Esileht Beebi ja mitmikud millal 2 päevaund

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: millal 2 päevaund

Postitas:

Mis ajast hakkavad lapsed tegema kolme une asemel kaks päevaund? Ja mis kellaajal nad umbes võiksid olla?
Praegu ärkab preili kell 7, siis kell 9 teeb uinaku, umb 10.30 teeb uinaku, 12-12.30 lähme õue ja peaks tegema pika une. Vahepeal magas 5-6 tundi lausa, nüüd ainult 2. Ja õhtul teeb ka veel 2 uinakut, enne kui ööunne läheb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vana ta on?
Minu laps teeb siiani 3 und päevas. Iga 2-2,5h tagant. Kohe saab 10-kuuseks.
Sõbranna laps hakkas u aastaselt 2 und tegema.
Ma kujutan ette, et kui 2 und, siis üks on enne lõunat ja teine peale lõunat millalgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 8-kuune vahepeal tegi 2 päevaund, aga nüüd on uuesti 3 peale läinud. Ärkab 6.30-7 ajal, magab 10-11, seejärel õues jalutamise ajal 13-14 ja kolmas uni on u 17-18.30. Ööunne jääb u 20.30-21 ajal.

Neil päevil, kui kaks und teeb, ärkab hommikul hiljem u 8 ajal, seejärel magab 11-12 ja 16-18.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand, kuidas ma kadestan neid, kelle lapsed lähevad ööunne poole üheksa – üheksa ajal ja magavad hommikuni 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

7+ kuud läks üle kahele unele. Ärkab 6-7 ajal, hommikuuni 10-11 ajal, lõuna uni 14-16 ajal ja ööunne 17 ajal. Üleval kõige rohkem korraga 3h.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil 9 kuune ja teeb olenevalt une pikkusest kas 2 või 3 und. Ärkab hommikul kell 7, esimene uni 10 ja kui õues olen, siis magab 13-ni enamasti, siis teine uni kell 15 või 16 ja kui jälle õues saab magada, siis uni paar tundi jälle ja ööunne läheb kell 20.00. Kui aga õue ei saa, sii son esimene uni 30 minutit, keskmine mingi 2 tundi ja õhtul veel 1 30 minutine uinak

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Beebi ja mitmikud millal 2 päevaund

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.