Esileht Ilu ja tervis Miks väidetakse et saledus

Näitan 30 postitust - vahemik 361 kuni 390 (kokku 418 )

Teema: Miks väidetakse et saledus

Postitas:
Kägu

Põrutamisejutt kisub labaseks, mis eesmärgil sa sellist teksti toodad?

Hahaa, ei, muidugi mõtleb mees, kes sellist tagumikku märkab, et “oo, küll tal on ilusad silmad ja hea süda”. Ära ole naiivne.

Rippuva taguotsa peale lähevad mehe mõtted raudselt silmade ja hea südame peale 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mida sina seal tegemas käid? Vehid stepperil “kaalu langetada” ja samal ajal vahid neid, kes päriselt trenni teevad?

Jajah, see on selge, et ainult tuharalihaste voolimine on õige põhjus jõuksis käia. Sa ei pea rohkem selgitama. Ja voolimise vahepeal ei tohi mingil juhul pilku telefonist või oma tagumikult tõsta.

Ikka hinge peal on sul need ilusad pepud ja tulevad meelde, kui oma nukrat lössakat vannitoapeeglis näed, aga tahtejõudu ei ole, et ennast ka ilusaks treenida

Sulle ikka üldse ei mahu pähe võimalus, et mõni võib ka mitte igapäevaselt oma tagumikkus peeglist uurida? 😀

Ma olen siiani arvanud, et intelligentne inimene on see, kes suudab olukorraga kohaneda ning vastavalt sellele käituda.

Täitsa õige. Lihtsalt kohanemisele eelneb ometi ümbritseva keskkonna analüüs. Mis analüüsija sa oled, kui ümbruskonnast end täielikult välja lülitad ja silmad maas hoiad? Jah, harjutuse ajal muidugi ei vahi ma ringi, vaid tegelen oma asjaga. Aga harjutuste vahel ju puhatakse ja märgatakse ümbruskonda.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rippuva taguotsa peale lähevad mehe mõtted raudselt silmade ja hea südame peale ????

Noore inimese taguots ei ripu kunagi, kui inimene elab loomulikku ja liikuvat elu. Ei pea seda eraldi punni ajama, et laia maailma iidolitele sarnaneda. Oleksid niisama ka ilus.

Vanema naise püüdlused noor välja näha on mõistetavad, kuid samavõrd ebavajalikud.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei pea seda eraldi punni ajama, et laia maailma iidolitele sarnaneda. Oleksid niisama ka ilus.

Väga naljakas on tõesti see eestlase püüe moega kaasas käia. Ja siis võetakse eeskujuks latiinod või musta rassi esindajad, kellel on juba loomulikult punntagumik. Ja siis vaene eesti pealiskaudne tibi rassib jõusaalis naba paigast, aga sellist punnpeed ikka endale ei saa.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See Brasiilia pepu trenn oli algul klubis nii üle broneeritud, et sinna ei saanudki. Nüüd kui see trenn on mõnda aega käigus olnud, saab sinna küll.  see on nii raske trenn. Eestlasel on tõesti raske seda suurt peput endale treenida. Samas trenni mõttes on see siiski hea võhma ja lihase trenn. Isegi 50 aastastel naistel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noore inimese taguots ei ripu kunagi, kui inimene elab loomulikku ja liikuvat elu. Ei pea seda eraldi punni ajama, et laia maailma iidolitele sarnaneda. Oleksid niisama ka ilus.

Muidugi ripub. Kas ripub või on lame. Mõlemad ühtviisi inetud.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olematu tagumik naisel on sama mis mehel nn. kitsad pudelõlad..

Ebaatraktiivsed mõlemad!

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rippuva taguotsa peale lähevad mehe mõtted raudselt silmade ja hea südame peale ????

Noore inimese taguots ei ripu kunagi, kui inimene elab loomulikku ja liikuvat elu. Ei pea seda eraldi punni ajama, et laia maailma iidolitele sarnaneda. Oleksid niisama ka ilus.

Vanema naise püüdlused noor välja näha on mõistetavad, kuid samavõrd ebavajalikud.

