Esileht Väikelaps millal hakkate ostma kevadriideid?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )

Teema: millal hakkate ostma kevadriideid?

Postitas:

vaatasin, et järgmine nädal on juba mõnel päeval +7 kraadi sooja aga eelmise aasta riided kõik väikseks jäänud. millal plaanite osta ja mis firma riided?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul küll enamus olemas juba, kuid puuduvad osad ilmselt ostan Jonathani omad, head ja kavliteetsed ja mõistliku hinnaga. Ja nüüd hakatakse neid ka Eestis lõpuks müüma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.03 11:07; 01.03 14:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

juba olemas, ostsin veel sügisel aledega ära
1.huppa jope fliisiga, mis ära käib + lindex FIX püksid + viking kummikud + huppa müts ja kindad
2.icepeaks jope – autosse, nö viisakas
3.lenne k/s kombe + adidas gore-tex k/s kõrgemad tossud + lenne müts ja kindad
4.Didriksons kummiriided fliisvoodril + crocs kummik + kummikindad fliisvoodril ja paksem k/s müts
laps käib lasteaias ja vähemaga hakkama ei saaks

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.03 11:10; 01.03 11:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul küll enamus olemas juba, kuid puuduvad osad ilmselt ostan Jonathani omad, head ja kavliteetsed ja mõistliku hinnaga. Ja nüüd hakatakse neid ka Eestis lõpuks müüma.[/tsitaat]
kus kohas? ja millal?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.03 11:10; 01.03 11:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, mida sa selle teadmisega peale hakkad, aga minul on juba ostetud, Lenne riided.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kummikud plaanin lähipäevil lastele ära osta, siis on hea võtta, kui siin päris sulaks läheb ja uputama hakkab:) Meie kandis lund ikka omajagu. Aga joped-püksid vaatan siis, kui ikka püsivalt juba soojem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väiksemal kõik olemas suuremast-taaskasutus.
Väga mugav kui uusi ja korralikke asju osta,pevad mõnusalt kaks last.

Suuremal jäid kõik asjad sügisel väikseks, seega olen kevadeks vaikselt soodsalt kõik ette ära varunud.No kohe ei oska viimasele hetkele asju jätta.
Mulle pole muidugi tähtis ka mis aasta kollektsioonist,vaid et korralikud asjad oleksid.

Buduaari kaudu ostsin soodsalt uued voodriga Viking kummikud.
Sama Reimatec k/s jopega,kuulutuse peale uue poole hinnaga.
Siis oli mingi lõpumüük netipoes,võtsin Reimatec kõrge pihaga k/s püksid,taas pooel hinnaga.
Ja just ostsin kasutatud Didriksons kummipüksid,pea uued.
Siis ostsin kellegilt HH seest soojustatud kummijope ,väga vähe kasutatuna.
Fliisi õmblesin ise Ilvese kangast.
Ainult PO.P tuultõkkefliis ja Viking gore-tex kõrged tossud on veel parajad,pole veel uusi vaja soetada,ehk sügisel.
PO.P ja Reimatec kindad/mütsid veel lähevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostetud juba Lenne kevadriided.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmine aasta ostsin märtsis. Kui praegu poleks olemas, siis ootaks märtsi rahad ära ja siis ostaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]juba olemas, ostsin veel sügisel aledega ära
1.huppa jope fliisiga, mis ära käib + lindex FIX püksid + viking kummikud + huppa müts ja kindad
2.icepeaks jope – autosse, nö viisakas
3.lenne k/s kombe + adidas gore-tex k/s kõrgemad tossud + lenne müts ja kindad
4.Didriksons kummiriided fliisvoodril + crocs kummik + kummikindad fliisvoodril ja paksem k/s müts
laps käib lasteaias ja vähemaga hakkama ei saaks[/tsitaat]

