Esileht Pereelu ja suhted Miks tüdrukud hoiavad enda süütust poiste jaoks, aga poisid mitte?

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Miks tüdrukud hoiavad enda süütust poiste jaoks, aga poisid mitte?

Postitas:

Tüdrukutele räägitakse, et esimene kord on valus ja paljudel ongi. Minu jaoks on aga naljakas, et tüdrukutelt üldse eeldataksegi mehaanilist süütust, kui esimene kord seksima hakkavad. Poistelt ju ei eeldata, oma käega on selleks ajaks kõik juba paar aastat suhtes olnud. Tüdruk peab olema aga neitsinahaga ja mitteläbistatud. Loogiline oleks ju oma käega seda nahka venitada, et esimene kord teise inimesega valus poleks. Teed natuke esimene päev, siis natuke teine päev, ei pea lõpuni minema nagu inimesega. Eriti tobe on see, kui 25+ süütu naine ootab esimest korda mehega, aga ei ole ise midagi endaga teinud, sest hoiab end mehe jaoks. Milleks? See mees on ju ammu vähemalt käega süütuse kaotanud. Keegi ei eelda, et mees enda n.kut enne seksi kunagi puutunud pole, aga naiselt eeldatakse.

0
-22
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 22.08 06:18; 23.08 02:34; 23.08 02:36; 23.08 02:40; 23.08 02:46; 23.08 18:18; 23.08 18:25; 30.08 16:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi ei eelda, et mees enda n.kut enne seksi kunagi puutunud pole, aga naiselt eeldatakse.

KES eeldab? Need 25 aastased kutid või?
Usu mind, neil on täiesti poogen, kas sa oled omal käega venitanud või mitte. Seega, anna aga rahulikult minna.

Naised sauna taga eeldavad? – Jah, nii on.
Aga mis sul neist, ega sa nendega seksima ei hakka. Või siiski?

+21
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tüdruk peab olema aga neitsinahaga ja mitteläbistatud.

Misasja? Mis “peab”? Mis sul viga on?
Elad sa 21.sajandil ikka?

+20
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.08 07:04; 23.08 09:01; 23.08 19:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tüdruk peab olema aga neitsinahaga ja mitteläbistatud.

Misasja? Mis “peab”? Mis sul viga on?

Elad sa 21.sajandil ikka?

sedasi kinnistatakse naiste ohvrirolli

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänapäeval sellist haiget juttu ajada… kes su küll kasvatanud on!? Ja tegelikult oled sa mees, sest ilmselgelt ei tea sa neitsinahast ega selle asetusest ja et seda “venitada” näpuga eriti võimalik ei ole, niiet sa oled lihtsalt haige. Tere hommikust, pervo!

+17
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.08 08:50; 23.08 09:42; 30.08 18:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, tere tulemast tagasi pimedasse keskaega. Ükski normaalne mees ei eelda, et naine peab tänapäeval süütu olema. Keegi ei taha väga kogemusteta töötajat ka ju.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Süütuse jutt on osadel meestel täiesti olemas. Kuid mina pean seda kahepalgeliseks, enamasti. Tahetakse süütuid jutu järgi, aga tegelikult soovitakse asju ajada nende naistega, kes on kogenud. Jutt ja teod ei käi kokku. Vaadatakse ikka tegude põhjal.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina “ei teinud midagi” endaga enne mehega seksimist, sest ma lihtsalt ei viitsinud, olen kole laisk. Ei paku siiani huvi see tegevus ja kõik. Mingit üllast enda hoidmist mehe jaoks ei olnud.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No selle jutuga on küll maru hiljaks jäädud. Tänapäeval ei eelda keegi tüdrukult mehhaanilist süütust. Õigemini, isegi minu ajal paarkümmend aastat tagasi ei eeldatud. Minu esimene kord oli suht kõrges vanuses ja selleks hetkeks olin mastrubeerides ammu juba endalt nö “süütuse võtnud”. Mistõttu mingit verejooksu ega valu esimese seksi ajal ei olnud. Üldiselt ma ei teagi, mis hetkel see neitsinahk läks ja kas seda oligi, sest mingit verd mul ei tulnudki ja vähehaaval mastrubeerides polnud ka valus.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled küll asjadest valesti aru saanud. Mitte poiste pärast ei hoia tüdrukud oma süütust, vaid iseenda pärast. Oma põhimõtete, oma tervise, oma tuleviku pärast.

