Esileht Pereelu ja suhted Millal lapsmehed suureks kasvavad

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 51 )

Teema: Millal lapsmehed suureks kasvavad

Postitas:
Kägu

Ma ei osanud paremini sõnastada kui lapsmees. Elab vanematega. Emme teeb kõik ette-taha (loe: maksab arved, teeb söögi, peseb pesu, ostab pesu…) Eelnevad suhted on kolinud naiste juurde. Millegipärast abielus/suhtes naise perekonda end sisse söönud, kus on ka lapsed mängus. Kestab see suhe mõne aasta ja mees tagasi emme manu. Nüüd on siis minu kord. Olin ka veel abielus kui tutvusime. Meil küll juba lahkuminek plaanis, aga see selleks. Mees ajab habet. Kraanikausist ajab karvad alla, aga servale ja põrandale jäävad vedelema. Sokid kukuvad voodi alla. Tuleb külla ja unustabki end külla. Omi pesemisasju tal ei olegi. Kodus kasutab vanemate omi, külas pererahva omi. Tuleb meelde tuletada, et külalised lähevad ära ka. Maist siiani on ta end minu suvilasse unustanud. Pähe pole kordagi tulnud, et suvilal on ka kulud, et võiks pakkuda, et ta midagi maksab. Ma pole muidugi küsinud ka.

Tegelikult mind huvitab, kas ongi mõtet hakata näpuga näitama ja seletama, et nii ei tee ja naa ei tee kui minu juures oled. Või väga lootusetu juhtum? Mõlemad hakkame liginema 40le.

+3
-26
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt küsin, et miks Sa sellisega suhted üldse? Veelvähem intiimsel tasandil. Kuidas? Kas Sul endal piinlik ei ole sellise mehega olla?

+32
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei kasvagi, sellised ongi teised lapsed peres juures – aga veel kulukamad ja kapriissemad, vaata, et tekitavad veel rohkem segadust – korista ja kasi vaid.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt küsin, et miks Sa sellisega suhted üldse? Veelvähem intiimsel tasandil. Kuidas? Kas Sul endal piinlik ei ole sellise mehega olla?

Nagu teismeline narr armusin ära meie matkadel. Matkadel on ta tõesti mehe eest. Hoolitseb kõige vajaliku eest. Koduses keskkonnas rohkem nagu lapse eest. Kas just piinlik, aga jah, asi kipub lõpetamise poole. Kahju on, oleks  võinud see lugu jääda sõpruse tasemele matkaradadele. Ja häda on tema väljasaamisega. Tundub nagu meistermanipuleerija, teen su kaminasse tule ja toon puud sisse ja kütan sauna. Ja keeran kruvi paika ja mõnd muud tööriista oskan ka kasutada. Aga tööriistad jäävad vedelema. Omale kohale asju tagasi ei mõista panna. Ja nüüd mul ongi õigus siin olla. Läbi lillede ja lillede on mõista andnud, et ahh mis seal ikka. Nii ehk teisiti – olen peast soe. Piinlik ei ole, esimest korda elus näen sellist meest ei oskagi kohe käituda.

+7
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ka jäävad asjad vedelema. Ma nagu ei pabe seda ise tähelegi. Küll ma märkan seda kui nii on mu lapsel. See on ilmselt mingi ath. Ja siis ma võin järjest 2 päeva koristada ja kõik korda teha, mida pole kuu aega tagasi pannud.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA, sa kurdad midagi, mis ei ole sinu süü, kuid see on olukord, mille sa oled ise kujundanud. Tead, arvatavalt on see mees igati ok, kuid ta pole lihtsalt mingeid asju märganud. Meestele ei ole vaja mõistukõnesid, päris kindlasti ei maksa ka näägutada, kuid üks päev küsid, et kas suhelda võib. Siis ütledki, et sa soovid ka oma aega, et kui hakkate koos elama, siis tema annab pool elamiskuludest ning toob ka omalt poolt toidu lauale. Lisaks palud, et ta osaleks kodutöödes. Viimase puhul, et kui ei oska või ei märka, siis konkreetselt ütled, et iga kord peab vannituba sama puhtana maha jääma, nagu see varem oli, küll on lubatud see veelgi puhtamaks kraamida. Räägi sellest, et koristamine ei ole vaid tolmuimejaga koristamine, tehakse ka lapiga, seda lausa tihti. Asjade vedelema jätmist maini ka. Too näide, et kui väga sulle meeldib korras elamine, seega peab ka tema seda austama. Mustyade nõude temaatikast räägi ka. 🙂
Siin on see võlulahendus lihtsalt rääkimine. Jah, mõnikord ka ülekordamine.
Ja kui mehele see ei meeldi, siis saadad seenele, kuid hetkel on nii, et mees võib-olla ei märganud. Mul endal peigmees, kelle mustuse kannatamise valuväli on hulga suurem. Seega pidin mainima, et tuleb ka koristada, ennem mina küll ei tule. Oi ma põdesin rääkimist, kuid tema võttis koristamist väga iseenesestmõistetavalt.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, tean, et peab rääkima. Ja olen rääkinud ka. Aga kaua võib. Elamiskuludest ei ole rääkinud, sest ega ju külalistelt ei nõua mingeid kulude katmist. Ei osanud arvata, et need külaskäigud nii pikaks venivad. Räägib meil vaid üks pool. Teine pool tunneb end süüdimõistetuna ja ei saa aru, et miks alati tema kallal võetakse ja on solvunud. Ja ka sellest olen teadlik, et olukorra olen ise kujundanud. Nüüd mõtlen, kuidas ümber kujundada. Kas üldse ongi mõtet jätkata. Lihtsam oleks lihtsalt lõpetada ja kõik.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, tean, et peab rääkima. Ja olen rääkinud ka. Aga kaua võib. Elamiskuludest ei ole rääkinud, sest ega ju külalistelt ei nõua mingeid kulude katmist. Ei osanud arvata, et need külaskäigud nii pikaks venivad. Räägib meil vaid üks pool. Teine pool tunneb end süüdimõistetuna ja ei saa aru, et miks alati tema kallal võetakse ja on solvunud. Ja ka sellest olen teadlik, et olukorra olen ise kujundanud. Nüüd mõtlen, kuidas ümber kujundada. Kas üldse ongi mõtet jätkata. Lihtsam oleks lihtsalt lõpetada ja kõik.