Ma ostsin softshell jope, õhukesed kilepyksid (linnas käimiseks) ning Huppa KV kombe kõigeks muuks. Olemas ka Crocksi termokummikud.
Sul on 2 jopet ja kaks kombet, kas tõesti vähemaga hakkama ei saa?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkan otsima alles. Mitte midagi pole veel kevadeks varutud. Mida aga otsin või leian, seda ei tea. Sügisel ajas odavam Pop1 (popi, või mis ta ongi, mitte po.p) kombekas väga hästi asja ära. See aasta vaatan ehk ka selle sunnas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.03 11:45; 02.03 16:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka olemas, just eelmine nädal sattusin kaubamajas k/s kombele, mis oli viimane oma liigist ja seetõttu kõvasti alla hinnatud – sain täiesti uue kombe 12 euroga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil on varutud soodukatelt po.pi kombe, isbjörn ilmastikukindel jope, isbjörn püksid, skogstad ilmastikukindel jope, reflex jope, mingid kummipüksid, siis veel ühed püksid, isbjörn fliis kombe vankris magamiseks ja auto sõitudeks. Täitsa uputab neist riietest. Vahepeal läks segi, mis mul suurusega riided on olemas ja sama suurusega asju on saanud topelt. Botaseid on ka 2 paari saanud. Täitsa jabur.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka olemas, enamus Huppa asjad. ostetud huppa titeturult

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minulgi suurem osa asju ostetud. Veebruaris sai enamus ostetud. Vaja veel k/s pükse, kindaid, muud nipet-näpet. Lasteaialapsel neid riideid igasuguseid tarvis.See kuu kavatsen kõik puudu jäävad asjad osta. Kuna hetkel palju vaba aega, siis rõõmuga tegelen sellega, et otsin ja vaatan. Järgmise nädala 7 kraadi ei pane mind küll muretsema, ei usu, et kohe õhuksed k/s riided selga panen.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.03 12:35; 01.03 14:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tüdruk 94 cm ja eelmise aasta 92 suurus T2H kummikomplekt ja ks komplekt lähevad mõlemad veel selga, aga tellisin igaks-juhuks ka 98 suurus Jonathani ks riided ja fliiskomplekti + sinna juurde sobivad mütsid-kindad-sallid ette ära.
Jalanõud tuleb uued osta, nii Vikingi termokummikud kui gore-tex tossud.
Linnaskäimiseks 2 erineva paksusega mantlikest eelmisest aastast lähevad veel selga õnneks 🙂 Linnaskäimise saapaid vaja uusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei teagi veel täpselt, mida juurde osta. Olemas on Lindex fliisvoodriga kummiriided (jope ja püksid), HM tuuletõkkefliis, Icepeak hästi õhuke kilejope, Huppa õhukesed kilepüksid, voodriga kummikud, mütsid/kindad peaks ka kõik veel mahtuma eelmisest aastast. Laps lasteaias ei käi, tundub, et koduõue jaoks on kõik vajalik olemas, aga kahtlen natukene, äkki peaks õhema kombeka veel varuma. Linnaskäimise komplekti oleks ka veel vaja: keskmise paksusega jope (äkki softshell?), õhukese voodriga kilepüksid, jalanõud. Jalanõudega saab vist kõige keerulisem olema, sest pole leidnud oma kõrge ja laia jalaga lapsele sobivaid kõrgeid tosse ega k/s saapaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

järgmisel nädalal näitab kuni miinus 5, mitte pluss 7.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsel olemas Lenne k/s jope (läheb kolmandat kevadet), varrukad on küll randmeni, aga pikemad kindad lähevad peale. Eks jooksvalt ostan uue, kui vaja (kuigi üldse ei tahaks).
Olemas Lenne püksid, nii traksidega kui ilma. Ostsin talvel perekoolist.
Voodriga kummik ka olemas.
Vaja on veel k/s jalanõusid (praegused on ka liiga parajad juba, ka teist kevadet.. noh võiks ju minna, tegelikkuses on varvas täiesti otsas. Kui mainisin lapsele, et need on vaja välja vahetada, haaras ta oma lillad kingad sülle ja peitis vannituppa – tema uusi ei taha! Vot nii.

Minu pärast võivad praegused ilmad jätkuda kuni sooja suveni välja, ongi vähem riideid varuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jonathani riided peaksid minu teada ja selle e-poe info järgi järgmine nädal müüki tulema. Aadress on http://www.tupsu.ee