+12
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.08 13:26; 23.08 09:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi ei eelda, et mees enda n.kut enne seksi kunagi puutunud pole, aga naiselt eeldatakse.

KES eeldab? Need 25 aastased kutid või?

Usu mind, neil on täiesti poogen, kas sa oled omal käega venitanud või mitte. Seega, anna aga rahulikult minna.

Naised sauna taga eeldavad? – Jah, nii on.

Aga mis sul neist, ega sa nendega seksima ei hakka. Või siiski?

Mitte minult ei eelda keegi midagi, vaid noorte tüdrukute puhul võetakse seda iseenesestmõistetatavana, et esimene kord on valus. Ei pea ju olema, võib endal enne ise lahti teha ja alles siis seksima hakata. Näiteks koolis – kui esimesest korrast räägitakse, siis ei mainita kunagi, et võib ju enne masturbeerida ja esimene kord võib täiesti meeldiv olla. Ei, ikka öeldakse, et esimene kord on valus, sest eeldatakse, et tüdruk läbib selle mehaaniliselt täiesti süütuna. Küll aga mitte poiss, tema puhul ei eeldata, et pole enne oma n.kut isegi puudutanud.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 22.08 06:18; 23.08 02:34; 23.08 02:36; 23.08 02:40; 23.08 02:46; 23.08 18:18; 23.08 18:25; 30.08 16:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled küll asjadest valesti aru saanud. Mitte poiste pärast ei hoia tüdrukud oma süütust, vaid iseenda pärast. Oma põhimõtete, oma tervise, oma tuleviku pärast.

Mis tervise pärast? Kas sa arvad, et masturbeerimine teeb käed karvaseks või? Seksisüütust hoiab mõni ideaalide ja tervise pärast, aga ma ei räägi ju sellest, vaid sellest, et kui nagunii seksitakse, miks peab naine tehnilises mõttes “avamata” olema.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 22.08 06:18; 23.08 02:34; 23.08 02:36; 23.08 02:40; 23.08 02:46; 23.08 18:18; 23.08 18:25; 30.08 16:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänapäeval sellist haiget juttu ajada… kes su küll kasvatanud on!? Ja tegelikult oled sa mees, sest ilmselgelt ei tea sa neitsinahast ega selle asetusest ja et seda “venitada” näpuga eriti võimalik ei ole, niiet sa oled lihtsalt haige. Tere hommikust, pervo!

Ma olen naine. Kahju, et sinu jaoks on seksijutt kohe perversne. Nagu elaks keskajal. Anatoomiast nii palju, et on täiesti võimalik neitsinahk näppudega kaotada, mitte küll ühe näpuga, aga mitmega. Ise kaotasin ka niimoodi süütuse, eriti ebameeldiv oleks olnud poisi juurde minna ja oodata, et ta sisse rammib. Nagu miks? Ise tehes pole üldse valus ja verd ei tulnud.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 22.08 06:18; 23.08 02:34; 23.08 02:36; 23.08 02:40; 23.08 02:46; 23.08 18:18; 23.08 18:25; 30.08 16:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära aja jama. Naine saab samamoodi end rahuldada, ei pea midagi läbistama. Põhimõtteliselt sama teeb ka noormees.

Mina ei tea, mida sa eeldamise all mõtled. Pole mina kuulnud seda, nagu eelmine vastajagi.

Eeldatakse selles mõttes, et ainus võimalus, millest räägitakse, on esimesel ööl mehele süütuse kaotamine, mitte kunagi ei mainita, et naine võib seda ise teha. Iga kord, kui foorumis või päris elus tüdruk/naine küsib, et kas esimene kord on valus, antakse soovitusi nagu et “las mees teeb aeglasemalt” või “ole esimesel korral mehega, kes on tähelepanelik”, aga mitte kunagi, et tee ise, et miks sa üldse pead süütuse mehele kaotama. Mõned aastad tagasi oli ajalehes lugu sellest, et Rootsi tüdrukud kaotavad nüüd süütuse hoopis vibraatorile, nagu see oleks ilmaime ja suur patt. Kommentaatorid olid vihased, küll nimetati neid äärmusfeministideks, küll l.tsideks. Et nende ajal ootas tüdruk ikka noormeest, kellele süütus kinkida, mitte ei võtnud ise. See noormees polnud aga tehnilises mõttes üldse süütu.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 22.08 06:18; 23.08 02:34; 23.08 02:36; 23.08 02:40; 23.08 02:46; 23.08 18:18; 23.08 18:25; 30.08 16:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tüdrukutele räägitakse, et esimene kord on valus ja paljudel ongi. Minu jaoks on aga naljakas, et tüdrukutelt üldse eeldataksegi mehaanilist süütust, kui esimene kord seksima hakkavad.