Võid päris rahulik olla, ripub treenimata taguots ka noortel. Vaata treenimata noori naisi rannas, nagu kaks ülepannikooki laperdab taga.
Muide pepu kasvatamine on väga raske ja aeganõudev trenn (+toitumine). See ei ole mingi käkitegu, mida siin mingi trennikauge tädi võiks naerivääristada. Ja ennast peeglist vahtida ning progressist pilte teha eesmärgipärase trenni juures on täiesti normaalne. Sinul tõesti ei ole vaja kahe stepper-ringi vahel ennast pildistada (et näha, kuivõrd rohkem su pannkook kogu selle mõttetu kardio peale rippuma on hakanud), aga jõutrenni juures on see tavapärane ja isegi soovitatav.
Soovitan sul veel tagumikulihaste ja nende olulisuse kohta sinu igapäevasel püsti- ja liikumashoidmisel lugeda. Võid üllatuda, et asi ei olegi vaid esteetikas. Vähemalt ei istu need treenitud pepudega naised vanas eas käed ees.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#4022261:
Ja mida sina seal tegemas käid? Vehid stepperil “kaalu langetada” ja samal ajal vahid neid, kes päriselt trenni teevad?
Jajah, see on selge, et ainult tuharalihaste voolimine on õige põhjus jõuksis käia. Sa ei pea rohkem selgitama. Ja voolimise vahepeal ei tohi mingil juhul pilku telefonist või oma tagumikult tõsta.

Miks ainult tuhara? Mina treenin küll kogu keha. Telefoni ma üldjuhul saali üldse kaasa ei võtagi, kui ei ole just plaanis mõnd seeriat filmida. Ning ei, mitte Insta jaoks vaid enda tehnika parandamiseks. Sa ei saa sellest niikuinii aru, aga ma igaks juhuks ütlen.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vähemalt ei istu need treenitud pepudega naised vanas eas käed ees.

Ah?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Telefoni ma üldjuhul saali üldse kaasa ei võtagi, kui ei ole just plaanis mõnd seeriat filmida.

Kustkohast muss klappidesse saab?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vähemalt ei istu need treenitud pepudega naised vanas eas käed ees.

Ah?

😀 Ta mõtleb vist seda, et kõht on nii suur, et saab istudes käsi selle peale toetada.

Mitte midagi pole siin elus garanteeritud. Ka noorena trenni teinud inimene võib väga erinevatel põhjustel vanemas eas ülekaaluline olla.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Telefoni ma üldjuhul saali üldse kaasa ei võtagi, kui ei ole just plaanis mõnd seeriat filmida.

Kustkohast muss klappidesse saab?

Mul tuleb kellast.

https://www.garmineesti.ee/sport/fitness/aktiivsuskell-garmin-venu-sq-music

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ainult tuhara? Mina treenin küll kogu keha. Telefoni ma üldjuhul saali üldse kaasa ei võtagi, kui ei ole just plaanis mõnd seeriat filmida. Ning ei, mitte Insta jaoks vaid enda tehnika parandamiseks. Sa ei saa sellest niikuinii aru, aga ma igaks juhuks ütlen.

Mul ei ole midagi selle vastu, et sa tuharat treenid või kogu keha treenid. Mul on selle vastu, et ainsaks trennitegemiseks loetakse seda, kui eesmärk on lihast ilusaks voolida. Kaalulangetus ja stepper – ei! Rehabilitatsioon – mammi, mine haiglasse! Suusataja treenib ülakeha ning ei pööra sikspäkile piisavalt tähelepanu – ei ole trenn!

Soovitan sul veel tagumikulihaste ja nende olulisuse kohta sinu igapäevasel püsti- ja liikumashoidmisel lugeda. Võid üllatuda, et asi ei olegi vaid esteetikas.

Seega sa väidad, et nad tegelevad vanadusprobleemide ennetamisega? Väga ettenägelik neist sellega 20-selt tegeleda, aga ma tegelikult arvan, et nad tegelevad siiski puhtalt east tuleneva esteetikaga. Aastakest kümme läheb mööda, elu teeb omad käigud ja pole neil seda tuharat enam kuskil.

Mina tean hästi, mis roll on reie- ja tuharalihastel, kuid terve püsimiseks ei ole küll vaja tõesti seda afroameerika või ladina-ameerika südamekujulist moodsat punnpeed endale ehitada. Piisab tavalisest europiidsest tagumikust.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vähemalt ei istu need treenitud pepudega naised vanas eas käed ees.