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.03 11:07; 01.03 14:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostetud juba,vanaema tõi lapsele soomest kevad komplekti,tossud ja kummikud ka olemas.Puudu aint veel kevad-sügis müts ja kindad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaene laps, kes peab väikseks jäänud jalanõude ja väikese jopega käima ja nii pisike veel mitmendat hooaega! Kokkuhoid on tore küll, aga kas seda peab tegema oma lapse arvelt? Kui rahaga pole priisata, osta odavamad, aga parajad riided lapsele. Kahju kohe vaadata neid lapsi kellel hiigelsuured või väikseks jäänud asjad seljas, Kas sul endal oleks mugav niimoodi käia?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.03 12:35; 01.03 14:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]pipi-triinu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lapsel olemas Lenne k/s jope (läheb kolmandat kevadet), varrukad on küll randmeni, aga pikemad kindad lähevad peale. Eks jooksvalt ostan uue, kui vaja (kuigi üldse ei tahaks).
Olemas Lenne püksid, nii traksidega kui ilma. Ostsin talvel perekoolist.
Voodriga kummik ka olemas.
Vaja on veel k/s jalanõusid (praegused on ka liiga parajad juba, ka teist kevadet.. noh võiks ju minna, tegelikkuses on varvas täiesti otsas. Kui mainisin lapsele, et need on vaja välja vahetada, haaras ta oma lillad kingad sülle ja peitis vannituppa – tema uusi ei taha! Vot nii.

Minu pärast võivad praegused ilmad jätkuda kuni sooja suveni välja, ongi vähem riideid varuda.[/tsitaat]
Mul ka kahju lapsest. Ja lasteriideid on ju nii lahe osta!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.03 15:02; 02.03 14:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]pipi-triinu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lapsel olemas Lenne k/s jope (läheb kolmandat kevadet), varrukad on küll randmeni, aga pikemad kindad lähevad peale. Eks jooksvalt ostan uue, kui vaja (kuigi üldse ei tahaks).
Olemas Lenne püksid, nii traksidega kui ilma. Ostsin talvel perekoolist.
Voodriga kummik ka olemas.
Vaja on veel k/s jalanõusid (praegused on ka liiga parajad juba, ka teist kevadet.. noh võiks ju minna, tegelikkuses on varvas täiesti otsas. Kui mainisin lapsele, et need on vaja välja vahetada, haaras ta oma lillad kingad sülle ja peitis vannituppa – tema uusi ei taha! Vot nii.

Minu pärast võivad praegused ilmad jätkuda kuni sooja suveni välja, ongi vähem riideid varuda.[/tsitaat]
Mul ka hakkas lapsest kahju! Tuli tahtmine kõik oma lapse kappi seisma jäänud riided/jalanõud talle anda 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millal hakkate ostma kevadriideid?

No mina nt plaanisin minna 08.03.2011, kell 10.57. Millal Sa ise plaanid minna?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.03 16:33; 01.03 20:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui ma võtan järgmiseks nädalaks ilmateate lahti, siis maksimumtemperatuur on -1 ja -10 vahel, mida pakutakse. Laps käib ikka talveriietega seni, kuni lumi läinud on. Vähemalt talvepükstega.

Kevadeks tegelt on põhimõtteliselt kõik olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmateate järgi pidi soojaks minema alles kuu lõpus, seega ei kiirusta veel.
Huvitav, kus riigis teemaalgataja elab, et kohe seitset soojakraadi lubas? Vähemalt mitte Eestis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on Remut ka ostnud? Pidid kvaliteetsed asjad olema aga kas materjal on kõvem või selline pehme nagu HUppal, on keegi katsunud? Meil Huppa kulub põlvedest kiirelt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.03 20:22; 01.03 21:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas keegi on Remut ka ostnud? Pidid kvaliteetsed asjad olema aga kas materjal on kõvem või selline pehme nagu HUppal, on keegi katsunud? Meil Huppa kulub põlvedest kiirelt.[/tsitaat]

Meil on Remu olnud ca 2-3aastaselt. Kasutasime lasteaiakombena ja peale kaht talve nägi välja nagu uus:) Läks õe juurde uuele ringile ja hiljem müüki vist 400 krooniga, ostes maksis 1000 ringis. Väga hea veekindlusega oli, me kutsusime tuukriülikonnaks:P

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.03 16:33; 01.03 20:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Meil on Remu olnud ca 2-3aastaselt. Kasutasime lasteaiakombena ja peale kaht talve nägi välja nagu uus:) Läks õe juurde uuele ringile ja hiljem müüki vist 400 krooniga, ostes maksis 1000 ringis. Väga hea veekindlusega oli, me kutsusime tuukriülikonnaks:P[/tsitaat]

Tänud vastuse eest:) Lähen homme vaatama, oma silm on kuningas, siiani jäi ostmine selle taha, et müüdi vaid Soomes aga ei julge põrsas kotis tellida 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.03 20:22; 01.03 21:03;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )


Esileht Väikelaps millal hakkate ostma kevadriideid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.