Minult ei eeldanud küll keegi midagi. Lihtsalt juhtus nii, et olin mehaaniliselt süütu.
Praeguseks olen kaks aastat suhtes olnud, kuid ikka veel on vahekord valus. Kui aga esimest korda proovisime, mahtus ainult sõrmeots valuga sisse. Arsti juures selgus, et olengi anatoomilse veaga, mis teeb asja raskeks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eeldatakse selles mõttes, et ainus võimalus, millest räägitakse, on esimesel ööl mehele süütuse kaotamine, mitte kunagi ei mainita, et naine võib seda ise teha. Iga kord, kui foorumis või päris elus tüdruk/naine küsib, et kas esimene kord on valus, antakse soovitusi nagu et “las mees teeb aeglasemalt” või “ole esimesel korral mehega, kes on tähelepanelik”, aga mitte kunagi, et tee ise, et miks sa üldse pead süütuse mehele kaotama.

Sulle ei jõua ikka kohale, et sa oled olnud lihtsalt ise vähe informeeritud?
Ei ole see *ainus* võimalus millest räägitakse ja ei vastata *iga kord* nii nagu sa siin kirjutad. Segadus siin teemas on, et sa esitad neid jaburaid väiteid.
Kuula siis kui öeldakse – ei eeldata süütust, enne esimest vahekorda masturbeerimine on normaalne, ka vibraatoriga. Ainult seda me ei oska öelda, miks sa sellest võimalusest varem kuulnud polnud ja siin oma jalgratta leiutamisest kuulutad.
Samas ma ei arva, et koolis perekonnaõpetuse tundides süütutele neidudele vibraatori kasutamist õpetama peaks. Mina *eeldan*, et inimene, kes on valmis sugueluga alustamiseks, tunneb asja vastu piisavalt huvi, et ise näiteks selline asjaolu välja selgitada ja otsustab, kuidas soovib toimetada. Samuti ma ei arva, et *kindlasti* peaks tütarlaps endaga enne esimest vahekorda sedasi tegelema. Ka noormehele süütuse kaotamises pole midagi halba ja see ei ole alati mingi veresaun.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.08 07:04; 23.08 09:01; 23.08 19:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled küll asjadest valesti aru saanud. Mitte poiste pärast ei hoia tüdrukud oma süütust, vaid iseenda pärast. Oma põhimõtete, oma tervise, oma tuleviku pärast.

Mis tervise pärast? Kas sa arvad, et masturbeerimine teeb käed karvaseks või? Seksisüütust hoiab mõni ideaalide ja tervise pärast, aga ma ei räägi ju sellest, vaid sellest, et kui nagunii seksitakse, miks peab naine tehnilises mõttes “avamata” olema.

Ei peagi. Sina üksi arvad, et peab. Mina räägin süütusest esimese vahekorra, mitte neitsinaha terviklikkuse mõttes.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.08 13:26; 23.08 09:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On vibraatorid jm seksimänguasjad, esimene kord poisiga ei olegi tänapäeval enamasti = üldse esimene kord, kui midagi 1 näpust jämedamat tuppe siseneb. Tegele sina oma neitsinahaga ise, tubli, jäta teised rahule. Üllatus-üllatus, tänapäeval võivad ka tüdrukud juba mitu aastat eneserahuldamisega tegelenud olla, enne kui üldse poisiga voodisse lähevad, ehk nad on sama “süütutud” kui poisid. Tänapäeval ei eelda küll keegi midagi. Poisid on küll need kõige viimased, kes sellest aru saavad või midagi eeldada oskavad (ja valus võib olla hiljemgi, ja mõnel naisel ei ole süütuse kaotamine valus muide üldse), ja veriseid linu keegi enam rõdule ei riputa. Oma haiged ettekujutused ei maksa teistele laiendada, need ei kehti.
Anatoomilised iseärasused on teine asi, nagu on poistel eesnaha fimoos, nii on ka naistel võimalik, et neitsinahk on tugev ja läbimatu, aitavad samuti kirurg ja pisioperatsioon.

