Esileht Ilu ja tervis Miks väidetakse et saledus

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 418 )

Teema: Miks väidetakse et saledus

Postitas:
Kägu

Miks seda järele tegema peaks, kui sellise elustiiliga endiselt kogu perega keskelt jämedad olete?

Ta ei öelnud ju seda sellepärast. Ütles, sest soovis teada anda(miks ometi peab aina üle rääkima inimeste erinevusest??) , et kui palju ta näeb vaeva, et olla selline, nagu ta on. Kuidas on inimesele midagi antud. Näiteks hea pea ja kõvema pea. Üks ei tee peaaegu mitte midagi selleks, et saada kätte neli või viis mingis aines. Teine peab õppima sama asja kaks tundi, et saada kätte kolm selles aines. On ju suur vahe olemas? Ja tegelikult see ,kes vaeva peab nägema, ei ole kriiipsuga kehvem teisest. Lihtsalt pealtvaates elu nägevad inimesed ei tea ega tahagi teada saada, lihtsalt pealiskaudesd ja vähe kogenud inimesed ütlevad – laisk ja loll. Tegelikult on aga vastupidi hoopis.

Aga ongi ju laisk (lisaks sellele, et loll) kui ei viitsi pingutada, et hea tulemus saavutada.

Mitu korda nädalas sa trennis käid? Ja mis ajal?

Kolm, õhtul peale tööd. Mis siis?

Laisk oled. Mina käin 5x nädalas ja ma alustan trenniga 05.30. Muide, enne seda ma teen ka koeraga õues tiiru.

5 x ei ole vaja käia. Käi kolm, aga mõtle, mida sa seal teed ja milleks. Kehal on taastumisaega ka vaja. 5.30 ma magan alles, ei ole hommikuinimene.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks seda järele tegema peaks, kui sellise elustiiliga endiselt kogu perega keskelt jämedad olete?

Ta ei öelnud ju seda sellepärast. Ütles, sest soovis teada anda(miks ometi peab aina üle rääkima inimeste erinevusest??) , et kui palju ta näeb vaeva, et olla selline, nagu ta on. Kuidas on inimesele midagi antud. Näiteks hea pea ja kõvema pea. Üks ei tee peaaegu mitte midagi selleks, et saada kätte neli või viis mingis aines. Teine peab õppima sama asja kaks tundi, et saada kätte kolm selles aines. On ju suur vahe olemas? Ja tegelikult see ,kes vaeva peab nägema, ei ole kriiipsuga kehvem teisest. Lihtsalt pealtvaates elu nägevad inimesed ei tea ega tahagi teada saada, lihtsalt pealiskaudesd ja vähe kogenud inimesed ütlevad – laisk ja loll. Tegelikult on aga vastupidi hoopis.

Aga ongi ju laisk (lisaks sellele, et loll) kui ei viitsi pingutada, et hea tulemus saavutada.

Mitu korda nädalas sa trennis käid? Ja mis ajal?

Kolm, õhtul peale tööd. Mis siis?

Laisk oled. Mina käin 5x nädalas ja ma alustan trenniga 05.30. Muide, enne seda ma teen ka koeraga õues tiiru.

5 x ei ole vaja käia. Käi kolm, aga mõtle, mida sa seal teed ja milleks. Kehal on taastumisaega ka vaja. 5.30 ma magan alles, ei ole hommikuinimene.

Mu keha taastub ilusti, trennikavad on mul vastavalt sellele tehtud.

Ja ma ei käi sellepärast, et mul oleks vaja, ma käin sellepärast, et mulle meeldib. Ma olen väga tegus inimene ja minu jaoks oled sina laisk ja otsid lolle vabandusi. Täpselt nagu sinu jaoks on paksud inimesed lollide vabandustega laisad.

Muide, sa oled nendest veel hullem, sest sa ise arvad, et jube tegija – käid ja õiendad.

 

+2
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

5x nädalas trennis käia on mu meelest haige. Ilmselt inimene, kel muid mõtestatud tegevusi pähe ei tule. Teisi, kes 24/7 jõusaalis rauda ei rebi, on pisut ülekohtune laiskadeks nimetada.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

5x nädalas trennis käia on mu meelest haige. Ilmselt inimene, kel muid mõtestatud tegevusi pähe ei tule. Teisi, kes 24/7 jõusaalis rauda ei rebi, on pisut ülekohtune laiskadeks nimetada.

