Esileht Lapse ootamine Millal lapse nime avaldasite?

1 postitus (kokku 1)

Teema: Millal lapse nime avaldasite?

Postitas:
Kägu

Tere! Millal teie oma kõhubeebi nime avaldasite perele või sõpradele? Mina esimese rasedusega tegin seda juba ennem lapse sündi ja sain väga palju nimede maha tegemist jne oma pere isegi pani mind halvasti tundma kui ütlesin et näed see nimi väga meeldib. Ja isegi öeldi selliseid asju “kui selle nime paned siis ilmselt su laps tuleb ulme pätu sellepärast et selle nimega tüdrukud alati pahanduse tegijad” MA TEAN VÄGA LOLL JUTT😂 aga see pani väga halvasti tundma mind. Ja seekord teise rasedusega otsustasin et ennem lapse sündi mitte mingil juhul ei avalda oma lapse nime mitte kellelegi ja mõned inimesed on väga mõistvad selle suhtes aga mõned on öelnud et olen isekas ja liiga salajane et see on ju kõigest nimi ja et miks ei või öelda kui ilusti küsitakse😅 ja mina ei saa sellest aru sest päeva lõpuks kelle asi see on mis minu lapse nimeks saab Nagu hallooo ta ei ole veel sündinudki ilmselgelt kui ta ära sünnib siis ma ei “salatse” sellega vaid kui küsitakse siis ütlengi näed tema nimi on… või kuidas teie olete seda nime avaldamist teinud ja kas teid mõistetakse hukka kui avaldad lapse nime enne sündi või peale sündi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
1 postitus (kokku 1)


Esileht Lapse ootamine Millal lapse nime avaldasite?