Esileht Pereelu ja suhted Miliseid meeletusi teie pärast on tehtud?

Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 275 )

Teema: Miliseid meeletusi teie pärast on tehtud?

Postitas:
Kägu

Mis viitab psühhopaadile? Luuletuse mõte on ju väga ilus.

Stalker viitab psühhopaadile. Päriselt on latt nii madal, et nauditakse ükskõik kelle tähelepanu?

Need luuletused on tõesti liig. Ka see on kummaline, et see isik aadressi teab, kuhu need lilled ja luuletused saata. Uuriksin välja, kes niisuguse asjaga tegeleb.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

???? ???? Saadan kingid tagasi, või

Mina kusjuures läksin mõni aasta tagasi sellel teemal tuttavaga pisut raksu. Tema pidas normaalseks võtta vastu kinke, teades, et mehel on teine naine ja muud teemad, lasi endale igasuguseid hüvesid, olgu öeldud, et need pole kallid hüved, aga aeg+prii töö+mõned kingitused, on täiesti ok vastu võtta, sest mees ju ise tahab teha… Asi pole ju isegi kellegi olemasolus, et tehku kinke oma naisele, vaid maailmavaates, et üks võtab lahkelt vastu, teine ei võta. Nii võib ju ühel endale reisi lasta välja teha, teiselt saada tasuta remonditöid, kolmandalt restoraniõhtuid. Mina ei saa sellest aru ja pole kunagi aru saanud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimane eks hakkas “juhuslikult”  ilmuma minu elukoha lähedusse ja seal ringi jalutama. Kuidagi vist teadis neid kellaaegu, mil ma väljas liigun ja siis tegi asja ja iga kord vaatas mulle sügavalt silma, endal tobe naeratus huultel. Alguses pidasin seda kokkusattumuseks, aga oli selge, et tegi seda meelega. Ilmselt tegi teda õnnelikuks minu nägemine.

Mis ta ise selle kohta siis kostis ka?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kusjuures läksin mõni aasta tagasi sellel teemal tuttavaga pisut raksu. Tema pidas normaalseks võtta vastu kinke, teades, et mehel on teine naine ja muud teemad, lasi endale igasuguseid hüvesid, olgu öeldud, et need pole kallid hüved, aga aeg+prii töö+mõned kingitused, on täiesti ok vastu võtta, sest mees ju ise tahab teha… Asi pole ju isegi kellegi olemasolus, et tehku kinke oma naisele, vaid maailmavaates, et üks võtab lahkelt vastu, teine ei võta. Nii võib ju ühel endale reisi lasta välja teha, teiselt saada tasuta remonditöid, kolmandalt restoraniõhtuid. Mina ei saa sellest aru ja pole kunagi aru saanud.

Hmm, miks mitte, kui tegu tuttavate inimestega?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hmm, miks mitte, kui tegu tuttavate inimestega?

Sellepärast, et selle mehe naine oli rase ja minu tuttav magas temaga paralleelselt, kui mitte teades rasedusest, siis vähemalt naise olemasolust. Ma ei mõista seda käitumist hukka, aga mina ei ole selline inimene ja ei kiida käitumist ka heaks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuid selline saatmine, et ei tea inimest, kes saadab või on ainult korra elus kohtutud vms, tegu POLE tuttavaga-alati ohtlik ja kahtlane. Stalkimine ei ole meeldiv ja kui kingituste asemel hakkaks mees midagi kreisit tegema, nagu jälitama jne, siis tegelikult tekib hirmutunne. Ma just hiljuti lugesin ühest teisest kohast, et mida on MEHED (eksid) teinud kriipit pärast lahku minekut ja mitte keegi ei öelnud, et see normaalne käitumine.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellepärast, et selle mehe naine oli rase ja minu tuttav magas temaga paralleelselt, kui mitte teades rasedusest, siis vähemalt naise olemasolust. Ma ei mõista seda käitumist hukka, aga mina ei ole selline inimene ja ei kiida käitumist ka heaks.

