Esileht Ilu ja tervis Millal hakkasid päevad peale sünnitust?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Millal hakkasid päevad peale sünnitust?

Postitas:

Küsimus siis pealkirjas. Huvi on seetõttu, et mul hakkasid \”päevad\” kuu peale sünnitust, kusjuures annan ainult rinda ja lisatoitu laps juurde ei saa.
Algul ehmatasin ära, et mingi halb verejooks on tekkinud, sest lohhiad polnud veel lõppenud, aga arsti sõnul on tõenäoliselt tegemist mensesega.
Kas kellelgi on veel nii olnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka ehmatsin eelmine nädal – laps 3 kuune. Ei osanud oodata nii vara. Toidan rinnaga samuti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

laps oli 3,5 kuud. ja praegu on 3 korda olnud päevad, kuid see nn päevadevaba periood on nädala võrra pikenenud. saab rinda ja püreesid laps

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kaks kuud peale sünnitust ..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps 8-kuune, veel ei ole hakanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

6 kuud pärast sünnitust. Laps praegu 11-kuune ja imetan. Päevad on regulaarsed ja tsükkel sama, mis oli enne sünnitust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, soovitan siiski kontrolli minna. Minul oli täpselt sama seis ja samal ajal, lohhiad hakkasid lõppema, määrisid veidi pruunilt. Järsku päevade valu ja helepunane veri. Helistasin ja küsisin, et kas on võimalik, et päevad juba. Öeldi, et teoreetiliselt võimalik, kuid igaks juhuks üle vaadata vaja. Läksin erakorralisesse kontrolli ja pandi 4ks päevaks kohe haiglasse ja määrati antibiootikumid. Emakas oli tiba põletikuline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli samamoodi. Esimesed päevad 5 nädalat peale sünnitust. Lohhiad olid mul juba lõppenud, olin ¨okis, et kas tõesti päevad. Kestsid 4 päeva. 2 nädalat hiljem läksin sünnitusjärgsesse kontrolli ja pandi pillid peale – Cerazetted. Siis läks kõik totaalselt sassi. Paar päeva võtsin, siis hakkasid uuesti päevad. Lõppesid ära ja paari päeva pärast hakkas uuesti määrima, kusjuures mitte natuke, vaid ikka keskmisest tugevamalt erepunaselt. Lõpuks oli nii, et mul määris nii iga nädal vähemalt 3 päeva, põhimõtteliselt olid igal nädalal päevad. Jube närvi ajas. Jätsin pillid ära kuskil 3 nädalat tagasi. Paar päeva hiljem hakkas jälle määrima tugevamalt. Aga hetkel pole enam määrinud. Vaatame, mis edasi saab. Ma nii ei tahtnud spiraali panna, otsustasin minipillide kasuks. Pean vist vägisi ikka selle spiraali ära panema, sest ilma rasestumisvastaste vahenditeta ka ju ei saa. Ja kõik need plaastrid ja muud pillid imetamise ajal keelatud 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul hakkasid ka esimesed päevad umbes kuu peale sünnitust regulaarselt käima. Ei tulnud selle pealegi et imestada nende üle, täiesti normaalne asi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hakkasid alles 15 kuu pärast, ehk siis 1 aasta ja 3 kuu pärast. Rinda andsin 1 aasta ja 2 kuud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps on kohe 10-kuune, päevad pole veel hakanud. Imetan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on samuti mõlemal korral kuu peale sünnitust päevad hakanud, kuigi olen rinnaga toitnud. Normaalne ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu ja tervis Millal hakkasid päevad peale sünnitust?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.