Esileht Pereelu ja suhted Miks tehakse lapsi kui nad tulevikus ei hooli teist?

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 186 )

Teema: Miks tehakse lapsi kui nad tulevikus ei hooli teist?

Postitas:
Kägu

Mul pole vaja ema ja isa mäletamiseks minna sinna punkti, kuhu nad on maetud, nende maised jäänused täpsemalt. Sellest keha asukohast on olulisem vaimne. Ei, ma ei tunne emaga suurt sidet, kui seisan seal, kus tema ihu põletusjäägid on mulla sisse kraabitud. See lihtsalt…ei ole nii tema moodi surnud olla. Seega ma ka ei taha teda mäle(s)tada kui surnut, ega ka isa. Minu pea sees hoian neid kui inimesi, mitte kui laipu. Ka muidugi ei ole mul mingeid matusepilte.

Nagu minu kirjutatud. Mälestus vanematest ja vanavanematest elab minuga nagunii iga päev, surnuaiaga ei seostu mitte miski. Käime kord aastas jõulude ajal.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tead, tõtt öelda oli sel onunaisel kõrgharidus.

Sa nagu püüad onunaist ainult õigustada, et oli super ema, keda lapsed ei osanud hinnata. Sulle võisid paljud asjad seal peres tunduda ideaalsed, aga midagi pidi olema, miks nad isegi haual ei käi. Kui onulapsed on 40+ või 50+, siis ei ole vabanduseks, et ah 20- aastased noored, et ei oska veel lapsepõlve hinnata ja ei hooli surnuaial käimisest.

Ei püüa õigustada kuidagi. Lihtsalt pole vaja näha iga hinna eest tonte seal, kus neid tõesti pole. Nagu juba ütlesin, onunaine täitis kõik laste vajadused, kuid lapsed võtsid seda enesestmõistetavana ega osanud/oska seda eriti hinnata. Kui ma küsin, miks haual ei käi, visatakse vastuseks: pole aega.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii et ei ole siin asi sugugi nii lihtne, et anna ise ja saad vastu ka! Võib saada, aga ei pruugi. Samas mõni teine, kel ei tundunud olevat kaugeltki musterema, käib nüüd oma emal pidevalt külas ja hoolib ja hoolitseb ikkagi.

Sulle võib-olla tundus, et nad elavad ideaalset elu musteremaga, aga su onulastele jäi oma lapsepõlvest teistsugune mälestus. Adekvaatse hinnangu saaksid anda, kui oleksid nendega ühe katuse all elanud igapäevaelu ja suhtlust, käitumist pealt näinud. Mõni ema on karm, nõuab ülimat korda ja ideaalset käitumist ja võib tunduda, et tegemist on musterperega.

Aga me ju elasimegi alguses nendega ühe katuse all mu vanaema majas, enne kui nad endale omaette korteri said. Samuti veetsime nendega ikka palju aega koos, onulapsed veetsid meie juures oma koolivaheaegu jne. Ei olnud kunagi näha, et need lapsed oleks oma vanemaid kuidagi peljanud.

Tõtt öelda kopp on juba ees sellest paranoiast, kuidas alati peab ikka otsima vanematest (eriti emast) mingit tohutut süüd. Olgu ema kuitahes pühendunud ja hooliv, ikkagi vaatavad kurjad silmad kaugelt viltu peale, et “jaa-jaa, teame küll – vaga vesi, sügav põhi, vaesed lapsed!”

Nii, ja nyyd, kus sa oled meid siin hurjutanud, ehk jagad siis ise oma teadmist voi arvamust sellest, miks siis lapsed sinu onunaisega suhelda ei tahnud.

