes tõstavad pitsi. Joomisega keeravad organismid tuksi. Üldiselt petised ja valevorstid topin vardasse ja grilline neid nende omas marinaadis. Igaüks üritab midagi tõestada ja müüa. Müüakse õhku. Ei osta!

Peale vingumise midagi muud üldse teha oskad?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kire rohkem, saad ise ja saavad teised ka teada, on siis nii ravitav! Kui peaga elada, siis ei ole vaja hiljem kahetseda.

Sa ei ela ju. Sinu elu on ainult vegeteerimine.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 91 kuni 103 (kokku 103 )


Esileht Pereelu ja suhted Miks Te olete õelust täis?