Esileht Ajaviite- ja muud jutud Miks vana välimusega mehed löövad külge noortele naistele, mitte mammidele?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Teema: Miks vana välimusega mehed löövad külge noortele naistele, mitte mammidele?

Postitas:
Kägu

Olen tähele pannud, et isaliku ja vana välimusega mehed, näiteks kiilanevad ja õllekõhuga, löövad külge noorusliku välimusega naistele. Ei mõtle päriselt vanasid mehi, kes noori naisi landivad, vaid näiteks 25-50aastaseid, kes ajavad ligi omavanustele või u 10 aastat noorematele naistele. Näiteks õllekõhuga ja oma vanusest 10-20 aastat vanem välja nägev 30aastane lööb külge saledatele 25aastastele, kes näevad noorte üliõpilaste moodi välja, mitte oma kehatüübiga ja mammilikele naistele. Kiilanev mees lööb külge saledatele noortele naistele, mitte enneaegselt hallinenud naistele. Hallide juustega mees ei löö külge hallide juustega naisele, suure kõhuga mees suure kõhuga naisele jne. Suurte näojoontega mees, kes näo poolest tunduvalt vanem välja näeb, ei löö külge sarnase välimusega naisele, vaid saleda näo ja peenikeste näojoontega naisele, kes võiks ta tütar olla.

Kui naine on aga enneaegselt vananenud, paks ja meenutab 30selt keskealist, mitte noort inimest, siis lööb ta külge omasugusele mehele, mitte sama vanale saledale hipsterile või spordipoisile, kes meenutab ta väikest venda või poega. Naine otsib omasugust, mees endale tütart. Samuti pole nii, et need mehed löövad muuhulgas palju noorema välimusega naistele külge, vaid nad omasuguseid ei märkagi ja jahivad ainult noore välimusega naisi.

Paljud vanema välimusega mehed kasutavad pettust, ei kutsu kunagi kohtama, vaid jätavad sõbra mulje. Need naised aga ei oskaks iialgi arvata, et selline mees neid kuidagi seksuaalselt näeb, vaid näevad neis isa või onu, teisest generatsioonist meest, kes on lihtsalt sõbralik. Siis üritab mees aga nendega seksida ja see on täielik šokk, et miks ja kuidas nii vana välimusega mees mind niimoodi näeb. Kas ma olen ka siis nii vana välimusega või ongi meestele ja naistele topeltstandardid?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mine ravile. Kogu see heietus pole päris normaalse inimese jutt. Mingi point ka oli?

Please wait...
Postitas:
Kägu

sellepärast, et mees armastab silmadega ja kui teda erutab noorem naine, siis sinna ei ole mitte midagi teha. lisaks ka see, et mees suudab sigida sisuliselt surmani, naistel seab vanus omad piirid.
naised annavad endale mõistusega aru, et noor mees siiski otsib tegelikult noort naist ja vanem naine sobib teatud ajaks ainult.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sest enamus mehi elab naiste jaoks lonkava ja naljaka loogika järgi. Mees mõtleb sõltumata vanusest, et kui see naine meeldib mulle, siis järelikult meeldin mina talle ka ja lähebki selle enesekindlusega ligilööma. Ja on veel jubedalt solvunud kui ta pikalt saadetakse.
Mõte, et äkki ta ei meeldinud naisele üldse ei tule neile pähegi. Kuidas siis nii! Mina tahtsin ja kuidas ta julges mu pikalt saata, lits selline!

Please wait...
Postitas:
Kägu

nüüd, 50aastasena, ma võin aimata, miks meestele meeldivad nooremad naised. põhjus on lihtne. nad ei tunne end nii vanana, kui nad on. jah, kõik teised näevad, et tegu on vanema inimesega, aga hing ei ole veel sellele järgi jõudnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mine ravile. Kogu see heietus pole päris normaalse inimese jutt. Mingi point ka oli?

Point on see, et paksu kõhuga mees lööb külge saledatele noortele naistele nagu omavanustele, mitte aga paksu kõhuga mammilikule naisele.
Kiilaneva peaga mees lööb külge täisjuustega naisele, mitte aga kiilanevale või hallinevale naisele.
Näost vana mees lööb külge noore näoga naisele, mitte omasugusele näost vanale naisele.

