Esileht Ilu ja tervis Millal hakkas teil kaal langema?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )

Teema: Millal hakkas teil kaal langema?

Postitas:

Kui alustasite kaalulangetamist, siis millal hakkas kaal märgatavalt langema?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.07 21:04; 23.07 15:47; 24.07 08:19; 24.07 10:59; 28.07 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 ndl hiljem. Kui otsustasin lõpetada ja taas tavapäraselt sööma hakkasin, siis kaal tõusis taas 2 ndl pärast. Eks see oleneb ainevahetuse kiirusest, mis on igal inimesel erinev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

enne kui oleksin hakanud teadlikult kaalulangetamisele mõtlema. otsustasin lihtsalt tervislikult ja tasakaalustatult toituda (nutridata.ee abiga) ja siis oma üllatuseks avastasin, et riided hakkavad laiaks jääma. seejärel ostsin kaalu ja langetasin veel ca 10 kg 😀
tõuseb aga kaal kohe, kui 1-2 päevaks end unustan ja mingit saasta sisse söön. või kui pole võimalust korralikult süüa (reisil).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.07 13:51; 24.07 12:01;
To report this post you need to login first.

Minul hakkas kaal kohe langema. Juba järgmisel päeval oli langenud. Esimene ja teine nädal olid tõelised sellise \”vau!\” efektiga. Enesetunne paranes märgatavalt ja kohe tundsid end kõhnemana. Kui nädalaga pole kaal üldse langenud, siis otsiksin viga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.07 14:52; 25.07 16:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma alles alustasin. Mul on 5. päev vist. Huvipärast küsisin, et kellel kuna langema hakkas. Ise rahulikult ootan ja ma siin keskendun rohkem portsude vähendamisele, kui sellega ära harjub, olen juba suure sammu edasi astunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.07 21:04; 23.07 15:47; 24.07 08:19; 24.07 10:59; 28.07 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina alustasin mai lõpus 93-92 pealt ja nii nädalas kiloke läinud.Nüüd kaalun eilse seisuga 83 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

järgmine päev pärast bypassi.Nüüd -45;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida suurem ülekaal, seda kiiremini hakkab langema. Kui sul on 40kg ülekaalu ja juba natukenegi end piirama hakkad, siis võid juba esimese nädalaga 2-3 kg maha võtta.
Kui sul on 1-2 kg ülekaalu, vaat siis on tõeliselt raske. Siin kiireid muutusi ei tule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mida suurem ülekaal, seda kiiremini hakkab langema. Kui sul on 40kg ülekaalu ja juba natukenegi end piirama hakkad, siis võid juba esimese nädalaga 2-3 kg maha võtta.
Kui sul on 1-2 kg ülekaalu, vaat siis on tõeliselt raske. Siin kiireid muutusi ei tule.[/tsitaat]

