Esileht Pereelu ja suhted Miliseid meeletusi teie pärast on tehtud?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 275 )

Teema: Miliseid meeletusi teie pärast on tehtud?

Postitas:
Kägu

Milliseid meeletusi teie pärast on tehtud? Enamus inimesi lähevad armunud olles päris segi ja võib juhtuda  et teevad asju, mis mõne aja möödudes ei olegi nii ägedad.

Mul oli kunagi lühiajaline suhe, mis kulges väga tempokalt. Elasime küll erinevates linnades, aga sellegipoolest suhtlesime tihedalt . Teine pool võttis asja väga tõsiselt ja oli ühel päeval oma kodinatega mu ukse taga. Oli oma kodu üürile andud ja töökoha üles öelnud. Algul olime nii õnnelikud, aga paraku selgus üsna kiirelt, et tegelikult me ei klapi üldse. Lisaks ei leidnud ta tööd ja argimured matsid enda alla kõik ilusa. Läksimegi laiali.  Ta läks tagasi oma kodulinna ja õnneks leidis ka uue töökoha. Lõppes hästi see lugu, aga enam ei tahaks sellisesse olukorda küll sattuda.

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatan nüüd Wikist, et see aumeistersportlane, NSV Liidu rahvusvahelise klassi meistersportlane minust ainult 14 aastat vanem oligi. Ta oli ennast nii põhja joonud, et tundus mulle ebameeldiv nagu kärnkonn. Töötasime ühes asutuses, temaga kohtumised olid küll õnneks väga harvad. Ükskord, kui linnast pikemalt lõunalt tagasi jõudsin, andsid teised teada, et kärnkonn olevat minu tähelepanu saamiseks tuletõrje asutuse ette tellinud. Joodiku arulagedus!

+4
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänapäeval võiks öelda, mida on meeste pärast teinud. Mehed enam tantsule ei kutsu, abieluettepanekuid teevad naised.

+6
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elasin väljaspool Eestit. Suhtlesime netis, mõned korrad aastas kohtusime.
Mees tegi sageli ettepanekuid kokku kolida, aga olin veel kahtleval seisukohal: kaotada oli hea tasuga töö, isiklik kinnisvara, suhted, kogemused… Viskasin niisama nalja, et majas tahaks elada, korterist on kõrini…
Viie kuu pärast oli mees jälle külas…koos uue maja võtmetega.
Loomulikult kolisin Eestisse, tänaseks oleme 9 aastat ka abielus ja lapsevanemad. Oma korteri müüsin ja aitasin poole laenust tasuda. Ikkagi nii heas kui halvas, rikkuses ja vaesuses. ????

+19
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, kas kõigi pärast on midagi tehtud või on ikka naisi ka, kelle pärast kunagi pole noores eas midagi tehtud? Vanus 20-25.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

22 pidi ju viimane taks olema, selleks ajaks ju ometi need romantilised mehed on midagi teinud.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu pärast ei ole midagi tehtud ja ma ei ole arvatavasti isegi kellelegi meeldinud. Natuke kurb.

+24
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu pärast hüppas üks noormees kunagi auto ette. Olin ta just maha jätnud. Viga ta ei saanud ja elab siiamaani. Üks teine, kelle ma ka maha jätsin, tuli teisest Eesti otsast bussiga kohale, kinkis mulle roosikimbu ja sõitis sama targalt tagasi.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pani oma lapsele minu nime, noh see oli siis hiljem, kui me rohkem ei suhelnud.

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No üks härrasmees on mu jalge ees Tallinna kesklinnas asfalti küll suudelnud. Ei tea, kas see loeb. Oli oma armukesega kohvikus ja tuli välja, et minu ees käpuli visata. Purjus oli muidugi.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu esimene mees kartis lendamist, aga mulle lendamine meeldis. Ta organiseeris meile pika kopterilennu, me ei olnud kumbki kopteriga lennanud ja minuga koos ta enam ei kartnudki.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu pärast pole ka väga midagi tehtud, kui välja arvata üks, kes sõitis paaril korral 200km kauguselt teise Eesti otsast kohale, et vaid mind näha. Ise poleks küll viitsinud.

Ja siis kunagi üks, kes keset ööd ka 200km sõitis, et mulle kiri tuua ja tagasi sõita.

Aga muidu pole midagi tehtud tegelikult.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pani oma lapsele minu nime, noh see oli siis hiljem, kui me rohkem ei suhelnud.

Ilus tegu iseenesest.  Samas arvan, et ta naine seda lugu küll ei tea…

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pani oma lapsele minu nime, noh see oli siis hiljem, kui me rohkem ei suhelnud.

