Esileht Pereelu ja suhted Miliseid meeletusi teie pärast on tehtud?

Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 275 )

Teema: Miliseid meeletusi teie pärast on tehtud?

Postitas:
Kägu

Kuid selline saatmine, et ei tea inimest, kes saadab või on ainult korra elus kohtutud vms, tegu POLE tuttavaga-alati ohtlik ja kahtlane. Stalkimine ei ole meeldiv ja kui kingituste asemel hakkaks mees midagi kreisit tegema, nagu jälitama jne, siis tegelikult tekib hirmutunne. Ma just hiljuti lugesin ühest teisest kohast, et mida on MEHED (eksid) teinud kriipit pärast lahku minekut ja mitte keegi ei öelnud, et see normaalne käitumine.

See naine, nende kingituste vastuvõtmisega, on andnud oma vaikiva nõusoleku, et ta on stalkeriga suhtes. Seega võib see mees, kes ilmselgelt on haige inimene, teha selle naisega mingil hetkel mida iganes pähe tuleb. Sest tema peas on illlusioon loodud, mida antud naine pidevalt toidab.

See naine on vastu võtnud salajase austaja saadetud lilled, kommid! Täitsa vanakooli värk. Te pole enne kuulnud, et lilli saadetakse? Suhtes olemisega liialdate nüüd küll väga! Kui saatjal peaks tekkima soov kohtuda, küllap ta kutse kimbule lisab. Kui ei teki, siis ei teki. Mind lilled ja muu nipe- näpe, kommid ei häiri. Ei tea, kas saan sama kulleriga talle tänukaardi vastu saata ja ise kohtumist paluda. Ihihihiii. Iseasi, kui midagi siivutut või kahemõtteliselt õudsat just ei saadab, siis tagastan saadetise tõesti.

istun jälle restoranis toolil<br style=”box-sizing: border-box; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;” />külm on sõbrad elu garderoob<br style=”box-sizing: border-box; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;” />sel želeel on liikumatud silmad<br style=”box-sizing: border-box; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;” />mida kelner linnutiivul toob. J.Viiding

Oled ôôvastav.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kust üldse teab sinu neiupõlvenime, see on kahtlane. Rääkimata sellest, et pole aadressi või nimegi pakile pandud. Kulleriga tulevatel pakkidel peab ju ometi nimi peal olema kes saadab kellele.

Miks te arvate, et tegu on üldse mehega? Või noore mehega? Vanad ajalehe väljalõiked viitavad ju vanemale inimesele, miks mitte sentimentaalsele vanadaamile. Mingi sentimentaalsus, meenutused. Ega noortel meestel pole neid vanu ajalehti, kust midagi välja lõigata ja saata ja kes üldse nii mõtleks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks te arvate, et tegu on üldse mehega? Või noore mehega? Vanad ajalehe väljalõiked viitavad ju vanemale inimesele, miks mitte sentimentaalsele vanadaamile. Mingi sentimentaalsus, meenutused. Ega noortel meestel pole neid vanu ajalehti, kust midagi välja lõigata ja saata ja kes üldse nii mõtleks.

Sest naine ei käitu sedasi, eriti vanema põlvkonna inimene. Vanasti oli mees see, kes tantsule kutsus ja restoranis välja tegi, mitte naisterahvas. See, et inimene hoiab alles (paljusid) ajalehetrükke selleks, et aastakümneid sealt miskit välja lõigata, on kriipi ja ülevoolav käitumine. Vanuse kohta loomulikult aimasin, et tegu on vanema inimesega, sellepärast tõin ka neiupõlvenime sisse, et vanem inimene ei pruugi enam teada uut nime. Mul on endal vanemaid sugulasi, kes ei mäleta kõigi vanade sõprade nimesid, rääkimata naiste nimedest abielujärgselt.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära ole kade ja ela oma elu põnevamalt!

Ma ei ole kade. Ma teadsin, et seda öeldakse. Kui ma ütlen ausalt välja, et see mees ei saaks sinuga ühendust hoida, kui sina ise ei annaks oma käikudest teada, siis ma ütlen ju õigesti. Ainult vaimselt haiged inimesed teevad lampi ettepanekuid ja hoivad end kõigega (koolituste jne) kursis, kui naine neile seda eelnevalt teada ei anna. Vaimselt terved aga (too Kakumäel elav mees) ei tee selliseid zeste ilma naise loa ja nõusolekuta.