Väga õige. Üritan mitte liiga palju juurde võtta, ehk siis kaal kõigub kusagil 3 kilo piires. Aga seda 3 kilo on tunduvalt lihtsam naha vahele süüa, kui pärast sellest lahti saada 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.07 23:38; 24.07 22:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ahh, minge metsa oma jutuga \”mida suurem ülekaal, seda kiiremini hakkab langema..\”
ei pruugi ta kuskile minna… ma olen 168 pikk ja kaalun 88kg. olen juba väga pikalt toitunud väga õigesti, toitumisnõustaja poolt tehtud menüü järgi… trenni teen ka…jah, alati võiks rohkem, aga teen päris korralikult…
ja ei ole mitte midagi langenud, jah, mõni hommik näitab kaal 87,5kg aga see on hetkeline muutus… ja jutt ei käi mitte päevadest ega nädalatest siin, jutt käib kuudest…
reaalset ülekaalu on seega 20kg, ideaalne oleks, kui maha saaks u 27kg…see on ikka väga suur number…peaksin ju küll kuuluma sinna eriti paksude gruppi, kel väga väikesest muutusest juba kaal langema peaks hakkama…aga ei midagi…
ka kõikvõimalikud veretestid on tehtud, et äkki on miskit meditsiinilist viga, mis kaalul langeda ei lase…kõik on korras…
seega, kõigi puhul ikkagi need üldistused ei kehti…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.07 00:20; 24.07 10:17; 24.07 16:13; 25.07 12:27; 25.07 13:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Figuurisõbrad aitavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh ärge rääkige nendest kohtadest, kus loed oma kaloreid ja maksad raha. Mina neid kasutada ei oska:) Ma valisin füüsilise treeningu ja söömise muutuse. Võib-olla kunagi proovin neid figuurisõpru ja kaaluabi, aga praegu kindlasti mitte.
Mul on ülekaalu 25kg. Ma püüan leida endas jõudu, et 6 kuud vastu pidada ja siis vaatab, milline muutus on:) Kõige rohkem soovin tagasi saada oma tervist. Et jalad ei valutaks enam, et oleks võhma rohkem liigutada ja rõõmsam tuju! See minumeelest kõige tähtsam.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.07 21:04; 23.07 15:47; 24.07 08:19; 24.07 10:59; 28.07 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ahh, minge metsa oma jutuga \”mida suurem ülekaal, seda kiiremini hakkab langema..\”
ei pruugi ta kuskile minna… ma olen 168 pikk ja kaalun 88kg. [/tsitaat]
88 pole veel mingi \”suur\”. Kaalu ükskord 140kg ja vaata siis, kui kiirelt alguses kaal läheb. Mina olen kaalulangetust alustanud 118, 109 ja 100 kilo pealt ja lähebki umbes 3-4 kilo nädalas alguses. Kusjuures, ilma mingi trennita.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.07 09:35; 25.07 10:01; 25.07 13:11; 25.07 13:39; 25.07 16:09; 29.07 15:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ahh, minge metsa oma jutuga \”mida suurem ülekaal, seda kiiremini hakkab langema..\”
ei pruugi ta kuskile minna… ma olen 168 pikk ja kaalun 88kg. olen juba väga pikalt toitunud väga õigesti, toitumisnõustaja poolt tehtud menüü järgi… trenni teen ka…jah, alati võiks rohkem, aga teen päris korralikult…
ja ei ole mitte midagi langenud[/tsitaat]

kas sa oma kilpnääret oled kontrollinud? Mul on sama teema, söön väga vähe, panen iga ampsu kirja, teen trenni kui hobune ja mitte midagi ei lange. Aga mul on kilpnäärme alatalitlus ja kuni me arstiga sellega tegeleme, ei langegi. Enne kui jälile saime, sõin ka tervislikult ja tegin sporti ning võtsin lihtsalt iga nädal kilo või kaks juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

kas sa oma kilpnääret oled kontrollinud? Mul on sama teema, söön väga vähe, panen iga ampsu kirja, teen trenni kui hobune ja mitte midagi ei lange. Aga mul on kilpnäärme alatalitlus ja kuni me arstiga sellega tegeleme, ei langegi. Enne kui jälile saime, sõin ka tervislikult ja tegin sporti ning võtsin lihtsalt iga nädal kilo või kaks juurde.[/tsitaat]

jah, ka kilpnääret kontrolliti…on korras…isegi arstil on mõistus otsas…ei oska enam välja mõelda asju, mis võiks tasakaalust väljas olla…
ja eelmisele…88kg on ikka sitaks suur kui oled lühemat kasvu (168cm)…ja kui see number tõesti ei muutu pärast mitut kuud rabelemist isegi natukene…see tekitab masendust…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.07 00:20; 24.07 10:17; 24.07 16:13; 25.07 12:27; 25.07 13:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

jah, ka kilpnääret kontrolliti…on korras…isegi arstil on mõistus otsas…ei oska enam välja mõelda asju, mis võiks tasakaalust väljas olla…
ja eelmisele…88kg on ikka sitaks suur kui oled lühemat kasvu (168cm)…ja kui see number tõesti ei muutu pärast mitut kuud rabelemist isegi natukene…see tekitab masendust… [/tsitaat]

