Esileht Pereelu ja suhted Miks tehakse lapsi kui nad tulevikus ei hooli teist?

Näitan 6 postitust - vahemik 181 kuni 186 (kokku 186 )

Teema: Miks tehakse lapsi kui nad tulevikus ei hooli teist?

Postitas:
Kägu

Lisan oma postitusele reklaamikampaania kohta, kahjuks ei saa seda muuta. GA mõõtis 1913 klikki reklaamile. Spetsiaalselt logisin sisse ja vaatasin – 1882 IP-lt. Tule ja räägi mulle, kuidas PK naised kõik ägedalt IPsid vahetavad ja VPNivad.

Sa ei saa arugi millest mina räägin. Tee telefonile restart ja ongi sul uus IP.

sinust ongi raske aru saada. Mobiilseid seadmeid tuli 29,12%. Ja kas sa restardid telefoni iga päev? Või sa arvad, et Ämmaemandate ühingus on palgal kümmekond tädu kuue aparaadiga, kelle töö on teha unikaalseid?

Eelmisel aastal oli meil üks siin andmekorje. Aktiivseim foorum ehk perefoorum ja mingi foorum oli veel. Korjega kogusime muidugi GDPRi jälgides 15 päevaga veidi rohkem kui 7000 mobiilinumbrit, millest umbes 6800 osutusid SMS-kõlbulikuks. Taas tegi ainult sisseloginutega. Ehk paarsada olid valed, kogemata või nimelt. Ja nüüd jutusta mulle, kuidas need 20 selle foorumi perekoolikat omavad per kärss ka 300 telefoninumbrit.

Naistel on jah kuidagi sedasi, et nad peavad jahuma asjast 5 tundi enne kui nad siis lõpuks arusaavad millest teema on. Mis paganama mobiilnumbrite korjest sa muinasjutte vestad?

Jutt on perekoolis pereelu alafoorumis olevatest aktiivsetest kasutajatest. Ikka jaurad esmaspäevani oma klammerdunud muinasjutte oma reklaamikampaaniast ? See ei puutu kommentaatoritesse keda siis on 20-30 erinevat isikut.

Istu maha ja loe mõttega mida ma kirjutan. Kuidas saab nii lihtsatest asjadest mitte arusaada ja siis nämmutada? Absurdne

Aktiivseid kasutajaid on rohkem. Piisab korra nädalas ühe sõna kirjutamisest ja ongi aktiivne kasutaja.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jutt on perekoolis pereelu alafoorumis olevatest aktiivsetest kasutajatest. Ikka jaurad esmaspäevani oma klammerdunud muinasjutte oma reklaamikampaaniast ? See ei puutu kommentaatoritesse keda siis on 20-30 erinevat isikut.

Istu maha ja loe mõttega mida ma kirjutan. Kuidas saab nii lihtsatest asjadest mitte arusaada ja siis nämmutada? Absurdne

Sest sinu jutt on kahjuks väär. Vaata reaalseid andmeid. Ah, sa ei oska ja kes sulle ligipääsu annaks.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

jahuma asjast 5 tundi

Ja sina ei saa ikka aru, kui sulle räägitakse 5 tundi, kuidas töötavad träkkerid, sa ajad ikka oma joru. Ma ei tea, kuhu pean risti tegema, et ma irl pole kunagi nii lolli mehega pikalt kokku puutuma pidanud…

+5
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ja sina ei saa ikka aru, kui sulle räägitakse 5 tundi, kuidas töötavad träkkerid, sa ajad ikka oma joru. Ma ei tea, kuhu pean risti tegema, et ma irl pole kunagi nii lolli mehega pikalt kokku puutuma pidanud…

Mida rohkem sa selle trolliga vaidled, seda rõõmsamalt ta mune sügab, et sai kedagi jälle vaidlema panna.

+5
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Nii et ei ole siin asi sugugi nii lihtne, et anna ise ja saad vastu ka! Võib saada, aga ei pruugi. Samas mõni teine, kel ei tundunud olevat kaugeltki musterema, käib nüüd oma emal pidevalt külas ja hoolib ja hoolitseb ikkagi.

Sulle võib-olla tundus, et nad elavad ideaalset elu musteremaga, aga su onulastele jäi oma lapsepõlvest teistsugune mälestus. Adekvaatse hinnangu saaksid anda, kui oleksid nendega ühe katuse all elanud igapäevaelu ja suhtlust, käitumist pealt näinud. Mõni ema on karm, nõuab ülimat korda ja ideaalset käitumist ja võib tunduda, et tegemist on musterperega.

Aga me ju elasimegi alguses nendega ühe katuse all mu vanaema majas, enne kui nad endale omaette korteri said. Samuti veetsime nendega ikka palju aega koos, onulapsed veetsid meie juures oma koolivaheaegu jne. Ei olnud kunagi näha, et need lapsed oleks oma vanemaid kuidagi peljanud.

Tõtt öelda kopp on juba ees sellest paranoiast, kuidas alati peab ikka otsima vanematest (eriti emast) mingit tohutut süüd. Olgu ema kuitahes pühendunud ja hooliv, ikkagi vaatavad kurjad silmad kaugelt viltu peale, et “jaa-jaa, teame küll – vaga vesi, sügav põhi, vaesed lapsed!”

Nii, ja nyyd, kus sa oled meid siin hurjutanud, ehk jagad siis ise oma teadmist voi arvamust sellest, miks siis lapsed sinu onunaisega suhelda ei tahnud.

Igal asjal on pohjus. See voib olla ykskoik mis, aga on siiski olemas. Ma ei usu, et lapsed lambist hakkasid oma ema ignoreerima, sest see on ikka ysna ebatavaline kaitumine. Kui neid on mitu, kuidas nad siis omavahel labi saavad? Inimene, kes on nt. kylm ja ainult kasu peal valjas, suhtub koigisse samamoodi, ema, isa, oed-vennad, naabrid, vahet pole. Kuidas olid nende suhted isaga, sellest sa pole yldse raakinud, voib-olla on pohjus seal. Voib-olla sisendas keegi lastele, et ema on nn. madalamast soost, vaesemast perest, jne. Midagi igatahes oli, mida sa kas ei tea voi ei ytle.

Miks sa ei vasta? Voi motlesid selle loo heast onunaisest ja tanamatutest lastest ise valja?

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Inspiratsioonjks oli üks teine teema siin..

Lapsed ei külasta, kui külastavad siis ollakse omaette. Külastatakse liiga harva jne.

Lapse kasvatamisel nähakse ilget vaeva , raha ja see on siis tänu nendelt? Suht masendav ju?

Aru ei saa ka nendest, kes ainult jõuludel ema-isa külastavad. Eesti suguses väikeses riigis kus vahemaad on väikesed-naeruväärne.

Ma leian aega oma vanemaid külastada 2-3 korda kuus, vahemaa on 300 km.

Rohkem energiat ja hoolimist!

Laste saamine ongi isetu andmine, kust midagi vastu loota on isekas.

Lapsi ei saadagi selleks, et need sinu eest kunagi hoolitseks. Neil tekivad oma elud.

+1
-1
Please wait...

Näitan 6 postitust - vahemik 181 kuni 186 (kokku 186 )

Esileht Pereelu ja suhted Miks tehakse lapsi kui nad tulevikus ei hooli teist?