Esileht Kodunurk Miks tekivad augud?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Miks tekivad augud?

Postitas:

H&M trikotaa¸ist pluusid on kõik väikesi auke täis? Pesu temperatuur õige, triikima peab ju asju ikkagi, mida siis valesti teen? Või ongi lihtsalt halvast kangast õmmeldud? Kuidas teil lood?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu lapse kõik trikotaa¸ist pluusid olid eest pisikesi auke täis. Uurima hakates selgus, et tema koolilaua serv oli selline, kuhu pluus kogu aeg kinni jäi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

kehv kvaliteet muidugi.
T-särgil ja T-särgil on ülisuur vahe, odavad venivad, luituvad ja augustuvad paari kuuga, kalleid kasutan aastaid. Nii lihtsalt ongi…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tekitas üks püksirihma pannal augukesi. Nagu söövitatud oleks kõhul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

halb pesupulber. Enamasti tekitavad selliseid pisikesi augukusi need pesupulbrid, mis sisaldavad selliseid väikeseid värvilisi osakesi. Kui mõni selline ei peaks pesukäigus äralahustuma ning jääb T-särgi pinnale siis söövitabki sinna augu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]halb pesupulber. Enamasti tekitavad selliseid pisikesi augukusi need pesupulbrid, mis sisaldavad selliseid väikeseid värvilisi osakesi. Kui mõni selline ei peaks pesukäigus äralahustuma ning jääb T-särgi pinnale siis söövitabki sinna augu.

[/tsitaat]

Ei usu, et asi selles. Kasutan MiniRiski geeli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas need augud tekivad kaenlaaugu juurde? Kas ehk kasutad Maxim`i? Meil tekkis sellest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kangas on viletsast niidist kootud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

seda teevad lukud! pükste, seelikute – kõik lukud tuleb kinni panna, nööbid ka ja asjad pahupidi keerata enne masinasse panekut, et need lukuotsad ei saaks teistesse pesudess auke sisse teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul HM pluus ja 2auku selja peal…:S ei tea, et oleks selga süganud :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil tüdruku Lindexist ostetud kodupluus selline auke täis. Ei ole pandlaid ega muud sellist teravat sellega kandnud. Pestud vaid korra (juba enne pesu, 1. kandmiskorral oli 2 väikest auku), samamoodi kui kõiki teisi. Ikka mingi odav kangas ilmselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie poisil paar aastat tagasi megakallis Name It trikotaa¸pluus ka varsti augukesi täis. Poes tunnistati praagiks ja vahetati ümber. Kangal oli vastu valgust vaadates kohe näha sellised õhemad kohad, kus pärast paari pesu hakkas koeniit katkema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kassiküüned, mul on kassiga õues käimiseks eraldi juba varasemalt augustatud pluusid 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oleneb mis pööretel masin pesu kuivatab. mida rohkem pöördeid seda rohkem kangast kulutab. meil kodus 800 ja kõik asjad ok. emal on 1200 ja olen pannud ka tähele augukesi pesul. samuti kuivatis kuivatamine kulutab riideid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka viimasel ajal just HM asjadel augukesed. Täitsa tigedaks teeb juba. Kuigi panen kõik lukud pükstel, seelikutel kinni ning pesuvahendiks geel. Proovin nüüd kuivatamise pöördeid vähemaks võtta…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Kodunurk Miks tekivad augud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.