No kui tegu oli armukesega, siis seda enam. Armukesele nii kompenseeritaksegi seda, et mees ei veeda temaga kogu oma aega. Mis point muidu üldse armuke olla, seksi saaks iga nurga pealt, kui vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuid selline saatmine, et ei tea inimest, kes saadab või on ainult korra elus kohtutud vms, tegu POLE tuttavaga-alati ohtlik ja kahtlane. Stalkimine ei ole meeldiv ja kui kingituste asemel hakkaks mees midagi kreisit tegema, nagu jälitama jne, siis tegelikult tekib hirmutunne. Ma just hiljuti lugesin ühest teisest kohast, et mida on MEHED (eksid) teinud kriipit pärast lahku minekut ja mitte keegi ei öelnud, et see normaalne käitumine.

See naine, nende kingituste vastuvõtmisega, on andnud oma vaikiva nõusoleku, et ta on stalkeriga suhtes. Seega võib see mees, kes ilmselgelt on haige inimene, teha selle naisega mingil hetkel mida iganes pähe tuleb. Sest tema peas on illlusioon loodud, mida antud naine pidevalt toidab.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kui tegu oli armukesega, siis seda enam. Armukesele nii kompenseeritaksegi seda, et mees ei veeda temaga kogu oma aega. Mis point muidu üldse armuke olla, seksi saaks iga nurga pealt, kui vaja.

Mõistan täielikult sinu vaatenurka ja ilmselt on naisi, kes nii mõtlevad, aga minul on küll nii, et igal asjal on lugu ja mina psühholoogiliselt ei naudi kingitud torti, kuid ise ostetut naudin (va sünnipäevadel pereliikmete poolt), mina ei naudiks iial kingitud autot või maja (jällegi – pole minu kodu, pole minu auto, pole minu). See on minu iseloom, see ei pea olema sinu iseloom.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei taha ka raha eest seksida. Mina ei taha, et mees isegi ootab seksi, mina ei taha võlgklase tunnet. Aga ma pole ka armuke. Pealegi… lehti loeme? Kuidas inimesed oma elusid küll rikuvad. Ei tea, milleks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See naine, nende kingituste vastuvõtmisega, on andnud oma vaikiva nõusoleku, et ta on stalkeriga suhtes. Seega võib see mees, kes ilmselgelt on haige inimene, teha selle naisega mingil hetkel mida iganes pähe tuleb. Sest tema peas on illlusioon loodud, mida antud naine pidevalt toidab.

Noh, tead, kuna kõrval oli teema vägivaldsest suhtest vms, pikalt, siis naised ise ei tea, kuidas käituda tihti. Nad annavad enda meelest nõusoleku kingid vastu võtta, aga tegelikult on seal taga midagi muud enamasti. Ja ma olen nõus, naine toidab illusiooni, just nii ongi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juba pikemat aega saadab 1 austaja mulle kulleriga lilli ja muid kinke. On ka kinno kinkepileteid saatnud. Mõni sügavamõttelise luuletusega kaart alati kaasas. Nt: ‘Su armastus sul olgu püha. Sest’ ära räägi teistele, sest teiste inimeste mõtted ei mahu sinna vahele. …’ A. Haava. Teinekord on tal kaasa pandud mõni igivana ajalehe väljalõige minu lapsepõlve saavutusest. Nii kena temast! Väga tahaks teada, kes see müstiline ja järjepidev mees on. Vahest mõtlen, et äkki on minu moodi. Ma olen ka teinekord järjepidev. Ihihihiii. Elu on üllatusi täis.

Nii lahe!

Selle postituse peale meenus enda salajane austaja. Tutvusime netis, kaua aega tagasi. Oli selline portaal nagu uno.ee ja seal oli ka kirjutamise ning piltide saatmise võimalus. Äkki miski tutvumise rubriikki… nii täpselt enam ei mäletagi.

