Esileht Koolilaps Millal hakkate kooliasju ostma?

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: Millal hakkate kooliasju ostma?

Postitas:

Meil on kõik juba ära ostetud: riided, jalatsid, koolivihikud, pudi-padi.

Riietel ja jalatsitel olid juulis väga head soodustused. Augustis on riiete osas poistele (eriti 164 pikkus) keeruline hea hinnaga asju saada. Laste numbreid enam ei ole ja meeste S suurust ka ei ole. Jalatsitega sama teema numbrit 40-41 on valikus väga vähe.

Õnneks meie koolis jagatakse raamatud ja töövihikud augusti lõpus kätte ja siis saab rahulikult õhtuti kiletada.

Nii vara ostsite jalanõud ära kuu ajaga lapse jalg kasvab veel.

Mis mõttes vara, laps kasvab ju aasta läbi. Sinu laps kasvab ainult suvel?

Ega siis praegu saa 3 numbrit suuremaid kalosse osta,jalanõud ikka reeglina ostetakse sept alguses

Sa ostad oma lastele nii palju suuremaid jalatseid?

Sinu lastel kasvab jalg 4 nädalaga 3 numbrit?

Mitte reeglina ei osteta vaid sina ostad septembri alguses jalatsid.

me räägime ikka koolijalatsitest, eks? neid pole tõesti mõtet pikalt ette osta, muidu on nt oktoobris juba väiksed.

Heidad ette mulle, et 4 nädalat enne kooli jalatsite ostmine on pikalt ette ostmine ja oktoobriks on jalatsid väiksed. Sina ostad septembris. Sinu loogika järgi on siis novembriks sinu lapse jalatsid väiksed. Minu lapse jalg on seni kasvanud 1 numbri aastas. Miks surud teistele oma arvamust peale?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.08 11:33; 01.08 13:13; 01.08 14:05; 03.08 22:27; 03.08 22:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on kõik juba ära ostetud: riided, jalatsid, koolivihikud, pudi-padi.

Riietel ja jalatsitel olid juulis väga head soodustused. Augustis on riiete osas poistele (eriti 164 pikkus) keeruline hea hinnaga asju saada. Laste numbreid enam ei ole ja meeste S suurust ka ei ole. Jalatsitega sama teema numbrit 40-41 on valikus väga vähe.

Õnneks meie koolis jagatakse raamatud ja töövihikud augusti lõpus kätte ja siis saab rahulikult õhtuti kiletada.

Nii vara ostsite jalanõud ära kuu ajaga lapse jalg kasvab veel.

Mis mõttes vara, laps kasvab ju aasta läbi. Sinu laps kasvab ainult suvel?

Ega siis praegu saa 3 numbrit suuremaid kalosse osta,jalanõud ikka reeglina ostetakse sept alguses

Sa ostad oma lastele nii palju suuremaid jalatseid?

Sinu lastel kasvab jalg 4 nädalaga 3 numbrit?

Mitte reeglina ei osteta vaid sina ostad septembri alguses jalatsid.

me räägime ikka koolijalatsitest, eks? neid pole tõesti mõtet pikalt ette osta, muidu on nt oktoobris juba väiksed.

Heidad ette mulle, et 4 nädalat enne kooli jalatsite ostmine on pikalt ette ostmine ja oktoobriks on jalatsid väiksed. Sina ostad septembris. Sinu loogika järgi on siis novembriks sinu lapse jalatsid väiksed. Minu lapse jalg on seni kasvanud 1 numbri aastas. Miks surud teistele oma arvamust peale?

