Esileht Lapse ootamine Millal kõige hiljem olete reisinud?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Millal kõige hiljem olete reisinud?

Postitas:

Millal kõige hiljem raseduse jooksul olete reisinud ja kuidas (lend, auto, buss?)? Kas pidasite nõu arstiga? Kas pidite tegema lisakindlustust? Plaanime reisi kolmandaks trimestriks ja mees on väga mures, ega ma seal sünnitama hakka. Ämmaemand arvas et kui komplikatsioone pole, siis miks mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 13:22; 12.02 15:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!

Endal ka plaan 32 nädala paiku minna. Lend õnneks lühike, ainult 4 h. Nagu ämmakas ütles, nii ongi. Meil selline plaan, et kui mingil põhjusel kasvõi viimasel hetkel ei saa minna, läheb mees meie vanema lapse ja minu asemel sõbraga puhkama, lennupileteid saab vajadusel ümber vormistada, et raha kaotsi ei läheks.

Plaanis kindlasti lisakindlustus teha, sest kunagi ei tea, mis juhtuda võib. Lennufirmad üldiselt lubavad ühe lapsega kuni 36 nädalani, mitmikutega 32 nädalani lennata. Oluline iga 2 tunni tagant kõndida, vajadusel kanda tugisukkasid, et vältida trombide vms teket (selle kohta peab veidi juurde lugema, olen põgusalt uurinud).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millist reisikindlustust plaanite teha? Saan aru et BUPA on vist ainus kes kindlustab 32+ndl rasedaid ja sisaldab lisaks üldarstiabile komplikatsioonide puhul ka sünnitust, enneaegset sünnitust, jms.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 13:22; 12.02 15:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arsti poolt oli nõusolek reisimiseks/lendamiseks olemas ning ühe nädalase reisi tegin 28ndal rasedusnädalal ja teise kahenädalase lennureisi 30-32 rasedusnädalal. Esimene reis oli Ryanairiga ning lasin arstil täita lennufirma spetsiaalse vormi, seda ka küsiti nii minnes kui ka tulles.
Teine reis oli reisikorraldaja poolt, lasin arstil teha vabas vormis tõendi (mingit konkreetset põhja ei olnud), et saan reisida. Seda küsiti nii Tallinnas kui ka tagasireisil. Samas tekkis tagasisõidul siiski probleem: arsti tõend oli väljastatud nädal enne reisile minekut (st kõik oli korrektne), kuid tagasilennul check-in-is ei tahetud lennukile lasta, sest kuupäev oli “liiga vana”, olin ju juba 2 nädalat reisil olnud. St et oleksin pidanud laskma vist arstil saatma uue tõendi järgi, et saan tagasi ka reisida, sest kuupäevaliselt võis olla,et on väljastatud nädal enne lennureisi. Lõpuks saime reisikorraldaja abiga olukorra siiski nii kaugele,et lasti check-in ära teha ja öeldi,et lennuki meeskond otsustab. Oh seda ootust ja ärevust, et mis nüüd saab. Mul oli ka kaks suuremat last kaasas, õnneks ka enda ema ja nemad oleksid saanud siiski lennule, kuid mina muudkui mõtlesin, et kuidas ma sealt saarelt nüüd ilma lennukita ära saan. Reisikorraldaja jäi ka ootele, et kuidas olukord lahendatakse ja tema sõnul pole sellist probleemi kunagi varem olnud. Õnneks lasti lennukile, aga tundsin iga sekund stjuuardesside pilke enda peal, et ega ma nüüd sünnitama ei hakka. Õnneks läks kõik kenasti 🙂

Kindlustuse osas tegin ka Bupa, muud varianti ei leidnud.

34ndal rasedusnädalal käisin ka Rootsi kruiisil, sinna tegin ka igaks juhuks kindlustuse 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu aru saan, siis 25 ndal nädalal reisile minna ja 27 ndal tulla, on veel ok? Reis Eestist Tenerifele , 7-8 tundi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igati Ok. Ise käisin 34. nädalal

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Lapse ootamine Millal kõige hiljem olete reisinud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.