Kiikasin veel korra siia teemasse ja vastan sellele viisakas toonis edastatud postitusele.

Alustuseks lisan kohe, et kõik osalised on vaimselt täiesti terved. Saite asjast mõneti valesti aru. Eriti solvav on see kullakaevajaks nimetamine. Mõned kingitused mehe enda algatusel/soovil ja kohe ollakse kullakaevaja?

See mees on väga tark ja see paeluski mind enim tema juures. Oli nagu mentor mulle. Sain väga palju head nõu ja ka julgustust temalt. Kui tudeerisin aastakese ka vahetusüliõpilasena.

Ei, ta ei sponsoreerinud mind ühegi sendiga. Kuigi oli mu vanematest toona kordi rikkam. Nüüdseks on asi vbl võrdsustunud 🙂

Naastes tutvusingi oma kaasaga. Tolle mehe elu oli niigi paigas, aga elas mu tegemistele kaasa.

Soovis õnne abiellumise puhul, oli siiralt rõõmus, et leidsin omale samuti väga targa ja hea mehe. Sellest ajast kahanes ka me suhtlus (ta on härrasmees), aga vahel ikka huvitus, kuidas meil läheb. Tähtpäevadel nt. ja sedagi pigem viisakusest. Mingeid pikki meilivahetusi me enam ei pidanud ega pea. Koolitus tuligi jutuks täiesti juhuslikult.

Tal on ka hästi ja mõnele inimesele lihtsalt meeldib üllatusi valmistada..te  ei tunne siis ühtegi selllist!  See ei muuda üllatatavat libuks, kui ta rõõmsal meelel selle vastu võtab. Ja tänab.

Nii õel ja negatiivne seltskond on siin koos. Ei tahagi enam ühtegi seika ega kogemist jagada.

 

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alustuseks lisan kohe, et kõik osalised on vaimselt täiesti terved. Saite asjast mõneti valesti aru. Eriti solvav on see kullakaevajaks nimetamine. Mõned kingitused mehe enda algatusel/soovil ja kohe ollakse kullakaevaja?

Mina ütlesingi, et ongi vaimselt terve mees. Panin sulgudesse isegi sama mehe, et näidata, et ta on vaimselt terve. Mina kullakaevaja ei öelnud, aga paratamatult sellise mulje jätab. Oleks siis, et näiteks sa tervelt aasta-paar ei võta mehega ühendust ega hoiaks kursis oma koolitustega, tahaks siis näha, mida mees nende kinkidega teeb.

Ei, ta ei sponsoreerinud mind ühegi sendiga. Kuigi oli mu vanematest toona kordi rikkam. Nüüdseks on asi vbl võrdsustunud ????

Loomulikult, ka minu vanemad sugulased teevad pisikesi kingitusi, tavaliselt söödavat, aga see on midagi muud kui hotelle broneerida. Üks on tänamine (nõukaaja jäänuk, et tuuakse assortii või puuviljakorv), sinu lugu jätab muu mulje. Ja kuna mina ei saanud aru, kas mees oli sinust seksuaalselt huvitatud või mitte, siis nüüd selle teksti põhjal tundub, et pole. Samas sellest teemast tehti sellised järeldused, sest silmas peeti vastassugupoole tähelepanuavaldusi ja pigem seda romantilist poolt, mitte lihtsalt mentori kingitusi ja õnnesoove pulmadeks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja paraku ükski härra ei hakka oma aega raiskama mitte kusagile viiva teemaga, eriti nii heal järjel mees nagu seda on Kakumäel elav merevaadet nautiv ja võimalustega mees. Järelikult on ta sõna otseses mõttes isa rollis sulle ja midagi seksuaalset seal pole.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja paraku ükski härra ei hakka oma aega raiskama mitte kusagile viiva teemaga, eriti nii heal järjel mees nagu seda on Kakumäel elav merevaadet nautiv ja võimalustega mees. Järelikult on ta sõna otseses mõttes isa rollis sulle ja midagi seksuaalset seal pole.