sa ikka vaata ka, kellele sa vastad:) Milleks need kellaajad siis on postituste all?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.08 12:14; 03.08 22:38; 03.08 23:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tegelikult pea iga kord kui poes käin, jalutan ka koolitarvete riiulite eest läbi. Pean silma peal just kaustikutel, mis on kõige kallimad ja mida läheb mu vanema klassi lapsel kõige rohkem vaja. On ikka vahe, kas osta kaustikud 0,70 või 0,25 eest, siis ostan ikka vähemalt aasta jao valmis. Muud varud on saanud jooksvalt kooliaasta jooksul osta, kui on sooduseid.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 07:22; 04.08 07:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Seitsmes klass. Ei ole plaanis eraldi midagi ostma minna. Kui kooliaasta algab, eks siis vaatab.
Riided ja jalatsid on küll ostetud. Ma ostan vist esimesest klassist alates suurema osa kooliriietest suvistelt allahindlustelt. Jalatsid on ka ostetud. Ei näe mingit mõtet osta septembri alguses täishinnaga, kui saab augusti alguses soodushinnaga. Seal on see väike asi muidugi küll, et suveriided sobivad kooli paksusastmelt rohkem (üldiselt pole nn dressikalistel või jalatsitel sees voodrit), aga suvekollektsioonides on vähem rahulikemas toonides särke-pükse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ka tohutult meeldib kooliasju osta!

Sellepärast sulle meeldib, et sa ei pea ise kooli minema. 😀

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 07:22; 04.08 07:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellel aastal oli üsna vähe vaja osta, ainult päevik, joonlaud, kustukumm ja mõned ruudulised vihikud. Täna ostan joonlau ja kustukummid ning siis on selleks korraks kõik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ka tohutult meeldib kooliasju osta!

Sellepärast sulle meeldib, et sa ei pea ise kooli minema. ????

Kusjuures olen klassiõpetaja ning käin ka ülikoolis lisaeriala omandamas 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 31.07 22:58; 31.07 23:15; 01.08 01:07; 01.08 11:43; 01.08 14:19; 01.08 17:54; 05.08 15:26; 05.08 15:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on kõik juba ära ostetud: riided, jalatsid, koolivihikud, pudi-padi.

Riietel ja jalatsitel olid juulis väga head soodustused. Augustis on riiete osas poistele (eriti 164 pikkus) keeruline hea hinnaga asju saada. Laste numbreid enam ei ole ja meeste S suurust ka ei ole. Jalatsitega sama teema numbrit 40-41 on valikus väga vähe.

Õnneks meie koolis jagatakse raamatud ja töövihikud augusti lõpus kätte ja siis saab rahulikult õhtuti kiletada.

Nii vara ostsite jalanõud ära kuu ajaga lapse jalg kasvab veel.

Mis mõttes vara, laps kasvab ju aasta läbi. Sinu laps kasvab ainult suvel?

Ega siis praegu saa 3 numbrit suuremaid kalosse osta,jalanõud ikka reeglina ostetakse sept alguses

Sa ostad oma lastele nii palju suuremaid jalatseid?

Sinu lastel kasvab jalg 4 nädalaga 3 numbrit?

Mitte reeglina ei osteta vaid sina ostad septembri alguses jalatsid.

me räägime ikka koolijalatsitest, eks? neid pole tõesti mõtet pikalt ette osta, muidu on nt oktoobris juba väiksed.

Mina ostan alati väikese varuga. Kui ostan mitu kuud varem, siis ka natuke suurema varuga. Ega siis poes ei kontrollita, et sa jumala eest ikka numbrisse pead ostma ja müüja ei vanguta pead, kui ostad suuremad 😀 Pealegi, olen kogenud, et augusti lõpus/septembris ei ole enam eriti mingit numbrite valikut jalatsitele.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 31.07 22:58; 31.07 23:15; 01.08 01:07; 01.08 11:43; 01.08 14:19; 01.08 17:54; 05.08 15:26; 05.08 15:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavalisi harilikke ja värvipliiatseid aastatingselt, vihikuid, pabereid, kilesid, värve, pinalitarbeid jne. samuti.
Riided said juuli lõpus sietatud, koolikott tuli sünnipäevaks (aug. algul). Vahetusjalatsid, kekatossud, dressid plaanis kuu lõpul, püksid-pluusid-pusad olemas, ostame vastavalt vajadusele. Kooliaasta ei tule ootamatult, kulud hajutatud nii palju kui võimalik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )


Esileht Koolilaps Millal hakkate kooliasju ostma?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.