Mees elas Tallinnas (elab tänagi, nüüd Kakumäel, vaade merele ja laevadele), mina olin üliõpilane tollal ja Tartus, kus elan ka tänasel päeval. Ta armus minusse pelgalt piltide ja jutu põhjal, kordagi reaalselt mind nägemata….mina aga tutvusin vahepeal oma abikaasaga ja kadusin ka sealt portaalist. Tema aga saatis mulle Tartu Barclay hotelli erinevaid kingitusi.. Tähtpäevadeks uhkeid lillekimpe, lõhnakomplekti (Chanel Chance tualettvee, milles olid ka vahetatavad pudelid), mis siiani alles (pole väga magusa lõhna fänn). Lasin kohe ühe dufti omale randmele, meenutuseks 🙂

Kinkis ka Swarovski kristallidega kena telefoni ehte!? Roosa liblikaga. Kett ulatus aga täpselt ümber mu randme ja seda ka kandsin aegajalt. Sain isegi komplimente, kuigi see polnud üldse käeehtena mõeldud, heh. Mõtlesin veel endamisi, et milline raiskamine! Nii kena asi vormida telefoni tarvis!? Toona oli mul uhke pisike liugklapiga must läikiv samsung. Vidin oleks selle ära kriipinud 🙂

Sünnipäevadel pidas meeles, peab siiani. Kuigi ma vahepeal abiellusin ja olen viimased 15 aastat olnud õnnelikus suhtes (abielus). Teab temagi seda. See on küll veidi ta indu vähendanud, õnneks.

Neli aastat tagasi toimus mul paaripäevane koolitus Tlnas. Tuli ka selle mehega mingitel asjaoludel jutuks. Temal kohe idee, et broneerib mulle toa Olümpia hotellis. Ja et ärgu ma üldse muretsegu: temal on samal õhtul äripartneritega kokkusaamine ja pikk õhtu, et segama ta mind ei tule. Küll aga soovis enne koolitust Swissotelli Longe’is teha ühed kohvid..

Tegemist oli kõhuka, minust vähemalt 15 a vanema härraga. Vanusest olin ka varem teadlik. Väga viisakas ja väljapeetud olekuga, tervitas seal inimesi vasakul ja paremal… imestasin veel et, mind sellisesse kohta riskis kutsuda..kus nii palju tuttavaid on. Aga see vbl oli ka juhuslikkus, et nii sattus olema.

Minul polnud häbeneda midagi, ega temalgi. Kena sale noor inimene. Kuigi ka juba 40-le lähenev. Aga 50+ kontekstis ikkagi noor 🙂 Meeldisin talle väga. Aga jutuks tuli ka mu abielu ja tõdemus, et olen ühe inimese hoidja ja petjat minus pole. Ta asutas mu otsust. On ise samuti abielus. Vot siis tegelast 🙂

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eelnev postitus oli pigem meenutus, mitte otseselt meeletus 🙂

Mu kaasa ongi ilmselt enim meeletusi teinud me suhtes, hiihii.

Tutvuse alguses talvisel ajal on mu akna all maganud autos..totuke.  Kuigi oleks võinud ära sõita. Polnud pikk tee ka minna.

Veidi ekstreemsem oli, kui läksime korralikult raksu ja ma põrutasin Sitsiiliasse kaheks nädalaks. Minu lennud olid: Tll-Praha-Rooma-Palermo. Jõudsin kenasti kohale ja juba samal päeval teatas mees. et on Londonis ja teel mu juurde 😀 Kui mina olin oma piletid pikalt ette ostnud, siis tema tuli ekspromt ja väga kallite lendudega. Tal oli rahanumbrist ükskõik, oluline oli minuni jõuda. Armas. Kuigi tal oli vaba aega ainult nädala jagu, maksis mu elamise eest ka teise nädala eest. Ma ise eelnevalt midagi ei broneerinud, mõtlesin, et vaatan kohapeal, mõned tuttavad olid seal ka varasemast korrast.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei mõista seda käitumist hukka, aga mina ei ole selline inimene ja ei kiida käitumist ka heaks.