Ah?

???? Ta mõtleb vist seda, et kõht on nii suur, et saab istudes käsi selle peale toetada.

Mitte midagi pole siin elus garanteeritud. Ka noorena trenni teinud inimene võib väga erinevatel põhjustel vanemas eas ülekaaluline olla.

Pigem mõtleb ta seda, et vanainimene võtab istudes enne käega toolist kinni. Ilmselt arvab ta, et 20-selt punnpepu omamisel on eluaegne garantii ning vananemine tema peale enam ei hakka 🙂 Vihjeks, et mu isa on eluaegne sportlane, viimati mängis 60-selt veel korvpalli omas mansas, kuid nüüd, 85-selt istub just täpselt nii nagu kirjeldatud või veel hulleminigi – ei ole tal lihastest midagi alles. See lihtsalt läheb nii, kõigil.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Telefoni ma üldjuhul saali üldse kaasa ei võtagi, kui ei ole just plaanis mõnd seeriat filmida.

Kustkohast muss klappidesse saab?

Mulle sobib saalis mängitav muusika küll

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vähemalt ei istu need treenitud pepudega naised vanas eas käed ees.

Ah?

???? Ta mõtleb vist seda, et kõht on nii suur, et saab istudes käsi selle peale toetada.

Mitte midagi pole siin elus garanteeritud. Ka noorena trenni teinud inimene võib väga erinevatel põhjustel vanemas eas ülekaaluline olla.

Ei, ma ei mõelnud ülekaalu. Pigem seda, et saad potile ja potilt omal jõul üles ja ei pea ennast mingist käetoest üles vinnama.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vähemalt ei istu need treenitud pepudega naised vanas eas käed ees.

Ah?

???? Ta mõtleb vist seda, et kõht on nii suur, et saab istudes käsi selle peale toetada.

Mitte midagi pole siin elus garanteeritud. Ka noorena trenni teinud inimene võib väga erinevatel põhjustel vanemas eas ülekaaluline olla.

Pigem mõtleb ta seda, et vanainimene võtab istudes enne käega toolist kinni. Ilmselt arvab ta, et 20-selt punnpepu omamisel on eluaegne garantii ning vananemine tema peale enam ei hakka ???? Vihjeks, et mu isa on eluaegne sportlane, viimati mängis 60-selt veel korvpalli omas mansas, kuid nüüd, 85-selt istub just täpselt nii nagu kirjeldatud või veel hulleminigi – ei ole tal lihastest midagi alles. See lihtsalt läheb nii, kõigil.

Kas keegi ütles, et 20-selt treenitud lihased püsivad iseenesest kogu elu? Loomulikult mitte. Piisab poolest aastast mittemidagi tegemisest ja ongi kõik lihastega. See peab ikka olema püsiv töö, et mingit tolku oleks. Ja mõistagi võib alustada igas eas.
Jõusaalis ei treeni ennast vaid kahekümnesed. Minu saalis on piisavalt ka 40-50-ndates inimesi ja ei kao nende lihased kuhugi, seni kuni nad trenni edasi teevad (ma loodan, et see suusataja-korvpallur ei solvunud nüüd, et ma jõusaalis treenimist lihtsalt trenniks nimetasin taas).

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vihjeks, et mu isa on eluaegne sportlane, viimati mängis 60-selt veel korvpalli omas mansas, kuid nüüd, 85-selt istub just täpselt nii nagu kirjeldatud või veel hulleminigi – ei ole tal lihastest midagi alles. See lihtsalt läheb nii, kõigil.

15 aastat on tõesti pikk aeg tahta, et lihas säiliks 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vihjeks, et mu isa on eluaegne sportlane, viimati mängis 60-selt veel korvpalli omas mansas, kuid nüüd, 85-selt istub just täpselt nii nagu kirjeldatud või veel hulleminigi – ei ole tal lihastest midagi alles. See lihtsalt läheb nii, kõigil.

15 aastat on tõesti pikk aeg tahta, et lihas säiliks ????

