Esileht Pereelu ja suhted Miks teie abielluda ei soovi?

Näitan 19 postitust - vahemik 31 kuni 49 (kokku 49 )

Teema: Miks teie abielluda ei soovi?

Postitas:

Esiteks pole mingit kohustuslikku varalepingut

Loe perekonnaseadust (varasuhte valik, juriidililiselt võib norida, et pole “abieluvaraleping” aga põhimõtteliselt on tegu sama asjaga), sisse ongi see kirjutatud statistilisest tõenäosusest lähtuvalt (lahutusi on palju) ning pärast peavad kohtud seda suppi jahvatama (nagunii peavad aga nüüdsest ehk natuke vähem). Kohustuslikuks on tehtud selle pärast, et sinusugustel poleks põhjust “solvuda” (solvuja pole ju andja pool vaid saaja). Sinu negatiivsus “programmeeritakse lõpp sisse” on alusetu ja lähtuv sinu enda ebakindlusest ning alaväärsuskompleksidest.

See juba kuulub siis mõlemale.

Ka siis kuulub mõlemale kui üks pooltest müüb kinnisvara ja ostab teise kinnisvara asemele (abielu ajal, kui abieluvaraleping pole sõlmitud teisiti). Ainult sel juhul ei ole tegu ühisvaraga kui müüdud kinnisvara oli pärandvara ning soetatav kinnisvara ostetakse pärandvara müügist laekunud vahendite eest (peab olema notari juures ära ka märgitud). Ja pole need naiste “ootused” alati nii suured midagi, tihtilugu leiab end tänavale tõstetuna just naispool (kuna mees keeldub välja minemast näiteks).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovisin väga, aga mees ei soovinud. Elu mõjutab nii palju, et kriisimomentidel teen sel teemal etteheiteid. Ma arvan, et kui mees oleks teadnud, et see kodurahu ka mõjutab, siis oleksime ikka abiellunud. Minu jaoks on sel suur tähendus, tema jaoks ei oma see mingit tähendust ja tänaseks on sellest saanud sundus, mille vastu ta võitleb puhtast kangusest. Seda viimast ma mõistan, olen ise ka kange. Kui me läheks lahku, siis ilmselt uue kaaslasega abielluks ta kohe. Sest õppetund on käes:D

Seda ma mõtlen ka kogu aeg. Mu mehel olid veel mõned vastikud omadused, mis tal ka eelmise abielu lõhki ajasid, need harjutasin ära. Aga abieluga on teine teema, seda ei taha. Samas ei tahaks lahku minna, juba jupp tööd ära tehtud ja pärast uus naine siis lõikab kasu minu vaevast. Ja uuega ilmselt abielluks ka muidugi, sest ma kipun ka seda meenutama talle lahkelt. Vahest mõtlen, et mehed on totud natuke selle koha pealt. Teinud see asi õigel ajal ära, oleks rahu majas olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 12:10; 18.05 22:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei taha abielluda, sest naine pole sobilik. Tisse pole, vagiiner ripub nagu võluri varrukas & mõistust on veel vähem kui mul endal. Kui leian õige naise, siis võib abielluda.

Ma usun, et see kirjeldus ütleb sinu enda kohta palju rohkem kui sinu kaaslase. Milleks üldse ebasobiva inimesega koos olla?

Eks jah, mina andsin füüsilise kirjelduse kellegi teise kohta & sellega kirjeldasin iseenast psühholoogiliselt.

Igaühel polegi valikut. Kas oled üksi või kellegagi, kellega oled kuidagiviisi läbi juhuste kokku sattunud. Valikud on ilusate ja/või tarkade maailmas. Üksi on oldud juba piisavalt, praegu ei jaksaks rohkem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 21:24; 19.05 16:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma varem ei tahtnud abielluda eelmise, halva abielu tõttu ja mehel oli sama põhjus. Niisiis oleme palju aastaid rõõmsalt niisama koos elanud.
Aga need aastad on mehe väärtust ja usaldusväärsust mulle tõestanud ja nüüd mina juba tahaks. Kurb on, et mees jätkuvalt ei taha. Ütleb, et kardab, et just abiellu heitmine ajaks meid lahku… Sest eelnevalt on tal kaks abielu lõhki läinud.
Minust rohkem vara tal ei ole, pigem vastupidi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei taha abielluda, sest seljataga on juba ebaõnnestunud abielu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütlen nüüd ausalt, abieluvastased ja “vabaabielus” olijad kindlasti vihkavad seda, aga minu arust on abielul kvaliteedimärk juures. Inimene, kes kannab abielusõrmust on juba kaugelt minu jaoks väärtuslikum ja usaldusväärsem.