Igal asjal on pohjus. See voib olla ykskoik mis, aga on siiski olemas. Ma ei usu, et lapsed lambist hakkasid oma ema ignoreerima, sest see on ikka ysna ebatavaline kaitumine. Kui neid on mitu, kuidas nad siis omavahel labi saavad? Inimene, kes on nt. kylm ja ainult kasu peal valjas, suhtub koigisse samamoodi, ema, isa, oed-vennad, naabrid, vahet pole. Kuidas olid nende suhted isaga, sellest sa pole yldse raakinud, voib-olla on pohjus seal.  Voib-olla sisendas keegi lastele, et ema on nn. madalamast soost, vaesemast perest, jne. Midagi igatahes oli, mida sa kas ei tea voi ei ytle.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muinasjutuvestja

Sa arvad, et ma tegelikult käin ja püüan end huvitavaks teha? Või arvad, et surnuaed on see peamine koht, kus vanemaid meenutada? Siis sa oma laste pealt tead, mida oodata.

Alati saab aru kui sa oma jutukest vestma hakkad. Jah, eks sul on igav, alaväärsuskompleks ja siis kirjutad pikalt ja detailselt kuidas sina teed, aga normaalne inimene sedasi oma elust ei pajata. Aga sina teed sedasi kõigis teemades, kas või ristioksa vastu eelmisele jutukesele. Sulle meeldib fantaseerida kõike kokku, ilusatd kõike laest võetud juhtumitega, aga kuna PK on 10-20 kasutajat, siis kohe paistad silma oma jutustustega.

Kellelegi ei lähe korda su muinasjutud, miks kulutad sellele oma elu?

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muinasjutuvestja

Sa arvad, et ma tegelikult käin ja püüan end huvitavaks teha? Või arvad, et surnuaed on see peamine koht, kus vanemaid meenutada? Siis sa oma laste pealt tead, mida oodata.

Alati saab aru kui sa oma jutukest vestma hakkad. Jah, eks sul on igav, alaväärsuskompleks ja siis kirjutad pikalt ja detailselt kuidas sina teed, aga normaalne inimene sedasi oma elust ei pajata. Aga sina teed sedasi kõigis teemades, kas või ristioksa vastu eelmisele jutukesele. Sulle meeldib fantaseerida kõike kokku, ilusatd kõike laest võetud juhtumitega, aga kuna PK on 10-20 kasutajat, siis kohe paistad silma oma jutustustega.

Kellelegi ei lähe korda su muinasjutud, miks kulutad sellele oma elu?

Perekoolis on siiski palju rohkem kasutajaid kui 10-20.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muinasjutuvestja

Sa arvad, et ma tegelikult käin ja püüan end huvitavaks teha? Või arvad, et surnuaed on see peamine koht, kus vanemaid meenutada? Siis sa oma laste pealt tead, mida oodata.

Alati saab aru kui sa oma jutukest vestma hakkad. Jah, eks sul on igav, alaväärsuskompleks ja siis kirjutad pikalt ja detailselt kuidas sina teed, aga normaalne inimene sedasi oma elust ei pajata. Aga sina teed sedasi kõigis teemades, kas või ristioksa vastu eelmisele jutukesele. Sulle meeldib fantaseerida kõike kokku, ilusatd kõike laest võetud juhtumitega, aga kuna PK on 10-20 kasutajat, siis kohe paistad silma oma jutustustega.

Kellelegi ei lähe korda su muinasjutud, miks kulutad sellele oma elu?

Perekoolis on siiski palju rohkem kasutajaid kui 10-20.

Pereelus on küll 10-20 erinevat inimest ja rohkem ei ole.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muinasjutuvestja

Sa arvad, et ma tegelikult käin ja püüan end huvitavaks teha? Või arvad, et surnuaed on see peamine koht, kus vanemaid meenutada? Siis sa oma laste pealt tead, mida oodata.

Alati saab aru kui sa oma jutukest vestma hakkad. Jah, eks sul on igav, alaväärsuskompleks ja siis kirjutad pikalt ja detailselt kuidas sina teed, aga normaalne inimene sedasi oma elust ei pajata. Aga sina teed sedasi kõigis teemades, kas või ristioksa vastu eelmisele jutukesele. Sulle meeldib fantaseerida kõike kokku, ilusatd kõike laest võetud juhtumitega, aga kuna PK on 10-20 kasutajat, siis kohe paistad silma oma jutustustega.

Kellelegi ei lähe korda su muinasjutud, miks kulutad sellele oma elu?