Ilus tegu iseenesest. Samas arvan, et ta naine seda lugu küll ei tea…

Kas ma olen ainuke, kelle meelest pole see mitte ilus vaid creepy?

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina saan just nii aru, et ükski mees ei pane sekspartneri nime oma lapsele, sest laps ja intiimsuhe ei käi kokku. Pigem oli see lapse ema vanema või vanavanema nimi ja mees ei vaielnud vastu.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minule koleda vanaaegse nime olevat pannud, ok soovitanud tädipoeg ja see olevat olnud tema kunagise pruudi nimi. Abiellus ta rahakast perest naisega.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minule koleda vanaaegse nime olevat pannud, ok soovitanud tädipoeg ja see olevat olnud tema kunagise pruudi nimi. Abiellus ta rahakast perest naisega.

Mitte muhvigi ei saa aru, mida sa öelda tahad.

+20
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#4109812: Pani oma lapsele minu nime, noh see oli siis hiljem, kui me rohkem ei suhelnud.

Ilus tegu iseenesest.  Samas arvan, et ta naine seda lugu küll ei tea…

Ma arvan, et talle meeldis nime kõla ja nimi ka sobis lapsele. Mul omal on ka eksi nimega laps, sest tegu on levinud ilusa rahvusvahelise nimega ja nimi seostub ikka lapsega endaga, mitte et iga kord kui last hüüan, tuleks endine silma ette. Mehel pole midagi selle vastu, temale endale taheti see nimi kunagi panna, sest sobib väga hästi perekonnanimega ja ta teab küll, et sellenimeline on mu elus olnud. Igaüks ju teab mitut Jüri või Martinit.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jätsin ühe mehe maha. Pool aastat hiljem luuras ta mind avalikus suures linna kaubanduskeskuse parklas ja kui ma autosse tulin, viskus koos kihlasõrmuse karbiga mu jalge ette, rippus autoukse lingi küljes, ise oli põlvili maas asfaldil (oli suhteliselt vihmane ja porine). Uksest laskis lahti siis, kui võtsin kõrvalistmelt telefoni ja valisin 112 (‘helista’ nuppu veel ei vajutanud, näitasin talle neid numbreid lihtsalt).  Mina sõitsin ära ja tema jäi sinna parklasse maha vähkrema ja nuttis seal poriloigus kõva häälega nagu laps. Romantiline, onju.

+10
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas just meeletusi, aga lauldi serenaadi akna all; võõrsil elav mees saatis vanusega võrdelise arvu roose ja kuller tõi selle sünnipäevahommikul kohale; meesterahvas kirjutas 40-salmilise luuletuse ja tegi seal 20ndas salmis abieluettepaneku; mees tegi abieluettepaneku pärast esimest ühist veedetud õhtut…

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viie kuu pärast oli mees jälle külas…koos uue maja võtmetega.
Loomulikult kolisin Eestisse, tänaseks oleme 9 aastat ka abielus ja lapsevanemad. Oma korteri müüsin ja aitasin poole laenust tasuda. Ikkagi nii heas kui halvas, rikkuses ja vaesuses. ????

Mees seega ostis/ehitas maja endale enne abielu. Kirjutas siis pool maja ka sinu nimele hiljem või maksidki lihtsalt suurest armastusest selle kinni?

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jätsin ühe mehe maha. Pool aastat hiljem luuras ta mind avalikus suures linna kaubanduskeskuse parklas ja kui ma autosse tulin, viskus koos kihlasõrmuse karbiga mu jalge ette, rippus autoukse lingi küljes, ise oli põlvili maas asfaldil…

Kas ühtegi mitte-creepyt lugu siit teemast ei tulegi?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, kas kõigi pärast on midagi tehtud või on ikka naisi ka, kelle pärast kunagi pole noores eas midagi tehtud? Vanus 20-25.

Minu pärast küll ei ole meeletusi tehtud. Ju ma pole selliste meestega suhelnud, kellel on kalduvus hullumeelsusele või kinnisideedele. Või kuidas muidu nimetada nt auto ette hüppamist või ilma minuga kokku rääkimata oma korteri üürile andmist ja asjadega ukse taha ilmumist.