Äkki asi mõtlemise taga kinni? Rasestumisega ju samamoodi, et kui liigselt mõtled sellest, siis ei jää rasedaks, aga kui ei mõtle, siis jääd nii, et ei saa arugi:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.07 21:04; 23.07 15:47; 24.07 08:19; 24.07 10:59; 28.07 12:24;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Väga õige. Üritan mitte liiga palju juurde võtta, ehk siis kaal kõigub kusagil 3 kilo piires. Aga seda 3 kilo on tunduvalt lihtsam naha vahele süüa, kui pärast sellest lahti saada :D[/tsitaat]

Just. Aga jaga ikkagi, mis sa siis teed, kui avastad, et 3 kg jälle juures? Kuidas lahti saad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.07 13:51; 24.07 12:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eile hakkas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.07 14:56; 25.07 15:25; 25.07 15:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suht kiiresti….esimestel kuudel rohkem edasi aeglasemalt. Alustasin eelmine veebruar ja lõpetasin eelmine juuli…Alustasin 87g, lõpetades 69kg 🙂

Nüüd peale sünnitust kohe kaalusin 78kg, praegu 2,5 kuud möödas…olen 72,7 kg….Praegu ma muidugi otseselt kaalu ei jälgi, aga nt hularõngast keerutan 🙂 Ja kaalun iga hommik ennast peale tõusmist(tegin seda ka siis kui kaalualandamisega tegelesin)…Iga kaotatud 100g teeb juba rõõmu 😀

Minule oli kaalulangetamise juures abiks kaaluabi.ee Igati tänuväärt keskkond…inimesed on seal nii toetavad ja lahked ja toredad…annavad motivatsiooni juurde. Peale igat trenni blogisin seal ja inimesed kiitsid ja rääkisid enda päevast…see kõik pani ainult rohkemat tahtma ja pingutasin ka rohkem 🙂 Supper.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

jah, ka kilpnääret kontrolliti…on korras…isegi arstil on mõistus otsas…ei oska enam välja mõelda asju, mis võiks tasakaalust väljas olla…
ja eelmisele…88kg on ikka sitaks suur kui oled lühemat kasvu (168cm)…ja kui see number tõesti ei muutu pärast mitut kuud rabelemist isegi natukene…see tekitab masendust… [/tsitaat]

Aga huviparast kysin, kes ja kui asjalik on sinu toitumisn]ustaja. Kui ta nt on tavaline jousaalitreener voi kulturismiga tegelenu, siis ei pruugi ta sinu jaoks see n.o oige olla… Huviga tahaks naha sinu menyyd…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Mugi kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aga huviparast kysin, kes ja kui asjalik on sinu toitumisn]ustaja. Kui ta nt on tavaline jousaalitreener voi kulturismiga tegelenu, siis ei pruugi ta sinu jaoks see n.o oige olla… Huviga tahaks naha sinu menyyd…[/tsitaat]

ei ole suvaline jõusaali treener. on ainuke eesti kõrgharidusega (ehk siis meditsiini doktor) toitumisnõustaja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.07 00:20; 24.07 10:17; 24.07 16:13; 25.07 12:27; 25.07 13:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Just. Aga jaga ikkagi, mis sa siis teed, kui avastad, et 3 kg jälle juures? Kuidas lahti saad?[/tsitaat]

Jälgin mõnda aega, et üleliia ei maiusta ja igale isule mõtlematult järele ei annaks. Rohkem köögivilja ja vähem muud kraami. Püüan rohkem liigutada. Ühesõnaga, mõnevõrra suurem enesekontroll lihtsalt.
Sihuke periood ongi praegu, sest \”märkamatult\” olen jõulust saadik 2 kg juurde võtnud. Kuu ajaga peaks kaal jälle jonksus olema ja mõneks ajaks rahu majas.