Mis see tähendab. Sa ei mõsta seda käitumist hukka, aga ei kiida käitumist heaks?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neli aastat tagasi toimus mul paaripäevane koolitus Tlnas. Tuli ka selle mehega mingitel asjaoludel jutuks. Temal kohe idee, et broneerib mulle toa Olümpia hotellis. Ja et ärgu ma üldse muretsegu: temal on samal õhtul äripartneritega kokkusaamine ja pikk õhtu, et segama ta mind ei tule. Küll aga soovis enne koolitust Swissotelli Longe’is teha ühed kohvid..

No vot, see ongi see, mida ma ei mõista. Iial ei saa aru sellistest asjadest, aga samas ma tean, et on naisi, kes nii teevad. Alustades sellega, et teavitavad kohe mehele, et tuleb koolitus, lõpetades nende kristallide ja ma ei tea millega. Ega see mees ei suhtleks sinuga, kui sa ise ühendust ei hoiaks ja ei teakski sulle hotelli broneerida, kui sa ise seda ei lubaks. Aga noh, igaüks elab, kuidas tahab.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see tähendab. Sa ei mõsta seda käitumist hukka, aga ei kiida käitumist heaks?

See tähendab seda, et minu ülesanne pole inimestele öelda, mida nemad tegema peavad. Mina lihtsalt küsin ja teen omad järeldused. No näiteks küsimusi: kas sa magad suhtes mehega, kas naisele ütlesid, et jälle temaga magamas käisid, võtad seksi eest kingitusi, kas mees teab, et tegelikult temaga pikka plaani pole, aga kasutad teda ära? jms. Paljudel juhtudel mees ei tea, sest ma kuulsin telefonivestlusi pealt. Hästi mesimagus ja hoopis teine jutt kui selja taga. Vähekonfliktne jne.

 

Ja siis ma teen otsuse. Kas ma tahan taolistel teemadel rääkida või ei taha. Või kas ma üldse tahan sellise inimesega suhelda või ei taha. Aga ma ei muuda inimest (ei mõista hukka). Ma ei sõima, ei aasi, ei lähe konflikti, ei hakka otsima põhjusi, miks nii mitte teha. Aga ma annan teada, et mina seda ei poolda (ei kiida heaks).

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No vot, see ongi see, mida ma ei mõista. Iial ei saa aru sellistest asjadest, aga samas ma tean, et on naisi, kes nii teevad. Alustades sellega, et teavitavad kohe mehele, et tuleb koolitus, lõpetades nende kristallide ja ma ei tea millega. Ega see mees ei suhtleks sinuga, kui sa ise ühendust ei hoiaks ja ei teakski sulle hotelli broneerida, kui sa ise seda ei lubaks. Aga noh, igaüks elab, kuidas tahab.

Seda oli tõesti rõve lugeda. Nagu mingi libu, kel vaja mingi suvakaga aastaid ühendust hoida ning oma kontakte jaotada. Piinlik. Ja oma mees õnnelik kõrval, kui naisele tuuakse NB!hotelli lilli ja lõhnasid, kingitusi 😀 Paras kullakaevaja.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tema aga saatis mulle Tartu Barclay hotelli erinevaid kingitusi..

Kogu lugu on muidugi äärmiselt veider, aga miks ta neid sulle hotelli saatis?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No vot, see ongi see, mida ma ei mõista. Iial ei saa aru sellistest asjadest, aga samas ma tean, et on naisi, kes nii teevad. Alustades sellega, et teavitavad kohe mehele, et tuleb koolitus, lõpetades nende kristallide ja ma ei tea millega. Ega see mees ei suhtleks sinuga, kui sa ise ühendust ei hoiaks ja ei teakski sulle hotelli broneerida, kui sa ise seda ei lubaks. Aga noh, igaüks elab, kuidas tahab.