Kas keegi ütles, et 20-selt treenitud lihased püsivad iseenesest kogu elu? Loomulikult mitte. Piisab poolest aastast mittemidagi tegemisest ja ongi kõik lihastega.

No aga miks sa siis järeldad, et kõik need, kes praegu tuharat lihvivad tulevikus “käed ees ei istu”?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi ütles, et 20-selt treenitud lihased püsivad iseenesest kogu elu? Loomulikult mitte. Piisab poolest aastast mittemidagi tegemisest ja ongi kõik lihastega. See peab ikka olema püsiv töö, et mingit tolku oleks. Ja mõistagi võib alustada igas eas.

Tegelikult kaob suur osa sellest ,mille oled vb aastatega saavutanud-pmst kahe nädalaga – ehk mineviku teod täna enam ei loe. Ei saa end ära treenida ja siis kogu elu “treenitud” olla. Heaks näiteks on mitmed meie  endised olümplased kes oma karjääri viimasel päeval olid täiesti terved aga hiljem on piinelnud igasugu tervisehädade käes- sel lihtsalt põhjusel ,et peale tippsporti ei viitsitud end enam  üldse liigutada.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vihjeks, et mu isa on eluaegne sportlane, viimati mängis 60-selt veel korvpalli omas mansas, kuid nüüd, 85-selt istub just täpselt nii nagu kirjeldatud või veel hulleminigi – ei ole tal lihastest midagi alles. See lihtsalt läheb nii, kõigil.

15 aastat on tõesti pikk aeg tahta, et lihas säiliks ????

Kas keegi ütles, et 20-selt treenitud lihased püsivad iseenesest kogu elu? Loomulikult mitte. Piisab poolest aastast mittemidagi tegemisest ja ongi kõik lihastega.

No aga miks sa siis järeldad, et kõik need, kes praegu tuharat lihvivad tulevikus “käed ees ei istu”?

Kus ma seda ütlesin või järeldasin, et “need, kes praegu tuharat lihvivad”. Nõme ei ole selline loll demagoog olla? Ma kirjutasin “treenitud pepudega naised”. Arusaadavalt peab see olema osa igapäevasest elust. Või oled üks neist naistest, kes peavad mingeid crash-dieete ja siis jahuvad mingist “tulemuste püsimisest” ja kujutad trenni kohta midagi sarnast ette, et lähed treenid endale lihased ja siis need imeväel lihtsalt püsivad?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi ütles, et 20-selt treenitud lihased püsivad iseenesest kogu elu? Loomulikult mitte. Piisab poolest aastast mittemidagi tegemisest ja ongi kõik lihastega. See peab ikka olema püsiv töö, et mingit tolku oleks. Ja mõistagi võib alustada igas eas.

Tegelikult kaob suur osa sellest ,mille oled vb aastatega saavutanud-pmst kahe nädalaga – ehk mineviku teod täna enam ei loe. Ei saa end ära treenida ja siis kogu elu “treenitud” olla. Heaks näiteks on mitmed meie endised olümplased kes oma karjääri viimasel päeval olid täiesti terved aga hiljem on piinelnud igasugu tervisehädade käes- sel lihtsalt põhjusel ,et peale tippsporti ei viitsitud end enam üldse liigutada.

Jah, loomulikult. Ma ei oleks arvanud, et keegi naiivselt midagi muud arvab, aga no ega perekool ei lakka üllatamast.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus ma seda ütlesin või järeldasin, et “need, kes praegu tuharat lihvivad”. Nõme ei ole selline loll demagoog olla? Ma kirjutasin “treenitud pepudega naised”. Arusaadavalt peab see olema osa igapäevasest elust. Või oled üks neist naistest, kes peavad mingeid crash-dieete ja siis jahuvad mingist “tulemuste püsimisest” ja kujutad trenni kohta midagi sarnast ette, et lähed treenid endale lihased ja siis need imeväel lihtsalt püsivad?