Ütledki, et sa ei taha endale (teist) last ja kõik. Sinu asi pole teisele täiskasvanule isegi mitte meelde tuletada, et koristada võiks ka.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oota, nagu et siis oled armunud või ei ole?!

Kui armunud oled, siis ju ei häiri niiväga selline tühi-tähi, et kuskil vedeleb sokk või karv või trell. Ammugi ei segaks see, et armumise objekt tahab sinu juures olla!

Kui armunud pole, siis käiks muidugi mingi suvaline tont, kes tuleb ja ära ei lähe, ilgelt pinda, eriti kui ta veel omi asju su elamisse laokile pillub.

Kui armastust põle, siis pole mõtet sul midagi plutitada ja emmetada, seletada ja küsida. Aga kui on, siis muidugi pidage normaalne vestlus maha, et mis sulle vastuvõetav ja mis mitte. Ja et kuidas majanduslikult asju jagama hakkate.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust raiskad sellisega lihtsalt aega. Kui juba alguses sinu kaela ennast elama sätib, siis selline käitumine süveneb. Ja kui ta ongi harjunud nii elama, siis ta ei muutu. Sokid ja muu jant nii olulised ei ole, aga võiksid järele mõelda, kas tahad endale ülalpeetavat ja otsustusvõimetut inimest kaela, kellest praktilise poole pealt mingit kasu ei ole, vaid teeb su elu raskemaks kui sul üksi elades oleks. Mul on endal maja ja on ka selliseid peikakandidaate ligi ujunud, aga mul endalgi raske, ma ei taha endale veel suuremat koormat kaela.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult mind huvitab, kas ongi mõtet hakata näpuga näitama ja seletama, et nii ei tee ja naa ei tee kui minu juures oled. Või väga lootusetu juhtum? Mõlemad hakkame liginema 40le.

Siis, kui emme ära sureb, ostib ta uue “emme”. Tahad kandideerida? Aga enne ei saa, kui emme kõrvad pea alla paneb, sest praegu on tema selle mehe “asenaine”.

Las ma arvan, emal pole ka meest? Siis ongi nad teiseteisele “paras paar” ja kolmas sinna ei mahu.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oota, nagu et siis oled armunud või ei ole?!

Kui armunud oled, siis ju ei häiri niiväga selline tühi-tähi, et kuskil vedeleb sokk või karv või trell. Ammugi ei segaks see, et armumise objekt tahab sinu juures olla!

Kui armunud pole, siis käiks muidugi mingi suvaline tont, kes tuleb ja ära ei lähe, ilgelt pinda, eriti kui ta veel omi asju su elamisse laokile pillub.

Kui armastust põle, siis pole mõtet sul midagi plutitada ja emmetada, seletada ja küsida. Aga kui on, siis muidugi pidage normaalne vestlus maha, et mis sulle vastuvõetav ja mis mitte. Ja et kuidas majanduslikult asju jagama hakkate.