Seda oli tõesti rõve lugeda. Nagu mingi libu, kel vaja mingi suvakaga aastaid ühendust hoida ning oma kontakte jaotada. Piinlik. Ja oma mees õnnelik kõrval, kui naisele tuuakse NB!hotelli lilli ja lõhnasid, kingitusi ???? Paras kullakaevaja.

Aitäh, oma arvamust avaldamast. Oled vist nooreke ja elukogemusi napib?

Või lihtsalt inetu ja rumal, kellega midagi sarnast pole elu vältel juhtunud.  sinu enda tasemele laskudes..

Kullakaevajast on asi kaugel: pole midagi selleks teinud, isegi mitte oma nägu reaalselt näidanud, et keegi nii toimetaks. Inimesi imelikke on ju igasuguseid. Selline oli minu näide ja kogemus.Ei muud. Pole vakja kohe sildistada.

Mehe ees saladust ei teinud. Ta ongi mehelik mees, kes sellisest asjast tragöödiat ei tekitanud.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neli aastat tagasi toimus mul paaripäevane koolitus Tlnas. Tuli ka selle mehega mingitel asjaoludel jutuks. Temal kohe idee, et broneerib mulle toa Olümpia hotellis. Ja et ärgu ma üldse muretsegu: temal on samal õhtul äripartneritega kokkusaamine ja pikk õhtu, et segama ta mind ei tule. Küll aga soovis enne koolitust Swissotelli Longe’is teha ühed kohvid..

No vot, see ongi see, mida ma ei mõista. Iial ei saa aru sellistest asjadest, aga samas ma tean, et on naisi, kes nii teevad. Alustades sellega, et teavitavad kohe mehele, et tuleb koolitus, lõpetades nende kristallide ja ma ei tea millega. Ega see mees ei suhtleks sinuga, kui sa ise ühendust ei hoiaks ja ei teakski sulle hotelli broneerida, kui sa ise seda ei lubaks. Aga noh, igaüks elab, kuidas tahab.

Ära ole kade ja ela oma elu põnevamalt!

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda oli tõesti rõve lugeda. Nagu mingi libu, kel vaja mingi suvakaga aastaid ühendust hoida ning oma kontakte jaotada. Piinlik. Ja oma mees õnnelik kõrval, kui naisele tuuakse NB!hotelli lilli ja lõhnasid, kingitusi ???? Paras kullakaevaja.

Mehest on kahju ainult. Mina ei tahaks endale sellist kaaslast, kes endale laseb kinke välja teha ja hoiab meest kõigega kursis.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära ole kade ja ela oma elu põnevamalt!

Ma ei ole kade. Ma teadsin, et seda öeldakse. Kui ma ütlen ausalt välja, et see mees ei saaks sinuga ühendust hoida, kui sina ise ei annaks oma käikudest teada, siis ma ütlen ju õigesti. Ainult vaimselt haiged inimesed teevad lampi ettepanekuid ja hoivad end kõigega (koolituste jne) kursis, kui naine neile seda eelnevalt teada ei anna. Vaimselt terved aga (too Kakumäel elav mees) ei tee selliseid zeste ilma naise loa ja nõusolekuta.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära ole kade ja ela oma elu põnevamalt!

Ma ei ole kade. Ma teadsin, et seda öeldakse. Kui ma ütlen ausalt välja, et see mees ei saaks sinuga ühendust hoida, kui sina ise ei annaks oma käikudest teada, siis ma ütlen ju õigesti. Ainult vaimselt haiged inimesed teevad lampi ettepanekuid ja hoivad end kõigega (koolituste jne) kursis, kui naine neile seda eelnevalt teada ei anna. Vaimselt terved aga (too Kakumäel elav mees) ei tee selliseid zeste ilma naise loa ja nõusolekuta.