Ja kui oligi nii, mis selles halvustavat?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui oligi nii, mis selles halvustavat?

See on maailmavaateline küsimus. Ma ei oska sulle öelda, miks see ebanormaalne käitumine on, aga minu meelest lihtsalt on. Kui kutsud selle sama mehe teile külla ka vahel, koos sinu ja mehega õhtustama, siis on tegemist peresõbra ja isarollis oleva mehega. Kui aga saad kokku ainult ja ainult mehega eraldi, kuskil hotelli fuajees lõunatamas, siis see on juba kummaline. Kui oma mees teab sellest mehest ja see mees on teid abielu puhul ka õnnitlenud, siis oleks paslik olnud teda ka pulma kutsuda või vähemalt küllagi, kus ka sinu mees kohal oleks.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alustuseks lisan kohe, et kõik osalised on vaimselt täiesti terved. Saite asjast mõneti valesti aru. Eriti solvav on see kullakaevajaks nimetamine. Mõned kingitused mehe enda algatusel/soovil ja kohe ollakse kullakaevaja?

Mina ütlesingi, et ongi vaimselt terve mees. Panin sulgudesse isegi sama mehe, et näidata, et ta on vaimselt terve. Mina kullakaevaja ei öelnud, aga paratamatult sellise mulje jätab. Oleks siis, et näiteks sa tervelt aasta-paar ei võta mehega ühendust ega hoiaks kursis oma koolitustega, tahaks siis näha, mida mees nende kinkidega teeb.

Ei, ta ei sponsoreerinud mind ühegi sendiga. Kuigi oli mu vanematest toona kordi rikkam. Nüüdseks on asi vbl võrdsustunud ????

Loomulikult, ka minu vanemad sugulased teevad pisikesi kingitusi, tavaliselt söödavat, aga see on midagi muud kui hotelle broneerida. Üks on tänamine (nõukaaja jäänuk, et tuuakse assortii või puuviljakorv), sinu lugu jätab muu mulje. Ja kuna mina ei saanud aru, kas mees oli sinust seksuaalselt huvitatud või mitte, siis nüüd selle teksti põhjal tundub, et pole. Samas sellest teemast tehti sellised järeldused, sest silmas peeti vastassugupoole tähelepanuavaldusi ja pigem seda romantilist poolt, mitte lihtsalt mentori kingitusi ja õnnesoove pulmadeks.

Ma pole peale seotust temaga omaalgatuslikult kordagi ühendust võtnud. Pigem talle viisakalt vastanud ja siis on vahel juttu tulnud ka elust: nii üldises plaanis. Töö. Koolitused. Samas ka puhkus ja reisid. Isegi aiatööd. Temagi seal Kakumäel juuris kände välja. Täitsa tavaline inimene, teisisõnu 🙂

See hotelli teema oli temapoolne tunnustus, et inimene viitsib end arendada ja täiendada. Ei olnud töö poolt korraldatud, vaid ise finantseerisin seda. Ei tasu kõike kohe seksuaalselt võtta.

Inimsuhteid võib olla inimestel igasuguseid. Tema, näed, viitsib suhelda ja seda aastaid, kuigi meie vahel pole midagi seksuaalset. Komplimente on teinud küll ja et meeldin ka välimuselt, sellest olen teadlik. Kui ta oleks nilbeks või häirivaks muutunud, lõppenuks see suhtlus minu poolt kiiresti. Või noh, mis suhtlus, harv kontakt pigem.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimsuhteid võib olla inimestel igasuguseid. Tema, näed, viitsib suhelda ja seda aastaid, kuigi meie vahel pole midagi seksuaalset. Komplimente on teinud küll ja et meeldin ka välimuselt, sellest olen teadlik. Kui ta oleks nilbeks või häirivaks muutunud, lõppenuks see suhtlus minu poolt kiiresti. Või noh, mis suhtlus, harv kontakt pigem.

Ei mõista sinusuguseid, pole mõtet enam vastata siia.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Järelikult on ta sõna otseses mõttes isa rollis sulle ja midagi seksuaalset seal pole.

Ja kui oligi nii, mis selles halvustavat?