Näiteks:

selline mees on esmakaudsel vaatlusel umbes 40-45aastane ja loogiline, et ta lööks külge sama vanale paksule naisele: https://www.shutterstock.com/image-photo/portrait-young-fat-man-giving-money-607847243

See mees on välimuse poolest u 45 ja sobib umbes sama vana mammiliku ja väga paksu naisega kokku: https://depositphotos.com/162522308/stock-photo-young-fat-man-at-oktoberfest.html

Umbes selline naine sobiks neile: https://starecat.com/carrying-a-log-usa-soldiers-russia-one-single-lady-comparison/

Aga nad löövad külge sellisele, kellega tundub olevat 20-30aastat vanusevahet: https://www.pexels.com/photo/woman-leaning-on-green-wall-1542103/

Ma imestan, et kuidas mehed üldse endast nii palju nooruslikuma välimusega naiste peale erutavad, mitte neid turvaliselt lastena ei näe. See vene mammi ei lööks ju külge sellisele mehele, kes näeb ta poja moodi välja: https://www.pexels.com/photo/man-in-black-full-zip-jacket-715546/

Please wait...
Postitas:
Kägu

sellepärast, et mees armastab silmadega ja kui teda erutab noorem naine, siis sinna ei ole mitte midagi teha. lisaks ka see, et mees suudab sigida sisuliselt surmani, naistel seab vanus omad piirid.

naised annavad endale mõistusega aru, et noor mees siiski otsib tegelikult noort naist ja vanem naine sobib teatud ajaks ainult.

Samuti armastavad naised silmadega. Ega ebameeldiva välimusega mehega ei taha ju midagi intiimset teha ja üldse jääb enamik mehi kuhugi sugulase kategooriasse, lihtsalt ei vaadata neid kui mehi. Kuigi naised ei taha seda tunnistada, et välimust vaatavad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga siit sulle äriidee. Hakka külgelöömiskoolitajaks ja seleta inimestele, kellele on sobiv külge lüüa ja kellele mitte. Fotod, graafikud, tead ju küll…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis sort mehi see üldse mammidele külge lööb?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõigile meeldivad noored ja ilusad. Meestel lihtsalt pole mingit reaalsustaju, endast mõtlevad ikka kui mingist võrgutajast kuni surmani.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sama hästi võiks ju küsida, miks harju keskmised või alla selle mehed üritavad sebida naisi, kes on täielikult nende liigast väljas ja kellede seas on neil nagunii null šanssi? Ja mõne julgema naise puhul sama lugu, kui üritab mingile mehele külje ujuda, kellesugust see mees eal ei vaataks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis sort mehi see üldse mammidele külge lööb?

Loogiline oleks, et mammi meessoost vastand ehk taadu lööks külge just neile ja ei ahistaks noori saledaid naisi. Näiteks ma tean üsna mitut paksu ja vanema välimusega meest, kes ei taha omasuguse välimusega naisi ja ütlevad neile ära. Kuigi need naised on meestest ikkagi tunduvalt kenamad, jahivad mehed noori saledaid tüdrukuid. Kusjuures, tegemist on muidu tarkade ja sõbralike meestega, kes pole enda jutu kohaselt välimuse peal väljas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sama hästi võiks ju küsida, miks harju keskmised või alla selle mehed üritavad sebida naisi, kes on täielikult nende liigast väljas ja kellede seas on neil nagunii null šanssi? Ja mõne julgema naise puhul sama lugu, kui üritab mingile mehele külje ujuda, kellesugust see mees eal ei vaataks.

Aga mehed löövadki külge peaaegu ainult naistele, kes on nende liigast väljas. Väheste naiste puhul saab sama öelda, sest vähe on mehi, kes on naistest koledamad. Tavaliselt öeldakse koledate naiste puhul, et nad näevad meeste moodi välja, sest mehed ongi üldiselt näo poolest koledamad. Näiteks koledate meeste puhul ei ütle keegi, et sa oled naise nägu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siinsamas perekoolis on väidetud, et mehed on ratsionaalsed olendid, vastandina naistele. Kuidas see tuul nüüd nii pööras?

Teemaalgataja peksab segast muidugi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See on ju ilmselge. Poes võtad ka puuvilja, mis on värske. Või ei ?

