Esileht Beebi ja mitmikud Millal esimest korda juukseid lõigata?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Millal esimest korda juukseid lõigata?

Postitas:

Lapsel hakkab vaikselt juba tukk silma minema, aga mina ei raatsi veel lõigata. Millal te oma titadel juukseid esimest korda lõikasite? Kas käisite juuksuril või tegite ise?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ikka segab, tuleb lõigata, ega poisile klamberid ei pane. Lõikasin ise natuke peale aastat ja masinaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tütrel lõikas mu ema, kui ta oli u 6-7k vanune. Tukad tükkisid silma ja ta siis omaenese tarkusest lõikas, kui laps oli tunnikeseks tema hoida. Minuga muidugi ei rääkinud enne sellest. Kuna ta midagi lõikamisest ei tea ja ees ju soengut ei olnud, siis rikkus lapse soengu selle ühe korraga nii ära, et pärast ikka andis välja kasvatada. Tuka lõikas nii, et see algas keset pealage.

U 8k käisin lapsega oma juuksuri juures. Ta siis püüdis parandada, mida parandada sai. Pärast lõikasin ise ainult tukka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tütrega käisime 4kuuselt esimest korda tukka lõikamas. Ülejäänud juukseid ju pole tüdrukul vaja, kuigi need tal lõuani 😀
Ma ei oska ise ilusti lõigata ja siis käisime tuttava juures lõikamas juuksuris. Ta on lapsel veel korra nüüd tukka lõiganud.
Kui ikka segab, siis segab…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu tütrel lõikas mu ema, kui ta oli u 6-7k vanune. Tukad tükkisid silma ja ta siis omaenese tarkusest lõikas, kui laps oli tunnikeseks tema hoida. Minuga muidugi ei rääkinud enne sellest. Kuna ta midagi lõikamisest ei tea ja ees ju soengut ei olnud, siis rikkus lapse soengu selle ühe korraga nii ära, et pärast ikka andis välja kasvatada. Tuka lõikas nii, et see algas keset pealage.

U 8k käisin lapsega oma juuksuri juures. Ta siis püüdis parandada, mida parandada sai. Pärast lõikasin ise ainult tukka. [/tsitaat]No seda ma ka kardan et ema või vanaema lööb luba küsimata käärid sisse… Mulle ei meeldi masinaga pügatud poisid, nagu kraage välimuse annab see soeng. Peab vist jah tukka natuke ise lõikama, muidu leian ka ühel päeval kodunt ära rikutud tukaga lapse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud Millal esimest korda juukseid lõigata?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.