Pealegi, misasi see poiste “süütus” on, kui see on sinu definitsiooni järgi käega nokust hoidmine, siis on poisi süütus ju esimese potti pissimisega läinud 😀 Poiss on samamoodi esimene kord tüdrukusse sisenedes ju süütu, st pole varem seksinud. Eneserahuldamine ei lähe arvesse. Sama tüdrukutega.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.08 08:50; 23.08 09:42; 30.08 18:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eeldatakse selles mõttes, et ainus võimalus, millest räägitakse, on esimesel ööl mehele süütuse kaotamine, mitte kunagi ei mainita, et naine võib seda ise teha. Iga kord, kui foorumis või päris elus tüdruk/naine küsib, et kas esimene kord on valus, antakse soovitusi nagu et “las mees teeb aeglasemalt” või “ole esimesel korral mehega, kes on tähelepanelik”, aga mitte kunagi, et tee ise, et miks sa üldse pead süütuse mehele kaotama.

Sulle ei jõua ikka kohale, et sa oled olnud lihtsalt ise vähe informeeritud?

Ei ole see *ainus* võimalus millest räägitakse ja ei vastata *iga kord* nii nagu sa siin kirjutad. Segadus siin teemas on, et sa esitad neid jaburaid väiteid.

Kuula siis kui öeldakse – ei eeldata süütust, enne esimest vahekorda masturbeerimine on normaalne, ka vibraatoriga. Ainult seda me ei oska öelda, miks sa sellest võimalusest varem kuulnud polnud ja siin oma jalgratta leiutamisest kuulutad.

Samas ma ei arva, et koolis perekonnaõpetuse tundides süütutele neidudele vibraatori kasutamist õpetama peaks. Mina *eeldan*, et inimene, kes on valmis sugueluga alustamiseks, tunneb asja vastu piisavalt huvi, et ise näiteks selline asjaolu välja selgitada ja otsustab, kuidas soovib toimetada. Samuti ma ei arva, et *kindlasti* peaks tütarlaps endaga enne esimest vahekorda sedasi tegelema. Ka noormehele süütuse kaotamises pole midagi halba ja see ei ole alati mingi veresaun.

Googelda “süütuse kaotamine” ja kõik räägivad seal ainult esimesel korral lõõgastumisest ja usaldusest ning mehepoolsest ettevaatlikkusest, mis tähendab, et siiski eeldatakse, et naine on esimese korra ajal mehaaniliselt süütu ehk neitsinahaga. Mitte keegi ei kirjuta, et mis jama, sa ei peagi süütust tehnilises mõttes mehele kaotama, sest ka mees pole tehnilises mõttes süütu. Et esimene kord, nagu ühiskondlik müüt sellest räägib, ei pea olema valus. Et tänapäeval kasutavad tüdrukud vibraatoreid ja sõrmi, enne kui üldse seksivad. Sellest ei räägita. Ikka, et esimene kord, naiivne tüdruk ja süütust võttev mees.

Ise kinnitad seda mõtteviisi, et noormehele süütuse kaotamine ja pole veresaun. Muidugi ei pea keegi süütust vibraatorile kaotama, aga et sellest kui võimalusest ei räägita, on väga müüdikeskne, et mees peab ikka süütuse võtja olema. Esimene kord ei ole lihtsalt õiglane, kui üks partner on pihusüütuse ammu kaotanud, teine laussüütu ja ühiskonnas eeldatakse seda täpselt sellise jutuga, et “mehele süütuse kaotamine pole paha”. Väga silmakirjalik, sest ükski mees ei kaota naisele süütust, vaid oma käele. Erandiks on paduusklikud, aga neil on mõlemad täiesti süütud ja seega võrdsed.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 22.08 06:18; 23.08 02:34; 23.08 02:36; 23.08 02:40; 23.08 02:46; 23.08 18:18; 23.08 18:25; 30.08 16:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pealegi, misasi see poiste “süütus” on, kui see on sinu definitsiooni järgi käega nokust hoidmine, siis on poisi süütus ju esimese potti pissimisega läinud ???? Poiss on samamoodi esimene kord tüdrukusse sisenedes ju süütu, st pole varem seksinud. Eneserahuldamine ei lähe arvesse. Sama tüdrukutega.