Mina ei suuda kogu aeg übermõistlik söömise osas olla. Olen ainult enam-vähem mõistlik ja katsun suuremaid kahjusid vältida:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.07 23:38; 24.07 22:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
ei ole suvaline jõusaali treener. on ainuke eesti kõrgharidusega (ehk siis meditsiini doktor) toitumisnõustaja.[/tsitaat]
Kuna toitumisnõustamise alal kõrgharidust ei anta ja Eestis on terve hulk toitumisnõustajaid, siis kuidas sa saad väita, et ühelgi teisel neist kõrgharidust pole? Ilmselt enamikul siiski on. Mina tean vähemalt üht, kes kindlasti pole see, kellest sina räägid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.07 09:35; 25.07 10:01; 25.07 13:11; 25.07 13:39; 25.07 16:09; 29.07 15:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kuna toitumisnõustamise alal kõrgharidust ei anta ja Eestis on terve hulk toitumisnõustajaid, siis kuidas sa saad väita, et ühelgi teisel neist kõrgharidust pole? Ilmselt enamikul siiski on. Mina tean vähemalt üht, kes kindlasti pole see, kellest sina räägid.[/tsitaat]

ma väljendasin end pisut segaselt…ta on arst…sisearst vist on korrektne termin…täiendanud end väljaspool eestit näiteks kliinilise toitumise erialal…
pidasin silmas seda, et ta pole nagu iga aeroobika- või jõusaali treenerina töölehakanud trennihuviline, kes siis paar raamatut on läbi lugenud ja ajab näpuga järge süsivesikuid ja valke lugeda ja siis kõigile huvilistele toitumiskavasid müüb, nende täpsemat füsioloogiat ja meditsiinilist seisukorda hindamata.
ma ei väida, et neil kõrgharidust pole, aga kindlasti pole sel haridusel mitte mingit pistmist nende toitumiskavadega, mida nad koostavad…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.07 00:20; 24.07 10:17; 24.07 16:13; 25.07 12:27; 25.07 13:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ma väljendasin end pisut segaselt…ta on arst…sisearst vist on korrektne termin…täiendanud end väljaspool eestit näiteks kliinilise toitumise erialal…
pidasin silmas seda, et ta pole nagu iga aeroobika- või jõusaali treenerina töölehakanud trennihuviline, kes siis paar raamatut on läbi lugenud ja ajab näpuga järge süsivesikuid ja valke lugeda ja siis kõigile huvilistele toitumiskavasid müüb, nende täpsemat füsioloogiat ja meditsiinilist seisukorda hindamata.
ma ei väida, et neil kõrgharidust pole, aga kindlasti pole sel haridusel mitte mingit pistmist nende toitumiskavadega, mida nad koostavad…[/tsitaat]

järsku paned näidiseks ühe menüü…ma oleks huvitatud..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.07 12:53; 25.07 13:34; 25.07 13:47; 25.07 17:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te iga lause lõppu kaks või kolm punkti panete ühe asemel?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.07 09:35; 25.07 10:01; 25.07 13:11; 25.07 13:39; 25.07 16:09; 29.07 15:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Miks te iga lause lõppu kaks või kolm punkti panete ühe asemel?[/tsitaat]

aga tee uus teema ajaviite alla…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.07 12:53; 25.07 13:34; 25.07 13:47; 25.07 17:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hm, nii et sa ise ka ei tea, miks sa nii teed?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.07 09:35; 25.07 10:01; 25.07 13:11; 25.07 13:39; 25.07 16:09; 29.07 15:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Hm, nii et sa ise ka ei tea, miks sa nii teed?[/tsitaat]

Hmmm, jah ei vaeva sellega oma ülekaalulist peakest, niigi raske teine..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.07 12:53; 25.07 13:34; 25.07 13:47; 25.07 17:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina tean küll, miks ma panen mitu punkti…see väljendab mu kirjas nö mõttepausi. mulle meeldib nii.
eelmine Kägu arvatavasti ei teadnud jah, miks ma nii teen. aga ma ühinen tema kommentaariga – tee ajaviitesse teema!
mind huvitab hoopis, miks see sind häirib?
täiesti off-topic märkus ju…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.07 00:20; 24.07 10:17; 24.07 16:13; 25.07 12:27; 25.07 13:56;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )


Esileht Ilu ja tervis Millal hakkas teil kaal langema?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.