Mul küll olid noorena ühe noormehega väga keerulised suhted, mis olid tingitud keskkooli ajal tema vastamata jäänud tunnetest. Tegelikult mingi hetk ta isegi hakkas mulle väga meeldima, aga meie pingelisest suhete puntrast oli raske välja tulla  – ja kui mulle tundus, et meie suhted juba hakkasid laabuma, pinged vähenesid ja minu süda oli kergelt sulamas, tuli välja, et tema oli ikka veel vimma täis ja täis peaga tuli mulle kallale. Ta küll ei teinud mulle otseselt haiget, aga sellest piisas, et hoiaksin end eemale.  Kõige raskem minu jaoks oligi see, et peale seda vahejuhtumit süda kiskus ikka veel tema poole, aga lasin mõistusel asja juhtida. Isegi nüüd 20a hiljem mõtlen vahel temale. Oh, kumb meist siis see meeletu on?

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on vist suht mittekriipi lugu:

mees tegi minu jaoks seda, et on nüüdseks 21 aastat järjest olnud armas, hoolitsev ja hea abikaasa. Ehitas oma kätega valmis meie kodu; tuli minu nimel sünnitustele kaasa, kuigi pelgab verd, arste ja haiglalõhna üliväga; tassis lapsi beebidena öösiti mööda allkorruse tube, et ma saaksin üleval natukenegi magada, ehkki tema pidi hommikul tööle minema; oli nõus koera võtma, sest ma olen loomahull (tema mitte, ehkki meie koeri muidugi armastab-hoiab); toob mulle poest mu lemmik pähklišokolaadi, kui ma olen kurvas tujus; otsis mulle mu lemmikartisti kontserdi piletid ja tuli kaasa, kuigi talle see laulja niiväga ei meeldi; mitte kunagi ei nääguta mu kallal, ehkki aeg-ajalt põhjust oleks…
Ainus nipp on see, et mina püüan talle sama hea kaaslane olla.

+19
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin osasid lugusid lugedes on mul küll isegi kergendustunne, et minu pärast pole ühtki meeletust tehtud, kui seda pika vahemaa pealt emotsiooni ajel kohale sõitmist mitte meeletuseks pidada. Ausalt öeldes ma oleks küll vist ära täiesti ära peletatud sellest, kui mees järsku oma asjadega mu ukse taha ilmuks ja ilma minuga rääkimata tahaks mu juurde elama tulla. Oleks ikka väga suur punane lipp.

Kui keegi eks mind parklas jälitaks oleks vist kohe nii hirmul, et võtaks politseiga ühendust. Kõik sellised maha jäetud ning tunnetele vastust mitte saanud meeletusi tegevad mehed on tegelikult väga creepyd. Nagu kuulsuste hullud fännid. Iial ei tea, millal selline sulle näiteks tuppa tungida otsustab või tahab sind mõrvata või niisama kallale tulla. Mõne mehe ego ei kannata seda kui teda ei taheta või ära põlatakse. Teine läheb hulluks, kuigi see naine ei pruugigi nii väga meeldida, aga temast saab kinnisidee kui kättesaamatust asjast.

Ausalt öeldes on mul paar sellist meest olnud küll, kes mind hiljem pomminud ja lubanud maad ja taevad kokku. Kusjuures mõlemad ise tahtsid lahku minna või suhtluse lõpetada. Ühega polnud isegi suhtes, niisama kohtusime. Ühega olin aastaid suhtes, ise tahtis väga lahku minna ja siis paar aastat hiljem läks hulluks. Kuna mingi hetk ma ei soovinud temaga enam üldse suhelda. Siis hakkas pommima kirjadega ja kui välja ei teinud, siis lubas juba sõrmusega tulla jne. Nädalate kaupa saatis pikki kirju armastusest ja suurte lubadustega, mida kõike muudaks, mis mind suhtes tema käitumise puhul häiris. Hakkasin ta vaimses tervises kahtlema, kui 2a pärast lahkuminekut hakkas abielu juttu ajama. Kuuga leebusin ja otsustasin sõbrana edasi suhelda, aga siis ta paari nädalaga avastas, et me ikka ei sobi jätkuvalt ja kaotas huvi. Klassika ????

Teine, kellega niisama suhtlesin, soovis ka korduvalt ise suhtluse lõpetada, kui ma ei teinud midagi, mis tema tahtis. Lõpuks oli paus juba pool aastat. Arvasin, et asi igaveseks lõpetatud, kui hakkas pommima ja üritas väga sõber olla. Väga konkreetselt ja suhteliselt mitte sõbralikult ütlesin korduvalt, et ei soovi suhelda ja enam kohtuda, aga tüüp ikka pidevalt üritab ja küsib, kas tahan kokku saada. Ausalt öeldes temaga oleks küll natuke hirmutav kuskil tänaval kokku puutuda. Tundub kinnisideeline tüüp. Hirmutab ka see, et ta teab, kus elan ja töötan.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on vist suht mittekriipi lugu:

