Esileht Lapse ootamine millal arsti juurde

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: millal arsti juurde

Postitas:
Kägu

Millal on kõige õigem/parem aeg minna vastuvõtule? Viimased päevad algasid 8. juulil. Kas minna naistearsti v ämmaemanda juurde?

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuskil septembri alguses. Aja võib kohe ämmakale panna. Helistad ja ütledki,et rase ja sooviks aega saada.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minule ütles ämmaemand, et tegelt isegi parem kohe arstile minna. Et muidugi võib ämmakale ka, aga lõpuks ta niikuinii saadab arstile ka kontrolli.
Mina kolme rasedusega käinud alati naistearstil.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
miiumjau

Mina läksin ämmakale 6+0. Aga soovitan minna 7-8 nädalal, muidu peab järgmist aega nii kaua ootama. See aeg väga ärev. 8+0 käisin erakas ka ja siis oli südametöö juba kuulda.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minule ütles ämmaemand, et tegelt isegi parem kohe arstile minna. Et muidugi võib ämmakale ka, aga lõpuks ta niikuinii saadab arstile ka kontrolli.

Esmalt ikka ämmaemanda juurde, kui pole algusest teada, et riskirasedus. Kui kõik on tavapärane, ei saadeta eraldi naistearstile kontrolli. Uuringud (kuklavoldi, looteanatoomiat) teeb siiski arst, aga põhiliselt jälgib ämmaemand.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Esmalt ikka ämmaemanda juurde, kui pole algusest teada, et riskirasedus. Kui kõik on tavapärane, ei saadeta eraldi naistearstile kontrolli. Uuringud (kuklavoldi, looteanatoomiat) teeb siiski arst, aga põhiliselt jälgib ämmaemand.

Aga ei ole vale minna naistearstile tuvastama. Laseb samamoodi teha proovid ja teeb ise ka ultraheli. Ja tema saadab siis edasi ämmaemandale, kes ülejäänut rasedust jälgib.

Pärnus nt pole kõigil ämmaemandatel ultraheli aparaati, et tuvastamisel pilk peale heita.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Siin võibki vaidlema jääda, sest erinevates haiglates ongi erinev süsteem. Küll registratuuri helistades panevad aja sinna, kuhu vaja.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Esimene kord paneks ikka arstile aja, mul mõlemi rasedusega nii olnud ka. Arst teeb ka uh ja võtab proovid kui vaja.

Ma käisin tartus tasulises uh-s kõigepealt, aga kui sinna aega otsisin, siis meditast öeldi, et esimese teeb ikka arst. Aga kui ärevus hinges, võib tük-is lasta tasulise uh teha, ei olnud üldse kallis ka, ca 22€

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina helistasin raseduse alguses TÜKi registratuuri ja ütlesin, et olen rase ja soovin arvele võtta end. Küsiti, mitmes nädal ja otsiti kohe vaba aeg ja see oli ämmaemanda juurde. Jäin tema juurde ka lõpuni jälgimisele ka. Kuna rasedust jälgib äe, siis vast on mugavam kohe ka tema juurde minna.

0
0
Please wait...

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Lapse ootamine millal arsti juurde