Esileht Ilu ja tervis Miks väikse palavikuga (nii 37 + mõni kriips)

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Miks väikse palavikuga (nii 37 + mõni kriips)

Postitas:

on väga vaevaline olla ja 38-ga palju kergem?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.09 17:42; 12.09 17:45; 12.09 20:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tänapäeval loetakse palavikuks kehatemperatuuri alates 37,5
alla selle olevat normaalne kõikumine

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma ikka lakkamatult aevastan ja nuuskan, kass kraabib kurgus, siis uus normaalsus või?

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.09 17:42; 12.09 17:45; 12.09 20:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

need haigused millega on 37.3 ja millega on 38.0 on erinevad ja nendega tunnebki ennast inimene erinevalt.

kõrgema palavikuga on viirushaigused üldiselt ja nendega on selline 1 või 0 valik. kas on kohutav olla või tegelikult suht okei, keha samal ajal võitleb viirusega ja on palavik. no ja 38 palavikuga ollakse üldiselt kodus haige ja siis see üks tund mis voodist välja ärkvel veedetakse ongi võibolla suht hea sest enne seda on 12 tundi moodis magatud.

need madala palavikuga asjad on sellised olemuslikult veidi nõmedamad põletikureaktsioonid ja bakterid. ja nendega üritatakse kangelaslikult tavalist elu edasi elada mis lisab kehvale enesetundele.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige parem on olla 39-40 kraadi palavikus, nii hea on olla, nagu laksu all oled. Mul viskas mingi viirusega sellise palaviku, nii tore ja mõnus. Aga see 37-38 on eriti vastikud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumal teab. Ma kah 37,2 suren.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

need haigused millega on 37.3 ja millega on 38.0 on erinevad ja nendega tunnebki ennast inimene erinevalt.

Mes sa sogad! Mul oli eile päev otsa 37.2 ja jube sit.t olla, õhtul tunnen, et hakkan vist terveks saama, sest tunne hea. Panen kraadi ja ülla-ülla 38,3.
Jah, kodus ma olengi, pea alati olen kodus, töökoht mul kodus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.09 17:42; 12.09 17:45; 12.09 20:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

need haigused millega on 37.3 ja millega on 38.0 on erinevad ja nendega tunnebki ennast inimene erinevalt.

Mes sa sogad! Mul oli eile päev otsa 37.2 ja jube sit.t olla, õhtul tunnen, et hakkan vist terveks saama, sest tunne hea. Panen kraadi ja ülla-ülla 38,3.

Jah, kodus ma olengi, pea alati olen kodus, töökoht mul kodus.

Muidugi on parem, sest organism hakkas võitlema ja s..t tunne koos viirusega on kaotusseisus, hakkab minekut tegema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viirushaigus/külmetus ise on selline, mis tegelikult ei ole “raske” haigus, on selline “pinnapealne” ja keha põletab selle varsti läbi, aga enesetunne on õudselt räbal. No gripiviirusega võid päris suremas olla, enesetunne on kohutav, samas viirus nt ei tõsta keha põletikureaktsioon nii kõrgele kui bakterpõletik, crv on max 40 või nii, tavaliselt palju vähem.
Jubeda enesetunde teeb viirushaigusele viirusetoksiinid, mis pahvakutena viirust laialipaiskavatest surevatest rakkudest kehasse tulevad, seepärast on viirushaigusel nagu puhangud, vahepeal on halvem, vahepeal parem enesetunne.

Aga bakterpõletik on teistsuguse tundega, sa võid põletikunäiduga 200 olla täiesti ok, natuke väsinud ja köhida püstijalu kopsupõletikus vms. Samas on asi sellisel juhul palju ohtlikum, keha on suuremas süsteemse põletiku ohus kui viirusega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Miks väikse palavikuga (nii 37 + mõni kriips)