Esileht Beebi ja mitmikud Millal beebi eraldi tuppa?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Millal beebi eraldi tuppa?

Postitas:

Kui vanalt olete teie jätnud beebi teise tuppa magama? Saan aru, et paljud soovitavad 6-12 kuud ühes toas magada, aga kas olete ka varem n-ö lahku kolinud oma lastega?

Mu beebi peagi kuuekuune ja kaalun ta üksi jätmist, sest mulle tundub, et me segame üksteist. Paistab,nagu ärkaks ta sageli, eriti varajastel hommikutundidel, nt selle peale kui meie mehega külge keereme. Võibolla ekslik tunne, aga ise olen ka muidugi häiritud nt tema öisest lalisemisest.

Samas ärkab ta praegu öösel ikka päris mitu korda, annan rinda 3-4x. Mis teie kogemus on – kas osapoolte uni paraneb eraldi tubades või pigem see ei tee erinevust öistes ärkamises? Äkki hoopis teen oma elu raskemaks kaugemale minnes? Mis kogemused hammaste tulekuga jm väljakutsetega, kas pigem parem olla ühes toas pikemalt?

Praegu beebi magab üsna edukalt oma võrekas ja jääks samasse tuppa, kus me kõik praegu koos magame – kolisime mehega oma voodi teise tuppa. Beebi tuppa jääb tugitool, kus saaksin imetada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil läks esimene laps teise tuppa magama, kui ta oli 8- või 9-kuu vanune, sest vahetasime oma magamistuba ja tema võrevoodi ei olnud ilus enam toas. Leppis ilusasti, mul oli kergem käia seal rinda andmas, vajadusel/soovil võtsin meie voodisse jne. Muidugi tundsin, et vajan öösel väheke rahulikumat und, kus keegi ei ela mu küljes ja et ma ei ole hästi ääre peal. 😀 Laps on 2-aastane ja eks siiani käime öösel vahel tema toas teda lohutama, aga harjunud sellega.</p>
Millal teine laps oma tupp kolib, ei ole veel kindel. Ilmselt ma vaatan, kuidas ma end tunnen ja kas vajan seda muutust (või tema). Hetkel magab oma võrevoodis, tundsin et minu kaisus uinudes on meie mõlema uni häiritud ja seljal magamine on mulle jälle rõõm.

Eks sa pead ise enda ja oma lapse järgi vaatama, kuidas teha. Sa võid ju harjutada-vaadata paar päeva, kui muutuse teed. Kui pole valmis selleks sammuks, siis saad alati uuesti proovida.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 22:11; 12.04 14:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võrevoodi ei olnud ilus enam toas….nagu wtf põhjus? Järgmine hetk ei sobi lapse juuksevärv elutoa tapeediga, mus siis saab?

Esimene läks teise tuppa umb 1a5k paiku.

Teisega tundus ka mingi hetk, äkki nii 4-5k, et me justkui segame teda oma küljepööramisega jne. Prooviks sõidutasin voodi 2 ööks teise, vabasse tuppa. Tegin ka endale igaks juhuks aseme, kui ei jaksa enam kahe toa vahet sõeluda. Paremat und see ei toonud ja tõime tagasi. Umb 1a4k kolis vanema lapse juurde. Öösiti pidin ikka veel pikalt tubade vahet sõeluma ja pool ööd magas ikka meil kaisus. Minuarust see lõppes umb 3,5 a, kui olin uuesti rase ja öösiti ei olnud nõus teda sükes oma kaissu viima ???? Oleks teadnud, et tegelikult tahtis ta lihtsalt süles väikest rahustavat kõnnakut saada???? Aga peale seda, kui pidi hakkama ise meile kaissu kõndima, loobus????

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võrevoodi ei olnud ilus enam toas….nagu wtf põhjus? Järgmine hetk ei sobi lapse juuksevärv elutoa tapeediga, mus siis saab?

Olgu, kirjutan paremini. Ei olnud ilus EHK ei mahtunud väga tuppa ära. Oli nii öelda meie jalgade juures, aga ligipääs sinna vaevaline et ta voodisse panna või et meie ise voodi saaksime.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 22:11; 12.04 14:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kolite teise tuppa, soovitan beebimonitori, siis kuuleb kohe, kui beebi ärkab teises toas.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps läks oma tuppa 1a vanuselt kui uude koju kolisime. Selleks ajaks oli ta ise võõrutanud ennast rinnast. Oma tuppa läks kohe esimesest ööst, kaks või kolm ööd magasin seal tema harjumise mõttes, rohkem polnud vajadust. Mingi hetk võtsime võreka külje ära, siis ta sai ise ärgates meie juurde tulla. Praegu 2a3k vana, magab suures 160cm laias voodos. Kui öösel mingi hetk ärkab, siis kas läheb mees või mina tema juurde magama või tuleb ta meie voodisse. Mingi periood oli see ärkamine alles hommikul kella 6 paiku, mingi hetk muutus jälle, et kuskil öösel kell 3. Minu uni muutus kindlasti paremaks kui laps oma toas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene laps läks 6a, teine 4a, kolmas ja neljas magavad praegu veel meie toas (6a ja 3a).

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates RP lapse eraldi tuppa kolimine on rumal mõte. Miks teha oma elu keeruliseks: beebimonitorid, öised edasi-tagasi käimised ja tugitoolis imetamine?

Seda võib ette võtta siis, kui laps juba rahulikult ööläbi magab. Kuhu teil kiirustada on?

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läks aasta ja 5-6 kuuselt umbes seoses kolimisega. Esimesed paar ööd ärkas ja edasi enam mitte. Enne öise söömise lõppu kindlasti pole mõtet panna. Uue lapse kavatsen ka umbes aastaselt eraldi panna.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhimõtteliselt sünnist saati magab eraldi toas, sest mina tema kõrval magada ei saa, olen hästi pinnapealse unega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaisus beebidega me ei maga.

Ära iial ütle iial. Siis magate kui see beebi kuskil mujal ei maga kui kaisus.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

9-kuuselt. Täiesti hämmastav, aga juba ainuüksi selle sammu tegemine vähendas nii lapse kui ka minu öiseid ärkamisi märkimisväärselt. Ilmselgelt me segasime üksteise und, iga tekisahina ja küljepööramise peale olime üleval. Kui ma muidu arvasin, et ta ärkab, et süüa saada, siis oma toas magades ta ärkas alguses ehk 1-2x ja varsti enam üldse mitte, seega läks ka rinnast loobumine kuidagi sujuvalt. Ilmselt minuga samas toas oleksin teda öösel kõik need 5-6x imetanud ja hiljem oleks see võõrutamine palju keerulisem olnud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Beebi ja mitmikud Millal beebi eraldi tuppa?