Ma ei ole ju 7x nädalas trennis, vaid kõigest 5. 4-5x nädalas käia, on täiesti normaalne. 3x nädalas käib ainult algaja, aga vb sa oledki algaja?

Trenn ei ole minu elu tähtsaim osa – see on minu elu loomulik osa. Mul on töö, pere ja hobid ka.

Mulle meeldivad su vabandused “keha vajab taastumist” ja “ma ei ole hommikuinimene”. Sul on endal täpselt samasugused vabandused.

Laisk oled ja loll oled ka.

+1
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

5x nädalas trennis käia on mu meelest haige. Ilmselt inimene, kel muid mõtestatud tegevusi pähe ei tule. Teisi, kes 24/7 jõusaalis rauda ei rebi, on pisut ülekohtune laiskadeks nimetada.

Ma ei ole ju 7x nädalas trennis, vaid kõigest 5. 4-5x nädalas käia, on täiesti normaalne. 3x nädalas käib ainult algaja, aga vb sa oledki algaja?

Trenn ei ole minu elu tähtsaim osa – see on minu elu loomulik osa. Mul on töö, pere ja hobid ka.

Mulle meeldivad su vabandused “keha vajab taastumist” ja “ma ei ole hommikuinimene”. Sul on endal täpselt samasugused vabandused.

Laisk oled ja loll oled ka.

Ei ole sinu poolt tsiteeritud kommentaator.

Minu poolt mainitud 20 aastat noorem ja 30 kg raskem naisterahvas käib ka 5x nädalas. Ja lisaks veedab meie tutvusringkond pidevalt sportlikult aega – kajakk, matkamine, surf, tennis jms. Koera jalutab ta minu teada 2x päevas, mägisel maastikul.

Nii ja? Geenide ja toitumisega seostub kuidas?

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks seda järele tegema peaks, kui sellise elustiiliga endiselt kogu perega keskelt jämedad olete?

Ta ei öelnud ju seda sellepärast. Ütles, sest soovis teada anda(miks ometi peab aina üle rääkima inimeste erinevusest??) , et kui palju ta näeb vaeva, et olla selline, nagu ta on. Kuidas on inimesele midagi antud. Näiteks hea pea ja kõvema pea. Üks ei tee peaaegu mitte midagi selleks, et saada kätte neli või viis mingis aines. Teine peab õppima sama asja kaks tundi, et saada kätte kolm selles aines. On ju suur vahe olemas? Ja tegelikult see ,kes vaeva peab nägema, ei ole kriiipsuga kehvem teisest. Lihtsalt pealtvaates elu nägevad inimesed ei tea ega tahagi teada saada, lihtsalt pealiskaudesd ja vähe kogenud inimesed ütlevad – laisk ja loll. Tegelikult on aga vastupidi hoopis.

Aga ongi ju laisk (lisaks sellele, et loll) kui ei viitsi pingutada, et hea tulemus saavutada.

Mida sa sööd, et nii tark oled? Sefiiritorti ja jahukastet? Arst, kes on spetsialiseerunud kaaluprobleemidele, räägib risti vastupidist juttu kui siinsed paksude tümitajad. https://ekspress.delfi.ee/artikkel/120023188/kaalukirurg-ilmar-kaur-uskuge-suur-osa-ulekaalulisi-inimesi-kontrollivad-vaga-tapselt-mida-nad-soovad
Mingil põhjusel on seda siiani ignoreeritud. Pole täispikkuses artiklit võimalust lugeda?

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma oleks enne kasvõi 100kg kui selline, kes kaks nädalat jutti võõraid inimesi internetis internetis maha teeb nende välimuse põhjal. Nagu mingi põhikooli tüdrukute kamp ja üldse ei imestaks kui mõni Kägu sinna vanuseklassi jääb ka.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

5x nädalas trennis käia on mu meelest haige. Ilmselt inimene, kel muid mõtestatud tegevusi pähe ei tule. Teisi, kes 24/7 jõusaalis rauda ei rebi, on pisut ülekohtune laiskadeks nimetada.