Ongi selles mõttes, et poiss on oma organist teadlik, tüdruk isegi ei tea, et lapsed ei tule pissiaugust. Mina sain sellest teada alles 12aastaselt.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 22.08 06:18; 23.08 02:34; 23.08 02:36; 23.08 02:40; 23.08 02:46; 23.08 18:18; 23.08 18:25; 30.08 16:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Googelda “süütuse kaotamine” ja kõik räägivad seal ainult esimesel korral lõõgastumisest ja usaldusest ning mehepoolsest ettevaatlikkusest, mis tähendab, et siiski eeldatakse, et naine on esimese korra ajal mehaaniliselt süütu ehk neitsinahaga.

Jälle sa *eeldad* ette ja taha. Ei, see soovitus ei tähenda seda. Kui endaga ongi varem tegeldud, ei tähenda see, et esimene kord mehega oleks juba täitsa suvaline kogemus.
Ma ei olnud ka *tehniliselt* ammugi süütu esimese vahekorra ajaks, aga see ei tähenda ometigi, et mees võiks sisse rammida ja kõik läheb ludinal. Mees ja vibraator on ometi erinevad asjad ja loomulikult tuleb enne seksi lõõgastuda, eriti esimesel korral – täiesti asjakohane soovitus.
Aruteludes “Millal kaotasid süütuse” räägitakse ikka esimesest vahekorrast, mainides ehk juurde, kui enne oli endal eeltöö tehtud. Aga süütus kaotati ikka mehele. Seda kõnekeelses mõistes, kus selle all mõeldaksegi konkreetselt vahekorda mehega, mitte sinu lemmik jututeemat neitsinaha läbistamist.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.08 07:04; 23.08 09:01; 23.08 19:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su fookus, teemaalgataja, on vale. Sa räägid meestest ja naiivsetest inglilaadsetest väikestest tüdrukutest. Tegelikult ei ole nii. Enamasti ikkagi katsetavad omavanused omavahel ja see, kas poiss on varem orgasmi kogenud enda käega või mitte, ei tee teda tüdrukuga kokku puutudes nö vähem kobaks. Ja selles mõttes on ju väga hea, et sellest räägitakse, et kui tüdruk ei ole varem kellegagi koos olnud ja kui ta on juhuslikult ka mehaaniliselt süütu, siis võiks noormees temasse ikkagi ettevaatlikult ja õrnalt suhtuda. Kui me sellel teemal ei räägiks ja sellist eeldust ei seaks ja asja teistpidi fookusesse paneks, siis kas see oleks parem variant, kui mehed lihtsalt savilt nö sisse rammiks enne huvi tundmata, sest nagunii on “süütus” vibraatorile läinud? Mina nii ei arva. On õige seada selline eeldus, et neiu on ka mehaaniliselt süütu enne esimest vahekorda, lisaks on õige julgustada noori sellel teemal rääkima. Sest vastasel juhul võib tõesti juhtuda, et esimene kord on tore tempel mällu igaveseks ehk siis jubekole kogemus.

Mina näiteks tunnen, et minu ajal oli sellest küll juttu väga vähe, liiga vähe. Mingid kõlakad liikusid, et hirmus valus on esimene kord jne, aga tegelikult ju ei teadnud, mis ja kuidas. Mul lihtsalt vedas, sest minu esimene poiss-sõber oli minust 3a vanem ja eelneva kogemusega ja tõesti tundis asja vastu huvi, ta ei kiirustanud mind tagant, ta oli väga õrn ja rahulik jne. Ja vot sedasi ongi õige. Ma lihtsalt ei leia, et me peaks eeldusi peapeale keerama ja eeldama hakkama, et nagunii on tüdruk ise oma neitsinaha katki teinud. See annab tagasilöögi pikemas perspektiivis.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millal ja kes seda kõike arvab ja räägib?

Minu jaoks täiesti arusaamatu teemaalgatus. Igaüks otsustab ise, millal ja kellega seksib. Süütus vaevalt mingi boonus enam on. Pigem annab kogemus juurde enesekindlust ja teadmist, mida seksist oodata ja mis annab rahulduse ja mis mitte. Ehk siis naiste puhul on kogemus sama oluline kui meeste puhul. Pole mõtet keskenduda süütusele, üldises plaanis (täiskasvanuea seksusaalsele kogemusele mõeldes, mida elus on võimalik saada), ei ole sellel suuremat tähtsust.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates ei eelda keegi, et naine peaks oelma süütu jne. Ainuke, kes nii arvavad, on naised ise.