Jajah, teada neid mantraid – abielu ei tähenda midagi, pooled abielud lahutatakse, KÕIK abielumehed petavad, abielu väärtus on kahanenud. Olgu. Teie jaoks. Minu arvamus on see, et abielu on kvaliteedimärk. Punkt.

Keegi lihtsalt ei pea ametlikku statistikat, kui tihti neid random voodipartnereid vahetatakse, seetõttu tundubki mõnele abieluvastasele, et abielus on kõik hirmus paha ja kole, niisama “vabaabielu” elades on kõik roosiline ja ilus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.06 13:34; 07.06 13:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütlen nüüd ausalt, abieluvastased ja “vabaabielus” olijad kindlasti vihkavad seda, aga minu arust on abielul kvaliteedimärk juures. Inimene, kes kannab abielusõrmust on juba kaugelt minu jaoks väärtuslikum ja usaldusväärsem.

Jajah, teada neid mantraid – abielu ei tähenda midagi, pooled abielud lahutatakse, KÕIK abielumehed petavad, abielu väärtus on kahanenud. Olgu. Teie jaoks. Minu arvamus on see, et abielu on kvaliteedimärk. Punkt.

Keegi lihtsalt ei pea ametlikku statistikat, kui tihti neid random voodipartnereid vahetatakse, seetõttu tundubki mõnele abieluvastasele, et abielus on kõik hirmus paha ja kole, niisama “vabaabielu” elades on kõik roosiline ja ilus.

keda sinu kvaliteedimärk peaks huvitama?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 17.05 17:15; 17.05 18:44; 18.05 11:15; 18.05 11:50; 18.05 13:19; 18.05 14:28; 07.06 13:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

keda sinu kvaliteedimärk peaks huvitama?

Absoluutselt ei peagi kedagi teist, mind ennast huvitab. Aga tundub, et sind ka, kulla “vabaabielluja”, et nii mürgiselt sõna võtsid. Astusin vast kannale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.06 13:34; 07.06 13:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütlen nüüd ausalt, abieluvastased ja “vabaabielus” olijad kindlasti vihkavad seda, aga minu arust on abielul kvaliteedimärk juures. Inimene, kes kannab abielusõrmust on juba kaugelt minu jaoks väärtuslikum ja usaldusväärsem.

Jajah, teada neid mantraid – abielu ei tähenda midagi, pooled abielud lahutatakse, KÕIK abielumehed petavad, abielu väärtus on kahanenud. Olgu. Teie jaoks. Minu arvamus on see, et abielu on kvaliteedimärk. Punkt.

Keegi lihtsalt ei pea ametlikku statistikat, kui tihti neid random voodipartnereid vahetatakse, seetõttu tundubki mõnele abieluvastasele, et abielus on kõik hirmus paha ja kole, niisama “vabaabielu” elades on kõik roosiline ja ilus.

Minu meelest vastupidi. Vaadates neid sõrmustatud ringitõmbajaid, tutvujaid ja muidu elumehi, on abielu minu silmis ennast täiesti devalveerinud. Mehed ei vaevu isegi varjama, et on abielus, nagunii keegi sellest sõrmusest ei hooli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaksin abielluda,mees ei soovi ja kuidagi narr on samuti peale 17aastast kooselu see nüüd ametlikuks teha. Oleme käinud neljas pulmas aastate jooksul. Avastasin, et see on mu ebakindlusest tekkinud soov. Vaadates peeglisse siis sealt noorem mina vastu ei vaata…kortsud siin ja seal. Tekkis hirm, et mis siis minus on, miks peaks mees leppima minusugusega, aga sain üle sellest ebakindlusest. Mul on mina isiksus olemas hoolimata sellest kestast, mis loodusega antud on. Minu valik on mu mees, aga abieluettepanekut ma talle tegema ei hakka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naudin yksi olemist. Kui on seltskond, siis on seltskond. Vähe vöin miilustada ja seks pinnapealse tuttavaga on ok, aga eeldan, et see tuttav kaob minu kodust enne hommikukohvitamist. Ok, saab kohvi, aga seejärel ei saa tf numbrit. Kui tema kodus, siis tellin takso peale intiimsusi. Last tahan, aga pole kiire, 38 oleks paras vanus ja sinna on paar aastat veel aega. Isale annaksin loomulikult teada, aga kooselu on välistatud. Ei vihka mehi, armastan neid, paksud/peenikesed/habemes /habemetud/prillidega/igavad/löbusad..köik mehed on kaunid ja armastusväärsed. Lihtsalt et naudin vaikust omas kodus. Ja puhtust. Ja peale lapse mees sinna enam ei
mahu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks ei muuda paber olukorda, kindlustunne peab olema ka ilma selleta. M28

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks ei muuda paber olukorda, kindlustunne peab olema ka ilma selleta. M28