Perekoolis on siiski palju rohkem kasutajaid kui 10-20.

Pereelus on küll 10-20 erinevat inimest ja rohkem ei ole.

Sa ei sa arugi ju kui erinevate inimestega vaidled siin. Pidevalt paned pange oma oletustega. Mullegi oled sama muinasjutu lora ajanud varem.

Ja ma pole see, kellele sa enne vastasid.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muinasjutuvestja

Sa arvad, et ma tegelikult käin ja püüan end huvitavaks teha? Või arvad, et surnuaed on see peamine koht, kus vanemaid meenutada? Siis sa oma laste pealt tead, mida oodata.

Alati saab aru kui sa oma jutukest vestma hakkad. Jah, eks sul on igav, alaväärsuskompleks ja siis kirjutad pikalt ja detailselt kuidas sina teed, aga normaalne inimene sedasi oma elust ei pajata. Aga sina teed sedasi kõigis teemades, kas või ristioksa vastu eelmisele jutukesele. Sulle meeldib fantaseerida kõike kokku, ilusatd kõike laest võetud juhtumitega, aga kuna PK on 10-20 kasutajat, siis kohe paistad silma oma jutustustega.

Kellelegi ei lähe korda su muinasjutud, miks kulutad sellele oma elu?

Perekoolis on siiski palju rohkem kasutajaid kui 10-20.

Pereelus on küll 10-20 erinevat inimest ja rohkem ei ole.

Sa ei sa arugi ju kui erinevate inimestega vaidled siin. Pidevalt paned pange oma oletustega. Mullegi oled sama muinasjutu lora ajanud varem.

Ja ma pole see, kellele sa enne vastasid.

Igakord kirjutad sina pole see keda ma tsiteerin. Sind ei ole olemas, täna alles esimese postituse tegid perekooli eks, hommikul sa vastasid mulle samuti, see ei olnud sina keda ma tsiteerisin. Lühimälu probleemid on sul tugevad, paari tunni pärast sa ei mäleta mida ise kirjutanud oled ja siis oli keegi teine. Siin ei ole sadu inimesi, mitte üheski foorumis eestis ei ole sadu erinevaid inimesi, ongi mõned kümned aktiivsed. Foorumite aeg on läbi igal pool.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muinasjutuvestja

Sa arvad, et ma tegelikult käin ja püüan end huvitavaks teha? Või arvad, et surnuaed on see peamine koht, kus vanemaid meenutada? Siis sa oma laste pealt tead, mida oodata.

Alati saab aru kui sa oma jutukest vestma hakkad. Jah, eks sul on igav, alaväärsuskompleks ja siis kirjutad pikalt ja detailselt kuidas sina teed, aga normaalne inimene sedasi oma elust ei pajata. Aga sina teed sedasi kõigis teemades, kas või ristioksa vastu eelmisele jutukesele. Sulle meeldib fantaseerida kõike kokku, ilusatd kõike laest võetud juhtumitega, aga kuna PK on 10-20 kasutajat, siis kohe paistad silma oma jutustustega.

Kellelegi ei lähe korda su muinasjutud, miks kulutad sellele oma elu?

Perekoolis on siiski palju rohkem kasutajaid kui 10-20.

Pereelus on küll 10-20 erinevat inimest ja rohkem ei ole.

Sa ei sa arugi ju kui erinevate inimestega vaidled siin. Pidevalt paned pange oma oletustega. Mullegi oled sama muinasjutu lora ajanud varem.

Ja ma pole see, kellele sa enne vastasid.

Igakord kirjutad sina pole see keda ma tsiteerin. Sind ei ole olemas, täna alles esimese postituse tegid perekooli eks, hommikul sa vastasid mulle samuti, see ei olnud sina keda ma tsiteerisin. Lühimälu probleemid on sul tugevad, paari tunni pärast sa ei mäleta mida ise kirjutanud oled ja siis oli keegi teine. Siin ei ole sadu inimesi, mitte üheski foorumis eestis ei ole sadu erinevaid inimesi, ongi mõned kümned aktiivsed. Foorumite aeg on läbi igal pool.