Ma ei ole ju 7x nädalas trennis, vaid kõigest 5. 4-5x nädalas käia, on täiesti normaalne. 3x nädalas käib ainult algaja, aga vb sa oledki algaja?

Trenn ei ole minu elu tähtsaim osa – see on minu elu loomulik osa. Mul on töö, pere ja hobid ka.

Mulle meeldivad su vabandused “keha vajab taastumist” ja “ma ei ole hommikuinimene”. Sul on endal täpselt samasugused vabandused.

Laisk oled ja loll oled ka.

Ei ole sinu poolt tsiteeritud kommentaator.

Minu poolt mainitud 20 aastat noorem ja 30 kg raskem naisterahvas käib ka 5x nädalas. Ja lisaks veedab meie tutvusringkond pidevalt sportlikult aega – kajakk, matkamine, surf, tennis jms. Koera jalutab ta minu teada 2x päevas, mägisel maastikul.

Nii ja? Geenide ja toitumisega seostub kuidas?

See kommentaar ei olnudki sulle mõeldud, minu kommentaar oligi mõeldud sellele, kellele ma vastasin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ostke köögikaal, kaaluge oma toit seal ära ja sisestage info mõnda kaloriarvutamise äppi. Toit võib olla tervislik ja portsjon väike ning kõik see on väga kena, aga ka 50 kcal üle normi igapäevaselt (umbes 1 ekstra lusika- või peotäis) viib paratamatu kaalutõusuni. Asi pole selles, mida te sööte, vaid kui palju. Ja jälgida tuleb ka “tervislikke” toite, mitte arvata, et neid võib süüa suure taldrikutäie ja see justkui ei loe. See kõik on nii lihtne, et täitsa närvi ajab see pidev paksude hala. Kuniks te pole seda kõige vähimatki suutnud teha, siis ärge halage.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

5x nädalas trennis käia on mu meelest haige. Ilmselt inimene, kel muid mõtestatud tegevusi pähe ei tule. Teisi, kes 24/7 jõusaalis rauda ei rebi, on pisut ülekohtune laiskadeks nimetada.

5 x nädalas ei rebi ta seal mingit rauda. Kui rebiks, siis teaks, mida rest day tähendab 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

5x nädalas trennis käia on mu meelest haige. Ilmselt inimene, kel muid mõtestatud tegevusi pähe ei tule. Teisi, kes 24/7 jõusaalis rauda ei rebi, on pisut ülekohtune laiskadeks nimetada.

5 x nädalas ei rebi ta seal mingit rauda. Kui rebiks, siis teaks, mida rest day tähendab ????

Ahaa, sa arvad, et inimesed ei käi 5x nädalas jõusaalis? Tõesti? 😀

See on nüüd küll natuke niru…

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõne keha lihtsalt töötleb ära rohkem kaloreid kui teise oma, ehk siis jah, mõni saabki rohkem süüa.

Samas targalt toimetades saab ka enda kere panna rohkem läbi töötlema toitu, alustasin kunagi 1600 kcal toitumisega ja hakkasin siis vaikselt sisse söödavaid kaloreid tõstma ja nüüdseks söön u. 2200 kcal päevas nii et juurde ei võta, see on üüratu kogus toitu (puhast ja tervislikku) ja nv.ti saan rahus ka grilli ja jäätist lubada kuna keha tuleb sellega toime.

Jah, peangi pidevalt jälgima mida söön, aga vähemalt on tuju ja tervis väga hea, kuna keha saab korralikku kütust.

Sul teemaalgataja tundub olevat halb suhe iseendaga, suure tõenäususega oled liialt kriitiline enda suhtes, tegelt oled sa väga kaunis. Sinu numbrid on ju täiesti normaalse terve naisterahva numbrid ja paksust näed vaid sa ise ja vb keegi kes lihtaalt tahab sulle halba tuju tekitada.

Võttes kaalust alla, ei leia sa endiselt miskit kaunist endast, aga tegelt seda saab muuta, kasvõi igapäev ütle endale 1 kompliment, jah, sa ise, iseendale, tundub tobe, aga vaikselt märkad, et ei vihkagi end nii väga ja keha on vaid kest, kuniks ta on terve ja pole rasvumist mis on tervisele ohtlik on kõik ilus!