Sa ise tõid selle nöite siia teemasse, kus arutatakse siiski olukordasid, kus meeletusi tehakse armunult, selleks et nende subjekt endale võita. Seega sulle tema siiski selle teemaga seostus. Miks – mõtle ise.

See hotelli teema oli temapoolne tunnustus, et inimene viitsib end arendada ja täiendada. Ei olnud töö poolt korraldatud, vaid ise finantseerisin seda. Ei tasu kõike kohe seksuaalselt võtta.

Aga ööbimise eest ei jaksanud ise maksta? See hotelli väljategemine on lihtsalt veider.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Järelikult on ta sõna otseses mõttes isa rollis sulle ja midagi seksuaalset seal pole.

Ja kui oligi nii, mis selles halvustavat?

Sa ise tõid selle nöite siia teemasse, kus arutatakse siiski olukordasid, kus meeletusi tehakse armunult, selleks et nende subjekt endale võita. Seega sulle tema siiski selle teemaga seostus. Miks – mõtle ise.

See hotelli teema oli temapoolne tunnustus, et inimene viitsib end arendada ja täiendada. Ei olnud töö poolt korraldatud, vaid ise finantseerisin seda. Ei tasu kõike kohe seksuaalselt võtta.

Aga ööbimise eest ei jaksanud ise maksta? See hotelli väljategemine on lihtsalt veider.

Ja taas ma vastan.. Tagant otsast alustades.

Oleksin ööbinud tuttavate või sugulaste juures, ilma temapoolse lahkuseta. Öömaja poleks küll olnud tarvis selleks ekstra võtta. Oma vennadki Tallinnas.

Olen mõelnud küll.. Ma usun, et ta oligi mingil ajal armunud. Kes teab, millised mõtted tal minuga seoses olid… ja polegi oluline.  Oma pereelust ei rääkinud ta detailselt kunagi. Tean vaid ta laste arvu ja mis soost nad on ning mis vanuses.. Kui mõistis, et olen hõivatud, rõõmustaski ilmselt seetõttu, et sain hea ja turvalise mehe “tiiva alla”. On ka selliseid hoolitsevaid mehi, tuleb välja 🙂

Mind omakorda rõõmustas ta huvi tundmine ja nõustamine. Mul on vanemad samuti haritud, aga nendega sellisel määral ma oma tulevikuplaane ei arutanudki. Kirjutada oli kuidagi väga mugav. Rääkida niimoodi polekski osanud.  Ja teine inimene siis mõtles kaasa…samuti kirjasõnas. Olen väga tänulik talle.

Kui tuleb sõnum, algusega “Kullapai”, siiani tuleb naeratus näole 🙂 Mõelge teie, mida tehes :p

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

*mida tahate

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tuleb sõnum, algusega “Kullapai”, siiani tuleb naeratus näole ???? Mõelge teie, mida tehes :p

Miks sa teda pulma ei kutsunud näiteks? Teil on päris hea läbisaamine. Mis takistas temaga suhelda kui peresõbraga? Tavaliselt inimesed nii suhtlevad. Ma tean päris mitut lastetut ja ka lastega 40-50aastast meest-naist, kes suhtlevad aktiivselt peresõpradega, eriti, kui tegu on heal järjel inimesega. Miks ta kordagi pole teid Kakumäed avastama koos?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsimus ongi selles, et teil on nagu väga hea sõbrasuhe selle mehega, tuleb Seks ja linn meelde kangesti, aga omavahel te päriselt ei suhtle peredega, mis on päris kummaline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleksin ööbinud tuttavate või sugulaste juures, ilma temapoolse lahkuseta. Öömaja poleks küll olnud tarvis selleks ekstra võtta. Oma vennadki Tallinnas.

See, et sa selle vastu võtsid, on päris haige ikka. Läinud siis venna juurde, kui endal raha napib. Mees sul oli ka jube rõõmus, et mingi vanamees hotelli välja käristas?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll see mees oma heateod sisse kasseerib, oota ainult.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Järelikult on ta sõna otseses mõttes isa rollis sulle ja midagi seksuaalset seal pole.

Ja kui oligi nii, mis selles halvustavat?