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://www.shutterstock.com/image-photo/portrait-young-fat-man-giving-money-607847243
+
https://www.pexels.com/photo/woman-leaning-on-green-wall-1542103/

Naljakas, ma tean nii mitut sellist paari, kus mees ja naine näevad välja nagu antud pildil toodud. Minu arust see on lausa Eesti kõige tüüpilisem kooslus, mida tänaval ja tutvusringkonnas näeb. Tavaliselt on sellised suhted loodud teismeliseeas ja kuidagi pidama jäänud. Mees laseb end ajaga (ja rahateenimise vabandusega) käest, aga naine on malbe ja õrnake ning hoolitseb enda eest nagu see oleks tal teise kohaga töö. Minu tähelepanekute järgi ei ole ka haruldane, kui sellises suhtes mees veidi alandab naist ja hoiab niiviisi oma sussi all. A la “mida sina ka autodest/ärist tead”, “sinu ülikoolipaber ei tähenda reaalseid teadmisi” jms sedasorti pärlid siis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui mammi on rikas/kuulus, siis läheb loosi küll. Meenutage eesti kuulsusi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://www.shutterstock.com/image-photo/portrait-young-fat-man-giving-money-607847243

+

https://www.pexels.com/photo/woman-leaning-on-green-wall-1542103/

Naljakas, ma tean nii mitut sellist paari, kus mees ja naine näevad välja nagu antud pildil toodud. Minu arust see on lausa Eesti kõige tüüpilisem kooslus, mida tänaval ja tutvusringkonnas näeb. Tavaliselt on sellised suhted loodud teismeliseeas ja kuidagi pidama jäänud. Mees laseb end ajaga (ja rahateenimise vabandusega) käest, aga naine on malbe ja õrnake ning hoolitseb enda eest nagu see oleks tal teise kohaga töö. Minu tähelepanekute järgi ei ole ka haruldane, kui sellises suhtes mees veidi alandab naist ja hoiab niiviisi oma sussi all. A la “mida sina ka autodest/ärist tead”, “sinu ülikoolipaber ei tähenda reaalseid teadmisi” jms sedasorti pärlid siis.

See paar ei tundu isegi sama vana, mees on u 15-20 aastat vanem ja naine näo poolest palju ilusam, isegi kui mees peenike oleks. Ma tõesti ei saa aru, mida sellises mehes leitakse. Erand oleks siis, kui mees on muidu väga tark ja tore, ettevõtlik, toetav vms, aga tavaliselt on selline noori naisi lantiv mees on lihtsalt kole ja paks ja mõistuse poolest ka ei hiilga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kui noor naine on selliseks külgelöömiseks valmis, saadab püsivalt signaale mehele, et talle meeldib, siis selletõttu sellised külgelöömised ongi võimalikud. Proovi sa külge lüüa kui esimese teo peale tuleb selge signaal “hakka astuma papi”. Suhte on ja jäävad kahepoolseks. Kui ühel pole huvi, siis teine ei saavuta isegi parima tahtmise juures mitte midagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See teemadetroll ka ei väsi. Tõsiselt siiber tema teemafest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Samuti armastavad naised silmadega. Ega ebameeldiva välimusega mehega ei taha ju midagi intiimset teha ja üldse jääb enamik mehi kuhugi sugulase kategooriasse, lihtsalt ei vaadata neid kui mehi. Kuigi naised ei taha seda tunnistada, et välimust vaatavad.

Naiste silmis on enamus mehi neutraalse välimusega, nagu mehed üldjuhul ongi. Mehed ei tee ju mitte midagi selleks, et ilusad välja näha, v a mõned erandid. Nt Tinderis pilte vaadates mina välistan äärmused, nt paksud ja koledad mehed. Aga enamus mehi näevad ju täiesti tavalised välja, ilusad on vaid mõni üksik. Enamus naisi aga hoolitsevad oma välimuse eest, meigivad, on ilusad. Siis ongi mehed harjunud iluga, mitte naiste tavalise oleku ja välimusega.

Teine asi on see, et meestel, kes 40-aastastena 25-aastaseid naisi jahivad, on potentsiprobleemid. Neil ei tõuse omavanuste peale. Haledad vennikesed, vähemalt üritavad…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mammina olen ma väga rahul et minule 25-aastased vana välimusega mehed enam külge ei löö.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sest enamus mehi elab naiste jaoks lonkava ja naljaka loogika järgi. Mees mõtleb sõltumata vanusest, et kui see naine meeldib mulle, siis järelikult meeldin mina talle ka ja lähebki selle enesekindlusega ligilööma. Ja on veel jubedalt solvunud kui ta pikalt saadetakse.

Mõte, et äkki ta ei meeldinud naisele üldse ei tule neile pähegi. Kuidas siis nii! Mina tahtsin ja kuidas ta julges mu pikalt saata, lits selline!