Tahtsin kirjutada umbes sama, et  vbl on su enesehinnang oma kehale vbl veidi kõverpeeglis – nii nagu anoreksik näeb end peeglist paksuna. Mina olen 167 ja 64kg. Mul on paksemat sorti reied ja jalad pole üldse nii pikad kui poroptsioon nõuaks aga mulle vaatab peeglist vastu igati kobe naine ja noh ma ju näen, et mitte ainult mu oma mees nii ei vaata mind, nii mõnigi on julgenud öelda, et olen ahvatlev. 162 ja 60kg ei saa olla midagi inetut!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

5x nädalas trennis käia on mu meelest haige. Ilmselt inimene, kel muid mõtestatud tegevusi pähe ei tule. Teisi, kes 24/7 jõusaalis rauda ei rebi, on pisut ülekohtune laiskadeks nimetada.

5 x nädalas ei rebi ta seal mingit rauda. Kui rebiks, siis teaks, mida rest day tähendab ????

Ahaa, sa arvad, et inimesed ei käi 5x nädalas jõusaalis? Tõesti? ????

See on nüüd küll natuke niru…

Need, kes seal suuri raskuseid liigutavad, seda siiski iga jumala päev ei tee, sest kehal on füüsiliselt taastuda vaja.
Kui sa saad iga päev jõusaalis käia, siis ilmselgelt treenid sa mingi mõttetu intensiivsusega seal ja raiskad lihtsalt aega.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

5x nädalas trennis käia on mu meelest haige. Ilmselt inimene, kel muid mõtestatud tegevusi pähe ei tule. Teisi, kes 24/7 jõusaalis rauda ei rebi, on pisut ülekohtune laiskadeks nimetada.

5 x nädalas ei rebi ta seal mingit rauda. Kui rebiks, siis teaks, mida rest day tähendab ????

Ahaa, sa arvad, et inimesed ei käi 5x nädalas jõusaalis? Tõesti? ????

See on nüüd küll natuke niru…

Need, kes seal suuri raskuseid liigutavad, seda siiski iga jumala päev ei tee, sest kehal on füüsiliselt taastuda vaja.

Kui sa saad iga päev jõusaalis käia, siis ilmselgelt treenid sa mingi mõttetu intensiivsusega seal ja raiskad lihtsalt aega.

Mõttetu intensiivsusega 😀

Tead mis on võti? Ma ei treeni samu lihasgruppe igapäev. Lisaks on mul hea uni ja toitained paigas.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

…ja kui sa alustad trenni 5:30 hommikul, siis suure tõenäosusega teed sa seda ka tühja kõhuga, mis on jõutreeningu puhul veel eriti vale.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aa ja ma ei teegi igapäev, vaid 5 x nädalas. Minul on nädalas 7 päeva.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

5x nädalas trennis käia on mu meelest haige. Ilmselt inimene, kel muid mõtestatud tegevusi pähe ei tule. Teisi, kes 24/7 jõusaalis rauda ei rebi, on pisut ülekohtune laiskadeks nimetada.

5 x nädalas ei rebi ta seal mingit rauda. Kui rebiks, siis teaks, mida rest day tähendab ????

Ahaa, sa arvad, et inimesed ei käi 5x nädalas jõusaalis? Tõesti? ????

See on nüüd küll natuke niru…

Need, kes seal suuri raskuseid liigutavad, seda siiski iga jumala päev ei tee, sest kehal on füüsiliselt taastuda vaja.

Kui sa saad iga päev jõusaalis käia, siis ilmselgelt treenid sa mingi mõttetu intensiivsusega seal ja raiskad lihtsalt aega.

Mõttetu intensiivsusega ????

Tead mis on võti? Ma ei treeni samu lihasgruppe igapäev. Lisaks on mul hea uni ja toitained paigas.

Kui sul hea uni oleks, siis sa ei kondaks poole öö ajal oma koeraga ringi vaid magaks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aa ja ma ei teegi igapäev, vaid 5 x nädalas. Minul on nädalas 7 päeva.