Ja kuida see siis haakub tehtud meeletustega, kui vanem mees lihytsalt “südameheadusest” sponsoreerib noort naist (ametialaselt mentor jms). Sa ise ikka hakkasid kilkama kallite tehtud kingitustega, seega meil tekkis õigustatud küsimus, mida mees sinult vastu on saanud? Kas su mees ka teab, et ööbisid hotellis ja õhtustasid oma “suhkruissiga”, mitte ei ööbinud vendade pool?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja taas ma vastan.. Tagant otsast alustades. Oleksin ööbinud tuttavate või sugulaste juures, ilma temapoolse lahkuseta. Öömaja poleks küll olnud tarvis selleks ekstra võtta. Oma vennadki Tallinnas. Olen mõelnud küll.. Ma usun, et ta oligi mingil ajal armunud. Kes teab, millised mõtted tal minuga seoses olid… ja polegi oluline.  Oma pereelust ei rääkinud ta detailselt kunagi. Tean vaid ta laste arvu ja mis soost nad on ning mis vanuses.. Kui mõistis, et olen hõivatud, rõõmustaski ilmselt seetõttu, et sain hea ja turvalise mehe “tiiva alla”. On ka selliseid hoolitsevaid mehi, tuleb välja ???? Mind omakorda rõõmustas ta huvi tundmine ja nõustamine. Mul on vanemad samuti haritud, aga nendega sellisel määral ma oma tulevikuplaane ei arutanudki. Kirjutada oli kuidagi väga mugav. Rääkida niimoodi polekski osanud.  Ja teine inimene siis mõtles kaasa…samuti kirjasõnas. Olen väga tänulik talle. Kui tuleb sõnum, algusega “Kullapai”, siiani tuleb naeratus näole ???? Mõelge teie, mida tehes :p

Sa selgitad küll väga ilusti ja rõhud siirale sõprussuhtele, aga tegelikult see ei ole ju lihtsalt süütu sõprus. Selline suhe ja selliste kingituste vastuvõtmine tõesti ei ole eetiline.

Sa ju saad ise ka aru, et mehed ei tee selliseid žeste lihtsalt niisama, vaid mingi eesmärgiga. Tore, kui ta on suutnud jääda härrasmeheks ja ei ole otse teada anda, et tahab nüüd vastutasu oma teenetele. Aga eks see ta eesmärk oli. Ja ta vaid ootas, millal sa pakud võimalust.

Minu arust sellise käitumisega naised blameerivad kõiki naisi.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu “meeletused” silmarõõmude v sõbrannade suhtes: sõita korduvalt jalgrattaga pool eestit maha, et kokku saada, saata iga kord sõbrannat pikka maad koju ja siis ise üksi tagasi vantsida, teinud mõningaid üle võlli rahalisi üllatusi/kingitusi.

Minu heaks pole keegi mingite märkimisväärsete meeletustega väga hiilanud. Elukaaslane ammu aega tagasi meie teisel kohtingul leiutas mulle üleöö nullist jalgratta. Tundus tol ajal täiesti meeletu asi 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas su mees ka teab, et ööbisid hotellis ja õhtustasid oma “suhkruissiga”, mitte ei ööbinud vendade pool?

Ilmselt mees ei tea. Ma arvan, et see “suhkruissi” ei ole naisterahval ainult kohvikus kätt hoidmas käinud, vaid koos on muudki “põnevat” tehtud. Sellest ta aga ei tihka siin anonüümses foorumis rääkida.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleksin ööbinud tuttavate või sugulaste juures, ilma temapoolse lahkuseta. Öömaja poleks küll olnud tarvis selleks ekstra võtta. Oma vennadki Tallinnas.

See, et sa selle vastu võtsid, on päris haige ikka. Läinud siis venna juurde, kui endal raha napib. Mees sul oli ka jube rõõmus, et mingi vanamees hotelli välja käristas?

Tjah, ma ei teagi, kust otsast alustada, aga kuna ma taas seda teemat lugema tulin ja minu aadressil küsimusi tekkis, vastan.

Valisin viimasest sessioonist välja kõige “lühinägelikuma”  postituse tsiteerimiseks..

