Esileht Ajaviite- ja muud jutud Miks viimasel ajal on väga paljudes reklaamides korraga kõik rassid?

Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Teema: Miks viimasel ajal on väga paljudes reklaamides korraga kõik rassid?

Postitas:
Alfa

Samuti soovin, et kui M number püksid on 1.9 m modellil pahkluudeni, siis ulatuksid need M number püksid ka minu hariliku 1.8 m teismelise jalas pahkluudeni, mitte ei lõppeks 5-10 cm kõrgemal.

Vot sellest lausest ma nüüd küll aru ei saa. 10 cm lühemal inimesel lõppevad need püksid 5-10 cm kõrgemal?

0
0
Please wait...

Postitas:
felis_catus

Samuti soovin, et kui M number püksid on 1.9 m modellil pahkluudeni, siis ulatuksid need M number püksid ka minu hariliku 1.8 m teismelise jalas pahkluudeni, mitte ei lõppeks 5-10 cm kõrgemal.

Vot sellest lausest ma nüüd küll aru ei saa. 10 cm lühemal inimesel lõppevad need püksid 5-10 cm kõrgemal?

Nii ongi. Näiteks HM-st ostetud pükstega. Modellil pildil jalas, mitu pilti sama modelliga. Juures on kiri, et modell on mingi 1.9 m pikk ja kannab M suurust. Vaatan piltidelt, et kui modelli jalas ulatuvad püksid pahkluudeni ja modell on nii pikk, siis järelikult peaks sama number mu lühemal teismelisel pahkluud katma. Tulevad püksid kohale (2 tk, sama mudel, sama nr) ja püksisäär lõppebki päris palju enne pahkluud. Pükste muud mõõdud klapivad pildi ja mõõdutabeliga.

0
-1
Please wait...

Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Miks viimasel ajal on väga paljudes reklaamides korraga kõik rassid?