Täna ma sinuga vaielnud ei ole, aga paar nädalat tagasi läks meil küll tuliseks.

Ja ma olen käinud perekoolis 14a.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igakord kirjutad sina pole see keda ma tsiteerin. Sind ei ole olemas, täna alles esimese postituse tegid perekooli eks, hommikul sa vastasid mulle samuti, see ei olnud sina keda ma tsiteerisin. Lühimälu probleemid on sul tugevad, paari tunni pärast sa ei mäleta mida ise kirjutanud oled ja siis oli keegi teine. Siin ei ole sadu inimesi, mitte üheski foorumis eestis ei ole sadu erinevaid inimesi, ongi mõned kümned aktiivsed. Foorumite aeg on läbi igal pool.

Üks on jälle peast segaseks läinud ja teema ära solkinud. Hea päev on, kui seda hullu siia ei ilmu. Enam ei taha millelegi vastatagi, see hakkab kõike mõnitama ja isiklikuks pidama.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muinasjutuvestja

Sa arvad, et ma tegelikult käin ja püüan end huvitavaks teha? Või arvad, et surnuaed on see peamine koht, kus vanemaid meenutada? Siis sa oma laste pealt tead, mida oodata.

Alati saab aru kui sa oma jutukest vestma hakkad. Jah, eks sul on igav, alaväärsuskompleks ja siis kirjutad pikalt ja detailselt kuidas sina teed, aga normaalne inimene sedasi oma elust ei pajata. Aga sina teed sedasi kõigis teemades, kas või ristioksa vastu eelmisele jutukesele. Sulle meeldib fantaseerida kõike kokku, ilusatd kõike laest võetud juhtumitega, aga kuna PK on 10-20 kasutajat, siis kohe paistad silma oma jutustustega.

Kellelegi ei lähe korda su muinasjutud, miks kulutad sellele oma elu?

Perekoolis on siiski palju rohkem kasutajaid kui 10-20.

Pereelus on küll 10-20 erinevat inimest ja rohkem ei ole.

Sa ei sa arugi ju kui erinevate inimestega vaidled siin. Pidevalt paned pange oma oletustega. Mullegi oled sama muinasjutu lora ajanud varem.

Ja ma pole see, kellele sa enne vastasid.

Igakord kirjutad sina pole see keda ma tsiteerin. Sind ei ole olemas, täna alles esimese postituse tegid perekooli eks, hommikul sa vastasid mulle samuti, see ei olnud sina keda ma tsiteerisin. Lühimälu probleemid on sul tugevad, paari tunni pärast sa ei mäleta mida ise kirjutanud oled ja siis oli keegi teine. Siin ei ole sadu inimesi, mitte üheski foorumis eestis ei ole sadu erinevaid inimesi, ongi mõned kümned aktiivsed. Foorumite aeg on läbi igal pool.

Täna ma sinuga vaielnud ei ole, aga paar nädalat tagasi läks meil küll tuliseks.

Ja ma olen käinud perekoolis 14a.

Saad aru, mina tsiteerin kägu, kas praeguse kirjutise taga oled sina või sinu vanaema, mina ei tea ega huvitagi. Mina vastan ainult tsireerides kellegi kommentaari. Milleks näidelda sedasi, see pole sina, kuidas sa selliseid seoseid üldse tekitad?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igakord kirjutad sina pole see keda ma tsiteerin. Sind ei ole olemas, täna alles esimese postituse tegid perekooli eks, hommikul sa vastasid mulle samuti, see ei olnud sina keda ma tsiteerisin. Lühimälu probleemid on sul tugevad, paari tunni pärast sa ei mäleta mida ise kirjutanud oled ja siis oli keegi teine. Siin ei ole sadu inimesi, mitte üheski foorumis eestis ei ole sadu erinevaid inimesi, ongi mõned kümned aktiivsed. Foorumite aeg on läbi igal pool.

Üks on jälle peast segaseks läinud ja teema ära solkinud. Hea päev on, kui seda hullu siia ei ilmu. Enam ei taha millelegi vastatagi, see hakkab kõike mõnitama ja isiklikuks pidama.