Vennad oleksid võõrustanud mind lahkesti: annangi end liiga harva näole, aga mulle ei meeldi teiste pereellu sisse söösta (mingi oma projekti raames) ja alati eelistan privaatset öömaja. Nii kukkuski toonane  pakkumine nagu kingitus sülle (mida ta muidugi oligi 🙂 )

 

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tjah, ma ei teagi, kust otsast alustada, aga kuna ma taas seda teemat lugema tulin ja minu aadressil küsimusi tekkis, vastan.

Aga sa ei vasta mitte ühelegi minu küsimusele. Ääretult solvav lugu. Küsisin konkreetselt:
miks ei ole mees teie peresõber, miks PULMA ei kutsutud? Laste ristiisaks vms? Ise räägid, et sulle isa eest.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja taas ma vastan.. Tagant otsast alustades. Oleksin ööbinud tuttavate või sugulaste juures, ilma temapoolse lahkuseta. Öömaja poleks küll olnud tarvis selleks ekstra võtta. Oma vennadki Tallinnas. Olen mõelnud küll.. Ma usun, et ta oligi mingil ajal armunud. Kes teab, millised mõtted tal minuga seoses olid… ja polegi oluline. Oma pereelust ei rääkinud ta detailselt kunagi. Tean vaid ta laste arvu ja mis soost nad on ning mis vanuses.. Kui mõistis, et olen hõivatud, rõõmustaski ilmselt seetõttu, et sain hea ja turvalise mehe “tiiva alla”. On ka selliseid hoolitsevaid mehi, tuleb välja ???? Mind omakorda rõõmustas ta huvi tundmine ja nõustamine. Mul on vanemad samuti haritud, aga nendega sellisel määral ma oma tulevikuplaane ei arutanudki. Kirjutada oli kuidagi väga mugav. Rääkida niimoodi polekski osanud. Ja teine inimene siis mõtles kaasa…samuti kirjasõnas. Olen väga tänulik talle. Kui tuleb sõnum, algusega “Kullapai”, siiani tuleb naeratus näole ???? Mõelge teie, mida tehes :p

Sa selgitad küll väga ilusti ja rõhud siirale sõprussuhtele, aga tegelikult see ei ole ju lihtsalt süütu sõprus. Selline suhe ja selliste kingituste vastuvõtmine tõesti ei ole eetiline.

Sa ju saad ise ka aru, et mehed ei tee selliseid žeste lihtsalt niisama, vaid mingi eesmärgiga. Tore, kui ta on suutnud jääda härrasmeheks ja ei ole otse teada anda, et tahab nüüd vastutasu oma teenetele. Aga eks see ta eesmärk oli. Ja ta vaid ootas, millal sa pakud võimalust.

Minu arust sellise käitumisega naised blameerivad kõiki naisi.

Kallis inimene! Tahaks kohe kosta esmalt…. Sest mul on kahju, et Sa pole kunagi saanud vastu võtta kingitusi lihtsalt tänutundest, et oled ilus, et oled hea loomusega, tood rõõmu päevadesse.. mida iganes sarnast.”  Keda tunneb mees, kes tutvus sinuga, olles juba  aastakümneid abielus. Neil on mõnus pereelu. Sina oled vürts ja värskendus selles (vaimselt).

 

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsisin konkreetselt: miks ei ole mees teie peresõber, miks PULMA ei kutsutud? Laste ristiisaks vms? Ise räägid, et sulle isa eest.

Selge see, et see vanem härrasmees ei hoidnud ainult kohvikus kätt neiul a ei andnud neiule kingitusi lihtsalt niisama. Sai ka selle eest ilmselgelt ühte koma teist vastutasuks. Kuidas sa nüüd kutsud selle vanema härrasmehe oma pulma ja seletad siis oma peigmehele- näe vaata Rein see on see tore onu, kes käis mul kohvikus kätt hoidmas ja tegi mulle igasugu kingitusi, aga ega ta vastu mult midagi ei saanud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kallis inimene! Tahaks kohe kosta esmalt…. Sest mul on kahju, et Sa pole kunagi saanud vastu võtta kingitusi lihtsalt tänutundest, et oled ilus, et oled hea loomusega, tood rõõmu päevadesse.. mida iganes sarnast.”  Keda tunneb mees, kes tutvus sinuga, olles juba  aastakümneid abielus. Neil on mõnus pereelu. Sina oled vürts ja värskendus selles (vaimselt).

