Esileht Ilu ja tervis Miks väidetakse et saledus

Näitan 28 postitust - vahemik 391 kuni 418 (kokku 418 )

Teema: Miks väidetakse et saledus

Postitas:
Kägu

Miks treenimise pooleli jätma peaks?

Otsusta nüüd ära – just seda ma oma eelmises postituses küsisingi, et kas sa eeldad, et need prouad ka 70-selt jõusaalis peput treenivad? Seepeale sa läksid kuidagi närvi. Nüüd jõudsid ise samale tulemusele? Ikka vist nii ongi, et üks mõte korraga, rohkem ei mahu.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No aga ole õnnelik siis, et oled nii palju aega kokku hoidnud. Las teised “raiskavad” oma aega trenni peale, mis see sind nii väga ärritab?

Mind ei ärrita midagi ja käin ka trennis, lihtsalt see rumal jutt ajab naerma.

Mis siin rumalat oli? Sa arvad, et lihased trenni lõpetades ei kao? Kaovad küll. Kahe nädalaga ehk mitte, aga kahe kuuga on juba taandareng märgatav.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks treenimise pooleli jätma peaks?

Otsusta nüüd ära – just seda ma oma eelmises postituses küsisingi, et kas sa eeldad, et need prouad ka 70-selt jõusaalis peput treenivad? Seepeale sa läksid kuidagi närvi. Nüüd jõudsid ise samale tulemusele? Ikka vist nii ongi, et üks mõte korraga, rohkem ei mahu.

Ma ei saa aru, milles su probleem on? Ma ei eelda midagi. Ma juba korra selgitasin sulle, mida ma ütlesin. Kui sa ei taha aru saada, no mis seal ikka.
Ilmselgelt ei teinud sina midagi 20-selt, ei tee praegu ega ka 70-selt peale teiste vahtimise ja kommenteerimise.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselgelt ei teinud sina midagi 20-selt, ei tee praegu ega ka 70-selt peale teiste vahtimise ja kommenteerimise.

Ilmselge on siin ainult see, et sa mõtled asju välja.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks treenimise pooleli jätma peaks?

Otsusta nüüd ära – just seda ma oma eelmises postituses küsisingi, et kas sa eeldad, et need prouad ka 70-selt jõusaalis peput treenivad? Seepeale sa läksid kuidagi närvi. Nüüd jõudsid ise samale tulemusele? Ikka vist nii ongi, et üks mõte korraga, rohkem ei mahu.

Mitut 70 aastast sa trennis näinud oled, ah õige, sa ju ei käi trennis, sa kõigest leiutad.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitut 70 aastast sa trennis näinud oled, ah õige, sa ju ei käi trennis, sa kõigest leiutad.

Ei olegi näinud, kuigi olen jõusaalis tihe külaline. Naistest vanim olen reeglina seal ma ise, mõni mees ehk on vanem. Seepärast hämmastusingi, kui keegi väitis, et need daamid, kes praegu hoolega rege rautavad ehk tagumikku treenivad, neil on vanadus hooleta ehk ei pea “käed ees istuma”. Nii kahju, et sa ikka veel sellest aru saanud ei ole. Kui paar kükki teed, äkki läheb loogika ka paremini tööle?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitut 70 aastast sa trennis näinud oled, ah õige, sa ju ei käi trennis, sa kõigest leiutad.

Ei olegi näinud, kuigi olen jõusaalis tihe külaline. Naistest vanim olen reeglina seal ma ise, mõni mees ehk on vanem. Seepärast hämmastusingi, kui keegi väitis, et need daamid, kes praegu hoolega rege rautavad ehk tagumikku treenivad, neil on vanadus hooleta ehk ei pea “käed ees istuma”. Nii kahju, et sa ikka veel sellest aru saanud ei ole. Kui paar kükki teed, äkki läheb loogika ka paremini tööle?

Lihtsalt igas teemas trollid, mitte midagi sul öelda ei ole, lihtsalt mingi lälin…

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt igas teemas trollid, mitte midagi sul öelda ei ole, lihtsalt mingi lälin…

Üsna arusaamatu, miks sa pidevalt teistele ette heidad neid asju, mida sa ise teed? Kas sa ei ole teadlik, et seda teed? Või oled ja teed seda niisama nalja pärast?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitut 70 aastast sa trennis näinud oled, ah õige, sa ju ei käi trennis, sa kõigest leiutad.

Ei olegi näinud, kuigi olen jõusaalis tihe külaline. Naistest vanim olen reeglina seal ma ise, mõni mees ehk on vanem. Seepärast hämmastusingi, kui keegi väitis, et need daamid, kes praegu hoolega rege rautavad ehk tagumikku treenivad, neil on vanadus hooleta ehk ei pea “käed ees istuma”. Nii kahju, et sa ikka veel sellest aru saanud ei ole. Kui paar kükki teed, äkki läheb loogika ka paremini tööle?

