Esileht Beebi ja mitmikud Millal k/s kombe soetada?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Millal k/s kombe soetada?

Postitas:

Millise kraadi juures võib juba k/s kombet hakata kandma? Kuna lapse pikkus oli sündides 49cm siis peaks 56 k/s kombe vist ok olema. Tänud kes viitsivad vastata 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul laps kasvas selles eas ca 10cm kuus. Keegi ei tea ette prognoosida seda kuidas kasvab, ma ei võtaks küll väiksemat kombet kui 62cm, enam-vähem mai lõpuni peaks sellega vast välja venitama, eriti kui jala-käeotsad pealekeeratavad. Ma võtaks ennem suurema kui väiksema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 13:57; 13.03 13:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda, millal selga panna, võid oma lapse pealt ise vaadata, võimalik et sellist asja pole üldse vajagi, kõik sõltub ilmadest ja sellest kus ja kuidas liigute… Vabalt võib ka talvekombekaga hakkama saada pea maini ma usun, lihtsalt vähem asju alla ja ongi ok.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 13:57; 13.03 13:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ehkki üldiselt ma väldin lapsel kohatult suuri ja mitu numbrit suuremaid riideid, siis nii väiksele ma ostaks küll sellise nr, millega eelduslikult ka sügisel hakkama saaks. nagunii ta sul kuude kaupa ainult lamab veel ja tal täiesti ükskõik, mis suruses kombekas ta seda teeb. ja samas ootaks ostmisega nii kaua kui võimalik, st mitte enne aprilli. nii pisike nagu su laps on, vajab nagunii väga sooja ja kevadilmad on äärmiselt heitlikud ja ohtlikud, las ta olla talvekombekas – temp saad reguleerida ka mütsiga ja allapandavate riietega. laste kasvud on äärmiselt erinevad – keegi siin kirjutas, et laps kasvas 10 cm kuus, minu oma on aga stabiilselt kasvanud nt 1,5cm kuus, nii et praegu 7-kuuselt kannab nr 62-68 asju

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohe võid soetada…. lapsele selga paned siis kui ilmad lubavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kombekad on tavaliselt varuga. Minu laps sündis märtsi lõpus ning oli 46 cm pikk. Esimese kuuga kasvas 7 cm, edasi tuli iga kuuga järjest vähem juurde, tänaseks on mõni cm üle 70 cm pikk. Mul oli olemas 2 nr 56 kombekat ja nendesse mõlemasse ta lihtsalt uppus ning neid oli sellepärast hällis ebamugav kasutada, vankris poleks nii suurt vahet olnud. Ostsin nr 50 kombeka ja sellega sai suveni hakkama. Sügisel hakkas kandma pealekeeratavate otstega nr 68 Huppa k/s kombekat, laps oli siis 66 cm pikk. Proovisin seda kombekat talle praegu just selga, täpselt paras oli, saab veel sellelgi kevadel kanda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie poja kasvas esimesel kuul 4 cm, teisel kuul +7, kolmandal +3 ja neljandaks kuuks ka +3. Soovitan osta pigem suurem kui väiksem. Algkasv oli 49cm, praegu 4ks kuuks siis 65cm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kannab juba praegu Lenne tuule- ja veekindlat k/s kombet, alla panen villase aluskombe. Alati on parem kasutada mitut kihti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ehkki üldiselt ma väldin lapsel kohatult suuri ja mitu numbrit suuremaid riideid, siis nii väiksele ma ostaks küll sellise nr, millega eelduslikult ka sügisel hakkama saaks. nagunii ta sul kuude kaupa ainult lamab veel ja tal täiesti ükskõik, mis suruses kombekas ta seda teeb. ja samas ootaks ostmisega nii kaua kui võimalik, st mitte enne aprilli. nii pisike nagu su laps on, vajab nagunii väga sooja ja kevadilmad on äärmiselt heitlikud ja ohtlikud, las ta olla talvekombekas – temp saad reguleerida ka mütsiga ja allapandavate riietega. laste kasvud on äärmiselt erinevad – keegi siin kirjutas, et laps kasvas 10 cm kuus, minu oma on aga stabiilselt kasvanud nt 1,5cm kuus, nii et praegu 7-kuuselt kannab nr 62-68 asju[/tsitaat]

Liiga suure kombega on lapsel külm, kuna ta peab ju oma kehaga kogu seda vaba ruumi soojendama, mis kombe sees on!!! Osta ikka paras või pisikese kasvuvaruga, arvan, et 56 on täitsa OK. Sügiseks tuleb igal-juhul uus osta. See aeg, kus enam igaks hooajaks uusi riideid pole vaja osta tuleb kusagil 2-3-aastaselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vähegi kannatab, siis soovitan oodata kuni laps saab 1-kuuseks. Siis saad natukenegi aimu, millises tempos ta sul kasvab. Ühel vastajal siin kasvas esimestel kuudel 1.5 cm kuus, minu lapsed mõlemad näiteks esimese 3 kuuga 17 cm kasvanud ja tavalise 56 nr kombekaga poleks küll ühte hooaega ka läbi saanud.

Kui väga ei kannata (no näen ju isegi, et ilmad lähevad hirmsa hooga soojemaks :)), siis soovitaksin sul vaadata pealekeeratavate jala- ja käeotstega kombekaid (minule isiklikult Huppa omad väga meeldinud), nende kasutusaeg on siiski oluliliselt pikem- algul jahedama ilmaga on hea, kui \”otsad\” kinni, hiljem kui laps suurem ja ilm soojem, siis keerad maha. Nii jääb ikka natuke mänguruumi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin enda lapsele Isbjörn of Sweden fliiskombeka 56/68, mida laps kandis sügisel, talvel ja kevadel. Algul olid käe ja jalaotsad pealekeeratud, hiljem tulid käe ja jalaotsad välja. Väga mõnusa kasvuvaruga ning kandmise alguses ka lapsele suur ei ole.
Samas oli meil ka üks fransa kevadkombe suurus 62 ja selle parasolemise aeg oli väga lühike.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Beebi ja mitmikud Millal k/s kombe soetada?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.