Okei. Seega sa eeldad, et needsama prouad jätkavad tagumiku lihvimist ka 70-selt ning siis ei pea käed ees istuma? Või mis su mõte siis nüüd oli. Kuidagi kaotsi läheb see kogu aeg … ja lappama. Või äkki mõtet polegi …

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus ma seda ütlesin või järeldasin, et “need, kes praegu tuharat lihvivad”. Nõme ei ole selline loll demagoog olla? Ma kirjutasin “treenitud pepudega naised”. Arusaadavalt peab see olema osa igapäevasest elust. Või oled üks neist naistest, kes peavad mingeid crash-dieete ja siis jahuvad mingist “tulemuste püsimisest” ja kujutad trenni kohta midagi sarnast ette, et lähed treenid endale lihased ja siis need imeväel lihtsalt püsivad?

Okei. Seega sa eeldad, et needsama prouad jätkavad tagumiku lihvimist ka 70-selt ning siis ei pea käed ees istuma? Või mis su mõte siis nüüd oli. Kuidagi kaotsi läheb see kogu aeg … ja lappama. Või äkki mõtet polegi …

Millest sa aru ei saa? Ma ütlen, et naised (ja ka mehed), kes oma lihaskonda treenivad ja seeläbi lihasmassi säilitavad, on ka vanas eas paremas seisus kui need, kes ei treeni. Ei ole nagu kosmoseteadus ja on elus korduvalt tõestust leidnud. Sinu jaoks uus info?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millest sa aru ei saa? Ma ütlen, et naised (ja ka mehed), kes oma lihaskonda treenivad ja seeläbi lihasmassi säilitavad, on ka vanas eas paremas seisus kui need, kes ei treeni. Ei ole nagu kosmoseteadus ja on elus korduvalt tõestust leidnud. Sinu jaoks uus info?

… ja järgmises lõigus oli meil juttu, et muidugi see treenitud lihas kaob kohe, kui enam edasi ei treeni, seega vanas eas pole mingit vahet, kes 20-selt treenis ja kes mitte. Millest SINA aru ei saa? Sul mahub üks mõte korraga pähe?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millest sa aru ei saa? Ma ütlen, et naised (ja ka mehed), kes oma lihaskonda treenivad ja seeläbi lihasmassi säilitavad, on ka vanas eas paremas seisus kui need, kes ei treeni. Ei ole nagu kosmoseteadus ja on elus korduvalt tõestust leidnud. Sinu jaoks uus info?

… ja järgmises lõigus oli meil juttu, et muidugi see treenitud lihas kaob kohe, kui enam edasi ei treeni, seega vanas eas pole mingit vahet, kes 20-selt treenis ja kes mitte. Millest SINA aru ei saa? Sul mahub üks mõte korraga pähe?

Miks treenimise pooleli jätma peaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks treenimise pooleli jätma peaks?

Inimene treenib 50+ aastat ja siis kahe nädalaga on lihased kadunud, nagu siin üks ütles. Tundub küll ajaraisk siis. Näiteks teed puusaoperatsiooni või murrad jalaluu, oled mitu kuud sirakil, treenida ei saa ja siis oled täpselt samas seisus, kui poleks iial treeninudki? Mullle tundub küll jamajutt ja kui see tõsi oleks, siis tõesti ei näekski mõtet treenida, selle ajaga võiks ka midagi muud teha, mis sinna alla on pandud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks treenimise pooleli jätma peaks?

Inimene treenib 50+ aastat ja siis kahe nädalaga on lihased kadunud, nagu siin üks ütles. Tundub küll ajaraisk siis. Näiteks teed puusaoperatsiooni või murrad jalaluu, oled mitu kuud sirakil, treenida ei saa ja siis oled täpselt samas seisus, kui poleks iial treeninudki? Mullle tundub küll jamajutt ja kui see tõsi oleks, siis tõesti ei näekski mõtet treenida, selle ajaga võiks ka midagi muud teha, mis sinna alla on pandud.

No aga ole õnnelik siis, et oled nii palju aega kokku hoidnud. Las teised “raiskavad” oma aega trenni peale, mis see sind nii väga ärritab?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No aga ole õnnelik siis, et oled nii palju aega kokku hoidnud. Las teised “raiskavad” oma aega trenni peale, mis see sind nii väga ärritab?

Mind ei ärrita midagi ja käin ka trennis, lihtsalt see rumal jutt ajab naerma.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 361 kuni 390 (kokku 418 )


Esileht Ilu ja tervis Miks väidetakse et saledus