Eks see peamine probleem ongi, et kindlustunnet ei ole. Minu mees ka näiteks leiab, et paber olukorda ei muuda, aga samas on ta selline kinnine introvert kellel lembesõnad üle huulte ei tule ja kes ka muul moel ei anna teada, mis tema tunded ja plaanid on. Tema arvab, et mina saan ise vihjetest aru ja sellest, et ta mu auto küsimata ära remondib ja sellest, et ta minuga seksib ja sellest, et ta ta kolme ühist last juba kümme aastat on minuga koos kasvatanud. Aga minul ei ole kindlustunnet, sest mõtlen kogu aeg, et äkki ma olen naiivne loll, kes loeb enda peas välja mõeldud vihjeid ja märke, mida tegelikkuses olemas ei ole ning mees lihtsalt pragmaatilisest vastutustundest või mugavusest elab seni meie juures, kuni lapsed veidi rohkem pead kandma hakkavad ning nägusam naine silmapiirile tekib. Ehk siis kindlustunne peab millegile tuginema. Soov minuga abielluda oleks mingi konkreetne asi, konkreetne sõna, mitte mingi vihjete keele lugemine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 15:45; 18.06 22:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks ei muuda paber olukorda, kindlustunne peab olema ka ilma selleta. M28

Eks see peamine probleem ongi, et kindlustunnet ei ole. Minu mees ka näiteks leiab, et paber olukorda ei muuda, aga samas on ta selline kinnine introvert kellel lembesõnad üle huulte ei tule ja kes ka muul moel ei anna teada, mis tema tunded ja plaanid on. Tema arvab, et mina saan ise vihjetest aru ja sellest, et ta mu auto küsimata ära remondib ja sellest, et ta minuga seksib ja sellest, et ta ta kolme ühist last juba kümme aastat on minuga koos kasvatanud. Aga minul ei ole kindlustunnet, sest mõtlen kogu aeg, et äkki ma olen naiivne loll, kes loeb enda peas välja mõeldud vihjeid ja märke, mida tegelikkuses olemas ei ole ning mees lihtsalt pragmaatilisest vastutustundest või mugavusest elab seni meie juures, kuni lapsed veidi rohkem pead kandma hakkavad ning nägusam naine silmapiirile tekib. Ehk siis kindlustunne peab millegile tuginema. Soov minuga abielluda oleks mingi konkreetne asi, konkreetne sõna, mitte mingi vihjete keele lugemine.

Ma ei ütle üldse halva pärast, aga kuidas on võimalik, et tehakse 3 last mehega, kes ei ole nõus abielluma? Kui enda jaoks on see oluline, siis peaks sellest üldse lähtuma otsuste tegemisel, mitte vaikselt unistama nurgas ja tundma ebakindlust.

Isegi esimest ei teeks – või siis keeraks kraanid kinni, kui on näha, et peale lapse saamist ikka ei muutu midagi kuhugi suunas. Dziisas. Mul ka 3 last ja just peale esimese sündi sai ära abiellutud, vastasel juhul poleks neid järgmisi kindlasti tulnud (vähemalt mitte selle mehega).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ütle üldse halva pärast, aga kuidas on võimalik, et tehakse 3 last mehega, kes ei ole nõus abielluma? Kui enda jaoks on see oluline, siis peaks sellest üldse lähtuma otsuste tegemisel, mitte vaikselt unistama nurgas ja tundma ebakindlust.

Isegi esimest ei teeks – või siis keeraks kraanid kinni, kui on näha, et peale lapse saamist ikka ei muutu midagi kuhugi suunas. Dziisas. Mul ka 3 last ja just peale esimese sündi sai ära abiellutud, vastasel juhul poleks neid järgmisi kindlasti tulnud (vähemalt mitte selle mehega).

Mina ei teinud kolme last mitte kellegi teise pärast, ikka iseendale, väga tahtsin neid ja olen nende üle õnnelik. Saan edukalt ka üksi nad üles kasvatatud, selles ei ole probleem, mul ei ole mehega vaja abielluda selleks, et keegi kindlustaks lastele ülalpidamise, pigem lähtub see soov emotsionaalsest poolest. Aga ma olen ka realist, minu unistus oli lapsed, abielu ei olnud nii oluline ja pakkumisi paremalt ja vasakult ei tulnud. Valisin vähemalt ühe unistuse täitumise, ehk siis kolm last.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 15:45; 18.06 22:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks ei muuda paber olukorda, kindlustunne peab olema ka ilma selleta. M28