Selle nimi on loll enesekindlus ja on paraku väga levinud igasuguses eas ja väljanägemisega inimeste hulgas. Mitte ainult mehed, vaid ka naised põevad seda tõbe.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma võin öelda miks.
Teatud vanusest naised muutuvad eemaletõukavaks. Meestel ei ole mingit huvi kopuleeruda menopausi läbinud mammiga, sest sellise isiku välimus ei vasta naissoole. Loodus on niiviisi seadnud, et ligi tõmbavad fertiilses eas isikud. Hiljem külgetõmme lõppeb.
Võite süüdistada mehi või issand jumalat, aga nii lihtsalt on. Keegi ei osta ju endale närtsinud lille ka koju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et sinu puhul on asi pigem selles, et sa nõnda igavat ja sisutühja juttu suust välja ajad – pikk loba ja sisu ei kuskil – mitte see, et sa liiga vana/noor välja näed.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mulle hoopis tundub, et teemaalgatajale meeldib hirmsasti eri vanuses (st 25-50) rasvunud meestega seksida

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma võin öelda miks.

Teatud vanusest naised muutuvad eemaletõukavaks. Meestel ei ole mingit huvi kopuleeruda menopausi läbinud mammiga, sest sellise isiku välimus ei vasta naissoole. Loodus on niiviisi seadnud, et ligi tõmbavad fertiilses eas isikud. Hiljem külgetõmme lõppeb.

Võite süüdistada mehi või issand jumalat, aga nii lihtsalt on. Keegi ei osta ju endale närtsinud lille ka koju.

loogiline.
samuti nagu teatud vanuses mehed muutuvad noortele naistele eemaletõukavaks.
sain aru, et just see oli teemaalgataja küsimus, miks mingid papid arvavad, et noored kenad naised neid tahavad.
muide, noori mehi on meil rohkem kui noori naisi.
vanamehed teadku oma kohta. kui omavanused ei huvita, siis olgu ilma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa ei oska inimeste tegelikku vanust hinnata. Sale olek teeb inimese alati nooremaks, naised on enamasti meigitud ja juuksed värvitud- peseb meigi maha, siis hinda õiget vanust. Päris halli peaga naist kohtab ikka pensionäride hulgas rohkem. Minu ämm nt on 69 ja kui teda esimest korda nägin, pidasin teda 50-55 aastaseks, sest ta oli nii hea välimusega. Mind ennast on 30selt peetud ikka veel neiuks, mitte naiseks.

Meeste puhul ma olen üsna kindel, et kõht ei tähenda õiget vanust. Kõhuga võivad olla ka noormehed, see ei tee neid pässideks. Saledad mehed võivad olla siiski vanad, kuna paljudel on kortsud näos ja vähesed on 40selt veel poisikese ohtu.

Kindlasti ei lähene ükski mees ühekordselt vaid ühele naisele, vaid paljudele. Samamoodi nagu kalamees ei keskendu merele minnes ühe kala püügile, ei keskendu ka üks keskmine vaba mees vaid ühele naisele.

30Selt on mõned naised paksud, kuid miks sa nimetad neid mammideks? 30 aastane inimene ei ole ju mammi ega ka 40 aastane veel ei ole mammi. Kirjutad nagu oleksid mingi teismeline alles, kelle jaoks kõik üle 25sed on juba pensionärid ja vanakesed.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kui noor naine on selliseks külgelöömiseks valmis, saadab püsivalt signaale mehele, et talle meeldib, siis selletõttu sellised külgelöömised ongi võimalikud. Proovi sa külge lüüa kui esimese teo peale tuleb selge signaal “hakka astuma papi”. Suhte on ja jäävad kahepoolseks. Kui ühel pole huvi, siis teine ei saavuta isegi parima tahtmise juures mitte midagi.

Kindel see, ainult et kas huvi just papi suhtes on või pigem tema maise vara vastu. Teiseks soodne variant karjääritegemise suunas papi võimalusi kasutades.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kindel see, ainult et kas huvi just papi suhtes on või pigem tema maise vara vastu. Teiseks soodne variant karjääritegemise suunas papi võimalusi kasutades.

See eristabki naisi ja mehi, et papidel ükskõik, mis motiividel naise voodisse said. Üks papi näiteks uhkustas mulle, et sai 28 aastase naise voodisse, mis sest et naisel on vaimsed probleemid, seetõttu ei saa tööl käia ja pole ka raha. Papi maksab naise kulud kinni, vastutasuks saab noort naist panna. Papi on väga rahul ja ei suuda oma õnne uskuda.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Miks vana välimusega mehed löövad külge noortele naistele, mitte mammidele?