Esileht Tööelu, raha ja seadused. Miks töövõimetoetus hilineb?

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Miks töövõimetoetus hilineb?

Postitas:
Kägu

Iga 5. Ndal kuupäeval laekub osaline tôôvõimetoetus, kuid see kuu pole siiani laekunud. Varem pole ka niimoodi hilinenud minu teada. Korduv ekspertiis ka alles järgmine aasta. Niiet õigus toetust saada on mul veel olemas. .ei tea milles asi. Kas keegi kes saab ka töövõimetoetust, hilines teil ka?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Äkki said eelmisel kuul liiga palju tulu? Teatud summast sissetulekust alates töövõimetoetust ei maksta. Kui põhjuseks oli näiteks puhkusetasu ette saamine (ühes kuus laekus nii palk kui ka eeloleva puhkuse tasu), siis tuleb neile kurta. Siis nad ütlevad, mis dokumendid on vaja esitada, et see raha tagantjärele kätte saada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Äkki said eelmisel kuul liiga palju tulu? Teatud summast sissetulekust alates töövõimetoetust ei maksta. Kui põhjuseks oli näiteks puhkusetasu ette saamine (ühes kuus laekus nii palk kui ka eeloleva puhkuse tasu), siis tuleb neile kurta. Siis nad ütlevad, mis dokumendid on vaja esitada, et see raha tagantjärele kätte saada.

Mul ei laekunud eelmine kuu peale töövõimetoetuse mingeid muid summasid, kuna olin siis lapseootel. See kuu tuli nüüd peretoetus.kas peretoetuse tõttu ei saa ma enam töövõimetustoetust?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tvt maksepäev võib olla 10. kuupäevani. Makstakse päevamäära järgi, seetõttu ka erinev summa.mõnikord.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul ka pole veel üle tulnud

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul tuli 5-ndal. Igakord on tulnud pigem varem kui hiljem.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sooviks ka seda toetust saada, mis “hädaga” seda kõige lihtsam saada oleks ?

Please wait...
Postitas:
Kägu

oma tutvusringkonna põhjal võin soovitada selliseid variante
hiljuti läbitehtud raske südameopp,
raske autoavarii, pärast mida inimene algosadest kokku lapiti ja luud-kondid poltidega ühendati,
80a vanuses liikumatu ja halvatuna voodihaigeks jäämine,
vähi viimane staadium,
sünnist peale kurtttumm,
peale 50a aktiivset joodikustaaži tekkinud vaimsed ja füüsilised probleemid
jne

Please wait...
Postitas:
Kägu

raske autoavarii, pärast mida inimene algosadest kokku lapiti ja luud-kondid poltidega ühendati,

vähi viimane staadium,

sünnist peale kurtttumm,

jne

Need on ikka juba päris äärmuslikud põhjused.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

vähi viimane staadium,

sünnist peale kurtttumm,

jne

80-aastane sul küll mingit töövõimetoetust ei saa!

Please wait...
Postitas:
Kägu

pakun mitut – depressioon, aktiivsus- ja tähelepanuhäire, aspergeri sündroom.
kindlasti on vaimseid probleeme veel ja lisaks siis kõikvõimalikud tõsised haigused nagu näiteks vähk.

80-aastane ei saa kindlasti mingit töövõimetoetust, sest ta on vanaduspensionär.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oeh, ma ei saa aru mis lihtsalt toimub nende rahade maksmistega neil.. Lasteraha, mis 8ndal tuleb, ehk siis oleks pidanud täna tulema, ka pole siiani tulnud.. Samuti pole töövõimetoetust Ikka tulnud.. Nii kahtlane.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oeh, ma ei saa aru mis lihtsalt toimub nende rahade maksmistega neil.. Lasteraha, mis 8ndal tuleb, ehk siis oleks pidanud täna tulema, ka pole siiani tulnud.. Samuti pole töövõimetoetust Ikka tulnud.. Nii kahtlane.

Lasteraha tuli juba reedel

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul tuli ka reedel sotsiaalkindlustusameti poolt “peretoetus”. Ma oletasin et see on toetus peale uue lapse sündi aga kuna mul on 6 aastane tütar ka kelle eest tuleb igaluiselt 60 euri, siis sotsamet maksab mõlema lapse toetused koos mitte eraldi ?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Just minul tuli ka reedel😊

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul tuli ka reedel sotsiaalkindlustusameti poolt “peretoetus”. Ma oletasin et see on toetus peale uue lapse sündi aga kuna mul on 6 aastane tütar ka kelle eest tuleb igaluiselt 60 euri, siis sotsamet maksab mõlema lapse toetused koos mitte eraldi ?

Oleneb millal uue lapse eest peretoetuste saamiseks avalduse tegid? Kui peale 15.augustit, siis tõesti võid saada uue lapse eest peretoetused alles oktoobris (aga sotsamet tavaliselt tasub ikkagi ka enne ja selleks ei pea olema 8.kuupäev)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul tuli ka reedel sotsiaalkindlustusameti poolt “peretoetus”. Ma oletasin et see on toetus peale uue lapse sündi aga kuna mul on 6 aastane tütar ka kelle eest tuleb igaluiselt 60 euri, siis sotsamet maksab mõlema lapse toetused koos mitte eraldi?

Jah, kogu pere st kõigi laste toetused tulevad koos, ühe ülekandega. Juhul kui maksepäev (8.) on nädalavahetusel või riigipõhal, siis eelmisel tööpäeval. Tulid seekord reedel. Kui said rohkem kui igakuine 60 seni, siis said mõlema eest juba. Kas II eest juba maksti, see sõltub tõesti, millal II lapsega avalduse teha jõudsid…

Please wait...
Postitas:
Kägu

No see joodikustaaz on päris usutav, mul perekonnaliige alustas aktiivset joomist kusagil 20a, ikka pudelid viina päevas, kuni jõi koomasse, arstid turgutasid üles aga siis hakkasid tervisehäired, hakkas jalga liipama, vaimsed häired jne. Määrati ka tvt. Aastaid pidi ainult arsti juures paberi saama aga nüüd liipab töötukassase. Aus olla suudaks vist midagi teha isegi aga kupli all pole kõik korras lihtsalt. Viimati kuulsin et olevat jälle jooma hakanud.

Please wait...
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Esileht Tööelu, raha ja seadused. Miks töövõimetoetus hilineb?