Jah huviline, sa oled see mutike nõukaajast kes koguaeg kardina tagant piilus mida naabrid hoovis tegid ja kohe miilitsasse teatas. Sellised mutikesed eksisteerivad ka täna. Imelikud pealekaebajad

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah huviline, sa oled see mutike nõukaajast kes koguaeg kardina tagant piilus mida naabrid hoovis tegid ja kohe miilitsasse teatas. Sellised mutikesed eksisteerivad ka täna. Imelikud pealekaebajad

Järjekordne seosetu jama.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin ei ole sadu inimesi, mitte üheski foorumis eestis ei ole sadu erinevaid inimesi, ongi mõned kümned aktiivsed.

Gemius küll nii ei ütle ega isegi banneristatistika. Viimase all pean silmas, et meie ettevõttel on siin päris palju reklaami olnud, mõõdame Adformi ja GA-ga. Unikaalseid loeb server kümneid tuhandeid päevas. Ja need on ainult meie reklaamid! Osad impressionid ja ka uniigid jagunevad ju teiste reklaamide vahel. Sa peksad ikka ropult segast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin ei ole sadu inimesi, mitte üheski foorumis eestis ei ole sadu erinevaid inimesi, ongi mõned kümned aktiivsed.

Sa ikka ei jaga internetist ega foorumitest midagi, aga sõna võtma oled varmas. Täna, pühapäeva ennelõunal militaar.net – copy-paste. Selle minuti seis.

KES ON FOORUMIL
Kokku on 172 kasutajat foorumil: 15 registreeritud, 1 varjatud ja 156 külalist (põhineb viimase 5 minuti aktiivsetel kasutajatel)

Minu märkus – nendest 4 Boti, tuleb aususe mõttes mainida.
Enim olen seal korraga näinud 1150 inimese kanti, aga see oli millalgi sõja alguspäevadel ja õhtusel ajal. Tavaliselt tööpäeva õhtuti 300 ümber.

Hinnavaatluse foorum just nüüd, copy-paste:
praegu loeb foorumit 231 kasutajat :: 58 registreerunud kasutajat, 19 peidetud staatusega kasutajat ja 154 külalist
korraga sisse loginud kasutajate rekord on 3203 inimest 12.07.2021 00:33

Ka käin mitu korda kuus ehitusfoorumis, seal on puhkepäeva päevasel ajal igas sekundis sees 25-60 inimese vahel. Enim olen märganud (aga ega ma ju iga kord vaata) korraga ligi 700 inimest.

Ning need on ju palju kitsamad teemad, kui pereteemad.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

pühapäeva

Palun vabandust, laupäeva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin ei ole sadu inimesi, mitte üheski foorumis eestis ei ole sadu erinevaid inimesi, ongi mõned kümned aktiivsed.

Sa ikka ei jaga internetist ega foorumitest midagi, aga sõna võtma oled varmas. Täna, pühapäeva ennelõunal militaar.net – copy-paste. Selle minuti seis.

KES ON FOORUMIL

Kokku on 172 kasutajat foorumil: 15 registreeritud, 1 varjatud ja 156 külalist (põhineb viimase 5 minuti aktiivsetel kasutajatel)

Minu märkus – nendest 4 Boti, tuleb aususe mõttes mainida.

Enim olen seal korraga näinud 1150 inimese kanti, aga see oli millalgi sõja alguspäevadel ja õhtusel ajal. Tavaliselt tööpäeva õhtuti 300 ümber.

Hinnavaatluse foorum just nüüd, copy-paste:

praegu loeb foorumit 231 kasutajat :: 58 registreerunud kasutajat, 19 peidetud staatusega kasutajat ja 154 külalist

korraga sisse loginud kasutajate rekord on 3203 inimest 12.07.2021 00:33

Ka käin mitu korda kuus ehitusfoorumis, seal on puhkepäeva päevasel ajal igas sekundis sees 25-60 inimese vahel. Enim olen märganud (aga ega ma ju iga kord vaata) korraga ligi 700 inimest.

