Esileht Beebi ja mitmikud Millal beebi hakkab ilma ärkamata magama?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Millal beebi hakkab ilma ärkamata magama?

Postitas:

Laps on juba 8 kuune ja sünnist saadik ärkab nagu kellavärk öösiti 2x üles söömiseks. Rinnapiima pole ta kunagi saanud, joob pudelist piimaasendajat. Kui piima ei saa siis hakkab ja jääbki nutma ja lepibki ainult piimaga.
Kohutavalt raske, sest hommikuti pean ärkama kell 6 juba üles ja suurema lapse kooli ka veel viima.
Üle poole aasta on juba suht zombi tunne 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mul on vanem laps 3a2k ja umbes nädal aega on maganud hommikuni ühegi piuksuta 😛 Hommik – see tähendab siis kell 6

Aga öine söömine – tulebki võõrutada. Kui sul esimene laps loobus ise, siis sul lihtsalt vedas, või siis sa ei mäleta, kuidas asjad käisid.

Mina võõrutasin 10kuuse lapse rinnast nii, e t tunnikaupa lükkasin edasi. Esimesed ööd nuttiski terve tunni, kuni lõpuks rinda andsin. Aga hoidsin kellast kinni. Mingi hetk rahunes ja kui oli juba mitu rahulikumat ööd olnud, siis lükkasin jälle tunnikese edasi. Samuti sõi 2 korda, kui võõrutust alustasin.

OSad lapsed loobuvad ise, osad nutavad veel 2aastaselt ka, kui öisest tissist võõrutad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolisime tütre nädal peale 9-kuuseks saamist tema enda tuppa magama ning enam-vähem päevapealt hakkas ta ka läbi öö magama. Eks ta ärkab korraks üles keset ööd ka, aga kui pole meid samas toas nohisemas ja norisemas, siis jääb ise tagasi magama.

Mõnikord hakkab siiski keset ööd nutma ka, siis lähen ja kussutan magama või annan rinda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps hakkas 2aastaselt ärkamata magama. Eks mõnikord ikka juhtub, et ärkab, kuid pigem harvem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks lapsed on erinevad. Minul on mõlemad imikud ilma igasuguse sihiliku võõrutamiseta hakanud umbes kuue kuu vanuses öö otsa söömata magama. Osalt ehk on asi olnud ka selles, et tõusin alati imetamiseks voodist üles, see ei olnud just eriti mõnus, seega üritasin ikka enne söögi pakkumist muude meetoditega rahustada alati juba üsna esimestest kuudest saadik.

Pooleteiseaastane laps teeb küll veel ikka seda varahommikust ärkamist, et kella viie või kuue paiku hakkab oma voodis sekeldama ja jutustama, minu kätt sikutama. Selle peale ma küll tuld põlema ei pane ega muud moodi välja ei tee, kui ütlen: “Kuss-kuss! Tuduaeg!”, ulatan talle voodivõre vahelt oma käe ning üritan ise edasi tukastada. Tavaliselt sikutab kuni pool tundi mu kätt siia-sinna ja siis jääb uuesti magama. Suuremal lapsel olid ka samas vanuses veel niisugused varahommikused ärkamised. Ma ei mäletagi enam, millal need ära jäid, äkki 2,5 a paiku? Aga öist söötmist nad tõesti kumbki enam pärast 6 k ei ole vajanud — täpselt nagu õpikunäide arstide teooriast, et teisel elupoolaastal lapsed enam öist söötmist ei vaja. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene laps(RPA/RP) hakkas öö läbi magama umbes 5-kuuselt. Nüüd teine laps (RP) magas esimest korda pika ööune söömata 1-kuu vanuselt. Hetkel ta üle 2-kuu vanune ja siiani magab terve öö. Eks näis kas jääbki nii või tekib mingi aeg nö tagasilöök.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps on kolis 10kuu vanusena oma tuppa ja koos sellega kadus paari ööga ka öine söömine kui ka ärkamine. Olen aru saanud ka, et mul on lihtsalt vägaväga vedanud ja ongi olnud hea unega laps, aga võibolla see aitaks, kui ta oma tuppa panna?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hakkas laps 11k terve öö magama. Enam lihtsalt öösel süüa ei andnud. Esimesed ööd olid rasked, kisa oli ikka pikalt ja iga natukese aja tagant ärkas laps jälle kisaga üles. Need ööd tuleb lihtsalt üle elada ja edasi laps juba magab. Mul ka tuleb vanem laps kooli viia + ise lähen tööle. Ei saa lihtsalt zombit elu endale lubada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene laps magas esimest korda ärkamata kogu öö 2,5-aastaselt. Kuni aastaseks saamiseni ärkas kuni 10 x öö jooksul, seejärel u 5-6 x öö jooksul (öisest rinnast võõrutasin, kui oli 9-kuune, lootsin, et ehk hakkab siis magama, aga ei aidanud see ka, lutti ei võtnud üldse). Praegu on 6,5-aastane ja ärkab endiselt öösiti, mõnikord maga tõesti kogu öö, aga tavaliselt ikka ärkab, tõuseb korra, käib meie toas vmt. Lihtsalt ongi rahutu ja kehva unega laps.

Noorem laps magas esimest korda öö otsa, kui oli umbes kahene, aga ega temagi praegu parem magaja ei ole kui esimene laps, viieaastane ja ärkab ikka mõni öö. Nii et meil on lapsed ammu beebieast väljas, aga öised ärkamised pole sugugi minevik. Oleme harjunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks see magamine on väga individuaalne. Kui 8-kuune ärkab kõigest 2 korda, siis on ju isegi väga hästi. Mul kohe kaheaastaseks saav ärkab kuskil 4 korda öösel. Kuni aastaseks saamiseni ärkas 6 korda keskmiselt, aga vahel ka 10+. Öise söömise lõpetasime aastaselt ja siis alguses kuu aega ärkas ainult ühe korra öösel, aga nüüd ikka ärkab palju. Targemad ütlevad, et kuskil 3-aastaseks saades enamus magavad terve öö.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Beebi ja mitmikud Millal beebi hakkab ilma ärkamata magama?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.