Kui armumine üle läheb ja käes on olmeelu siis hakkavad kõik need asjad ikkagi pinda käima. Alguses võid mõelda, et pigistad silma kinni, et muidu supertore mees, oskab asju teha vmt. Aga kui iga päev lohe ja sellise täiskohaga lapsega koos elad siis viskab kiirelt üle.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jätaks matkasõbraks, seksiks telgis, kui vaja. Hinnangud jätaks andmata, sest probleem on sinus. Sina ootad mehelt mingit käitumist ja olemist, sest armusid matkamiste käigus ära. Hästi positiivne, et mees ei varja olemust, et pingutab kodus, kuigi loomuvastane. Nii saadki kiirelt valiku teha. Klaas on täis, mitte tühi.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt küsin, et miks Sa sellisega suhted üldse? Veelvähem intiimsel tasandil. Kuidas? Kas Sul endal piinlik ei ole sellise mehega olla?

Nagu teismeline narr armusin ära meie matkadel. Matkadel on ta tõesti mehe eest. Hoolitseb kõige vajaliku eest. Koduses keskkonnas rohkem nagu lapse eest. Kas just piinlik, aga jah, asi kipub lõpetamise poole. Kahju on, oleks võinud see lugu jääda sõpruse tasemele matkaradadele. Ja häda on tema väljasaamisega. Tundub nagu meistermanipuleerija, teen su kaminasse tule ja toon puud sisse ja kütan sauna. Ja keeran kruvi paika ja mõnd muud tööriista oskan ka kasutada. Aga tööriistad jäävad vedelema. Omale kohale asju tagasi ei mõista panna. Ja nüüd mul ongi õigus siin olla. Läbi lillede ja lillede on mõista andnud, et ahh mis seal ikka. Nii ehk teisiti – olen peast soe. Piinlik ei ole, esimest korda elus näen sellist meest ei oskagi kohe käituda.

No aga naised käituvad ju kogu aeg nii. Kolivad mehe koju, ostavad paar diivanipatja ja istutavad mõne lille ning arvavad, et neil on seetõttu õigus vähemalt poolele mehe varast. Kui lapse sünnitavad, siis peavad juba kogu mehe vara enda omaks.

+13
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvesta, et selliste poegade emmed konkurentsi ei salli ja kui selle külalise endale päriseks võtad, on emme varsti kohal ahastamas, et kuidas siis oma kodus sina ei korjagi voodi alt ise ta sokke ära ja toob teile potitäie süüa ka kohale, sest sina ju nagunii hoiad pojukest näljas.

Kas ma saan nüüd õigesti aru, et ta elab maist saadik sinu kinnisvaras tasuta sees? Selle suvila kohta tulevad kindlasti ka arved igakuiselt? Miks sa talle neid ei näidanud ja maksmises kokku ei leppinud. Mis ta siis teeb, kui külmaks läheb? Kui suvilat kütta ei saa, läheb ilmselt ise emme juurde tagasi. Kui saab, siis hakkad tema eest neid monsterarveid maksma, mis sel aastal tulevad? Muidugi ta ise ei paku, mõnus ju, tasuta peavari ja seks. Lapsmees on leebelt öeldud, pigem ikka lihtsalt ärakasutaja. Raha sa suve eest raudselt ei saa, lihtsalt viska nüüd välja, et talvel teda seal pidama ei peaks. Armumine läheb üle ju, sul juba hakkabki minema.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas leidsid sellise?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki ta ei maksagi ise arveid, sellega tegeleb tema ema? Kindel, et see mees üldse tööl käib?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult mind huvitab, kas ongi mõtet hakata näpuga näitama ja seletama, et nii ei tee ja naa ei tee kui minu juures oled. Või väga lootusetu juhtum? Mõlemad hakkame liginema 40le.

Ma mõtlen, et kus siin see konks on. Kas ta vähemalt k_pib hästi? Muidu pole ju sellist lojust mõtet üldse pidada. Või on mingi seletamatu fenomen, mida ma ei arvanud ära.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub nagu meistermanipuleerija, teen su kaminasse tule ja toon puud sisse ja kütan sauna. Ja keeran kruvi paika ja mõnd muud tööriista oskan ka kasutada.

Issver, täiesti normaalne jutt ju. Armas ju, kui mees nii toimetab. Aga inimesed on tänapäeval nii vastikult pinnapealsed, vihkavad kõiki ja ei salli kedagi. Arusaamatu,mis see ema söögi tegemine, riiete ostmine või pesu pesemine teie suhtesse puutub. Ja üldiselt kui mees sulle midagi usaldanud on, ei tohi sina lobamokaks hakata.  Üksi mees ei sobi, abielu ajal ajasid juba teise mehe tilli taga, kuid pettusid- äkki siis ise hoopis lootusetu juhtum!?

+11
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üksi mees ei sobi, abielu ajal ajasid juba teise mehe tilli taga, kuid pettusid- äkki siis ise hoopis lootusetu juhtum!?