Ning need on ju palju kitsamad teemad, kui pereteemad.

Aga need inimesed jagunevad ära terve foorumi peale. Hinnavaatlus foorumis palju kirjutatakse vabas mikrofonis mis on tasuline. Registreerimata kasutajad kommenteerida ei saa nii nagu ka perekoolis. Aga ka seal on kõik samad tegelased ja aktiivseid ainult 30 inimest. Sama on ka perekoolis. Aktiivseid igasse teemasse mahub mõned kümned.

Kus need tuhanded või sajad aktiivsed kasutajad või millele vastandud üldse?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin ei ole sadu inimesi, mitte üheski foorumis eestis ei ole sadu erinevaid inimesi, ongi mõned kümned aktiivsed.

Gemius küll nii ei ütle ega isegi banneristatistika. Viimase all pean silmas, et meie ettevõttel on siin päris palju reklaami olnud, mõõdame Adformi ja GA-ga. Unikaalseid loeb server kümneid tuhandeid päevas. Ja need on ainult meie reklaamid! Osad impressionid ja ka uniigid jagunevad ju teiste reklaamide vahel. Sa peksad ikka ropult segast.

See on scam kõik. Igal portaalil on kasulik näidata unikaalseid kasutajaid reklaami müügiks, tegelikult see nii ei ole. Perekool lausa tootis mingi vahe ise metsikult teemasid, et klikke tuleks. Nüüd on sellest paus tekkinud. Gemius on mõttetus kuubis. Kui sina avad kõik teemad päeva jooksul, siis sa tekitad juba sellega üle tuhande kliki. Kogu perekooli peale on ehk 100 aktiivset kasutajat, kõik alamfoorumid kokku ja tulebki päeva peale üle saja tuhande unikaalse kliki, sest iga uue teema avamine on unikaalne klikk.

Sa kas lollitad ise ennast või ei ampsa nõksu lahti.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui PK teeks kõik pereelus olevad kasutajanimed nähtavaks, siis kõikides teemades on need samad inimesed ja neid on 20-30 tk, lisaks mõni on varikontodega ka, sest näita naist kellel ei ole varikontot.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus need tuhanded või sajad aktiivsed kasutajad või millele vastandud üldse?

Vastan mina, kes enne reklaamistatistikast rääkis. Gemiusest. Toetun statistikale. Viimati reklaamisime Perekoolis juunis. Järgnevaid arve lugedes pea silmas, et meie reklaamid vaheldusid teiste reklaamijate omadega ning absoluutselt kindlasti ei näinudki kõik PK lugejad meie reklaami, kuna me ju ei ostnud eksklusiivselt ära ühtki PK rekaampinda, vaid teatud arvu näitamisi. Selge on ka see, et kuna me ostsime segmenti, siis nägid meie reklaami ainult sisse logitud kasutajad, kes olid nõus ka PK küpsistega.

Kestis 5 päeva. Perefoorum ja foorum Lapse ootamine, ehk siis kaks teemat. Unikaalseid kasutajaid mõõtis adform kokku 63 033. Tõe huvides tuleb öelda, et need on unikaalsed aparaadid. Näiteks mina olen enamasti üks unikaalne, harva aga kaks. Keskmiselt loetakse, et üks inimene on 1,4 aparaati. See tähendab, et mõned kävad kahest seadmest, näiteks telefonist ja arvutist. Seega meie turundus sai viie päevaga 45 000 erinevat SISSELOGITUD kasutajat PK kahest alafoorumist ÜHE banneriformaadiga. Mitu % tabasime kõigist inimestest, ei tea. Kõrvutades uuringu ja statsi andmeid, võib arvata kuskil 30%.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Gemius on mõttetus kuubis. Kui sina avad kõik teemad päeva jooksul, siis sa tekitad juba sellega üle tuhande kliki.

