Esileht Kodunurk millal kasvuhoonesse?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: millal kasvuhoonesse?

Postitas:

iseeneses enam öökülma ei luba, kas võiks juba tomatit kasvuhoonesse ära istutada? millal teie panete?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pole kunagi enne mai esimest nädalat pannud. kui tahad kindlasti panna, siis igaks juhuks kataks kattelooriga. ise plaanin sel nädalal taimepotid kasvuhoonesse harjuma viia ja mitmekordse looriga katta. istutan paari nädala pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ise vaatasin nädala prognoosi, kõige madalamat lubatakse 2C. panin taimed vist liiga vara kasvama, päris suured juba…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga mai alguses viskab tihti veel öökylmi, niiet…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen pannud mai keskpaigas. Muidu on pidev südamevalu ja hirm, et külm äkki võtab ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on õnneks tomati- ja paprikataimed veel päris pisikesed, enne mai keskpaika pole eriti julgenud kasvuhoonesse istutada – ei ole ju ka köetav kasvuhoone. Hullem on see, et mul on suvikõrvitsa (või siis õige nimega rullkõrvitsa) taimed nii suured, et ei mahu varsti aknalaualegi enam ära 🙂 Aga õue enne juunikuud küll ei julgeks neid panna…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mai teisel poolel olen pannud kütteta kasvuhoonesse.
Üks aasta panin varem ja vanaema kasvatatud 30 taime hukkusid. Tahtsin veel heastada ja ostsin turult võimalikult sarnased sordid asemele, aga aru sai ikka. Täitsa kurb olin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Kodunurk millal kasvuhoonesse?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.