Esileht Ajaviite- ja muud jutud Millal avatakse Tallinnas IKEA?

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Millal avatakse Tallinnas IKEA?

Postitas:
Kägu

Kevadistest uudistest mäletan, et Ikea pidi avatama varasügisel. Varsti võiks siis ju avamine olla, aga mingit infot selle kota kuskilt ei leia.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

E-pood tuleb esialgu ainult, guugelda

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

E-pood tuleb esialgu ainult, guugelda

Pidi tulema ka näidiste saal.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kedagi ei koti see vaeste pood

+2
-28
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaeseid kotib 🙂

Endal samad küsimused, mulle piisaks ka e-poest. Nimekiri mida vaja juba pikk ja ootan poodi.

+20
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuskil Lasnamäel on juba mingil suurel (lao)hoonel IKEA sildid üles pandud. Kas sinna tuleb ladu, näidiste pood vms. ei tea.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vahendajaid meil ju küll, kes soomest ja lätist toovad. Annad nimekirja, maksad veidi lisaks ja saad kraami koju kätte.

Mu nimekirjas on nii suured asjad, et maksta tuleks rohkem kui “veidi lisaks”.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vahendajaid meil ju küll, kes soomest ja lätist toovad. Annad nimekirja, maksad veidi lisaks ja saad kraami koju kätte.

Mu nimekirjas on nii suured asjad, et maksta tuleks rohkem kui “veidi lisaks”.

Pakun, et Eesti hinnad tulevad kõrgemad kui Lätis või Leedus.
Me tellisime terve köögimööbli Lätist ja ei maksnud ulmesummat juurde. Ei kujuta ette, et sealt midagi suuremat oleks võimalik tellida kui see.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaeseid kotib 🙂

Endal samad küsimused, mulle piisaks ka e-poest. Nimekiri mida vaja juba pikk ja ootan poodi.

Miks ma peaks vahendajale maksma? Siiani olen ise käinud Soomes või Lätis. Ma ei osta asju pimesi, tahan ise näpuga katsuda. Kuna nüüd pidi näidistesaal Tallinnasse tulema, siis pole näinud mõtet paari asja pärast reisida, kui kohe pood ka siinsamas.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lasnamäel? Kas see ei pidanud Peetrisse/Jürisse tulema?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

“IKEA väljastuspunkt koos näidistesaaliga rajatakse Tallinnasse, aadressile Peterburi tee 66 – otse ehitus- ja aianduspoe Bauhof kõrval.”

https://arileht.delfi.ee/news/uudised/ametlik-ikea-siseneb-peagi-eesti-turule-juba-varasugisel-avatakse-e-pood-ja-tallinnas-valjastuspunkt?id=85799749

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

väga paljusid, ega ainult sinusugused siin ei ela

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Poolt ameerikat isegi kotib.
Aga seal on “vaesed” ka rikkamad kui sina.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuskil Lasnamäel on juba mingil suurel (lao)hoonel IKEA sildid üles pandud. Kas sinna tuleb ladu, näidiste pood vms. ei tea.

See on Peterburi teel. Pigem arvan, et näidiste pood. Sildil on, et IKEA toodete tellimine ja väljastamine.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No siis jääb vist käimata? Seda jama ka ei saa lubada, et keegi tuttav Lasnamäel näeb.

+10
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

29. augustil avab IKEA Eestis e-poe, kust leiab üle 8000 kvaliteetse ja funktsionaalse kodusisustustoote. E-poest ostetud tooted saab tellida tasuta Tallinnas asuvasse väljastuspunkti või lisatasu eest kulleriga enda koju või äriruumidesse. Ole kohal meie e-poe avamisel 29. augustil kell 10.00 aadressil http://www.IKEA.ee.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Homme avatakse näidisaal.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

29. augustil avab IKEA Eestis e-poe, kust leiab üle 8000 kvaliteetse ja funktsionaalse kodusisustustoote. E-poest ostetud tooted saab tellida tasuta Tallinnas asuvasse väljastuspunkti või lisatasu eest kulleriga enda koju või äriruumidesse. Ole kohal meie e-poe avamisel 29. augustil kell 10.00 aadressil http://www.IKEA.ee.

Jee, minu palgapäeval!

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Strateegiliselt oleks nad võinud veidi varem avada, koolilaste tubade sisutamine praegu väga aktuaalne. Aga rõõm igatahes! Vahendusfirmadega pidi alati nii pikalt kaaluma ja mõtlema mida vaja ja alati jäi midagi võtmata. Nüüd saab suvalisel ajal nipetnäpet värke tellida. Loodan et hinnad on normid.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kes seal Ikea näidispoes käinud juba, kui palju neid tubasid seal tehtud on? Nagu tavalistes poodides?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eesti e-poes olev kaubavalik on kahjuks oluliselt väiksem kui Soomes-Lätis.

+2
0
Please wait...

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Millal avatakse Tallinnas IKEA?