Esileht Beebi ja mitmikud Millal k/s müts talvemütsi vastu vahetada?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Millal k/s müts talvemütsi vastu vahetada?

Postitas:

Praegu 8 k beebi magab vankrikorvis ja kannab k/s mütsi(lenne puuvillase voodriga ja pealt kootud puuvillane), mille peal veel kombe kapuuts ning tundub, et sellega on soe veel. Olemas ka paks talvemüts, aga see ikka päris paks tundub, liiga paks, et paari miinuskraadiga pähe panna. Kas peaksin muretsema veel mingi vahepealse mütsi lapsele? See k/s tundub käe vahel nii õhuke tegelikult, et alla 5 miinuskraadi seda enam pähe panna ei tahaks. Kuidas teised emad toiminud/toimivad?
Kärusse istuma minnes ilmselt vaja hoopis pealt kilest mütsi, mis ka lörtsi ja tuult peaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no sõltub ju konkreetsest mütsist. Ma seda lenne mütsi ei tea.

Aga meil on 11k lapsel huppa villane kevad-sügismüts (tuukrikas) ja see ikak päris soe. Ma ise arvan, et ilmselt jätkangi ka terve talve sellega, kuni väikseks jääb, vajadusel kapuuts pähe. St nagunii paljudel kombedel ei käigi kapuuts ära, eriti just väiksematel, nii et magamise ajal peab paratamatult kapuutsi pähe panema 😀 Samas suuremal lapsel on bredeni puuvillane sallmüts ja ilmselt mingi hetk tuleb ikka soojemale mütsile üle minna, seda enam et kapuutsiga ei turni ju mänguväljakul 🙂

Aga mingi kilese mütsi järele küll ei näe vajadust. Esimene laps sai novembris aastaseks ja ka teine saba novembris. Vihma ja lörtsi ees kärus kaitseb kapuuts, kaarvari, vihmakile. Kärust väljas kapuuts. Lumesaju eest ei pea vajalikuks üldse kaitsta, pühin aga käega maha lüme 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kärusse istuma minnes ilmselt vaja hoopis pealt kilest mütsi, mis ka lörtsi ja tuult peaks?

aga kuidas sul endal muidu nende mütsidegaa on – kui on lörtsi ja tuult, paned mingi kilemütsi päe? või siiski paned pähe oma talvemütsi (see o kiletamata, kaldun arvama)?
Oma lapsega toimid saamoodi.
Paned talle ka talveka pähe.
Lihne ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vankris magades on k/s müts+kapuuts minu meelest väga hea kombinatsioon kuni päris talveilmadeni (külma ikka -5 kraadi ja rohkem). Paks talvemüts võiks minu meelest kasutusele minna praegusel ajal siis, kui laps kas õuesoleku ajal on ärkvel ja istub või siis magades, kui juba tõeline talveilm ja suuremad miinuskraadid on. Rohkemate mütside ostmiseks mina hetkel küll vajadust ei näe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on Lenne müts, seest puuvillane, pealt villane, siis see pane alates +2 kraadi ja kui on jahedamad tuuled, seda kasuta siis ka miinuskraadidega. Muul ajal sobib k/s panna. Liiga palju ei maksa lapsele ümber pea panna, ka beebid võivad palavusest insuldi saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud Millal k/s müts talvemütsi vastu vahetada?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.