Mõtlesin, et ei vasta enam, aga teen seda siiski. Puht psühholoogilisest huvist 🙂

See mees pole meie pereelu kordagi ohtu seadnud, on selline neutraalne taustsüsteem, nimetame seda siis nõnda. Pole olnud ka pealetükkiv kokkusaamistega, ise oma peaga otsustas, kuidas mulle rõõmu valmistada. Miks, ma tõesti ei tea.

Tema sõnul olin Päike, keda kutsus kullapaiks…

Vastasin teemasse, aitäh.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See mees pole meie pereelu kordagi ohtu seadnud, on selline neutraalne taustsüsteem, nimetame seda siis nõnda. Pole olnud ka pealetükkiv kokkusaamistega, ise oma peaga otsustas, kuidas mulle rõõmu valmistada. Miks, ma tõesti ei tea.

Tema sõnul olin Päike, keda kutsus kullapaiks…

Vastasin teemasse, aitäh.

Jah, ja mina vastasin ka teemasse. See pole enam ju mis meeletusi teie pärast tehtud on, vaid mis meeletusi teie pärast alalõpmata tehakse. See ju kestab. Keegi ei räägi pereelu ohtu seadmisest, sa ju ütlesid, et meest sul ei häiri ja mehelik mees. Ega see meest vähem meheks ei tee, et ta sellist asja ei talu ja lahutab/lahku läheb. Vimma vedamine ja kättemaks on juba tõesti nõrga mehe tunnus.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No vot, see ongi see, mida ma ei mõista. Iial ei saa aru sellistest asjadest, aga samas ma tean, et on naisi, kes nii teevad. Alustades sellega, et teavitavad kohe mehele, et tuleb koolitus, lõpetades nende kristallide ja ma ei tea millega. Ega see mees ei suhtleks sinuga, kui sa ise ühendust ei hoiaks ja ei teakski sulle hotelli broneerida, kui sa ise seda ei lubaks. Aga noh, igaüks elab, kuidas tahab.

Seda oli tõesti rõve lugeda. Nagu mingi libu, kel vaja mingi suvakaga aastaid ühendust hoida ning oma kontakte jaotada. Piinlik. Ja oma mees õnnelik kõrval, kui naisele tuuakse NB!hotelli lilli ja lõhnasid, kingitusi ???? Paras kullakaevaja.

Aitäh, oma arvamust avaldamast. Oled vist nooreke ja elukogemusi napib?

Või lihtsalt inetu ja rumal, kellega midagi sarnast pole elu vältel juhtunud. sinu enda tasemele laskudes..

Kullakaevajast on asi kaugel: pole midagi selleks teinud, isegi mitte oma nägu reaalselt näidanud, et keegi nii toimetaks. Inimesi imelikke on ju igasuguseid. Selline oli minu näide ja kogemus.Ei muud. Pole vakja kohe sildistada.

Mehe ees saladust ei teinud. Ta ongi mehelik mees, kes sellisest asjast tragöödiat ei tekitanud.

Mina ei ole nooruke, olen 49, aga leian samuti, et su käitumine on lame. Eneseväärikust sul küll ei ole, kui sellist egoboost´i vajad. Tegelikult sulle ikka väga meeldib, et keegi sedasi aastaid su ümber kiibitseb ja sulle kingitusi teeb, eks? Inetu ja rumal oled sa küll ise.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimane eks hakkas “juhuslikult” ilmuma minu elukoha lähedusse ja seal ringi jalutama. Kuidagi vist teadis neid kellaaegu, mil ma väljas liigun ja siis tegi asja ja iga kord vaatas mulle sügavalt silma, endal tobe naeratus huultel. Alguses pidasin seda kokkusattumuseks, aga oli selge, et tegi seda meelega. Ilmselt tegi teda õnnelikuks minu nägemine.