Gemius ei mõõda pageviewsid ega klikke.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan oma postitusele reklaamikampaania kohta, kahjuks ei saa seda muuta. GA mõõtis 1913 klikki reklaamile. Spetsiaalselt logisin sisse ja vaatasin – 1882 IP-lt. Tule ja räägi mulle, kuidas PK naised kõik ägedalt IPsid vahetavad ja VPNivad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on scam kõik. Igal portaalil on kasulik näidata unikaalseid kasutajaid reklaami müügiks, tegelikult see nii ei ole.

Ükski portaal ei saa reaalse kampaania käigus näidata reaalselt rohkem unikaalseid kasutajaid, kui seal on. Ega nemad reklaamistatistikat mõõda, klient mõõdab ise. Portaal saab hädapärast petta mingit küsitlust, kui neid üldse tehakse. Kliendi või kolmanda osapoole träkkereid nad ei Delfis, Perekoolis ega Äripäevas kuidagi manipuleerida ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus need tuhanded või sajad aktiivsed kasutajad või millele vastandud üldse?

Vastan mina, kes enne reklaamistatistikast rääkis. Gemiusest. Toetun statistikale. Viimati reklaamisime Perekoolis juunis. Järgnevaid arve lugedes pea silmas, et meie reklaamid vaheldusid teiste reklaamijate omadega ning absoluutselt kindlasti ei näinudki kõik PK lugejad meie reklaami, kuna me ju ei ostnud eksklusiivselt ära ühtki PK rekaampinda, vaid teatud arvu näitamisi. Selge on ka see, et kuna me ostsime segmenti, siis nägid meie reklaami ainult sisse logitud kasutajad, kes olid nõus ka PK küpsistega.

Kestis 5 päeva. Perefoorum ja foorum Lapse ootamine, ehk siis kaks teemat. Unikaalseid kasutajaid mõõtis adform kokku 63 033. Tõe huvides tuleb öelda, et need on unikaalsed aparaadid. Näiteks mina olen enamasti üks unikaalne, harva aga kaks. Keskmiselt loetakse, et üks inimene on 1,4 aparaati. See tähendab, et mõned kävad kahest seadmest, näiteks telefonist ja arvutist. Seega meie turundus sai viie päevaga 45 000 erinevat SISSELOGITUD kasutajat PK kahest alafoorumist ÜHE banneriformaadiga. Mitu % tabasime kõigist inimestest, ei tea. Kõrvutades uuringu ja statsi andmeid, võib arvata kuskil 30%.

Jälle sa ei tee vahet aktiivsete kasutajate ja külastajate vahel. Ühed kommenteerivad ja teised loevad. Mina väidan et siin pereelu all on 20-30 aktiivset kommenteerijat, sina järjekordselt ei suuda loetust arusaada ja vestad oma muinasjuttu oma reklaami tellimisest.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan oma postitusele reklaamikampaania kohta, kahjuks ei saa seda muuta. GA mõõtis 1913 klikki reklaamile. Spetsiaalselt logisin sisse ja vaatasin – 1882 IP-lt. Tule ja räägi mulle, kuidas PK naised kõik ägedalt IPsid vahetavad ja VPNivad.

Sa ei saa arugi millest mina räägin. Tee telefonile restart ja ongi sul uus IP.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan oma postitusele reklaamikampaania kohta, kahjuks ei saa seda muuta. GA mõõtis 1913 klikki reklaamile. Spetsiaalselt logisin sisse ja vaatasin – 1882 IP-lt. Tule ja räägi mulle, kuidas PK naised kõik ägedalt IPsid vahetavad ja VPNivad.

Sa ei saa arugi millest mina räägin. Tee telefonile restart ja ongi sul uus IP.

sinust ongi raske aru saada. Mobiilseid seadmeid tuli 29,12%. Ja kas sa restardid telefoni iga päev? Või sa arvad, et Ämmaemandate ühingus on palgal kümmekond tädu kuue aparaadiga, kelle töö on teha unikaalseid?
Eelmisel aastal oli meil üks siin andmekorje. Aktiivseim foorum ehk perefoorum ja mingi foorum oli veel. Korjega kogusime muidugi GDPRi jälgides 15 päevaga veidi rohkem kui 7000 mobiilinumbrit, millest umbes 6800 osutusid SMS-kõlbulikuks. Taas tegi ainult sisseloginutega. Ehk paarsada olid valed, kogemata või nimelt. Ja nüüd jutusta mulle, kuidas need 20 selle foorumi perekoolikat omavad per kärss ka 300 telefoninumbrit.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina väidan et siin pereelu all on 20-30 aktiivset kommenteerijat,

Sa ei rääkinud algupäraselt midagi kommenteerijatest. Sinu algne postitus on siin all.
Nüüd muidugi, olles plindris, sa väänad oma sõnu. Aga vait ka ei jää.