Miks kade oled, tutvusta ikka oma meest ka talle. Lapsendab su mehe ka ära ja külvab kingitustega üle.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mulle ei meeldi teiste pereellu sisse söösta (mingi oma projekti raames)

Aga võõra mehe rahakoti sisse meeldib “söösta” mingite oma projektide raames?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kallis inimene! Tahaks kohe kosta esmalt…. Sest mul on kahju, et Sa pole kunagi saanud vastu võtta kingitusi lihtsalt tänutundest, et oled ilus, et oled hea loomusega, tood rõõmu päevadesse.. mida iganes sarnast.” Keda tunneb mees, kes tutvus sinuga, olles juba aastakümneid abielus. Neil on mõnus pereelu. Sina oled vürts ja värskendus selles (vaimselt).

Miks kade oled, tutvusta ikka oma meest ka talle. Lapsendab su mehe ka ära ja külvab kingitustega üle.

Jah, mul tekkis ka kohe küsimus, et miks ta su mehele kinke ei tee ja hotellitube kingituseks broneeri? Kuna teil on ju lihtsalt sõprussuhe, siis võiks sel võõral mehel olla sarnane sõprussuhe ka ju sinu mehega?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kallis inimene! Tahaks kohe kosta esmalt…. Sest mul on kahju, et Sa pole kunagi saanud vastu võtta kingitusi lihtsalt tänutundest, et oled ilus, et oled hea loomusega, tood rõõmu päevadesse.. mida iganes sarnast.”  Keda tunneb mees, kes tutvus sinuga, olles juba  aastakümneid abielus. Neil on mõnus pereelu. Sina oled vürts ja värskendus selles (vaimselt).

Sina võtad seda kõike nagu imelist kogemust oma elus. Usu, ka teistele naistele teevad mehed seesuguseid žeste ja kingitusi. Iseasi, kas on eetiline neid naisel vastu võtta, kui tegemist ei ole (algava) armusuhtega?

Küllap on sinusuguseid kullakaevureid palju ilmas. Siin praegu vastavad sulle sellised naised, kes ei pea sellist käitumist õigeks.

Nii kahju, et sa ise ei mõsta sellise käitumise ebaeetilisust. Ja ka seda, et niisugune käitumine alandab tegelikult kõiki naisi. Ka neid, kes ise kunagi nii ei teeks ja kes ei pea sellist käitumist õigeks.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selge see, et see vanem härrasmees ei hoidnud ainult kohvikus kätt neiul a ei andnud neiule kingitusi lihtsalt niisama. Sai ka selle eest ilmselgelt ühte koma teist vastutasuks. Kuidas sa nüüd kutsud selle vanema härrasmehe oma pulma ja seletad siis oma peigmehele- näe vaata Rein see on see tore onu, kes käis mul kohvikus kätt hoidmas ja tegi mulle igasugu kingitusi, aga ega ta vastu mult midagi ei saanud.

Seni, kui ma pole vastust saanud, ei tea, mida arvata. Naistele meeldib hoida mitmeid mehi soolas, see ei tähenda, et nad magaksid nendega, erinevalt meestest, kes hoiavad mitmeid magamisprojekte marinaadis.
Põhjus on ilmselt see, et Rein ei teeks enam kingitusi, kui teda peresõbrana tutvustatakse, sest siis ei ole tal enam lootust seksida selle naisega ja naine teab seda. Selline edvistav olek, kullapaiks ja ma ei tea kelleks kutsutud saamine, õrn, naiselik, sellega hoiab nagu seda asja ülal. Pulmakutse või ristiisa staatus vast paneb sellele suhtele lõpu.

Mehed ei hakka enam kinke tegeme sellises olukorras, ime, et üldse nii kaua on teinud. Ilmselt siis Russell Crowe’i välimusega tüüp, kes ei saa nii lihtsalt naisi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 275 )


Esileht Pereelu ja suhted Miliseid meeletusi teie pärast on tehtud?