Esileht Beebi ja mitmikud Millal hakkas beebi pead tõstma?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Millal hakkas beebi pead tõstma?

Postitas:

Laps juba 4 nädalat vana aga siiani pead ei tõsta. Ma olen juba mures. Oma hingamisteed vabastab ilusti ja näo pooli suudab ka vahetada aga sellega asi piirdub. Rinnal tõstab pead natuke kõrgemale aga hoida ei suuda. On see normaalne, et ta veel oma pead ei tõsta ning hoia?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta sul ju veel nii väike.
Mul 4,5-kuune beebi ja ta ei hoia pead kui kätest tõmmata.
Kui süles on siis pole pea hoidmisega probleemi-keerab ühele poole ja teisele poole.
Beebi selja ja kaelalihaseid saad treenida teda kõhuli pannes.
Kunagi ära jäta last kõhuli olles üksinda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 18:42; 26.03 22:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul hakkas pead hoidma enne kui ta sai 1-kuu vanuseks. 1-kuu vanuselt süles hoidia edukalt pead ja vaatas ringi. Iga päev hoidsin teda aegajalt kõhul, et ta saaks harjutada. 2-kuu vanuselt käisime füsioterapeudi juures, kes ütles et areng hea.
Beebid arenenevad igaüks omal ajal ja kuna ta sul veel väike, siis anna aega. 🙂 Harjuta ja küll näed varsti edusamme.

Viimane vastaja: sellises vanuses peaks ikka kätest tõmmates pead hoidma juba (mul hoidis juba 2-kuu vanuselt), lisaks käsi-jalgu koos hoides ühele küljele ja teisele küljele liigutades. Kas oled kuskil füsioterapeudi juures käinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemus beebivõimlemistes ja tutvusringkonnas on, et keskmiselt umb 1,5-2k. Mul teine laps tõstis end 2k kõrgele küünarnukkidele ja see pigem üllatas kõiki, 2kuuselt keskmisele lapsele ei meeldi kõhuli olla, mul teine oli selles osas erand. Varakult pea hoidmine on minu kogemusel märk ekstravertsusest ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul hakkas pead hoidma enne kui ta sai 1-kuu vanuseks. 1-kuu vanuselt süles hoidia edukalt pead ja vaatas ringi. Iga päev hoidsin teda aegajalt kõhul, et ta saaks harjutada. 2-kuu vanuselt käisime füsioterapeudi juures, kes ütles et areng hea.

Beebid arenenevad igaüks omal ajal ja kuna ta sul veel väike, siis anna aega. ???? Harjuta ja küll näed varsti edusamme.

Viimane vastaja: sellises vanuses peaks ikka kätest tõmmates pead hoidma juba (mul hoidis juba 2-kuu vanuselt), lisaks käsi-jalgu koos hoides ühele küljele ja teisele küljele liigutades. Kas oled kuskil füsioterapeudi juures käinud?

Ei ole käinud.
Imelik ongi seejuures,et kui kätest tõmmata siis justkui lollitab ja teeb end lõdvaks. Kui aga keha külgedelt enda poole tõmmata siis tõmbab pea tugevalt kaasa. Äkki mingi refleks,tunneb end turvaliselt ja kindlamana kui abistavad käed kehal?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 18:42; 26.03 22:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu oma “väga hilja”. Ise suutis pead hoida, ilma toetamiseta, alles ca 3.5k vanuselt. Umbes sellel ajal hoidis ka kõhuli olles pead normaalselt.
Arsti arust oli areng normaalne.
Tagantjärgi võibki öelda, et oli hilisema füüsilise arenguga.

Sõbranna laps aga oskas pead hoida juba sündides. Ausõna, kui ma ise poleks näinud, ei oleks uskunud. Temal oli laps väga kiire füüsilise arenguga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsed hakkasid ka esimestel elupäevadel juba kõhuli olles pead kõrgele tõstma. Füüsiline areng kiire (roomama 4k, kõndima 9k jne), algusest peale ümbrusest ülihuvitatud – selle teine tahk neil on tundlik närvisüsteem, võtavad infot ka nö liiga palju sisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Millal hakkas beebi pead tõstma?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.