Siin ei ole sadu inimesi, mitte üheski foorumis eestis ei ole sadu erinevaid inimesi

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina väidan et siin pereelu all on 20-30 aktiivset kommenteerijat,

Sa ei rääkinud algupäraselt midagi kommenteerijatest. Sinu algne postitus on siin all.

Nüüd muidugi, olles plindris, sa väänad oma sõnu. Aga vait ka ei jää.

Siin ei ole sadu inimesi, mitte üheski foorumis eestis ei ole sadu erinevaid inimesi

Miks sa selle lolli trolliga vaidled? See onu tõesti genereerib siin 90 protsenti saastast ja on selle üle uhke.

+4
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Lisan oma postitusele reklaamikampaania kohta, kahjuks ei saa seda muuta. GA mõõtis 1913 klikki reklaamile. Spetsiaalselt logisin sisse ja vaatasin – 1882 IP-lt. Tule ja räägi mulle, kuidas PK naised kõik ägedalt IPsid vahetavad ja VPNivad.

Sa ei saa arugi millest mina räägin. Tee telefonile restart ja ongi sul uus IP.

sinust ongi raske aru saada. Mobiilseid seadmeid tuli 29,12%. Ja kas sa restardid telefoni iga päev? Või sa arvad, et Ämmaemandate ühingus on palgal kümmekond tädu kuue aparaadiga, kelle töö on teha unikaalseid?

Eelmisel aastal oli meil üks siin andmekorje. Aktiivseim foorum ehk perefoorum ja mingi foorum oli veel. Korjega kogusime muidugi GDPRi jälgides 15 päevaga veidi rohkem kui 7000 mobiilinumbrit, millest umbes 6800 osutusid SMS-kõlbulikuks. Taas tegi ainult sisseloginutega. Ehk paarsada olid valed, kogemata või nimelt. Ja nüüd jutusta mulle, kuidas need 20 selle foorumi perekoolikat omavad per kärss ka 300 telefoninumbrit.

Naistel on jah kuidagi sedasi, et nad peavad jahuma asjast 5 tundi enne kui nad siis lõpuks arusaavad millest teema on. Mis paganama mobiilnumbrite korjest sa muinasjutte vestad?

Jutt on perekoolis pereelu alafoorumis olevatest aktiivsetest kasutajatest. Ikka jaurad esmaspäevani oma klammerdunud muinasjutte oma reklaamikampaaniast ? See ei puutu kommentaatoritesse keda siis on 20-30 erinevat isikut.

Istu maha ja loe mõttega mida ma kirjutan. Kuidas saab nii lihtsatest asjadest mitte arusaada ja siis nämmutada? Absurdne

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina väidan et siin pereelu all on 20-30 aktiivset kommenteerijat,

Sa ei rääkinud algupäraselt midagi kommenteerijatest. Sinu algne postitus on siin all.

Nüüd muidugi, olles plindris, sa väänad oma sõnu. Aga vait ka ei jää.

Siin ei ole sadu inimesi, mitte üheski foorumis eestis ei ole sadu erinevaid inimesi

Kuidas ei kirjutanud? Sa lihtsalt vaidleid abs igas teemas ilma et sa üldse mõistaks mida sulle vastatakse või millest on teema. Olgu selleks ettevõtlus, kinnisvara, maakleriks olemine… kõik lõppeb lehekülgede viisi sinu ajuvabast plärast.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 186 )


Esileht Pereelu ja suhted Miks tehakse lapsi kui nad tulevikus ei hooli teist?