See, et tänased 70-sed jõusaalis ei käi, ei tähenda, et need, kes 50 aasta pärast 70 on, seda ei tee. 50 aastat tagasi 20-sed ka ei käinud, aga näe, täna käivad.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

50 aastat tagasi 20-sed ka ei käinud, aga näe, täna käivad.

Huvitav tõesti, kuidas nemad siis elatud said, kui siin väidetakse, et kui jõusaalis ei käi terve elu, siis ei saa vanast peast tooliltki püsti.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

al ma ise,

Kui vana oled?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

50 aastat tagasi 20-sed ka ei käinud, aga näe, täna käivad.

Huvitav tõesti, kuidas nemad siis elatud said, kui siin väidetakse, et kui jõusaalis ei käi terve elu, siis ei saa vanast peast tooliltki püsti.

Ja kuidas need vaesed mehed elatud ja püsti seistud saavad, kui oma tuharalihase arengut üldse ei jäädvusta – neil ju täitsa mõttetu see jõusaalis käimine niimoodi! Ei mingit süsteemi!

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

50 aastat tagasi 20-sed ka ei käinud, aga näe, täna käivad.

Huvitav tõesti, kuidas nemad siis elatud said, kui siin väidetakse, et kui jõusaalis ei käi terve elu, siis ei saa vanast peast tooliltki püsti.

Kas sulle tundub, et keegi siin on öelnud, et sa pead jõusaalis käima või üldse mingit trenni tegema? Ei pea. Moluta täitsa rahulikult niisama edasi, nagu sa seda siiani teinud oled, keegi ei sunni.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei olegi näinud, kuigi olen jõusaalis tihe külaline. Naistest vanim olen reeglina seal ma ise,

Kui vana oled? 50.a. inimesi on päris palju saalis.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

50 aastat tagasi 20-sed ka ei käinud, aga näe, täna käivad.

Huvitav tõesti, kuidas nemad siis elatud said, kui siin väidetakse, et kui jõusaalis ei käi terve elu, siis ei saa vanast peast tooliltki püsti.

Nad ei saagi. Voodist ei saa ka välja.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nad ei saagi. Voodist ei saa ka välja.

Tõesti. Mul on sada aastat vana krapsakas vanaema, pole ta elus jõusaalis käinud, vaid tööd teinud. Ja punnpeputa on ka saanud kuidagi elatud, ta vist pole kuulnud, et see peab tingimata olema.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei olegi näinud, kuigi olen jõusaalis tihe külaline. Naistest vanim olen reeglina seal ma ise,

Kui vana oled? 50.a. inimesi on päris palju saalis.

55 olen. Naisi pole küll mitte ainsatki endavanust näinud, järgmised on 40-45, no äkki 50, ei tea ju täpselt. Mehi küll, isegi vanemaid.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

55 olen. Naisi pole küll mitte ainsatki endavanust näinud, järgmised on 40-45, no äkki 50, ei tea ju täpselt. Mehi küll, isegi vanemaid.

Kui sa just terve päeva saalis ei istu, siis sa ei tea, kes seal veel käivad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

55 olen. Naisi pole küll mitte ainsatki endavanust näinud, järgmised on 40-45, no äkki 50, ei tea ju täpselt. Mehi küll, isegi vanemaid.

Kui sa just terve päeva saalis ei istu, siis sa ei tea, kes seal veel käivad.

Ei muidugi. Ütlengi, et ei ole näinud. Aga käin piisavalt sageli ning erinevatel aegadel, mitme aasta jooksul ikka koguneb nägude kollektsioon.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

55 olen. Naisi pole küll mitte ainsatki endavanust näinud, järgmised on 40-45, no äkki 50, ei tea ju täpselt. Mehi küll, isegi vanemaid.

Kui sa just terve päeva saalis ei istu, siis sa ei tea, kes seal veel käivad.

Ei muidugi. Ütlengi, et ei ole näinud. Aga käin piisavalt sageli ning erinevatel aegadel, mitme aasta jooksul ikka koguneb nägude kollektsioon.

Tule hommikul kell kaheksa Revalisse, seal on vanemaid naisi ikka päris palju. Nädalavahetusel pisut hiljem, umbes kell 10.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

55 olen. Naisi pole küll mitte ainsatki endavanust näinud, järgmised on 40-45, no äkki 50, ei tea ju täpselt. Mehi küll, isegi vanemaid.

Ma olen 51. Käin kell 16.30. Peffi treenin ka, ilus peff on, pliiatsitesti teeb ära.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peffi treenin ka, ilus peff on, pliiatsitesti teeb ära.

