Esileht Beebi ja mitmikud Miks tekib vannistreik? Kellelgi veel olnud?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Miks tekib vannistreik? Kellelgi veel olnud?

Postitas:

Tervist

 

Minu 3,5-kuune beebi ei taha enam vannis käia. Mis muutused olid elukorralduses – meil jäi ka 5p vahele eelmisest vannist, sai vaktsiini reielihasesse ja 2 esimest kikut on lõikunud. Nüüd olen 3x üritanud last vanni panna õhtul ja kõik korrad on hakanud u minuti pärast hüsteeriliselt nutma. Laps nagu äravahetatud.

Kas see on mööduv? Miks tekib, kas keegi teab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.11 19:18; 17.11 09:54; 22.11 15:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kontrolli, et lapsel poleks kuskil voltide vahel haudumist! Võibolla on tal valus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kontrollinud. Ainult ma ei saa aru täpselt. Kannikate vahel on nagu 1cm laiune punane triip. See oli juba kuu aega tagasi ja perearstile näidates kõik ütlesid, et ohh see on normaalne ja pole midagi. Ma puuderdan seda ikka spets puudriga.. aga kas see võib siis olla haudumus? Lapsel endal ei paista valus olevat. Või kuidas aru saada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.11 19:18; 17.11 09:54; 22.11 15:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil tekkis sellepärast, et korra vannitas mees ja minu arvates liiga kuumas vees (mees keeldus vannitermomeetrit kasutamast, ütles et saab ilma selleta ka hakkama). Pärast seda kartis beebi tükk aega vannitamist – nagu vanni nägi, hakkas karjuma.

Aga võimalik, et talle ei meeldi kui pea märjaks saab. Mõnedel beebidel tekib selline foobia, et pead ei tohu märjaks teha – muidu on nutt kohe lahti.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära pane õhtul vaid hommikul. Mina arvasin, et minu laps ei talugi vanniskäiku, sünnist alates iga kord kisa taevani. Siis ükskord oksendas end hommikul täis. Pistsime vanni, oh imet, rahu majas. Vannis käik on beebile selline sensoorne orkaan, nii palju erinevaid aistinguid kõigi meelte jaoks. Meie oma oli ilmselt õhtuti juba nii väsinud, et sai üle stimuleeritud. Kui lapsel hambad kasvavad, siis ongi elu raske tal praegu. Proovi, kas hommikul puhanuna meeldib rohkem.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahhaa, tänan vastuste eest. Katsetasime, duši all koos minuga ligunema on küll nõus. Vanni proovisime veel korra panna, aga reageerib samamoodi. Proovin siis mõnikord hommikul nüüd.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.11 19:18; 17.11 09:54; 22.11 15:02;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Beebi ja mitmikud Miks tekib vannistreik? Kellelgi veel olnud?