Mis ta ise selle kohta siis kostis ka?

Mitte midagi, ma ei küsinud. Sain niigi aru, mis olukord on ja jätkasin rahulikult oma päeva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tema sõnul olin Päike, keda kutsus kullapaiks…

Huhh…

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuid selline saatmine, et ei tea inimest, kes saadab või on ainult korra elus kohtutud vms, tegu POLE tuttavaga-alati ohtlik ja kahtlane. Stalkimine ei ole meeldiv ja kui kingituste asemel hakkaks mees midagi kreisit tegema, nagu jälitama jne, siis tegelikult tekib hirmutunne. Ma just hiljuti lugesin ühest teisest kohast, et mida on MEHED (eksid) teinud kriipit pärast lahku minekut ja mitte keegi ei öelnud, et see normaalne käitumine.

See naine, nende kingituste vastuvõtmisega, on andnud oma vaikiva nõusoleku, et ta on stalkeriga suhtes. Seega võib see mees, kes ilmselgelt on haige inimene, teha selle naisega mingil hetkel mida iganes pähe tuleb. Sest tema peas on illlusioon loodud, mida antud naine pidevalt toidab.

See naine on vastu võtnud salajase austaja saadetud lilled, kommid! Täitsa vanakooli värk. Te pole enne kuulnud, et lilli saadetakse? Suhtes olemisega liialdate nüüd küll väga! Kui saatjal peaks tekkima soov kohtuda, küllap ta kutse kimbule lisab. Kui ei teki, siis ei teki. Mind lilled ja muu nipe- näpe, kommid ei häiri. Ei tea, kas saan sama kulleriga talle tänukaardi vastu saata ja ise  kohtumist paluda. Ihihihiii. Iseasi, kui midagi siivutut või kahemõtteliselt õudsat just ei saadab, siis tagastan saadetise tõesti.

istun jälle restoranis toolil<br style=”box-sizing: border-box; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;” />külm on sõbrad elu garderoob<br style=”box-sizing: border-box; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;” />sel želeel on liikumatud silmad<br style=”box-sizing: border-box; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;” />mida kelner linnutiivul toob. J.Viiding

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See naine on vastu võtnud salajase austaja saadetud lilled, kommid! Täitsa vanakooli värk. Te pole enne kuulnud, et lilli saadetakse? Suhtes olemisega liialdate nüüd küll väga! Kui saatjal peaks tekkima soov kohtuda, küllap ta kutse kimbule lisab. Kui ei teki, siis ei teki. Mind lilled ja muu nipe- näpe, kommid ei häiri. Ei tea, kas saan sama kulleriga talle tänukaardi vastu saata ja ise  kohtumist paluda. Ihihihiii. Iseasi, kui midagi siivutut või kahemõtteliselt õudsat just ei saadab, siis tagastan saadetise tõesti.

Vanakooli värk oli nii, et olid lilled ja kommid ja kutsuti tantsule, mitte see, mida siin kirjeldatakse:

”Teinekord on tal kaasa pandud mõni igivana ajalehe väljalõige minu lapsepõlve saavutusest. Nii kena temast! Väga tahaks teada, kes see müstiline ja järjepidev mees on. Vahest mõtlen, et äkki on minu moodi. Ma olen ka teinekord järjepidev. Ihihihiii. Elu on üllatusi täis.”

Kriipi ju, ei tea isegi, kes on austaja ja lõikab ajalehest lapsepõlve saavutusi välja. See on kriipi, öelge, mis tahate.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kust üldse teab sinu neiupõlvenime, see on kahtlane. Rääkimata sellest, et pole aadressi või nimegi pakile pandud. Kulleriga tulevatel pakkidel peab ju ometi nimi peal olema kes saadab kellele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 275 )


Esileht Pereelu ja suhted Miliseid meeletusi teie pärast on tehtud?