Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Millal hakkab kõht kiiremini kasvama?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Millal hakkab kõht kiiremini kasvama?

Postitas:

Olen esmarase ja niisama huvi pärast selline küsimus, olen 23+5 nädalat rase ja kõhuke on ikka üsna normaalne ees juba…mõningad riided jäävad juba väikseks. Küsimus siis, et millal kõhuke kiiremini kasvama hakkab, et huvitab see pigem kui suureks ma siis kokkuvõttes paisuda võin:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõhu suurust mõjutab mitu tegurit.mis asendis beebi on,kui tugevad on Sinu kõhulihased jne.nt mina tegin enne rasedust iga päev kõhulihaseid ja kõht hakkas alles välja paistma 20.nädala paiku.synnitasin 38. Nädalal aga kõht oli kui 7.kuu oma.laps terve.
Kiiremini hakkab kõht kasvama 6,5-7 kuust

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul lubati kaks nädalat enne sünnitustähtaega ehitusfirma poolt, et veel alustamata 2-3 kuud kestvad renoveerimistööd majas saavad paar nädalat enne lapse sündi valmis – ehk siis kõhu järgi arvati, et no heal juhul 5-6 kuud rasedust…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on erinev. Isegi eri rasedustega erinev.
Ma olen selle rasedusega ikka väga pisike enda jaoks. Kõht on 17.nädalast kuni praeguseni kasvanud minimaalselt. Põhimõtteliselt sama suur. Riideid pole reguleerima pidanud. Ma küll pisut pehmem naine ka, aga no paks just mitte (selline tavaline 40-42nr naine). Ei tea seda üldse ette, kas lähen veel suuremaks.
Samas eelmiste lastega mäletan küll seda, et kõht kasvas kogu aeg ja lõpuks olin üpris hiiglaslik. Teise lapsega olin poole peal suurem kui nii mõnigi sünnitama minnes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tuli väike kõht ette juba 10-12nädal. Sellest hetkest ka tavariideid, st tavalisi pükse enam kanda ei saanud. Muidu olengi väike ja peenike. Lisaks tegin igapäev kõhulihaseid. Mulle see ei mõjunud, et rasedana kõht ka tänu sellele väiksem :). Hetkel 22+ ja kõht päris pallike ees :). Seega, kõik on väga individuaalne. Tõesti, et mis asendis laps, platsenta asetus jne.. Lõpuks on ikka kõigil rasedatel enda arvates mega suur kõht!! Kui lapsega kõik ok, siis polegi vahet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Millal hakkab kõht kiiremini kasvama?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.