Selleks peab ikka ju päris hullult rippuma, kui ei teeks.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peffi treenin ka, ilus peff on, pliiatsitesti teeb ära.

Hea nali. Ma arvan, et kõik sajakiloste tagumikud teevad ka selle testi ära. Ei kujutagi hästi ette ühtegi niisugust tagumikku, mis ei teeks.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nad ei saagi. Voodist ei saa ka välja.

Tõesti. Mul on sada aastat vana krapsakas vanaema, pole ta elus jõusaalis käinud, vaid tööd teinud. Ja punnpeputa on ka saanud kuidagi elatud, ta vist pole kuulnud, et see peab tingimata olema.

Sa vehid samamoodi talutööd teha nagu su vanaema ilmselt suurema osa oma elust? Siis sa ei pea füüsise pärast ekstra muretsema jah.

+2
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Hea nali. Ma arvan, et kõik sajakiloste tagumikud teevad ka selle testi ära. Ei kujutagi hästi ette ühtegi niisugust tagumikku, mis ei teeks.

Oot, mida? Treenimata naistel on langev kann või lame tagumik. Prink tuhar on saavutatav vaid trenniga.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oot, mida? Treenimata naistel on langev kann või lame tagumik. Prink tuhar on saavutatav vaid trenniga.

Mina ei tea, millest sa räägid. Kaalun 102 kg ja ei kujuta küll ette, kuhu selle pliiatsi panema peaks, et see maha ei kukuks. Just proovisin, kanni alla küll pidama ei jää. Rõvetsema ei hakka.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui sina püsti tõused, siis on taga tagumiku asemel tühi koht. See on kuidagi parem või?

Jah, mul on treenitud tagumik ja ilusad jalad, aga nende jämedate jalgadega pole mitte midagi ette võtta.

Jämedad jalad ei tulene pirni-kehatüübist, lame tagumik ja lai turi aga õuna-kehatüübist küll.

Millest need siis tulenevad?

Millest? Geenidest. Kui ema on masajalg, siis reegline on ka tütred.

Pirni kehatüüp tähendab rasva kogunemist esmajärjekorras puusadele ja kintsudele (vs kõhule või rindadele). Jämedate säärtega ei ole siin midagi pistmist. Säärtele võib rasv koguneda igasuguse kehatüübiga inimesel, kui tal on selleks soodumus.

Ning veel – kehatüübid tulevadki selgelt välja vaid ülekaalus inimeste puhul. Saledana on kõik üsna ühtmoodi saledad.

Ei ole, ka saledana kusagil inimesel rasv siiski on, muidu on see ebatervislik. Inimene ei ole loodud rasvavabaks, seda ei tohi lihtsalt ülearu olla. Mul näiteks ka napilt alakaalulisema oli kõhul pekki, kuna sealt kaob viimasena. Samas jalad nii kondised, et juba inetu vaadata ja rindadest polnud midagi alles. Nüüd normaalkaalu keskel on jalad jälle ilusad ja rinnad ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui sina püsti tõused, siis on taga tagumiku asemel tühi koht. See on kuidagi parem või?

Jah, mul on treenitud tagumik ja ilusad jalad, aga nende jämedate jalgadega pole mitte midagi ette võtta.

Jämedad jalad ei tulene pirni-kehatüübist, lame tagumik ja lai turi aga õuna-kehatüübist küll.

Millest need siis tulenevad?

Millest? Geenidest. Kui ema on masajalg, siis reegline on ka tütred.

Pirni kehatüüp tähendab rasva kogunemist esmajärjekorras puusadele ja kintsudele (vs kõhule või rindadele). Jämedate säärtega ei ole siin midagi pistmist. Säärtele võib rasv koguneda igasuguse kehatüübiga inimesel, kui tal on selleks soodumus.

Ning veel – kehatüübid tulevadki selgelt välja vaid ülekaalus inimeste puhul. Saledana on kõik üsna ühtmoodi saledad.

Ei ole, ka saledana kusagil inimesel rasv siiski on, muidu on see ebatervislik. Inimene ei ole loodud rasvavabaks, seda ei tohi lihtsalt ülearu olla. Mul näiteks ka napilt alakaalulisema oli kõhul pekki, kuna sealt kaob viimasena. Samas jalad nii kondised, et juba inetu vaadata ja rindadest polnud midagi alles. Nüüd normaalkaalu keskel on jalad jälle ilusad ja rinnad ka.

Jah, aga seda sa märkasid vaid ise. Mingit spetsiifilist kehakuju alakaalulisele see natuke rasva ju ei anna.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 391 kuni 418 (kokku 418 )


Esileht Ilu ja tervis Miks väidetakse et saledus