Iga päev kirjutatakse lahku. Mitu korda sama viga.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sul hea uni oleks, siis sa ei kondaks poole öö ajal oma koeraga ringi vaid magaks.

Poole öö ajal. 😀

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

…ja kui sa alustad trenni 5:30 hommikul, siis suure tõenäosusega teed sa seda ka tühja kõhuga, mis on jõutreeningu puhul veel eriti vale.

Okei, palun põhjenda seda väidet.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

5x nädalas trennis käia on mu meelest haige. Ilmselt inimene, kel muid mõtestatud tegevusi pähe ei tule. Teisi, kes 24/7 jõusaalis rauda ei rebi, on pisut ülekohtune laiskadeks nimetada.

5 x nädalas ei rebi ta seal mingit rauda. Kui rebiks, siis teaks, mida rest day tähendab ????

Kas see oli nali või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

…ja kui sa alustad trenni 5:30 hommikul, siis suure tõenäosusega teed sa seda ka tühja kõhuga, mis on jõutreeningu puhul veel eriti vale.

Okei, palun põhjenda seda väidet.

Seda sooviksin mina ka kuulda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

…ja kui sa alustad trenni 5:30 hommikul, siis suure tõenäosusega teed sa seda ka tühja kõhuga, mis on jõutreeningu puhul veel eriti vale.

Okei, palun põhjenda seda väidet.

Seda sooviksin mina ka kuulda.

Selleks, et sa seal jõusaalis üldse midagi teha jõuaks selliste raskustega, mis su lihaseid arenema sunniks, on sul energiat vaja. Mis siin seletada on? Loomulikult, kui sa seal lihtsalt ilulemas käid, siis võid ka koriseva kõhuga seal masinate peal istuda ja oma ühte plaati edasi-tagasi liigutada. Raske kangiga kükke sa nii küll teha ei jõua.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sul hea uni oleks, siis sa ei kondaks poole öö ajal oma koeraga ringi vaid magaks.

Poole öö ajal. ????

Kui sa alustad trenni 5:30 olles enne seda käinud koeraga jalutamas, siis mis kell sa, inimene tõusma pead, et jõuaks min tund enne trenni ka korralikult süüa? 4:00? 3:30? Normaalsete inimeste jaoks on see öö tõepoolest.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

5x nädalas trennis käia on mu meelest haige. Ilmselt inimene, kel muid mõtestatud tegevusi pähe ei tule. Teisi, kes 24/7 jõusaalis rauda ei rebi, on pisut ülekohtune laiskadeks nimetada.

5 x nädalas ei rebi ta seal mingit rauda. Kui rebiks, siis teaks, mida rest day tähendab ????

Kas see oli nali või?

Ei olnud. Suurenda raskuseid, kui sa siiani aru ei ole tundnud, et pärast trenni taastuda tahaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

…ja kui sa alustad trenni 5:30 hommikul, siis suure tõenäosusega teed sa seda ka tühja kõhuga, mis on jõutreeningu puhul veel eriti vale.

Okei, palun põhjenda seda väidet.

Seda sooviksin mina ka kuulda.

Selleks, et sa seal jõusaalis üldse midagi teha jõuaks selliste raskustega, mis su lihaseid arenema sunniks, on sul energiat vaja. Mis siin seletada on? Loomulikult, kui sa seal lihtsalt ilulemas käid, siis võid ka koriseva kõhuga seal masinate peal istuda ja oma ühte plaati edasi-tagasi liigutada. Raske kangiga kükke sa nii küll teha ei jõua.

Ahaa, tõesti? Kükke teen 85 kiloga(mulle tegelikult tava kükid eriti ei meeldi), Hip thrusti teen praegu 135 kiloga ja Rack pullsi teen praegu 70 kg jne. Et siis mis sa ütlesidki? Hmm… ahjaa, kerged raskused.
Sa räägid asjast millest sa mitte midagi ei tea. See, et sinul on vaja veresuhkur lakke lüüa, et sul energiat oleks, on sinu enda asi. Nagu siin on mitu nädalat selgeks tehtud – inimeste kehad on erinevad.
Kuigi ma arvan, et sinu keha on harjumuse ori.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

5x nädalas trennis käia on mu meelest haige. Ilmselt inimene, kel muid mõtestatud tegevusi pähe ei tule. Teisi, kes 24/7 jõusaalis rauda ei rebi, on pisut ülekohtune laiskadeks nimetada.