Eks see peamine probleem ongi, et kindlustunnet ei ole. Minu mees ka näiteks leiab, et paber olukorda ei muuda, aga samas on ta selline kinnine introvert kellel lembesõnad üle huulte ei tule ja kes ka muul moel ei anna teada, mis tema tunded ja plaanid on. Tema arvab, et mina saan ise vihjetest aru ja sellest, et ta mu auto küsimata ära remondib ja sellest, et ta minuga seksib ja sellest, et ta ta kolme ühist last juba kümme aastat on minuga koos kasvatanud. Aga minul ei ole kindlustunnet, sest mõtlen kogu aeg, et äkki ma olen naiivne loll, kes loeb enda peas välja mõeldud vihjeid ja märke, mida tegelikkuses olemas ei ole ning mees lihtsalt pragmaatilisest vastutustundest või mugavusest elab seni meie juures, kuni lapsed veidi rohkem pead kandma hakkavad ning nägusam naine silmapiirile tekib. Ehk siis kindlustunne peab millegile tuginema. Soov minuga abielluda oleks mingi konkreetne asi, konkreetne sõna, mitte mingi vihjete keele lugemine.

Selle kommentaari ja kvaliteedimärgi-käo juttu lugedes tuli meelde teema “lahutus peale sünnitust”. Mis võtab kokku ka minu kui mitteabiellunu seisukoha. Enne kui kellegagi ühist aeda/kodulooma/last tekitada, peaks temas ikka päris kindel olema. Kui see kindlus on olemas, ei ole paberil ja peol tähtsust. Üks tubli introvert, kes oma tegudega näitab, et võid teda usaldada isegi siis, kui ta su peale miskipärast parajasti pahane on – ta toob lapsed lasteaiast, ei larista end miinusesse, ei joo ebaadekvaatseks ja isegi kõige halvema stsenaariumi korral ei jäta sind (ja oma lapsi) hätta ega räägi teist kellelegi halba – ma arvan, et kui su sisetunne on muidu adekvaatne olnud, siis polegi põhjust mingeid lisagarantiisid otsida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks ei muuda paber olukorda, kindlustunne peab olema ka ilma selleta. M28

Kui paber midagi ei muuda, miks selle paberi hankimist siis iga hinna eest vältida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.05 22:00; 19.06 20:56; 20.06 19:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei soovi, kuna lähemas tutvusringkonnas ega suguvõsas pole mitte ühtegi paari, kes oleks kokku jäänud, aga on palju inetuid lahutusi. Ka statistika näitab, et lahutusi on väga palju. Tutvusringkonnas on rohkem neid paare, kes elavad väga palju aastaid koos ja on õnnelikud, sama ka meie puhul.

Mehele olen öelnud, et kui ta teeks ettepaneku, siis ma ilmselt vastaks eitavalt seega ma ilmselt lähiaastatel ettepanekut ka ei saa. Ta on absoluutselt minu teine pool ja parim sõber ning ma tahan temaga vanaks saada koos, lihtsalt see abielu on nii räpane tänapäeval. Pole enam see, mis ta peaks olema. Vannutakse truudust ja “kuni surm meid lahutab”, kuigi kõik saalis teavad, et need on vaid sõnad ja elu jooksul jõuab kaks-kolm korda veel seal altari ees käia uue inimesega neid sõnu lausumas. Milleks? 🙂

/12a koos ja kolm last. Ema on kolm korda abielus olnud ja elab nüüd neljanda mehega aastaid koos, isal on neljas abielu käsil ja seegi otsakorral.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei soovi, kuna lähemas tutvusringkonnas ega suguvõsas pole mitte ühtegi paari, kes oleks kokku jäänud, aga on palju inetuid lahutusi. Ka statistika näitab, et lahutusi on väga palju. Tutvusringkonnas on rohkem neid paare, kes elavad väga palju aastaid koos ja on õnnelikud, sama ka meie puhul.

Mehele olen öelnud, et kui ta teeks ettepaneku, siis ma ilmselt vastaks eitavalt seega ma ilmselt lähiaastatel ettepanekut ka ei saa. Ta on absoluutselt minu teine pool ja parim sõber ning ma tahan temaga vanaks saada koos, lihtsalt see abielu on nii räpane tänapäeval. Pole enam see, mis ta peaks olema. Vannutakse truudust ja “kuni surm meid lahutab”, kuigi kõik saalis teavad, et need on vaid sõnad ja elu jooksul jõuab kaks-kolm korda veel seal altari ees käia uue inimesega neid sõnu lausumas. Milleks? ????

/12a koos ja kolm last. Ema on kolm korda abielus olnud ja elab nüüd neljanda mehega aastaid koos, isal on neljas abielu käsil ja seegi otsakorral.

Kui olete 12 aastat koos ja kolm last, mis ettepankut sa enam ootad? See käib ikka vastupidises järjekorras!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.05 22:00; 19.06 20:56; 20.06 19:38;
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 31 kuni 49 (kokku 49 )


Esileht Pereelu ja suhted Miks teie abielluda ei soovi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.