mees tegi minu jaoks seda, et on nüüdseks 21 aastat järjest olnud armas, hoolitsev ja hea abikaasa. Ehitas oma kätega valmis meie kodu; tuli minu nimel sünnitustele kaasa, kuigi pelgab verd, arste ja haiglalõhna üliväga; tassis lapsi beebidena öösiti mööda allkorruse tube, et ma saaksin üleval natukenegi magada, ehkki tema pidi hommikul tööle minema; oli nõus koera võtma, sest ma olen loomahull (tema mitte, ehkki meie koeri muidugi armastab-hoiab); toob mulle poest mu lemmik pähklišokolaadi, kui ma olen kurvas tujus; otsis mulle mu lemmikartisti kontserdi piletid ja tuli kaasa, kuigi talle see laulja niiväga ei meeldi; mitte kunagi ei nääguta mu kallal, ehkki aeg-ajalt põhjust oleks…

Ainus nipp on see, et mina püüan talle sama hea kaaslane olla.

Super! Kust selliseid mehi saab? Alati kadestan naisi, kel nii armastavad ja hoolivad mehed on. Kahjuks ise puutunud kokku vaid keskmise Eesti mehega, kes ilusaid žeste teeb vaid väga alguses. Edasi on tuim ja ükskõikne, ei märka midagi teha ega hoolida. Kurb lihtsalt. Ja kurvemaks läheb kui näen ja kuulen et naistel sellised hoolivad mehed.

+17
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pani oma lapsele minu nime, noh see oli siis hiljem, kui me rohkem ei suhelnud.

See ei pruugi üldse sinu isikuga kuidagi seotud olla. Mina oleksin oma pojale ka pannud ühe kunagise peika nime, aga üldse mitte selle peika pärast, ta oli paras tropp, nii et minu jaoks oleks ta tegelikult olnud ainus põhjus, miks seda nime mitte panna. Lihtsalt see nimi ise väga meeldis mulle ja meeldib siiani, aga õnneks või kahjuks abikaasale see nimi üldse ei meeldi, nii et jäi panemata. Selle peika ego teades kujutan ette, et ta oleks kindlasti arvanud, et ma siiani unistan temast ja näe, isegi lapsele panin tema nime 😀

Aga teemasse – ainus asi, mis pähe tuleb, on see, et üks mees, kellega mul olid 101% ainult sõbrasuhted, tegi mulle ootamatult abieluettepaneku, ja täiesti tõsimeelselt.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks neid lilledega 70km jalgrattaga kohale uhamisi, et öö koos veeta jms on ikka noorena olnud, nüüd kahjuks on mehed vanaks jäänud ja minu pärast enam meeletusi vist küll teha ei viitsi 🙂

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on vist suht mittekriipi lugu:

mees tegi minu jaoks seda, et on nüüdseks 21 aastat järjest olnud armas, hoolitsev ja hea abikaasa. Ehitas oma kätega valmis meie kodu; tuli minu nimel sünnitustele kaasa, kuigi pelgab verd, arste ja haiglalõhna üliväga; tassis lapsi beebidena öösiti mööda allkorruse tube, et ma saaksin üleval natukenegi magada, ehkki tema pidi hommikul tööle minema; oli nõus koera võtma, sest ma olen loomahull (tema mitte, ehkki meie koeri muidugi armastab-hoiab); toob mulle poest mu lemmik pähklišokolaadi, kui ma olen kurvas tujus; otsis mulle mu lemmikartisti kontserdi piletid ja tuli kaasa, kuigi talle see laulja niiväga ei meeldi; mitte kunagi ei nääguta mu kallal, ehkki aeg-ajalt põhjust oleks…

Ainus nipp on see, et mina püüan talle sama hea kaaslane olla.

et tänapäeval nimetatakse normaalseks olemist meelutseks – mees hoolitseb oma enda lapse eest – meeletu!

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minule koleda vanaaegse nime olevat pannud, ok soovitanud tädipoeg ja see olevat olnud tema kunagise pruudi nimi. Abiellus ta rahakast perest naisega. Mitte muhvigi ei saa aru, mida sa öelda tahad.

Mina ei ole koroonat põdenud ja suudan 2,5 rida ära tõlkida:

Kirjutajale pandi kole vanaaegne nimi

Seda soovitas panna tema tädipoeg

Tädipojal olevat olnud selle koleda nimega pruut 

Tädipoeg ei abiellunud selle koleda nimega pruudiga, vaid abiellus rahakast perest pruudiga

+16
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 275 )


Esileht Pereelu ja suhted Miliseid meeletusi teie pärast on tehtud?