Eks teise mehe till tundus alguses hoopis mõnusam:)

+3
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Olen selle läbi teinud – ainult üks soovitus. Põgene ja löö uks lõplikult kinni ja löö mõne naelaga üle ka veel.

Sellised ei muutu, st paremaks ja sobivamaks. Järgmine jutt on, et aga sa ju nagunii maksad elektri eest, on siis vahet kas elan siin või ei. Aga sa ju nagunii teed süüa, ma ei söö ju palju. Aga sa nagunii ju ostad hambapastat, ma nii vähe võtan ju.

Igasugused sauna kütmised ja jne on toredad küll kui mees neid teeb aga sel juhul kui ta selle sauna eest ise ka laenu maksab ja küttepuid muretseb, kui mitte on lihtsalt puuk.

Tõesti, ära raiska aega. Sest kui arvad,et sellisest mehest saab niisama jutuga lahti ja ta lähebki ära, siis oled sa naiivne. Edu.

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mõni ei saagi aru, et teisi mingid asjad häirivad. Tuleb suu lahti teha ja rääkida. Ausalt, rääkimisest on kasu.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii kaua, kui on naisi, kes selliseid mehi poputavad, ei kasvagi nad suureks. Sõbranna eks on selline, vastutustundetu lontrus.   Vahepeal käis kuskil tööl ka, aga ei elukohta ega maist vara. Väljanägemine ei ole laita (veel), aga kaaslasteks on temast vanemad naised, vabandust sellised raamatupidajate tüüpi.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mõni ei saagi aru, et teisi mingid asjad häirivad. Tuleb suu lahti teha ja rääkida. Ausalt, rääkimisest on kasu.

Inimesed ei tule tõesti selle peale, et mustad sokid käivad mustapesu kaussi, et prilllauda ja potti on vaja pesta, et nõud ei lähe ise laualt kraanikaussi/masinasse, et arved vajavad maksmist…

Mingid asjad on elementaarsed, meil ei ole koduhaldjaid. Need sokid, mis voodi all on ei lähe imeväel kuskile mustapesu kaussi – teine ei saa võtta elementaarsena, et omg, nii tore, mu kaaslane kasib mu järgi – talle kindlasti meeldib see…

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nimesed ei tule tõesti selle peale, et mustad sokid käivad mustapesu kaussi, et prilllauda ja potti on vaja pesta, et nõud ei lähe ise laualt kraanikaussi/masinasse, et arved vajavad maksmist…

Selline asi tuleb esimesel külaskäigul ju välja, kas inimene on lohakas, kas küllatulekul võtab midagi kaasa jne, jne. Ma ei saa aru, kuidas juba elatakse koos ja siis on suur üllatus. Mul on olnud peikasid, kes vajub kohale, midagi ise kaasa ei too, söögitegemisel ega lauakatmisel ei aita, eeldab teenindamist, kui ööseks jääb, oma riided loobib laiali, pritsib kogu peegli täis, seda ära ei pühi, jätab kakatriibud potti. No siis on ju kohe esimese korraga selge, mis tüübiga tegemist on, ei pea selleks koos hakkama elama.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka aru ei saa, kuidas lastakse enda juures juba pool aastat elada ja alles nüüd on kõik tüübi harjumused järsku probleem? Enne ei pannud siis tähele? Mul oleks ükskõik sellest, kuidas ta matkata oskab, mind häiriks kodune olme mustade sokkide ja tema karvade keskel palju rohkem. Lohakus on selle nimi.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üksi elades poleks mingit probleemi millal ja kuidas enda järelt koristad.  Kus su riided vedelevad ja kas koristad laua enda järelt ära. Või teed seda kunagi hiljem. See probleem  on alati teisest inimesest tulenev.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üksi elades poleks mingit probleemi millal ja kuidas enda järelt koristad. Kus su riided vedelevad ja kas koristad laua enda järelt ära. Või teed seda kunagi hiljem. See probleem on alati teisest inimesest tulenev.

No sellised lohakad tüübid võikski üksi elada, mitte ronida teistele kaela. Aga noh, ega siis ei pea ju keegi üleval, selles on probleem.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üksi elades poleks mingit probleemi millal ja kuidas enda järelt koristad. Kus su riided vedelevad ja kas koristad laua enda järelt ära. Või teed seda kunagi hiljem. See probleem on alati teisest inimesest tulenev.

No sellised lohakad tüübid võikski üksi elada, mitte ronida teistele kaela. Aga noh, ega siis ei pea ju keegi üleval, selles on probleem.

Ikka veel pole teada, millega see mees tegeleb ja kellena töötab.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 51 )


Esileht Pereelu ja suhted Millal lapsmehed suureks kasvavad