5 x nädalas ei rebi ta seal mingit rauda. Kui rebiks, siis teaks, mida rest day tähendab ????

Kas see oli nali või?

Ei olnud. Suurenda raskuseid, kui sa siiani aru ei ole tundnud, et pärast trenni taastuda tahaks.

Õpi treenima! ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

…ja kui sa alustad trenni 5:30 hommikul, siis suure tõenäosusega teed sa seda ka tühja kõhuga, mis on jõutreeningu puhul veel eriti vale.

Okei, palun põhjenda seda väidet.

Seda sooviksin mina ka kuulda.

Selleks, et sa seal jõusaalis üldse midagi teha jõuaks selliste raskustega, mis su lihaseid arenema sunniks, on sul energiat vaja. Mis siin seletada on? Loomulikult, kui sa seal lihtsalt ilulemas käid, siis võid ka koriseva kõhuga seal masinate peal istuda ja oma ühte plaati edasi-tagasi liigutada. Raske kangiga kükke sa nii küll teha ei jõua.

Ahaa, tõesti? Kükke teen 85 kiloga(mulle tegelikult tava kükid eriti ei meeldi), Hip thrusti teen praegu 135 kiloga ja Rack pullsi teen praegu 70 kg jne. Et siis mis sa ütlesidki? Hmm… ahjaa, kerged raskused.

Sa räägid asjast millest sa mitte midagi ei tea. See, et sinul on vaja veresuhkur lakke lüüa, et sul energiat oleks, on sinu enda asi. Nagu siin on mitu nädalat selgeks tehtud – inimeste kehad on erinevad.

Kuigi ma arvan, et sinu keha on harjumuse ori.

Sa oled ilmselt jõutreeningu mõttest valesti aru saanud. Eesmärk on arendada lihasmassi mitte seal kaalu langetada, mida sina ilmselgelt loodad. Või mis su tühja kõhuga jõutrenni point on? Oled mingi jõmmi kehaehitusega ja kardad lihaseid või?
Näita mulle palun üks arvestatav treener, kes soovitab tulla trenni tühja kõhuga 😀

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

5x nädalas trennis käia on mu meelest haige. Ilmselt inimene, kel muid mõtestatud tegevusi pähe ei tule. Teisi, kes 24/7 jõusaalis rauda ei rebi, on pisut ülekohtune laiskadeks nimetada.

5 x nädalas ei rebi ta seal mingit rauda. Kui rebiks, siis teaks, mida rest day tähendab ????

Kas see oli nali või?

Ei olnud. Suurenda raskuseid, kui sa siiani aru ei ole tundnud, et pärast trenni taastuda tahaks.

Õpi treenima! ????

Aitäh, ma olen oma metoodikaga vägagi rahul ja ei tunne vajadust hullu panna.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

 

Sa oled ilmselt jõutreeningu mõttest valesti aru saanud. Eesmärk on arendada lihasmassi mitte seal kaalu langetada, mida sina ilmselgelt loodad. Või mis su tühja kõhuga jõutrenni point on? Oled mingi jõmmi kehaehitusega ja kardad lihaseid või?

Näita mulle palun üks arvestatav treener, kes soovitab tulla trenni tühja kõhuga ????

[/quote]
Ma loodan kaalu langetada? Miks ma seda peaksin tegema? Mul on väga hea kaal. Ma ikka kasvatan lihasmassi(ma muide kontrollin seda kaaluga).
Mis mu tühjakõhuga trenni point on? Ma varem sõin enne, süda läks pahaks ja ebamugav oli. Muutsin ümber,  väga mõnus on. Muud pointi polegi. ????
Nüüd palun selgita MIKS mu lihas ei peaks kasvama, kui ma enne trenni ei söö.
Ja selgita mulle adekvaatselt, miks ma pean sööma enne trenni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 418 )


Esileht Ilu ja tervis Miks väidetakse et saledus