Esileht Väikelaps Millal jätta laps lasteaiast koju?

91 postitus (kokku 91)

Teema: Millal jätta laps lasteaiast koju?

Postitas:

No silmapõletik on küll ülinakkav. Meil lapsel lasteaias oli, seejärel sai ka koolis käiv laps ja mina ise ka silmapõletiku. See on ikka väga nakkav ja sellega küll lasteaias käia ei tohi.

Silmapõletiku suur nakkavus on pigem ikka hügieeni küsimus. Mul on lapsed 6 ja 3. Vanem on korra sõime-ealisena ja noorem kaks korda silmapõletikku põdenud. Ei saanud seda peres täiskasvanud ega imik, kui vanem laps põdes ega ka suurem laps, kui noorem põdes. Nüüd jõulude ajal olime 4 päeva koos 1-aastasega, kellel olid silmad paksult rähma täis. Ei nakatunud kumbki mu lastest, kuigi mängisid koos, rääkimata täiskasvanutest. Kui elementaarne kätepesu selge ja igal ühel oma rätik ja padi, siis pole see nii nakkav ühti.
Sõimeealiste puhul ma küll silmapõletikuga lastekollektiivi ei lubaks, sest nende puhul on ranget hügieeni jälgida keeruline, aga aiarühmas kergelt punetav silm pole küll mingi suure ohu allikas. Vesiste ja paksult rähmaste silmadega laps võiks küll kodus põdeda lapse enda heaolust ja mugavusest tingituna, et saaks vastavalt vajadusele puhastada ja ravida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.11 13:17; 27.11 15:33; 02.01 17:46;
To report this post you need to login first.
91 postitus (kokku 91)


Esileht Väikelaps Millal jätta laps lasteaiast koju?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.