Tegelikult on niased ise süüdi nende stereotüüpidest kinnihoidmises. Üks asi on süütuna abiellumine, see ei ole enam tänapäeval teemaks, küll aga on hoiavad naised vägagi elus paljuvihatud meestekeskset ühiskonnakorraldust: “õige” naine arvab siiani, et mees ikka peab maksma. Sellest aga aru ei saada, et see tähendab autoimaatselt, et mehel on täielik õigus eeldada, et vastutasuks saab seksi. Kes selles süüdi on? Ikka naised, kes ise panevad olukorda, kus alandavad ennast ostetavaks. Teine asi on abielu. Milleks? Sest naistele meeldib. Meeldib olla allkirja vastu mehe omand???

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veider teema. Mis neitsinaha venitamisest te räägite? Neitsinahk võib ka täiesti iseenesest puruneda füüsilise koormuse käigus ning sellest ei pruugi isegi aru saada.

Esimene seksuaalkogemus ei ole valus mitte puruneva neitsinaha tõttu vaid et ei tunta veel oma keha. Eelmäng jääb lühikeseks, ärevusest tupp ei märgu piisavalt kiiresti, mees on juba ammu valmis aga naine mitte, ei ole teada, milliste kehaosade puudutamine rohkem erutaks, tehakse asi kähku ära ja nii ongi naisel valus. Sellele aitavadki kaasa jutud valusast esimesest korrast, mis ärevust veelgi suurendavad.

Kui aga rääkida ühiskonna erinevast suhtumisest noorte meeste ja naiste seksuaalkogemuste osas, siis tõepoolest peetakse tänapäevani rohke kogemusega mehi tegijateks ja naisi lõdva püksikummiga litsideks. Neitsi-hoora kompleks.

See on ka patriarhaalse ühiskonna jäänuk, kus naised pidid olema “puhtad”, kogenematud ja alati võtmiseks valmis, et mees end mehena tunneks. Ajalooliselt ongi naisi peetud alamateks olenditeks, kes on kardinaalselt meestest erinevad ning seetõttu ka seksuaalselt täiesti erinevate omadustega, mida tuleb ohjeldada. Tänada võib ka kristlust, mis Eeva kujutamisega arusaama kogu naisoost kui pahelistest patukottidest kinnistas. Aga kes selle jampsi kirja pani? Mehed, loomulikult. Ning see ei ole mingi juhus ega jumalik sõna, sellel oli täiesti kindel eesmärk mehi naistest ülevatena kujutada ja seega naisi ohjes hoida.

Kui ühiskonna hoiak oleks kogu aeg olnud selline, et seksuaalsus on naistel ja meestel samaväärne, seksuaalne aktiivsus ei ole ühele ülendav ja teisele häbiväärne omadus, siis me sellel teemal siin üldse ei räägikski.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.08 16:04; 31.08 03:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veider teema. Mis neitsinaha venitamisest te räägite? Neitsinahk võib ka täiesti iseenesest puruneda füüsilise koormuse käigus ning sellest ei pruugi isegi aru saada.

Ei ole veider. Fakt on see, et poisil on endaga seksuaalne kogemus enne seksi alati olemas ja tüdrukult eeldatakse, et tal pole. Et päris seks on esimene kord, kus ta üldse aru saab, mis tal seal allpool on. Sest mees peab olema süütuse võtja.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 22.08 06:18; 23.08 02:34; 23.08 02:36; 23.08 02:40; 23.08 02:46; 23.08 18:18; 23.08 18:25; 30.08 16:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumal küll, lõpeta see haige “eeldamine” ära, keegi ei eelda midagi sellist peale sinu enda isikliku fantaasia. Mida sina üldse teda tänapäeva noortest, mida nemad eeldavad, ja kuidas seksivad.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.08 08:50; 23.08 09:42; 30.08 18:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole veider. Fakt on see, et poisil on endaga seksuaalne kogemus enne seksi alati olemas ja tüdrukult eeldatakse, et tal pole. Et päris seks on esimene kord, kus ta üldse aru saab, mis tal seal allpool on. Sest mees peab olema süütuse võtja.

Selliste iganenud luulude tõttu need eeldused tekivadki. Head trollimist, pervo.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.08 16:04; 31.08 03:28;
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Pereelu ja suhted Miks tüdrukud hoiavad enda süütust poiste jaoks, aga poisid mitte?