Esileht Pereelu ja suhted Miliseid meeletusi teie pärast on tehtud?

Näitan 5 postitust - vahemik 271 kuni 275 (kokku 275 )

Teema: Miliseid meeletusi teie pärast on tehtud?

Postitas:
Kägu

https://youtu.be/KZdFfohRkpI?t=384

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rohkem ma siia kibestunute teemasse oma nina ei pista.

Kena kevadet. Ja armastust! Mida külvad, seda lõikad ????

Kahju, et Sa seda ei loe, aga tahtsin öelda, et mulle see Kullapaiks kutsumine väga meeldib. Lugu romantilise alatooniga pikaajalisest platoonilisest sõprusest meeldib ka. Kui asjaosalised ise on rahul ja kellelegi haiget ei tehta, mis õigus siis mingitel kõrvaltvaatajatel siin ohkida ja öäkitada on.

Sa oled tore ????

Kuigi see võis olla ka iroonia… Perekooli saidi olemust silmas pidades. Siin ju mehed nimetavad oma elukaaslasi lit.ideks ja sõimavad lehmadeks. Olles lugenud erinevaid teemasid…

Kujutan ette, et mõned sellised ka mu teemas kommenteerivad. Kuigi üldpilt on pigem intelligentne vastukaja. Olgu see siis negatiivne (enamasti) või positiivne (harval juhul:) 1 %)

Ei olnud iroonia, täiesti siiras meeldimine. Sinu lugu on ilus ja sellest puudub eneseupitamine, teiste mahategemine ning kibestumine.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei olnud iroonia, täiesti siiras meeldimine. Sinu lugu on ilus ja sellest puudub eneseupitamine, teiste mahategemine ning kibestumine.

Kui see polnud iroonia, siis kummaline. Läbi lillede on eneseupitamist küll ja veel, rääkimata teiste mahategemisest, aga jah, kibestumise kohta ei saa midagi öelda, seda ei oska niiviisi välja lugeda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rohkem ma siia kibestunute teemasse oma nina ei pista.

Kena kevadet. Ja armastust! Mida külvad, seda lõikad ????

Kahju, et Sa seda ei loe, aga tahtsin öelda, et mulle see Kullapaiks kutsumine väga meeldib. Lugu romantilise alatooniga pikaajalisest platoonilisest sõprusest meeldib ka. Kui asjaosalised ise on rahul ja kellelegi haiget ei tehta, mis õigus siis mingitel kõrvaltvaatajatel siin ohkida ja öäkitada on.

Sa oled tore ????

Kuigi see võis olla ka iroonia… Perekooli saidi olemust silmas pidades. Siin ju mehed nimetavad oma elukaaslasi lit.ideks ja sõimavad lehmadeks. Olles lugenud erinevaid teemasid…

Kiidad ennast siin ise teise käona? 😀 😛

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks ammune silmarõõm otsis isiklikult mind üles ja ütles, et armastab mind. Ma olin sellest nii pahviks löödud, et ei osanud mitte midagi vastata ja kõndìsin midagi ütlemata minema. Kunagi ammu olin vägagi armunud sellesse silmarõõmu, muidugi külmaks ei jäta siiani. Kahjuks pole aimugi, kas see oli siis siiras, sest igatahes nädal hiljem oli juba kellegi teisega koos.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 271 kuni 275 (kokku 275 )


Esileht Pereelu ja suhted Miliseid meeletusi teie pärast on tehtud?