Esileht Koolilaps Miks väikesed lapsed kooli??

Näitan 2 postitust - vahemik 61 kuni 62 (kokku 62 )

Teema: Miks väikesed lapsed kooli??

Postitas:

Mina olen nördinud, et HEV-lapsed peavad koolis edasi käima. Nagu neile see viirus ei oleks nakkav.

Sa ei pea kooli viima, kui Su laps saab distantsilt hakkama. Probleem lihtsalt see, et on erivajadusega õpilasi, keda ei ole võimalik üksinda koju jätta ja kes ei saa iseseisvalt hakkama.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.02 22:55; 19.02 16:00; 19.02 19:01; 23.02 11:41; 08.03 23:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen nördinud, et HEV-lapsed peavad koolis edasi käima. Nagu neile see viirus ei oleks nakkav.

Sa ei pea kooli viima, kui Su laps saab distantsilt hakkama. Probleem lihtsalt see, et on erivajadusega õpilasi, keda ei ole võimalik üksinda koju jätta ja kes ei saa iseseisvalt hakkama.

See oli ka minu esimene reaktsioon, et miks ta oma last siis koju ei jäta, aga akki too kägu ei olegi lapsevanem? On hoopis õpetaja, kes tahaks koju jääda ja saab selle kasuks sõna võtta laste kaitsmise loosungi all? Sest vanemal ei ole küll mingeid koolipoolseid takistusi oma lapse koju jätmiseks.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.02 18:48; 21.02 14:39; 09.03 10:35;
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 61 kuni 62 (kokku 62 )


Esileht Koolilaps Miks väikesed lapsed kooli??